8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş Skor : Gaziantep FK - Beşiktaş Tarih : 06.11.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28161 defa] 8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%62.5]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
2 [%25]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi levitate

ikihaftadır kötü
maça josefle başlayacaktı

garip tercihler silsilesi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

abou ne oynadı da oyunda kalıyor allah aşkına
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hocanın gözlerini bir baktırmasına  tavsiye ederim
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi blackeagle35

Larin sakatlandı muhtemelen de kaç dakika uzatacak bu uğursuz çok merak ediyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hocasız oynuyoruz. Hoca değişimi yaklaşıyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı solar

Larin sakatlandı muhtemelen de kaç dakika uzatacak bu uğursuz çok merak ediyorum

Depar atarken bacağını tutmaya başlamıştı.

Çevrimiçi levitate

la gol lazım daha topu izliyorsunuz bassanıza

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bir iki maç sonra 14-15ncı sırada takılırız yine

Çevrimdışı can1903

N'Sakala yakın tarihte en çok küfür yiyen Beşiktaş topçusu olabilir
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

İsyan eden 1 tane topçu yok sahada

Çevrimiçi levitate

adamlar yatmaya başladı bizde iyice imkan tanıyoruz ooh

Çevrimiçi blackeagle35

Şu çirkef takıma iki senedir deplasmanda saçma sapan maglubiyetler alıyoruz gerçekten yazık

Çevrimdışı AigleBordeaux

Oleyde çekiyorlar, teşekkürler hocam

Çevrimdışı can1903

Çevrimiçi levitate

nsakala yerine bi bidon turşu koy daha çok verim alırsın

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sergenle bu is yürümez, ama yönetimde berbat, Allah sonumuzu hayir etsin.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

nsakala yerine bi bidon turşu koy daha çok verim alırsın
Futbola tepki olarak doğmuş

Çevrimiçi levitate

Futbola tepki olarak doğmuş
topa değil kola kutusuna vuruyor sanki çok ilginç

Çevrimdışı tangaz

ahh be atiba gömememişsin şurda :s20:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erman1903

Rosieri de beğenmedim bu maç asist hariç.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AigleBordeaux

topa değil kola kutusuna vuruyor sanki çok ilginç
Topa saatli bomba muamelesi yapıyor, tek amacı topu uzaklaştırmak 

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

2de2 yaptıktan sonra depresif başkanımız konuştuğuna göre puan kaybımız hayırlı olsun. Kötü bir oyun ve kötü bir sonuç geldi bile.

şaşırtmadı.