15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Serkan Ok - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10800 defa] 15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%45.5]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
4 [%36.4]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ersin'in kurtardığı frikikte de gördük ki kaleciler için marifet havada uçup fotoğraf çektirmek değil, doğru yerde, doğru şekilde pozisyon almak.
ortalama bir kaleci o topu parmak ucuyla kalenin üstünden aşırtır ersin tutmaya çalışıyor elinden kaçırıyor son anda kornere çelebildi iki kişinin önüne süşürdü

Çevrimiçi tolga1903

Baba bırak bırak yönetim onurun gururun yok mu kov şunu artık kov

Çevrimiçi sEuL

Haydi insallah 2.yi de yiyelim, belki bu mactan sonra kurtuluruz bu gereksiz heriften

Çevrimiçi levitate

15 dkdır izliyorum adamlar şu organizasyonu 20 kez falan denedi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Necmi

yedik
bu kadar uzun süre skor koruma derdinde olursan yersin bekliyordum

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Karabay

Hay allah muhteşem oynuyorduk oysa. Tam da ileriye santraforlar santraforu atibayı atmıştık. Neyse olur böyle şanssızlık ne de olsa oyunumuz muhteşem.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bir hoca kendi takımını sabote eder mi ediyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Ligin en kotu takimina karsi bile ustunluk kuramiyor takim, birak artik git tatiline

Çevrimiçi levitate

bu kadar uzun süre skor koruma derdinde olursan yersin bekliyordum
korkaklık abi

hoca olsam karşımda city olsa yine şu değişikliği yapmam

Çevrimiçi tolga1903

Tam 35 dakikadır lig 19.cusu çöpoğluçöp takımdan baskı yiyor üzerine atiba josef yetmezmiş gibi topal aliyorsun lan yemin ederim aykut senden iyidir yat kalk o yalancı abubakara ghazzale dua et sen teneke bile alamazsın normal şartlarda

Çevrimdışı mrred

En son atiba josef ve topal ile sportingden fark yedin. Hocam senden olmaz kusura bakma.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

can şapkadan tavşan çıkarmasa paşa 3-0 alırmış herhalde

adamların her pası tehlike

Çevrimiçi tolga1903

Kasımpaşa at bitane daha at gitsin şu at

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ikiyi de yigcez, biz görüyoruz hoca göremiyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Çevrimdışı mrred

Batsman yerine sezonun geri kalanında aç ve genç olan güvende ısrar edelim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sergen kalırsa 15nci falan oluruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

oha welintondan ilk kez mantıklı bir hareket

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yok ya kafa iyice gitmiş yani başka açıklaması yok bu kadar şeyin...

Çevrimdışı mrred

Oo atiba da çıkıyor. 442 ye döndük
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Hahahha değişikliklere bak biz top çıkaramıyoruz iki forvet sokuyor

Çevrimiçi tolga1903

Aha haftaya welinton cezalı sergen gitti beyler

Etiketler: