11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18062 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi levitate

pen6 var ama öncesi ofsayt?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Bu kenan oyuncu falan degil 2

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı worns

Pjanic olsa bu baskıyı yemezdik. Ya da öyle değildi o sanki, pjanic olsa kaç pozisyon vermiştik

Bu da sorun işte. Pjanic sorunu gizliyordu tek başına çıkış planı oluyordu oyun aklıyla. Ama bi takım bu kadar bi adamın ayağına bakacaksa hoca ne iş yapıyor

Çevrimdışı GreenBook

Kenan’ı alıyor güveni alsana

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çıkarken her topu  gel de at diye rakibe veriyoruz.

Çevrimiçi Samet Ç

Ben olsam devre arası kovardım bu kalırsa ilk üç bile yapamayız bu oyun planıyla

Çevrimiçi levitate

Çıkarken her topu rakibe gel de at diye rakibe veriyoruz.
orta sahada alacak adam yok ki
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hahaha cidden PTT seviyesinde oynuyoruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca kafasının dışındaki oyuncular iyi oynayacak diye ödü patlıyor.
Serdar çok iyi oynarken bir anda kesik yedi.
Rıdvan süreklilik kazansa biraz üzerine çıkacak ama asla izin vermiyor.
Can için hadi biraz ışık var üzerine düşülür diyorsun yerine Necip oynuyor.
Hasic sakatlanmasa oynatmayı düşünmezdi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

orta sahada alacak adam yok ki
Neyse orta sahamiz sert ve 180 ustu boylari var. Devam.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu da sorun işte. Pjanic sorunu gizliyordu tek başına çıkış planı oluyordu oyun aklıyla. Ama bi takım bu kadar bi adamın ayağına bakacaksa hoca ne iş yapıyor
Zaten sorun da o. Sergen bedenen burda kafa burda değil. Hoş, ben kendini geliştirebileceğini düşünüyordum ama ezberinden şaşmıyor. B planı yok diye çok eleştirdiğimiz şenol güneş bile oyun içinde yaptığı değişikliklerle maçı çözebiliyordu.

Çevrimdışı ALDENYX

Pjanice sallayan harbi troldur.....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi murat baltacı

Her maç kalemize gelen ilk top gol olmak zorunda mı istisnasız
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı GreenBook

Pjanice sallayan harbi troldur.....
Kim troll ? 4 hafta oynamamışsın dinlenmişsin geçen hafta Gs derbisi sonrası ağrısı olmuş
Neyin ağrısı ? Sezon başından beri kaç maç oynamış geldiğinden bu yana ? Kalitesine laf eden yok
Türkiye ligini hafife alıyor belli ki yada başka bişey bilemem ama barcelonada juventusta bukadar sık sakatlanmıyordu

Çevrimdışı can1903

Hoca kafaolarak silmiş herşeyi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı goktasoktay

Bu maç da hocaya yazar diyeceğimiz maçlardan olacak. Bu sezon bunu çok fazla söyledik. Kabul edilesi değil. 2 ya da 3 farkla kaybederiz.

Çevrimdışı worns

Sezon uzun. Bi kurt hoca getir. Anında clyi salar bu takımı da 7 puan geriden de 10 puan geriden de şampiyon yapar. İş işten geçmeden acil müdahale. Yazık oluyor.

Çevrimiçi murat baltacı

Vida her maç yediriyor sağolsun
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=5Bj-iXEib1jhh6izqjBT8Q

Çevrimdışı GreenBook

Sergenle yönetim arasında ipler kopmuş belliki yukarıdaki arkadaşın dediği gibi Sergen kafa olarak gitmiş

Çevrimdışı can1903

Montero 45 dakika 6-8 numara aradı pas istasyonu kursun diye ama bizim dahi hocamız Necip-Atiba yapayım ileridekiler beni kurtarır kafasında.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hep aynı sakatlığı veriyoruz. Kim olursa olsun hep aynı sakatlık. Antreman methodlarinda hata var besbelli.
Hic sakatlanmayan adamlar sakatlaniyor.

Bir olasılık da mac bası isinmalarla alakali mi acaba ?

Çevrimdışı Karabay

Kenana bak. Yemin ediyorum top her ayağına gelişinde "benim burada ne işim var, ben beşiktaşa nasıl geldim, ben şimdi bu topu ne yapacağım, bir an evvel ayağımdan çıkarmalıyım, sözleşmem bitse de ait olduğum bir takıma geri gitsem" demiyorsa neyim 😀

Çevrimiçi levitate

Hoca kafaolarak silmiş herşeyi.
e meşgul etmesin bizi o zaman

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu kadar adele sakatlığı ya kötü antrenman yapıyorsun ya da oyuncu kendine  bakmıyordur.
Ne oynadığımızı çÖzsem yorum yapacağım da hiç birşey anlamadım bilen açıklasın
Bir de dikkati mi çekti vida nın ne kanaması var vücut hali iyi değil

Etiketler: