Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 388753 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Demirören tüm zararını karşılamak için 80 milyon Euro mu verdi kulübe, KAP bildiriminde neden yok bu bilgi?
diyelim verdi karşılıyormu zararı 6 yıl ne faizler ödedik
kara mizah gibi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu Ziraatbank'a borç takan adamın para ödeyeceğini mi zannediyorsunuz?
Geçiniz. Bir süre lafı gezer oyalanır dururuz.

Çevrimdışı can1903

Demirören tüm zararını karşılamak için 80 milyon Euro mu verdi kulübe, KAP bildiriminde neden yok bu bilgi?
Adam tahattüt kağıdı verdi gelecek divanda açıklıyacak başkan, aynen böyle söyledi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adam tahattüt kağıdı verdi gelecek divanda açıklıyacak başkan, aynen böyle söyledi.

bi 10 yıl biz taktık, bi 10 yılda o takar.
5 kuruş para ödeyeceğine inanmıyorum.

Çevrimiçi yaço58

Fo ya asip kestikleri gibi mhkya tffye niye yapamıyorlar şu hakem nedir Allah aşkına

Çevrimiçi Talisca1903

Fo ya asip kestikleri gibi mhkya tffye niye yapamıyorlar şu hakem nedir Allah aşkına
+1903
her maç yahu her maç 20 maçın hepsinde doğradılar işi şansa bırakmıyorlar Avans veriyor onlar da insan hata yapıyorlarla olmadı işte bitirdiler tertemiz.Resim kitap paylaşırlar anca vallahi Sergen geçen sene tek başına uğraştı oda bu sene bıraktı gitti Ethem Sancak, Adalı tarzı yönetici lazım başka türlü olmayacak

Çevrimdışı Erman1903

Adam gibi planlama yapamayacaksak Önder Karaveli devam etsin, en azından para cepte kalır - gelen hocanın kredisi tükenmez. Yazın temiz bir sayfa açarız.

Çevrimiçi murat

Adam gibi planlama yapamayacaksak Önder Karaveli devam etsin, en azından para cepte kalır - gelen hocanın kredisi tükenmez. Yazın temiz bir sayfa açarız.
adam gibi plan yapacak bir sistem yok zaten.planlama mı? seneye gelen yönetim ruizin parasını oynamadan para alan lens douglas layiçin hesabını yapar.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2021, 22:19:55 murat ]

Çevrimiçi sefaköykartali

Bu sezon daha fazla kurtarılamaz. Savunma çok kötü, yerleşim çok problemli, görebildiğim kadarıyla özellikle takımın kondisyonu çok sıkıntılı. Yazın kamp yaptırmayıp piknik yaptırmış herhalde Sergen 70den sonra takım geriye dönemiyor. Vida, Batshuayi gibi yüksek maaşlı, verimsiz kim varsa yollayalım Larin de Ocakta imzalıyorsa imzalasın, yoksa yolcu edelim. Bunların yarım sezonluk maaşlarından bile kurtulsak kardır. Önder Hocaya da eyvallah elinden geleni yaptı ama yeterli değil, otoriter ve oyuncular üzerinde sert karar alacak adam lazım. Burası Beşiktaş, bir hocanın ilk takımı olamayacak kadar önemli. Devre arasına yeni hocayla girilsin, devre arasında yapabildiğimiz kadar fizik yüklemesi yapalım. Duygusallığa yer yok.

Çevrimdışı Erman1903

adam gibi plan yapacak bir sistem yok zaten.planlama mı?

Zaten istesek de çok bir şey değiştiremeyeceğiz arada 1-2 tane oyuncu gelecek ağır iş yükü yazın.

Çevrimdışı Erman1903

Bu sezon daha fazla kurtarılamaz. Savunma çok kötü, yerleşim çok problemli, görebildiğim kadarıyla özellikle takımın kondisyonu çok sıkıntılı. Yazın kamp yaptırmayıp piknik yaptırmış herhalde Sergen 70den sonra takım geriye dönemiyor. Vida, Batshuayi gibi yüksek maaşlı, verimsiz kim varsa yollayalım Larin de Ocakta imzalıyorsa imzalasın, yoksa yolcu edelim. Bunların yarım sezonluk maaşlarından bile kurtulsak kardır. Önder Hocaya da eyvallah elinden geleni yaptı ama yeterli değil, otoriter ve oyuncular üzerinde sert karar alacak adam lazım. Burası Beşiktaş, bir hocanın ilk takımı olamayacak kadar önemli. Devre arasına yeni hocayla girilsin, devre arasında yapabildiğimiz kadar fizik yüklemesi yapalım. Duygusallığa yer yok.

