15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor Skor : Beşiktaş - Sivasspor Tarih : 28.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Hakan

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor  [Okunma sayısı 38024 defa] 15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Sari kartlik faulleri vardi da hakem vermedi. Kotu oynamiyor ama gereksiz cok faul yapiyor. Bazi pozisyonlarda dedigin gibi gelisinden direkt faul yapacagini goruyorsun

Necip çok doğru oynuyor. Bunun gibi maçlarda o sert faulleri yapmazsan rakip şuursuzca saldırır. Müthiş gözdağı veriyor. Aynı şekilde Rıdvan da yapıyor bunu.

İç saha olmasına da güvendi şimdilik kart yok. Kart olmadıği için sorun da yok.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Nkoudou' nun pozisyon tehlikeli.

Çevrimiçi tolga1903

Herif aynı iki pozisyonda nkuduya sarı verip yatabareyi uyardı (...)₇. Hakemler sizin abv

Çevrimiçi levitate

vidanın kafa yerinde değil niye hala oyunda
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kale dibinden ikinci kaçtı. Nkoudu iki kere iyi çizgiye indi etkili sekilde iyi şekilde.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Kale dibinden ikinci kaçtı. Nkoudu iki kere iyi çizgiye indi etkili sekilde iyi şekilde.
su an oyun tam Nkhoudouluk bir  hal almisti .. Ikinci yari insallah saplariz  bir tane ayni oyunu  oynarsak zaten arkasi gelir , yeter ki  defanmsta biraz daha dikkatli  olalim .. Gol yemezsek zaten mac bizim
Yorgo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Valla doğruyu söylemek gerekirse bence Nkoudou' nun pozisyonu kırmızıydı.

Çevrimiçi Sinan23

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gol yemezsek 3 puan alırız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hakemlik hic bir sey yok maç. Sivas 10 kisi kaldı.

Çevrimiçi sEuL

Hakan kirmizi gormus, rakip 10 kisi

Çevrimdışı tuncaboylu

Genel olarak ilk yarıyı beğendim.

25-30 arası fena bocaladık, ama onun dışında iyiyiz.

Rıdvan ve Necip sakarlık yapıyorlar, onlara dikkat etmek lazım.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

:super: bu arada  Sivas  kk yedi  soyunma odasina girilirken  :claps: :claps:
Yorgo

Çevrimdışı cursedofdragon

@cursedofdragon senin ki atti :D

kalecinin üstüne attı 7 metre kalede bakma şans yardım etti  :ebebe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakeme telefondan taç pozisyonunu göstermek de nedir  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

İkiyi atmak lazım tehlikeli adamlar daha kayode girecek vida sallantıda şöyle hoyratça pozisyon harcama takım artık. Bu arada hakan arslan atılmış sivas 10 kişi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hakem iyi yönetmiyor maçı arkadaşlar. Şu kararların tam tersi verilseydi burada herkes sinirden çıldırmıştı. Nkoudou' nun poziyon kırmızı. Attığımız golde top çıkmış. Açıkçası pek içime sinmedi şimdilik

Çevrimiçi sEuL

Zorlu bir mac simdi rakibin 10 kisi kalmasinida iyi degerlendirip 2. yarinin basinda ol bulabilirsek maci rahat kazanabiliriz. N'Koudu 2 farki yakaladigimiz anda hemen cikarilmali, sarisi var hic riske gerek yok. Ghezzal sola Hasic sag tarafa denenebilir

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakem iyi yönetmiyor maçı arkadaşlar. Şu kararların tam tersi verilseydi burada herkes sinirden çıldırmıştı. Nkoudou' nun poziyon kırmızı. Attığımız golde top çıkmış. Açıkçası pek içime sinmedi şimdilik
Top çıkmış olsa, Var'dan dönerdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim ülkede adalet anlayışı olmadığı için burada eğer hata yaptılarsa ilerde mutlaka bizden acısını çıkartırlar. Bence hiç endişelenme. Ülkede adalet anlayışı böyle.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Yapma allah aşkına. Golü verdiğinden beri saçma sapan sivas lehine kullanıyor takdir haklarını. Nkudu'nun pozisyonu kırmızı falan değil adam kaval kemiğine bastı geçen hafta da kırmızı yemedi. Şimdi rıdvan dilmen'de bahsediyor pozisyondan kırmızı değil diye. Tac pozisyonu ise çıkmış gibi gözükse de yan hakemin gözü önünde yapacak bir şey yok var karışmıyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı cursedofdragon

vay enayi hakan vay :D

ohhhh rakip 10 kişi kaldı ohhhh :D

Yalnız hakeme dikkat etmek lazım bizi de 10 kişi bırakmak için elinden geleni yapacaktır.