Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 383136 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Genç oyuncu = satabilme ihtimali

Yaşlı oyuncu = satamama riski

Oyuncuların özelliklerinde tamamen bağımsız söyledim. Gs transferlerine başından beri "kazık" diyorum. Fakat en azından genç satma ihtimalleri var

Bize gelince satma ihtimali neredeyse sıfıra yakın transfer yaptık. Ne ghezzal ne alex kesinlikle satılması çok zor topçular çünkü yaşlılar

Batsman ve Pjanice de maaşlarından dolayı en başından beri karşıydım. Fiyat performans analizinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bu oyuncuların

maaş ederi en fazla taş çatlasın 750 bin falandır. Biz 3 milyon verdik hem de adam başı

Boşnak Tolgay ifadesi bazı forum arkadaşlarımı rahatsız etmiş. Orada vurgulamak istediğim adamın Boşnak olduğu değil Tolgay'a benzediği

Vurgu biraz değişik olmuş. Onun yerine Tolgay'ın Boşnak versiyonu diyelim o halde.
bayağı yaşlı oyuncu sattık ama genç bir tane hatırlıyorum oyuncuyu satmanın yaşla değil yetenekle alakası var gs zor satar yediye aldığını bire satarsa belki nerdeyse küme düşürecekler eli kulağında ülkelerindende o paraları alamayacağı için bedava verse gs eski takımlarına gönderemez
Birini genetik kökleriyle işaretlemek olumlu yada olumsuz ırkçılığa girer o niyetle söylememiş olsan bile
Neden birinin boşnak olmasını vurgulama ihtiyacı duyuyorsun hemde olumsuzluk ima ederek birini aşağılamak için onun kökenini kullanırsan ben bunu ırkçılık olarak algılarım öyle olduğunu söylemiyorum kişisel düşüncem böyle biz yönetimde bile karar veremedik buna ama bu forumda beşiktaş oyuncusuyla alay etmek aşağılamakta suçtur eleştirini saygı çizgisini geçmedende yapabilirsin bu üslup ne olursa olsun hoş değil oyuncuya yapılanı geçtim burayada saygısızlık buranın belli kalite çizgisinde olmasını isteyenler için rahatsız edici eleştirmekmi istiyorsun en sert şekilde eleştir insanlar katılmasada saygı duyar bu bir görüştür ama alay görüş değildir

Çevrimdışı tuncaboylu

KAP'a aciklama yapilmis tribun sponsorluk anlasmasi hakkinda.

Ben buyuk ihtimalle yanlis anladim ama..
Bitci ile 3 sezon icin yapilmis olan 5,627,000 Avro + KDV (suan ki kur ile 85milyon TL civari) anlasma fesih edilip yerine,
Bu sezondan baslamak suretiyle 13,550,000TL + KDV (suan ki kur ile yaklasik 890B Avro) ile 3 sezon icin loca kullanim haklari mi verilmis!

Eger dogru anlamissam yonetim cildirmis olmali, yok tribun sponsorlugu icin daha iyi bir anlasma yapilmissa birsey diyemem (ki hic sanmiyorum oyle bir ihtimalin olduguna).
Bitcoin çöküşü başladı ve 5 milyon Euro'yu tahsil edemeyeceğimizi anladığımız için feshedildi muhtemelen.

Bundan sonra token'ı da çıkarıp hava alırız.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu takımın başına ortalama bir yabancı hoca getirseler bile şu anda oynadığımız toptan fersah fersah daha iyi top oynarız.

Yeni bir yapılanma şart.Hoca,yönetim,oyuncular bu sene tek hedef Ziraat Kupası olmalı.

Çevrimdışı sefaköykartali

Hoca ve hocayla beraber yeni bir yapılanma yapmamız lazım. Böyle idarelik işlerle lig götürülmez. Forvet de lazım, Benfica Seferovicle Gedson u yollamak istiyormuş, ikisini de alırım.

Çevrimiçi sEuL

Hemen bi TD getirip onumuzdeki sezonun planlanmasi yapilmali.

Su oyuncu tercihleri ve sistemle sanki kenarda halen Sergen Yalcin var. Sergen’in hic olmazsa bi aurasi bi agirligi vardi. Onder hocada tatli dilden baska birsey yok.

Pjanic bir aciklama yapti 1 ay once su pozisyonda kendimi rahat hissediyorum ve oynamak istiyorum diye. O gun bugundur sirf Pjanic istedi diye sacma bir formasyonda maclara cikiyoruz.

Neden?

Cunku hoca cikipta diyemiyor ki kardesim bak 5 hafta denedik olmuyor uymuyor bu oyun sistemi takima. Ustune birde tek basina takimin savunma direncini saglayan Josef’i hic ettik.

Ayni sekilde Vida’yida kesemiyor, sezon basindan beri yedigimiz ve rakibe verdigimiz pozisyonlari tek tek analiz etsek yarisi Vida’ya yazilir. Hocada goruyor ve biliyor bunu ama kesemiyor adami iste.

Çevrimdışı can1903

Sana ayrılan sürenin sonuna geldik Sergen hocanın fotopkisi. Dank ettire ettire o romantizmi kaldıracağız bu kulüpten.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı Erman1903

Sana ayrılan sürenin sonuna geldik Sergen hocanın fotopkisi. Dank ettire ettire o romantizmi kaldıracağız bu kulüpten.

Yarın öbürgün Şenol Güneş gelip beceremez de birileri çıkıp onu isteyenleri ortadan ikiye bölerse çamura yatma o zaman :)

Çevrimdışı can1903

Yarın öbürgün Şenol Güneş gelip beceremez de birileri çıkıp onu isteyenleri ortadan ikiye bölerse çamura yatma o zaman :)
Ben çamura yatmam, Giresun maçı sonu Şenol hoca gelse tek haneydi fark. Bu ligin dinamiklerini çok  iyi biliyorum, Beşiktaşın nasıl başarılı olabileceğini kulüp içerisinde nelerin olmasını nelerin olmamasını çok daha iyi biliyorum.

Kulübün içinde olanları biri haber yaparsa herkes ne demek istediğimi anlar, Romantizme gerek yok.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Malatya’da 10 eksik olmayınca tabi Önder zorlandı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca lazım mı lazım getir o zaman golcü lazım mı lazım getir seneye de lazım değil mi bunlar neyi bekliyoruz?
yerli olarak Cenk var ve almak zorundayız her türlü gol atıyor bu adam ne bekliyoruz ne arıyoruz ?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

Malatya’da 10 eksik olmayınca tabi Önder zorlandı
En son galibiyetleri yanılmıyosam 3 ay önce,  bu sezon ilk kez geriye düştükleri maçtan puan almışlar.

Çevrimdışı Erman1903

Ben çamura yatmam, Giresun maçı sonu Şenol hoca gelse tek haneydi fark. Bu ligin dinamiklerini çok  iyi biliyorum, Beşiktaşın nasıl başarılı olabileceğini kulüp içerisinde nelerin olmasını nelerin olmamasını çok daha iyi biliyorum.

Kulübün içinde olanları biri haber yaparsa herkes ne demek istediğimi anlar, Romantizme gerek yok.

Giresun maçı geçeli çok oldu, o zaman geleydi ya Şenol Güneş, Kayseri galibiyetinden sonra haber yollamadı mı? Bak bu kadar iyiyse şimdi de gelse iş yapar, veya önümüzdeki sezon öttürecektir ligi. Ligi tanıdığın kadar insanları tanıyor musun, biz onun yüzüne baktığımızda iddiasını ve iktidarını kaybetmiş bir adam görüyoruz. Muhtemelen gelir er ya da geç, o vakit geldiğinde anlarız gerçek romantizm neymiş.

Çevrimdışı mrred

Konu bence TD kalitesi ile ilgili degil. Kadro muhendisligimizde sorun var. Tolgay oynayacak diye Josefi asıl mevkisinde oynatamıyoruz. Alex oynayacak diye gencecik piril piril emirhani oynatmiyoruz. Tez elden bu iki oyuncudan kurtulmak dilegi ile. Batsman Tolgay ve Alex artik 11 de oynatilmamali. Kazik yedik bunu kabullenip baska oyunculara sure vermeliyiz. Israrın anlamı yok.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 16:15:50 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Giresun maçı geçeli çok oldu, o zaman geleydi ya Şenol Güneş, Kayseri galibiyetinden sonra haber yollamadı mı? Bak bu kadar iyiyse şimdi de gelse iş yapar, veya önümüzdeki sezon öttürecektir ligi. Ligi tanıdığın kadar insanları tanıyor musun, biz onun yüzüne baktığımızda iddiasını ve iktidarını kaybetmiş bir adam görüyoruz. Muhtemelen gelir er ya da geç, o vakit geldiğinde anlarız gerçek romantizm neymiş.
o zaman tutup getirebilseleerdi keşke. Şenol hoca hiç haber yollamadı, genel de biz yolladık. Ben şimdi de    gelse iş yapar diyorum. Dünyada bir tek Şenol hoca yok ben aklıma geleni söyledim. Gitsinler orta class bi yabancı getirsinler  ona da okeyim yeterki hoca olsun kenarda.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu yönetim devam edecekse Şenol Güneş gelebilir ama Mayısta seçim var yeni bir yönetim gelecekse de onların önünü tıkamamak lazım

Beşiktaş tarihinin en başarılı hocalarından biridir Şenol Güneş ve yaptıkları yapacaklarına dair umutlandırıyor beni. Adam tek B17 alıp kaç maçlık seri yaptı sahamızda en çok puan toplayan en fazla galibiyet yüzdesi olan Avrupadaki en yüksek puan ortalamalı hoca bu

Şimdi herkes Abou taliscaya dua etsin diyor da geldiğinde ikiside kadro dışıydı Talisca kafa golunü atmaya bununla öğrendi mükemmel kullandı bunları bir sürü futbolcuyu parlattı değişik bir adam gelmesini isterim Önder hoca çok şaşırttı beni

Alınana satılana pek karışmaz kimi verirsen oynatıyor

Çevrimdışı ardiles

Gol atacak bir santraforumuz yok. Golcü yok, golcü yok, golcü golcü işi gol atmak olan oyuncu yok.

Problemler sorunlar sıkıntılar evet var ama skor yaparak hataları tolere edebilecek ve ileride oyun kurabilecek golcü yok. Ne ileride oyun kurabiliyor ne gol atabiliyorsun. Bir yeri kapatsan diğer yerin açıkta kalıyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Gol atacak bir santraforumuz yok. Golcü yok, golcü yok, golcü golcü işi gol atmak olan oyuncu yok.

Problemler sorunlar sıkıntılar evet var ama skor yaparak hataları tolere edebilecek ve ileride oyun kurabilecek golcü yok. Ne ileride oyun kurabiliyor ne gol atabiliyorsun. Bir yeri kapatsan diğer yerin açıkta kalıyor.
Cenk alsınlar işte yabancı kotası dolu bunlar adamda satamaz kontenjan boşaltamaz.Getirsinler Cenki seneyede lazım

Çevrimdışı ardiles

Batshuayi bekten bozma forvet. Koy sağ beke aslan gibi oynar. Rosierle birlikte forma rekabetine girecek oyuncudan gol atmasını bekliyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

Birisi sonunda şundan bahsedebildi. Gol atacak adam yok arkadaş bu takımda yok. Gol atsın diye 2.9 milyon euro verdiğimiz adam şu yaşadıklarımızın ana sebeplerinden birisi. Mücadele ediyor mu sonuna kadar ediyor koşular atıyor rakibi rahatsız ediyor yapamadığı iki şey var gol atmak ve bağlantı olabilmek. Bizimse temelde aradığımız şey yapabildikleri değil yapamadıkları olunca bu hallere düşüyoruz işte.

Çevrimdışı Erman1903

o zaman tutup getirebilseleerdi keşke. Şenol hoca hiç haber yollamadı, genel de biz yolladık. Ben şimdi de    gelse iş yapar diyorum. Dünyada bir tek Şenol hoca yok ben aklıma geleni söyledim. Gitsinler orta class bi yabancı getirsinler  ona da okeyim yeterki hoca olsun kenarda.

Sen Başkan'ı buradaki çoğu kişiden daha iyi tanıyorsun. Onun futbol aleminde en sevdiği ve güvendiği 3 insan varsa bunlardan biri Şenol Güneş'dir. Benim düşünceme göre Sergen gitmeden Pinheiro Minheiro'dan önce kaç defa görüşmüştür onunla. Şenol Güneş'de niyet olsa, başkanın onun yüzünde hevesi görse havada kapar. Benim bildiğim istemiyordu, Kayseri maçından sonra sinyal çaktı.

Hocaları bir kenara bırak, öyle bir takım kurulmuş ki mühendisliğin M'si yok, bir de adam gibi hazırlanmamışlar. Yani şu takımda radikal kararlar almadığın sürece pek top oynaması mümkün gözükmüyor, o şekilde de bir yere kadar oynar. Bir de adam akıllı hazırlanmamışlar, yani getireceğin Klopp'da olsa biraz zor full çeker bu kadroyla. Burada kazanan başka yerde kaybeder, hocaların çoğu öyle mükemmel olmuyor işte şu Torrent'i mesela gördük. Bu takıma mesela Farke falan geleydi önde pressle büyük fiyaskolara imza atabilirdi öyle diyeyim sana. Yani hiçbiri Sergen kadar az puan toplamaz, ama öyle vura vura gideni de pek göremezsin. Yönetimin aklı başında oynayan bir hoca bulmuştu ama taraftar istemedi. Böyle kadroya herhangi bir hoca olmaz, öylesini çok iyi mühendisliği olan - kondisyonu yüksek takıma getirirsin onun bile hep kazanacağının garantisi yoktur.

Hoca iyi değil ama ben diyorum ki Allah yardım etti puan topladın, taraftarın bu takımın ne mal olduğunu anlaması için umarım ismi üzerinde herkesin birleştiği iyi bir hoca getirirler. Hep beraber izleyeceğiz yine saçma sapan puanlar kaybedilecek. Yoksa böyle devam edip yaza yine isimdi bilmemneydi, şu oyuncu uçak bu oyuncu mekik diye kadro yapılırsa seneye de akıbetimiz farklı olmayacak.
[ Son Düzenleme: 22 Ocak 2022, 16:50:50 Erman1903 ]

Çevrimdışı ardiles

Cenk alsınlar işte yabancı kotası dolu bunlar adamda satamaz kontenjan boşaltamaz.Getirsinler Cenki seneyede lazım

Cenk hazır mı bilmiyorum ama Batshuayi solda Larin yerine oynasa bile çözüm olur. Yeterki merkezde oynatılmasın. Bütün hücum organizasyonlarını yedi bitirdi. Oyun hafızası bırakmadı. Yetti artık

Çevrimiçi levitate

?t=ibWTfnJr2u9qE2BtXIeO0g

bu da ayrı alemlerde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: