Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 396530 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı can1903

Yabancılardan bir aday burdaki herkesi tatmin edecek 2-3 arkadaşımızı zevkten uçuracak bir isim.

Ama ben Şenolcuyum arkadaş  :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yabancılardan bir aday burdaki herkesi tatmin edecek 2-3 arkadaşımızı zevkten uçuracak bir isim.

sen daha çok yönetimcicisin  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi levitate

düşünüyorum bulamıyorum

fonseca çok isteniyordu ama çok para istiyor demiştin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ya hoca şenol olacak işte daha ilk günden belli değil mi bizimkilere kalsa şu saniye sözleşme imzalardı.
Ama şenol beyefendi SATIP GİDİP İHANET ETTİĞİ takıma geri dönmek için yorgunum falan demiştir yeni sezonda gelicem demiştir onu bekliyor koca takım şaka gibi. Öyle yönetime böyle hoca. Tencere kapak.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneşin gelmesini hiç istemiyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

başkanı çok severim 
Başkan iyi de çevresi kötü diyorsun :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Jorge jesus - Solskjaer hangisi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Jorge jesus - Solskjaer hangisi
Bunların maaşı ve isteklerini karşılayamayız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bunların maaşı ve isteklerini karşılayamayız.
Portekizdeki adamı alacaktık işte. Hem uygun fiyata hemde başarıya aç. Hem kendisi için hemde bizim için kazanç sağlayacağımız iş olurdu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Bilal Bahadır

Sezon zaten bitti gibi.  Yeni Hocayı getirelim şimdiden araştırmasına başlasın, çalışmalarını yapsın ama sezon sonuna kadar Önder Hoca devam etsin. Bu sezon Türkiye kupası dışında formaliteye döndü zaten. Kerem Kalafat gibi Kartal Kayra'yı da çağıralım sözleşmede maddesi varsa. Şöyle bir 11'le tamamlayalım sezonu.

Ersin

Rosier    Serdar    Montero    Rıdvan

Josef
          Can                 Kartal
Ghezzal                             Emirhan

Güven

Çevrimiçi sefaköykartali

Abi Allahını seversen isim ver ya özelden de olur, isim vermiyorsan ne zamana kadar hocasız gidicez ne zaman imzalamayı planlıyorlar acaba?

Çevrimiçi sefaköykartali

Koçum emirhancığımın ısı haritası

utanmasa ceza sahasına çadır kuracakmış. Kızılderili ya da Türk Otağı maşallah

sahada basmadık yer bırakmamış

koçum benim
Valla maçın yıldızıydı, en çok dikkatimi çeken antalya maçında da bu maçta da hiç çekinmemesi. İlk kez 11 başlıyorsun ve ayakların bile titremeden oynuyorsun, güven yerine daha zeki biri olsa onunla da oynayacaktı da herkes eksik işte. Bunlar attığı golden de aldığı penaltıdan da daha kıymetli. Sezon sonuna kadar böyle devam ederse seneye direkt ilk 11e yazarım. Böyle özgüvenli ve yetenekli çocuk bulmuşken değerlendirmek lazım.

Çevrimdışı can1903

Abi Allahını seversen isim ver ya özelden de olur, isim vermiyorsan ne zamana kadar hocasız gidicez ne zaman imzalamayı planlıyorlar acaba?
2-3 hafta daha sürer süreç, başkan son noktayı koymakta ağır kalıyor adaylardan biri Van Bommel.

Çevrimiçi Talisca1903

Demir Ege Tıknaz artık Josefin yanında eğitime başlamalı şimdi tam zamanı Rize maçında Nejip yerine o oynamalıydı

Çevrimiçi sefaköykartali

2-3 hafta daha sürer süreç, başkan son noktayı koymakta ağır kalıyor adaylardan biri Van Bommel.
sportif direktör de bu sürece dahil mi, yoksa 1 sene tecrübesi olmayan adama bütün takımı mı teslim edicez?

Çevrimdışı worns

yeni cocu olma riski var. hollandalılardan bir tık uzak kalmakta fayda var, onlar sudan çıkmış balık modunda takılıyorlar çok hırslı da olmuyorlar, kısa sürede aman burdan bir şey olmaz der ve salarsa şaşırmam. bence güneyli olsun yeni hoca. favorim italya plase portekiz. adaylarda buralardan birileri var mı? yoksa 3ü de kuzeyli mi?

Çevrimiçi sefaköykartali

yeni cocu olma riski var. hollandalılardan bir tık uzak kalmakta fayda var, onlar sudan çıkmış balık modunda takılıyorlar çok hırslı da olmuyorlar, kısa sürede aman burdan bir şey olmaz der ve salarsa şaşırmam. bence güneyli olsun yeni hoca. favorim italya plase portekiz. adaylarda buralardan birileri var mı? yoksa 3ü de kuzeyli mi?
Di Francesco da boşta. Romadayken çok beğeniyordum, görüşüldüğünü sanmıyorum ama.

Çevrimiçi Talisca1903

Önder Hocanın ekibini genişletilip güçlendirmek ve bu şekilde devam etmek daha az riskli bence yeni hocadan

Çevrimiçi sefaköykartali

Önder Hocanın ekibini genişletilip güçlendirmek ve bu şekilde devam etmek daha az riskli bence yeni hocadan
Önder hocayı altyapı sorumlusu yapar, her sezon A takıma öneride bulunan, Türkiye'de de yeni yetenekleri altyapımıza kazandıracak bir ekibin başında olmasını isterim şahsen.

Çevrimdışı worns

Di Francesco da boşta. Romadayken çok beğeniyordum, görüşüldüğünü sanmıyorum ama.

severim. sassuolo'yu piyasaya çıkaran de zerbi'den önce di francesco'ydu.

Çevrimiçi sefaköykartali

severim. sassuolo'yu piyasaya çıkaran de zerbi'den önce di francesco'ydu.
Farke Krasnodar' a gitmiş. Krasnodar' a giden adamı bile bize getirmeye ikna edemedik. Şenol Güneş gelecek diye şunu yapıyorlarsa yarın getirsinler yahu, önümüzdeki fikstürden sonra 14. falan olabiliriz Önder Hocaya da yazık ediyorlar. Montella' yı alır getiririm getireceğin plan program adamların hepsinden daha tecrübeli Fiorentina' da 160dan fazla maç, Milan, Sevilla yapmış kaç tane hoca getirebileceksin?
[ Son Düzenleme: 11 Ocak 2022, 20:54:00 sefaköykartali ]

Çevrimdışı worns

Farke Krasnodar' a gitmiş. Krasnodar' a giden adamı bile bize getirmeye ikna edemedik. Şenol Güneş gelecek diye şunu yapıyorlarsa yarın getirsinler yahu, önümüzdeki fikstürden sonra 14. falan olabiliriz Önder Hocaya da yazık ediyorlar. Montella' yı alır getiririm getireceğin plan program adamların hepsinden daha tecrübeli Fiorentina' da 160dan fazla maç, Milan, Sevilla yapmış kaç tane hoca getirebileceksin?

mali açıdan güçlü takım krasnodar, bizden daha kolay ikna edecek koşullarda artık malesef çoğu rus takımı. dikkate değer bir transfer bütçesiyle çalışmak istediyse krasnodar doğru adres.

Çevrimiçi sefaköykartali

mali açıdan güçlü takım krasnodar, bizden daha kolay ikna edecek koşullarda artık malesef çoğu rus takımı. dikkate değer bir transfer bütçesiyle çalışmak istediyse krasnodar doğru adres.
Valla bizim bütçe bugün açıklandı, 550 milyon TL' den çok da fazla bir maaş verdiklerini zannetmiyorum. Ayrıca Rusya' da Zenit' i geçemeyeceğin rekabetçi ortamı çok yüksek olmayan bir ortama gitmek Beşiktaş' a gitmekten çok daha cazip geliyorsa zaten çok daha başka şeyler konuşmamız gerekiyor.

Çevrimiçi sefaköykartali

?s=20

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

Sezon sonuna kadar bir plan program yapılmayacağı belli oldu zaten. Kongre korkusuna hoca getiremeyeceksen zor dönemlerde karar alamayacaksan zaten seçime de girmemek gerekir diye düşünüyorum.

Etiketler: