13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 20.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12465 defa] 13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%45]
1 puan
2 [%10]
0 puan
9 [%45]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sene başında hayalinin İspanya olduğunu söylemişti birileri.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tatil'e gitmek icin demistir belki  :evillol:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Hahahaha

Topun ustune basip dusen oyuncudan mi her hafta topu iskalayan savunmadan mi yoksa bunlari oynatandan mi dem vuralim.

Git tatilini yap hoca efendi iyi ayrilalim

Çevrimiçi levitate

su forumdan duzenli hali sahaya giden her kisi Welinton'u rezil eder
kuzenimin başakşehir kursunda oynayan 10 yaşında bir çocuğu var, yemin ederim paramparça eder
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Culpable

Bu mactan sonra istifa etmez ise  takim ilk 5 e giremez.
Sergen=0 Teknik
Kenan  60 dakika sahada kalacak ne yapti
Bir cacik olmaz bundan abi
Malum mac sonrasi moralimiz bozuk simdi  deselersek agzimizi bozariz :)

takımın en iyi oyuncusunu çıkardı pjaniçin gol atma ihtimali kenandan on kat fazla üstelik
Sıkıldım artık ilk onbirde hata yapıp doksan dakika anca o hataları telafi etmeye uğraşmasından kendi hatalarınla uğraşmaktan rakibi maçda analiz etmeye fırsat bulamıyorki
Futbol bu kadar karmaşık değilki alt tarafı atiba kenan çıkarıp alex can koyacaksın hatanı tek hamlede telafi edeceksin

Çevrimdışı ihsnozturk

hoca.artık sana good bye..ısrarla yanlış seçimlerle şampiyonluk şimdiden gitti..zararın neresinden dönsek bizim için o kadar iyidir.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Halihazırda B planı bir yabancı hoca planları yoksa Ajax maçına direkt Şenol Güneş'le çıkma zamanı geldi. The Last Dance... Haydi hocam...

Çevrimdışı AigleBordeaux

5lik demistim o da zora girmeye basladi  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Culpable

Kim gelirse gelsin  daha kotu olamaz. Seren Varvar oynarken kagit sayabilme becerisi kadar kadro  becerisi olsa inan suan farkli yerde olurduk:)

Diyelim Sergen gitti...İşin kötüsü yerine gelecek ilk aday Şenol Güneş

Çevrimiçi Necmi

Al işde kalecinin hatalı çıkışı yüzünden vida rakibi bırakıp ersinin arkasını kapatmaya koşuyor çıkmasa vida rakiple koşacak rahat vurdurmayacak ama ersin seçenek bırakmıyor sonra umut hatalı ıskalamayacaktı dersiniz işde savunma bu yüzden dağılır

Çevrimiçi tolga1903

Halihazırda B planı bir yabancı hoca planları yoksa Ajax maçına direkt Şenol Güneş'le çıkma zamanı geldi. The Last Dance... Haydi hocam...

Valla hayır diyemem oynanan oyun alınan skorlar öyle rezil ki milli takımda dalga geçilen şenol bir hırsla en azından şu kepazelige bir son verir belki. Çağdaş atan'ı falan da düşünebilirler artık hoca adayları konuşulsun ciddi ciddi çünkü bitti yani sergen dönemi bana göre

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Hocalık yapmaktan sıkıldı, sezon bittikten sonra tatilini uzatmak için sözleşme yenilemedi. Takımın ayakta duracak mecali yok, sürekli sakatlıklara sığındı halbuki sakatlıkların nedeni takımın çalıştırılmıyor olmasıydı. Beşiktaş'ı yerin dibine sokacak derhal kovulmazsa.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Al işde kalecinin hatalı çıkışı yüzünden vida rakibi bırakıp ersinin arkasını kapatmaya koşuyor çıkmasa vida rakiple koşacak rahat vurdurmayacak ama ersin seçenek bırakmıyor sonra umut hatalı ıskalamayacaktı dersiniz işde savunma bu yüzden dağılır

O topta her kaleci açıyı kapatmak için öne çıkar, orada asıl Vida yanlış pozisyonda kalıyor.
Artık yorumlarına pes diyorum.

Çevrimdışı ALDENYX

Sapkayi önüne koymuşsa çare şenol güneş dir. Bu sene gitti artik seneye temel atalım..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi tolga1903

Abi, zorlama bence şu ersin işini artık yok yani haklı değilsin allah aşkına bir tane welinton lafı çıksın şu klavyenden ne ersin'i

Çevrimdışı Culpable

Abi birde kalecinin penceresinden bak  belki  o da wellington a guvenmedigi icin cikmistir :)
Bu  takima kim teknik direktor olursa olsun wellington un kan bagi  yoksa wellington ilk 11 e  yazilmaz