Devre arasında iyi bir hoca gelse de çok bir şey yapamaz - twitter tayfa yer sezon sonu yollatır.

Çevrimiçi Talisca1903

Devre arasında iyi bir hoca gelse de çok bir şey yapamaz - twitter tayfa yer sezon sonu yollatır.
Yönetim değişmeyecekse Şenol Güneşten başkası gelmesin görüyoruz Ligi hakemleri Tff yi aşamayacağız bunları ya da Aziz Yıldırım tarzı yöneticiler lazım bize

Çevrimdışı almanci

Şenol Güneş olmayacaksa alman TD gelsin.

Çevrimdışı Erman1903

Yönetim değişmeyecekse Şenol Güneşten başkası gelmesin görüyoruz Ligi hakemleri Tff yi aşamayacağız bunları ya da Aziz Yıldırım tarzı yöneticiler lazım bize

Şenol Güneş ile başkan tee ne zamandır görüşüyor, Sergen gittiğinde de ilk ona teklif yapıldığına şüphen olmasın. Mırın kırın yapmayaydı gelirdi, takımın puanları aldığını görünce kendisine bir cesaret geldi.

Gelsin, ama sonra başarısız olursa hakem falan denmesin yani. Bu camianın alınan bütün şampiyonlukları renklileri ve hakemleri üstüste koyarak alındı.

Çevrimiçi sefaköykartali

Twitter tayfaya bakarak iş yapacaklarsa yarın istifa versinler ya. Biraz idarecilik yapsınlar, kime güveniyorsa yöneticiler getirsinler, en kötü karar bu saçma kararsızlıktan iyidir. Önder hocayla da devam edemeyecekler her mağlubiyette bir ton kafa açacak şaklabanlar. Her galibiyette önder hocamla devam, her mağlubiyette ha hu gürültü. Gereksiz.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş ile başkan tee ne zamandır görüşüyor, Sergen gittiğinde de ilk ona teklif yapıldığına şüphen olmasın. Mırın kırın yapmayaydı gelirdi, takımın puanları aldığını görünce kendisine bir cesaret geldi.

Gelsin, ama sonra başarısız olursa hakem falan denmesin yani. Bu camianın alınan bütün şampiyonlukları renklileri ve hakemleri üstüste koyarak alındı.
Vallahi bu sene arşa çıkardılr olayı yönetim de sağolsun süreli avans verior 20 puan avans oldu ANÇ kendi hocası gelince korur belki?

Vallahi kafa gitti bende yıllar boyunca ezdi hakemler ama ben böylesini görmedim hakemler ayrı rakip takım futbolcularına da sanki kasten sert oynayın kart görmeyeksiniz diye söylenmiş bir yerden.Bu kadar fütursuzca faul yapılabilir mi kaleciye tabanla dalıyor adam

Çevrimdışı Erman1903

Twitter tayfaya bakarak iş yapacaklarsa yarın istifa versinler ya. Biraz idarecilik yapsınlar, kime güveniyorsa yöneticiler getirsinler, en kötü karar bu saçma kararsızlıktan iyidir. Önder hocayla da devam edemeyecekler her mağlubiyette bir ton kafa açacak şaklabanlar. Her galibiyette önder hocamla devam, her mağlubiyette ha hu gürültü. Gereksiz.

Gelsin o zaman Şenol Güneş, hepsi çok istiyordu. Ama o zaman da kaybedilen puanlarda hocaya eleştiri görmeyeceksin, bizi yiyorlar - bir şey yapamıyoruz, vurmasınlar çok güçsüzüz ühü ühü yapıp milleti vasatlığa alıştıracaklar. Maç başlamadan kaybedeceksin, senin genlerinde olan sahadaki haksızlığa kütür kütür oyunla cevap verme alışkanlığını elinden alıp - Fb gibi gözü yaşlı ya da Gs gibi top oynamak yerine hakemle kavga etmeyi tercih eden bir camia yapmak için algı pompalayacaklar.

Çevrimdışı ardiles

Şenol Güneş olmayacaksa alman TD gelsin.
Pasaportla oluyorsa Yılmaz Vuralın Alman pasaportu var

Çevrimdışı almanci

Pasaportla oluyorsa Yılmaz Vuralın Alman pasaportu var

Pasaportla olmuyor. Alman kafasından bahsediyorum.

Çevrimdışı ardiles

Pasaportla olmuyor. Alman kafasından bahsediyorum.
Alman kafası ne demek. Tanımlar mısın?

Çevrimiçi sefaköykartali

Gelsin o zaman Şenol Güneş, hepsi çok istiyordu. Ama o zaman da kaybedilen puanlarda hocaya eleştiri görmeyeceksin, bizi yiyorlar - bir şey yapamıyoruz, vurmasınlar çok güçsüzüz ühü ühü yapıp milleti vasatlığa alıştıracaklar. Maç başlamadan kaybedeceksin, senin genlerinde olan sahadaki haksızlığa kütür kütür oyunla cevap verme alışkanlığını elinden alıp - Fb gibi gözü yaşlı ya da Gs gibi top oynamak yerine hakemle kavga etmeyi tercih eden bir camia yapmak için algı pompalayacaklar.
Valla abi Jurgen Klopp gelse sahada gördüğüm takımı yorumlarım. Bu takımı izlerken dk 70ten sonra allaha emanet oynayan, saçmasapan savunmada yerleşemeyen, koşamayan, hücum organizasyonu yapamayan bir takım izliyorum. Hakemle ilgilenmesi gereken de yöneticiler. Şu Brunoyu getirecektik, o şekil bambaşka adam lazım şu anda. Hiç ismi çıkmamış, şu spora bilimsel ve teknik yaklaşan bir adam gelsin, sene sonuna kadar taraftara da kulağını kapatacak, yalnızca işine, sahaya ve performansa odaklanacak, dışarıdaki hiçbir şeyle ilgilenmeyecek adam lazım.

Çevrimdışı ardiles

Daum vardı en son. Futbolcu olarak Gomez vardı ama Alman/ İspanyol meleziydi. Bizde saf kan son Alman kafalı Karius vardı

Çevrimdışı ardiles

Valla abi Jurgen Klopp gelse sahada gördüğüm takımı yorumlarım. Bu takımı izlerken dk 70ten sonra allaha emanet oynayan, saçmasapan savunmada yerleşemeyen, koşamayan, hücum organizasyonu yapamayan bir takım izliyorum. Hakemle ilgilenmesi gereken de yöneticiler. Şu Brunoyu getirecektik, o şekil bambaşka adam lazım şu anda. Hiç ismi çıkmamış, şu spora bilimsel ve teknik yaklaşan bir adam gelsin, sene sonuna kadar taraftara da kulağını kapatacak, yalnızca işine, sahaya ve performansa odaklanacak, dışarıdaki hiçbir şeyle ilgilenmeyecek adam lazım.

Batshuayi takımla uyumsuz. Net golcümüz yok

Çevrimdışı Erman1903

Vallahi bu sene arşa çıkardılr olayı yönetim de sağolsun süreli avans verior 20 puan avans oldu ANÇ kendi hocası gelince korur belki?

Vallahi kafa gitti bende yıllar boyunca ezdi hakemler ama ben böylesini görmedim hakemler ayrı rakip takım futbolcularına da sanki kasten sert oynayın kart görmeyeksiniz diye söylenmiş bir yerden.Bu kadar fütursuzca faul yapılabilir mi kaleciye tabanla dalıyor adam

Bir kişi ya da grup olsun fark etmez, bu hayatta başa gelen her şey yaptığın seçimler sonucunda gerçekleşir. Hele ki ben ben 'büyüğüm' diyorsan bunların önlemini baştan kendin alacaksın. Birçok sebebi var, Önceki sezon toplama bir kadroyla iki kupa aldın, üstüne gidip borcuna harcına bakmadan transfer şampiyonu olduğun bir yaz dönemi geçirdin. ŞL bilmemne masallar anlatıp durdun, Türk insanının bir sebebi olmasa bile böyle böbürlenen havalı tiplerin yemeğine tüküreceğini bilmen gerekiyor. Sahada oyunla karşılık veremedikçe hakem hakem diye ağladı taraftar, fantazileri üğruna kaldırım mühendisliği seviyesinde bir planlama yapan Sergen hocasına sezonu unutmak pahasına sahip çıktı. Hakemler oyunun bahanesi değil, sadece hakemi konuşur bir sonuç elde edemezsen ve sürekli bizi yiyorlar edebiyatı yaparsan duyan duymayan herkes gelir yerler tabi, zaten yöneticilerin de bir şey yapmıyor böyle sahibin olurlar.

Çevrimdışı almanci

Alman kafası ne demek. Tanımlar mısın?

Tanımlaması zor. Her almana da gerçek anlamda uymaz tabi. Fazla genellemeden en başta titiz, detaycı ve disiplinli olmak diyelim.

Etiketler: