16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Skor : Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 03.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36119 defa] 16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
1 [%7.7]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı can1903

İleride bir tane bal yapan arı yok.
Güven o kadar ciddiyetsiz oynuyor ki topu sanki halı sahaya gelmiş ya bu kadar olmaz
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kayseri yerden kalkmadı maçın başından beri  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Pedro Henrique' ye azıcık sert müdahale yapsan ölecek

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güven o kadar ciddiyetsiz oynuyor ki topu sanki halı sahaya gelmiş ya bu kadar olmaz
Ne yeteneği olursa olsun bu şekilde lakayt oynarsa hiç bir şey olmaz ondan.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mellfred

aha biz niye welintonla oyun kurmaya çalışıyoruz kafayı yiyecem

Çevrimdışı can1903

Abi Welinton, Otamendi falan oldu bizim mi haberimiz yok
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Karabay

Oynadığımız oyuna bak. Beşiktaş olmasa dümdüz söver kapatırım tv'yi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu takıma bir tane bari ofansif özellikleri ağır basan skorer bir oyuncu alalım. Bu ne kör dövüşü mü  :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Bu oyun seni şampiyon yapmaz hocam haberin olsun bir tane ürettiğin pozisyon yok ileride ya çıldırmak üzereyim artık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oynadığımız oyuna bak. Beşiktaş olmasa dümdüz söver kapatırım tv'yi.
Ben kapattım. Her şeyin bir sınırı var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Penaltı atacak adam kalmamış sanki Mensah penaltı atıyor böyle fırsatları tepmemek lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı atacak adam kalmamış sanki Mensah penaltı atıyor böyle fırsatları tepmemek lazım
Hocanın en çok istediği oyuncuydu deyim. Çıkarımı siz yapın  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Niye bu kadar inat ediyoruz anlamıyorum. Nkoudou tek kantta taç çizgisinde bekliyor.

Asıl sıkıntı Larinin boyunun çizgide bir işe yaramıyor olması. Orta yapan Rosier de sağda. Futbolda tek bir yolu yok böyle de gol bulursun ama işini zorlaştırıyorsun.

Çevrimdışı can1903

Bu ileri üçlü bu formasyonda sabaha kadar oynasın gol atamaz. Hoca da 1 puanını alır gider fırsat tepmekten illallah geldi artık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Tek bir atagimiz yok lig sonuncusuna karşı. Bir tane bile yok.

Çevrimiçi levitate

ilk 20 dk bişeyler yapıyorduk şimdi boş boş takılıyoruz öyle
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

kayserispor’a saygı duyarak oynuyoruz haddimizi bilerek

Çevrimiçi MUSTAFA_

Asıl sıkıntı Larinin boyunun çizgide bir işe yaramıyor olması. Orta yapan Rosier de sağda. Futbolda tek bir yolu yok böyle de gol bulursun ama işini zorlaştırıyorsun.
İkinci yarıya en az 3-4 değişiklikle başlamamız lazım. Bu oyuncuların mevkisi de olur, oyuncular da olur. Karar Sergen'e kalmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

korner kullandırtıyoruz bide
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Mensah 2 tane kornerde de topu kaldıramadı allah razı olsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

ilk 20 dk bişeyler yapıyorduk şimdi boş boş takılıyoruz öyle
Penaltıdan sonra ceza sahasına top sokamadık. Bu Beşitaş'ın oyunu olamaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Neyse, bukadar işkence yeter, güven ve mensahi izleyipde delirmeye gerek yok
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

kayserispor’a saygı duyarak oynuyoruz haddimizi bilerek

Lig sonuncusunu önemli eksik oyuncuları olmasına rağmen üstünlük kuramıyoruz. Burası Türkiye. Bir şekilde kazanırsan lider oluyorsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

welinton'un attığı her pas ayaktan sekiyor hmm

Çevrimiçi kahyaoglueren

Guvenin ikinci yariya cikmamasi gerek. Basketboldaki gibi verimlilik hesaplansa baya eksi çıkardı.