15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor Skor : Beşiktaş - Sivasspor Tarih : 28.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Hakan

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor  [Okunma sayısı 38029 defa] 15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok net çıkmış top.
Burada da top çıkmış gibi görünüyor ama çıkmamış da olabilir. Topun izdüşümüne bakılıyor. Bak örnek olarak bu fotoda top çıkmamış. İngiltere'de böyle bir pozisyonda gol iptal edildi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Yapma allah aşkına. Golü verdiğinden beri saçma sapan sivas lehine kullanıyor takdir haklarını. Nkudu'nun pozisyonu kırmızı falan değil adam kaval kemiğine bastı geçen hafta da kırmızı yemedi. Şimdi rıdvan dilmen'de bahsediyor pozisyondan kırmızı değil diye. Tac pozisyonu ise çıkmış gibi gözükse de yan hakemin gözü önünde yapacak bir şey yok var karışmıyor.

bu adamda suç değil bunu burda tutan da suç.

Valla doğruyu söylemek gerekirse bence Nkoudou' nun pozisyonu kırmızıydı.

Hakem iyi yönetmiyor maçı arkadaşlar. Şu kararların tam tersi verilseydi burada herkes sinirden çıldırmıştı. Nkoudou' nun poziyon kırmızı. Attığımız golde top çıkmış. Açıkçası pek içime sinmedi şimdilik

bir alt mesajında top net çıkmış yazıyor.Tertemiz n'koudou pozisyona kırmızı diyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yapma allah aşkına. Golü verdiğinden beri saçma sapan sivas lehine kullanıyor takdir haklarını. Nkudu'nun pozisyonu kırmızı falan değil adam kaval kemiğine bastı geçen hafta da kırmızı yemedi. Şimdi rıdvan dilmen'de bahsediyor pozisyondan kırmızı değil diye. Tac pozisyonu ise çıkmış gibi gözükse de yan hakemin gözü önünde yapacak bir şey yok var karışmıyor.
Siz yapmayın Allah aşkına. Nkoudou direkt aşil tendonuna basıyor. Pozisyon net kırmızı. Geçen sezon Konya' yı 3-0 yendiğimiz maçta Konya' nın gördüğü kırmızı kartın aynısı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bu adamda suç değil bunu burda tutan da suç.

bir alt mesajında top net çıkmış yazıyor.Tertemiz n'koudou pozisyona kırmızı diyor.
Bunların tam tersi bize verilse en başta sen başlamıştın burada tff, mhk diye.

Çevrimdışı mellfred

bu anadolu sırtlanları bize gelince hırsdan kendilerini en sonunda gerçekten de parçaladılar

Burada da top çıkmış gibi görünüyor ama çıkmamış da olabilir. Topun izdüşümüne bakılıyor. Bak örnek olarak bu fotoda top çıkmamış. İngiltere'de böyle bir pozisyonda gol iptal edildi.

sor bakalım iz düşümünü biliyor mu tek amacı algı kasmak.

Sizde seyir izler gibi izliyorsunuz.

Daha ne yapması gerekiyor çok entrasan.

Çevrimiçi sEuL

Hakem iyi yönetmiyor maçı arkadaşlar. Şu kararların tam tersi verilseydi burada herkes sinirden çıldırmıştı. Nkoudou' nun poziyon kırmızı. Attığımız golde top çıkmış. Açıkçası pek içime sinmedi şimdilik

Art niyetli bir hakem olsaydi simdi Necip 2 saridan kirmiziyla disardaydi. N'Koudu'nun pozisyonu icin kirmizi biraz agir olurdu - ama aynisi bize olsa eminim forumda bu kirmizi kart falan denilebilirdi. Tac pozisyonu icin birsey diyemem, farkli kamera acilari yaniltabilir ama direkt tepeden bir kamera acisi yok ise topun tamaminin cikip cikmadigini bilmek zorlasiyor. Ingiltere'de farkli bir teknoloji kullaniliyor, tac cizgileri icinde kullaniliyor mu bilemiyorum ama su cagda topun cizgiden cikip cikmadiginin belirlenememesi rezillik.

Çevrimdışı mellfred

şimdi farka gidelim lütfen

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biliyordur iz düşümünü. Pozisyon çok uzak yakından ve tepeden görmediğimiz müddetçe anlayamayız. Ama VAR teknolojik bir şey. İlla cm cm bakmışlardır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Doğruları söylüyorum. Nkoudou pozisyonu kırmızı kart. Attığımız golde top çıkmış. Hadi taç pozisyonunda yanılabilirim elbette. Daha ddetaylı bakılırsa belki çıkmamıştır ama Nkoudou nun hareketi net kırmızı.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Top küre şeklinde olduğu için tabanı çıkmış gibi görünse de merkez kısmı çizginin içinde kalır. Epl çizgi simülasyonunda üsten bakınca çıkmış gibi görünüyor kesiti aşağı alınca top içerde kararı çıkıyor.

Her sene aynı tartışma yapılıyor bıktırdı artık.

[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 20:05:46 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Biliyordur iz düşümünü. Pozisyon çok uzak yakından ve tepeden görmediğimiz müddetçe anlayamayız. Ama VAR teknolojik bir şey. İlla cm cm bakmışlardır.
Yazdım zaten ilk gol olduğunda. Uzun süre baktılar. Sonuçta detaylı incelediler elbette ama bana çıkmış gibi geldi.

Çevrimiçi tolga1903

Siz yapmayın Allah aşkına. Nkoudou direkt aşil tendonuna basıyor. Pozisyon net kırmızı. Geçen sezon Konya' yı 3-0 yendiğimiz maçta Konya' nın gördüğü kırmızı kartın aynısı.

Ben öyle düşünmüyorum. Tendona basmanın kırmızı olması gibi standart yok ülkede eğer anadolu maçlarını izlersen ne basmalara sarı kart veriliyor. Eğer nkudu tam arkadan koşarken yapsa o yaralayıcı hareket işte ama burada pozisyon farklı ve var mutlaka çağırırdı zaten senin gibi düşünse. Ama tekrar izleyeceğim mutlaka kırmızı iddian üzerine.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Açıkçası gol hakkında net konuşamayız bu açılarla. Ustten görüntü gelmesi gerekiyor izdüşüm hesaplamak için.
Onun dışında nkoudu pozisyonu sarı olarak düşünüyorum uzun süreli bir basma değil.
Ama necibin sari kartları atlaniyor. Daha sakin ikili mucadeleye girmeli.

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğruları söylüyorum. Nkoudou pozisyonu kırmızı kart. Attığımız golde top çıkmış. Hadi taç pozisyonunda yanılabilirim elbette. Daha ddetaylı bakılırsa belki çıkmamıştır ama Nkoudou nun hareketi net kırmızı.
Hakem kart göstermeyi sevmeyen bir hakem.

2 kere kontraya çıkarken Mensah'ı bizim ceza sahasının önünde düşürdüler, onlara da kart çıkarmadı.

Böyle bir hakemin çıkarıp N'koudou'ya kırmızı kart göstermesi saçma olurdu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yazdım zaten ilk gol olduğunda. Uzun süre baktılar. Sonuçta detaylı incelediler elbette ama bana çıkmış gibi geldi.
Zamanında biz böyle bir pozisyondan gol yemiştik ve atmıştık. Bu tip pozisyonlarda teknolojiye güvenmek lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

logoyu begenmedim
Twitter' dan aldım görüntüyü. Ondan dolayı. Başka yerden bulamadım.

sana öyle geldiyse sıkıntı yok o zaman VAR odasında 10-15 açıdan izliyorlar onlar bilememişler sana öyle geldi diye algı kasabilirsin 3-5 mesaj daha at bu konu hakkında.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

sana öyle geldiyse sıkıntı yok o zaman VAR odasında 10-15 açıdan izliyorlar onlar bilememişler sana öyle geldi diye algı kasabilirsin 3-5 mesaj daha at bu konu hakkında.
Vay vay vay.. Sürekli hakemleri eleştiren kişiye bak sen. Nasılda savunuyor hakemleri :lol:

Sen her hafta burada atıp tutuyorsun ya diğer maçlardaki hakem kararları hakkında

Hakem kart göstermeyi sevmeyen bir hakem.

2 kere kontraya çıkarken Mensah'ı bizim ceza sahasının önünde düşürdüler, onlara da kart çıkarmadı.

Böyle bir hakemin çıkarıp N'koudou'ya kırmızı kart göstermesi saçma olurdu.

n'koduodan bir pozisyon sonrası yatabere welintona aynısını yaptı hani kart diye sorsana ?

Yada mensaha 2-3 kere indirdiler kontrada tribünden hoca sarı kart diye bağırtı buraya geldi orda kart nerde diye sorsana ?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Neyse arkadaşlar özür dilerim hepinizden. Ama düşüncelerimi yazdım. Maç bitsin daha detaylı konuşuruz zaten.

Çevrimiçi Sinan23

Bizim TV çekimleri televolelik oluyor
 Geçen gün daha Doberman ayısı bizim uğur yedek kulübesine 2 adet kamera koydu demişti. Koy çizgi kamerası 2 adet yana 2 adet kaleye. 2 adette offside kamerası. Ama yok o ayılar anca TD ne poz vermiş onu. Peşinde. Zoomla gitsin. Birde nasıl topun çıktığına bu kadar emin arkadaşlar var. Durdurdum anlayamadım. Bende ilkinde çıktı dedim ama sonra karar veremedim. Delil yetersizliğinden gol.

Çevrimdışı can1903

niye bizim aleyhimize karar verilince varda 1 açıdan mı izliyolar :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..