Çevrimiçi Necmi

Bu mactan sonra istifa etmez ise  takim ilk 5 e giremez.
Sergen=0 Teknik
Kenan  60 dakika sahada kalacak ne yapti
Bir cacik olmaz bundan abi
Malum mac sonrasi moralimiz bozuk simdi  deselersek agzimizi bozariz :)
60 dakikayı geç kadroda 11 e girecek be yaptı bu güne kadar
Şu takımda ben hoca olsam kenan benim son seçeneğim olmaz yemin ediyorum on kişi çıkarım ama yinede kenanla çıkmam
Bu sene şampiyon olamasakda bu kayıp değil geçen sene olduk zaten ama işin acı tarafı açık farkla şampiyon olacak kadromuz var bu kadro ne kadar rezil kullanabilinirse o kadar rezil kullanılıyor yanlışları yirmi defa tekrarlarsa doğruya döneceğini sanan bir hoca var

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı Culpable

Messi Neymarin olsa ne farkeder abi  teknik direktorun yoksa
Cagdas gelse  Sergen den daha cok puan alir.
Cagdasli alanyanin puan ortalamasi sergenli alanyadan daha yuksek :)

Taraftar Rizaya  sicak bakmaz  ama  bence Riza denenir..  bassin Sivasta istifayi sene sonuna kadar  gelsin takimin basina

60 dakikayı geç kadroda 11 e girecek be yaptı bu güne kadar
Şu takımda ben hoca olsam kenan benim son seçeneğim olmaz yemin ediyorum on kişi çıkarım ama yinede kenanla çıkmam
Bu sene şampiyon olamasakda bu kayıp değil geçen sene olduk zaten ama işin acı tarafı açık farkla şampiyon olacak kadromuz var bu kadro ne kadar rezil kullanabilinirse o kadar rezil kullanılıyor yanlışları yirmi defa tekrarlarsa doğruya döneceğini sanan bir hoca var

Çevrimiçi Necmi

Abi birde kalecinin penceresinden bak  belki  o da wellington a guvenmedigi icin cikmistir :)
Bu  takima kim teknik direktor olursa olsun wellington un kan bagi  yoksa wellington ilk 11 e  yazilmaz
welinton ayrı bir tartışma konusu kaleci doğru hamleleri yapacak yerse yer yapacak birşey yok deriz ama iyi izleyin kaleye yapılan her hamlede stoperlerden biri ersinin arkasını kapatmaya koşuyor bir eksik oluyoruz bu akşam rosier bile kaç kere hamle yaptı ersinin arkasına savunma oyuncuların sürekli kalecinin arkasını kapatmaya koşuyorsa kalede sorun var demektir sen hiç eskiden hatırlıyormusun kalecinin arkasını kapatmaya çalıştığımız pozisyon iki sezondur her maç üç dört pozisyon var böyle al işde feyyazda ikinci golde ersin hatalı diyor görünen köy kılavuz istemez
Savunma kaleye güvenmiyor bu savunmadan hiç bir koşulda hayır gelmez

Çevrimdışı mellfred

maçı son 10 dakika rakip ceza sahasına yıktık vida-cozef ile topu bir bu yana verdik bir o yana
ulan pjanic olsa.bir ara topu salardı belki en kötü oğuzhan’ı al

Çevrimdışı 38life

Üstüste 7 resmi maçta 6 mağlubiyet alan başka teknik direktör var mıymış Beşiktaş tarihinde bir araştırın bakalım? Yazık. Bu kadar basiretsiz. Bu kadar pasif bir yönetim olamaz. Çocuk koysan o koltuğa daha iyi yönetir Beşiktaş'ı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

welinton ayrı bir tartışma konusu kaleci doğru hamleleri yapacak yerse yer yapacak birşey yok deriz ama iyi izleyin kaleye yapılan her hamlede stoperlerden biri ersinin arkasını kapatmaya koşuyor bir eksik oluyoruz bu akşam rosier bile kaç kere hamle yaptı ersinin arkasına savunma oyuncuların sürekli kalecinin arkasını kapatmaya koşuyorsa kalede sorun var demektir sen hiç eskiden hatırlıyormusun kalecinin arkasını kapatmaya çalıştığımız pozisyon iki sezondur her maç üç dört pozisyon var böyle al işde feyyazda ikinci golde ersin hatalı diyor görünen köy kılavuz istemez
Savunma kaleye güvenmiyor bu savunmadan hiç bir koşulda hayır gelmez

Savunma sürekli adam kaçırdığı için hoca Ersin' e sürekli önde kal demiş olabilir mi?
Bu durum senin anlattığından çok daha yüksek bir ihtimal.

Çevrimdışı mellfred

hemen her maçı 1-0 geride kovalayıp her maç 11 kişi kısır bir şekilde gol arayıp kontradan golü yiyip yiyip dönüyoruz
istisnasız her maç aynı terane

Çevrimiçi Necmi

Neyse kendimizi yormaya gerek yok boşuna nasılsa inceldiği yerden kopacak nasılsa artık geç kalma gibi bir derdimizde kalmadı ben bu takıma ocakta transfer yapmam gereksiz para harcama olur anca fırsat transferi olursa ihtiyaca bakılmadan kaçırmamak için alınır yoksa yapılmamalı

Çevrimiçi ferdi1903

Sergenin ciklamasindan istifa sinyalleri aldim

Etiketler: