16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 07.08.2022 Saat : 00:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ----- VAR : ----- Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 15603 defa] 16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%44.4]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
4 [%44.4]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

2.5 milyon euroluk premier lig emekçisi büyük oyuncusun gerçekten

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Larin ile sözleşme yenilemesinler 500K veren cikmaz o kadar normal bir oyuncu işte.

Çevrimiçi levitate

tek yapman gereken rıdvana atmayı denemekti
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu kadar saçma bir takım bir daha izlemem herhalde. Yazıklar olsun...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Larinseverleri piste alalım. Adam bu bundan fazla değil.
Nkodou da yok abi. Kim oynayacak. Alex de yok o oynasın.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Neyse ilk 5’i gectim, bu sene kume dusmeyelim yeter.

Çevrimdışı 38life

Alın size Larin. Ağzıma çok fena küfürler geliyor... Neden ya neden. Sözleşme yenilemeyi reddeden 6 ay sonra gidecek olan ve takımın muhtaç olacağı kadar iyi olmayan bir oyuncuyu neden oynatıyoruz. Neden? Görmek istemiyorum abi ben bu adamı sahada.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

saha kenarından maç izlemenin hipnotize edici bir etkisi var galiba.

Çevrimdışı Karabay

İkinci golde larinin ayağına basıyorlar bir tane itiraz eden yok. Var zaten yok. Bakın görün tamamen başıboş bırakılmış sahipsiz bir kulüp nasıl olur izleyin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence yönetim gitsin belki düzelir işler. Yarıştığımız her branşta kötüyüz ve büyük sorunlar var. Bu kadar kötü yönetip savunulan yönetimleri görmeye devam etmemiz inanılmaz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sahada yürüyor. Koşmuyor bile eskisi gibi. Izliyor sadece. Ama 20 cm düşük boylulara kafa vurabildigi icin elestiremiyoruz.

Bir de el kol yapıyor çıkarken tribüne.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nkodou da yok abi. Kim oynayacak. Alex de yok o oynasın.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umutu sola alıp Rıdvanı at öne, dene bir şeyler ama artık Larin'i bu denklemden çıkar.
En fazla Olimpiakosa falan gider.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Acilen hoca işinin çözülmesi lazım Şenol mu gelir başkası mı gelir bilmem ama Sergen takımın özgüvenini öyle bir yerle bir etmiş ki takım maç kazanmayı bırak maçın nasıl kazanılacağını bile unutmuş.

Çevrimdışı 38life

Ya tamam sövdük ettik de şu tribünde futbolcu ıslıklama olayını çok ekstrem durumlar haricinde desteklemiyorum kesinlikle. Hiçbir faydası yok zararı var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

3 kişiyle adamı kenarda sıkıştırıp faul yapıp sarı kart görmek.
IQ yerlerde.

Çevrimiçi levitate

valla takımın içine edip bırakmışlar bu kadar hazır olmamak inanılmaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz her şeye layığız sesleri yükseliyor tribünlerden... Yönetim yine yırttı...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acilen hoca işinin çözülmesi lazım Şenol mu gelir başkası mı gelir bilmem ama Sergen takımın özgüvenini öyle bir yerle bir etmiş ki takım maç kazanmayı bırak maçın nasıl kazanılacağını bile unutmuş.
Maçın nasıl kazanılacağına dair bir fikirleri var mıydı? Aldığımız maçlar hep bireysel performans ile attığımız gollerleydi sezon başında.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

az çeksinler şunu

Çevrimdışı AigleBordeaux

Biz bitmişiz ikinci lige düşeriz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Bu oyuncu grubunu bir araya getirip takım yerine sirk yapan sergen'e anca bizim taraftar bağırırdı helal olsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz bitmişiz ikinci lige düşeriz
Az kaldı "keşke" ile başlayan cümleler kurmama. Ama bu takım için kesinlikle üzülmem. Bu sene aşırı hissizleştim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: