Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 396551 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Futbolcuların maaşları ödenmiyor olabilir mi? Bunlar paradan anlar çünkü. Bu kadar kötü performansın baş sebebi olabilir bence.
Teknik ekip > Futbolcular > Yönetim

Suçlu arıyorsak bence sıralama böyle olmalı.

Nasıl geçen sene şampiyon olduysak bunda futbolcu ve hocanın emeğinin çok olduğunu söylediysek şimdide tam tersi.

Bir şampiyonlar ligi sevdasına ligi de vermek üzereyiz. Bu hafta Ts maçını alamazsa bence hoca istifasını versin. Ne kendisi üzülsün ne de biz daha çok üzülelim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hiç gerek yok.

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Alex Teixeira, Türkiye Milli Takımı'nda forma giymek için gereken şartları araştırıyor. Takım arkadaşı Josef de Souza da yöneticilerle konuşarak Teixeira için yardım istedi. (Fotospor)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İddaa'da Süper Lig şampiyonluğunun favorisi Trabzonspor oldu.

2.45 - Trabzonspor
3.30 - Beşiktaş
3.40 - Fenerbahçe
5.00 - Galatasaray

Çevrimiçi sozkul

Hiç gerek yok.

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Alex Teixeira, Türkiye Milli Takımı'nda forma giymek için gereken şartları araştırıyor. Takım arkadaşı Josef de Souza da yöneticilerle konuşarak Teixeira için yardım istedi. (Fotospor)

Ne alaka yahu, daha yeni geldi..

Edit: Fotospormuş yahu pardon..

Çevrimiçi sozkul

İddaa'da Süper Lig şampiyonluğunun favorisi Trabzonspor oldu.

2.45 - Trabzonspor
3.30 - Beşiktaş
3.40 - Fenerbahçe
5.00 - Galatasaray

iddia hala bize güveniyor bu hakemlere rağmen.. Bizde güvenelim..

Çevrimiçi Samet Demir

iddia hala bize güveniyor bu hakemlere rağmen.. Bizde güvenelim..
Bu akşam maçı kaybedersek bende güvenecem ez kaza bugün kazanırsak hocanın avrupada hala umudu olacak. Buraya da odaklanmayacak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

?t=bKykXPyzJE16_pc6-p0GGA
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sozkul

?t=bKykXPyzJE16_pc6-p0GGA

defans yapacağız, kontraatak futbolu oynayacağız, boyumun ölçüsünü aldım mesajı alıyorum

Çevrimiçi levitate

defans yapacağız, kontraatak futbolu oynayacağız, boyumun ölçüsünü aldım mesajı alıyorum

+1903

ya da millet kızmaya başladı kazanmak lazım dedi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?t=yAgyJtqBlS9UIxSFztX-ZQ

?t=yAgyJtqBlS9UIxSFztX-ZQ

Çevrimiçi levitate

?t=Qgo5EKvEALO_TeN9Q3K55g

?t=l_IW5gLjFTtP6lOjRBOYNw

?t=gcHKPhro5fOCcVSngl5xXQ

Çevrimiçi levitate

?t=iQ8OU8_F_DH14SLjDcew7g

Çevrimdışı caner.eryigit

Atalanta bizim iptal edilen golün aynısı attı incelediler hakemi çağırmadılar direk golü verdiler.
Nasıl bir. Çetesiniz arkadaş siz

Çevrimiçi sEuL

Atalanta bizim iptal edilen golün aynısı attı incelediler hakemi çağırmadılar direk golü verdiler.
Nasıl bir. Çetesiniz arkadaş siz

Hemen hemen aynisi ..... (Hakaret Yasak)₅ cocuklari

Çevrimiçi levitate

ghezzal sakatlandığı için çıkmış

@can1903 haklıymışsın...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

TS maçı Hocanın son maçı.
Artık CL'de bitti. Şapkayı önüne alıp düşünme vakti. Yoksa Bye Bye .

Çevrimiçi levitate

?t=d2tpHhj0Jvuqd_pAwAl1zg

Çevrimdışı AigleBordeaux

Grupta iyiki City, Liverpool falan yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

TS maçı Hocanın son maçı.
Artık CL'de bitti. Şapkayı önüne alıp düşünme vakti. Yoksa Bye Bye .
Artik dusunecek birsey kaldi mi diye sormadan edemiyor insan.

Lige hazirlik, maclara hazirlik, rakip analizi, oyuncu tercihleri, oyuna mudahaleler arkadas bir tane mi olumlu sinyal vermez bi teknik ekip? Cildirmamak elde degil, kendi liginde 10 macta 15 gol atabilen bir takimdan 2 macta 8 gol yedik. Rezillik

Çevrimiçi tolga1903

Artik dusunecek birsey kaldi mi diye sormadan edemiyor insan.

Lige hazirlik, maclara hazirlik, rakip analizi, oyuncu tercihleri, oyuna mudahaleler arkadas bir tane mi olumlu sinyal vermez bi teknik ekip? Cildirmamak elde degil, kendi liginde 10 macta 15 gol atabilen bir takimdan 2 macta 8 gol yedik. Rezillik

Ki kendi ligindeki takımların abartısız söylüyorum yarısını bizim hatay konya antalya falan rahat yener öyle bir lig orası o belenenses boavista vs öyle rezil takımlar yani. Ama hız var işte bizle bu adamlar arasında aşırı hız farkı var bizden hızlı düşünüyorlar bizden hızlı hareket ediyorlar ve takım defansları bizim çok uzağımızda. Daha garibi bu takıma ajax deplasmanda 5 attı durum öyle böyle vahim değil bizim seviyemiz çoktan apoel seviyesine falan inmiş ama biz göremiyoruz şu gruba kolay diyenler bizi meze ediyor şimdi ağızlarına ona canım sıkılıyor.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

açıklamalar kötü, konuyu değiştirip lige hakemlere falan girmiş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bırakan şimdiye kadar bırakırdı. Tazminatı yok. Ama yönetimin göndereceğini de sanmıyorum. Taraftar git diyene kadar gitmeyecek herhalde.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ortalama 2 sakat vererek bu sezon bitmez. Sakatlanmayan bir oyuncu bile kalmadı takımda. Herkes mutlaka en az bir sakatlık geçirdi kaleciler dışında.

Geçen sezon sonundaki sakatlıklar da demek ki tesadüf değilmiş.
[ Son Düzenleme: 04 Kasım 2021, 08:10:03 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi Mehmet57

Etiketler: