17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 06.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Serkan Ok - Erdem Bayık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 32850 defa] 17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%84.6]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene oynadığımız en iyi futboldu ama oynadığımız futbolun hakkını skor olarak alamadığımız bir maçtı  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Allahın izniyle gol yemeden devam, 5 maç oldu,,

Çevrimiçi balkan-kartal

Rezalet utanmiyormusunuz 6 gol atmaya rahat 12 olurdu :D
bu sabah icimden gecen skor 6-0 di
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı cursedofdragon

Yönetim hoca hemen bu gece istifasını vermelidir böyle bir rezillik olamaz :D

15 olacak maç 6-0 bitti sorumlusu kimse çıksın ortaya :D  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasic'in füzesi  :icool:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ulan hasicin golünde ersin ve weliton gole hasicden daha çok sevindi. Takımdaşlık yakalandı iyice..

Çok mutluyum yaa

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hasic'i yollarsak buyuk aptallik yapariz sikisan maclarda at adamin sut yetenigi ekstra puan kazandirir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Su haftalarin tadini  cikaralim  sigarami yaktim ben ....
Yorgo

Çevrimdışı mourinho1903

Bu sezon ilk defa bana sampiyon takim izlenimi verdi Besiktas. Ilk defa soyle keyifle, arkama yaslanarak, zevk ala ala mac izledim. Helal olsun.
Umarim bu kadroyu bozmayiz. Hoca'da Atiba'nin suresini minimum seviyede tutacak (en azindan ilk 11 cikarmayacak) ve Oguzhan'i kotu oynasa da devamli ilk 11'de oynatacak cesaret olur.
Bir sonraki macta tekrar Atiba baslarsa (Josef-Atiba-Oguzhan yapsak bile) basa doneriz. Benim kafamdaki orta alan Josef-Mensah-Oguzhan, ama ona cesaret edemez. Atiba yerine Necip bile nispeten iyi oluyor, en azindan sok presiyle top kapiyor, takima dinamizm katiyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Su haftalarin tadini  cikaralim  sigarami yaktim ben ....
abi şarap açtım,,

Çevrimdışı Çağrı Öz

Beşiktaş rotasyonlu ya da rotasyonsuz oynamış farketmez, Rize'nin Vodafone'dan puanla çıkma ihtimali sıfır. Maç sonu buradayım  :photo:

Ne dediysek o   :steamed:

Çevrimdışı leylileyli

:ishock: :ishock: :ishock:
Ulan hasicin golünde ersin ve weliton gole hasicden daha çok sevindi. Takımdaşlık yakalandı iyice..

Çok mutluyum yaa

Çevrimiçi Necmi

Rezalet utanmiyormusunuz 6 gol atmaya rahat 12 olurdu :D
bu sabah icimden gecen skor 6-0 di
yalan yok ben 5-0 düşünmüşdüm

Çevrimdışı mourinho1903

Oguzhan yorumlarini gulumseyerek okudum. Son birkac hafta surekli herkes 'Oguzhan savasmiyor, gucsuz, yetersiz, oynamayi hak etmiyor' vs diyordu, simdi bir anda baslamis guzellemeler.
Ne degisti? Oguzhan 1 haftada Hulk'a falan mi donustu ilac icip? Oguzhan ayni Oguzhan, sadece bu sefer 10 dakikadan forma sansi buldu (coktan hak ettigi ama verilmeyen sansi) ve yaninda Atiba gibi bir kaplumbaga yerine daha dinamik, kendisini rahatlatacak oyuncular buldu hepsi o kadar. Oguzhan hala ayni Oguzhan.

Ki adim gibi eminim Oguzhan gol ve asist yapmasa yine 'ne yapti Oguzhan bos bos dolandi' diyecek kisiler olacakti. Oguzhan top kaybi da yapsa, gol veya asist yapmasa da takima tempo katiyor, dikine pas yapiyor, takimi pozisyona sokuyor. Bugun siradisi bir yuksek yuzdeyle oynadi, ki her zaman bu yuzdeyi tutturamaz. Her zaman gol ve asist de yapamaz, ama her turlu oynamali. Atiba-Josef-Necip'in 90 dakika'da yaptigi 550 isabetli yan pas yerine Oguzhan'in 10 top kaybi yapip 2 tanesini gecirip pozisyon yaratmasini tercih ederim. Savunmalari bu yapilmadan acamiyorsun.

Benim saydigim gol ve asist disinda Aboubakar'a 2, Larin'e 1, N'Koudou'ya 1 basarili key pass verdi. Bu rakama Atiba-Josef-Necip'in toplami 10 macta ulasamiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı ilhan mansız

bugün hiç analize gerek yok, keyfini çıkarın, Beşiktaş yine müthiş bir mücadele veriyor, parasız pulsuz, gerçek ve gurur duyulası bir mücadele,,

Çevrimiçi Necmi

Vay be 30 yil sonra ligde bir futbolcu bir macda 4 gol atmis, ozamanda ali gültikenmis yani yine Besiktas :claps:
iki hafta önce hataylı oyuncu attı

Çevrimiçi MUSTAFA_

iki hafta önce hataylı oyuncu attı
Beşiktaş tarihinde böyle. Arkadaş yanlış yazmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

?s=20  Bilgic Gurcan ?? R U still there??
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Hasic 8. dünyadan vurdu gol oldu. Adın gibi emindim aldığında vuracagindan ve gol olacağından ama  golü böyle beklemiyordum.