15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor Skor : Beşiktaş - Sivasspor Tarih : 28.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Hakan

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor  [Okunma sayısı 38030 defa] 15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi tolga1903

Tekrar izledim Şükrü pozisyonu. Tam da dedigim gibi hareket yandan değil tam arkadan olsa kırmızı kart ancak burada sarı doğru karar inan objektifim bu konuda fb gs bile olsa şu pozisyon kırmızı değil ama kırmızı diyecek hakem hocası vs çıkacaktır senin gibi.

Çevrimdışı can1903

Nkoudounun pozisyonu net kırmızı kart, hiç ağlaşmayalım.

Lakin gol temiz, dğer açıdan bakınca topun alt kısmı çizgiye değiyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

n'koduodan bir pozisyon sonrası yatabere welintona aynısını yaptı hani kart diye sorsana ?

Yada mensaha 2-3 kere indirdiler kontrada tribünden hoca sarı kart diye bağırtı buraya geldi orda kart nerde diye sorsana ?
Uzatmaya gerek yok işte, hakem iki tarafa da müsamaha gösterdi.

Kıran kırana ve güzel bir maç oluyor, hakem de tatlı sert oyuna müsaade ediyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Örnek olması açısından bir gol olmayan pozisyonu daha paylaşayım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tekrar izledim Şükrü pozisyonu. Tam da dedigim gibi hareket yandan değil tam arkadan olsa kırmızı kart ancak burada sarı doğru karar inan objektifim bu konuda fb gs bile olsa şu pozisyon kırmızı değil ama kırmızı diyecek hakem hocası vs çıkacaktır senin gibi.
Saygı duyuyorum görüşünüze. Böyle güzel yazarak tartışabilsek keşke hepimiz.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi levitate

golü açıklayan bir video var ama küfürlü olduğu için atamıyorum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Uzatmaya gerek yok işte, hakem iki tarafa da müsamaha gösterdi.

Kıran kırana ve güzel bir maç oluyor, hakem de tatlı sert oyuna müsaade ediyor.

2.ci yarıda eyyama döndü bile izle bak.

özelden at.

Çevrimdışı tuncaboylu

N'koudou çok güzel oynuyor, pili bitmeden bir asist yapsın.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Örnek olması açısından bir gol olmayan pozisyonu daha paylaşayım.

Iste tam da bu yuzden asla karar veremeyiz gol mu değil mi. Ustten goruntu elde edemeyeceğiz. O yüzden net bir sey soyleyip tartışmaya gerek yok.
Yoksa forumda herkes izdüşümü bilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Twitter' dan aldım görüntüyü. Ondan dolayı. Başka yerden bulamadım.
Amaç ne ? Arayıp taramışsın o kadar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Özelden atarsın sende :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Iste tam da bu yuzden asla karar veremeyiz gol mu değil mi. Ustten goruntu elde edemeyeceğiz. O yüzden net bir sey soyleyip tartışmaya gerek yok.
Yoksa forumda herkes izdüşümü bilir.
Kesinlikle herkes biliyor ama tartışmanın asıl sebebi yayıncı kuruluşun pozisyonu bu şekilde göstermemesi. Herhalde yayıncı kuruluş da futbol konuşulmasını istemiyor. Burada bir suçlu varsa pozisyonu net göstermeyenlerdir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kesinlikle herkes biliyor ama tartışmanın asıl sebebi yayıncı kuruluşun pozisyonu bu şekilde göstermemesi. Herhalde yayıncı kuruluş da futbol konuşulmasını istemiyor. Burada bir suçlu varsa pozisyonu net göstermeyenlerdir.
Cizgi kamerasi koyduklarını zannetmiyorum ben.  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cizgi kamerasi koyduklarını zannetmiyorum ben.  :)
Daha yakından bir kamera açısı vardır bence. Maç sonunda ortaya çıkartırlar. Bekleyelim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Cok  rolanti  oynuyoruz ve bu  hic  hayra alamet degil .. Demedi demeyin ...  :akuma:
Yorgo

Cok  rolanti  oynuyoruz ve bu  hic  hayra alamet degil .. Demedi demeyin ...  :akuma:

maç bitti rakip gol atamaz havasında oynuyoru çok yanlış.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Daha yakından bir kamera açısı vardır bence. Maç sonunda ortaya çıkartırlar. Bekleyelim  :tabe:
Illaki daha yakını çıkar ama ne kadar yeterli olur emin değilim. Keske çıksa da görsek.

Çevrimiçi levitate

güven'in kasa ne kadar büyük yav bi koydu adama yolunu şaşırdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Kayode tehlikeli adam geçen sene mahvetti bizi. Şu farkı açın 10 kişilik takımdan kaza kurşunu yemeyelim.

Çevrimdışı ilhan mansız

çok tuhaf bir objektiflik söz konusu burada, akıllara zarar, taraftarlık zaten taraf olmaktır,

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ne golde sıkıntı var ne de nkoudou'nun müdahalesi kırmızı. Akşam zaten izleyeceksiniz herkes aynısını söyleyecek.

Karşılıklı verilmeyen sarı kartlar var. Özellikle necip'e iki sarı kart atlandı. İlkini verseydi ikincisi de yapmazdı herhalde.

Boşu boşuna geriyorsunuz insanları.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bütün kontracıları sürdü Rıza
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ilhan mansız