4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 47011 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı mellfred

oyun içi duraklama bitmemiş sen nasıl uzatma 5 olacak diyebiliyorsun

Çevrimdışı goktasoktay

Hakeme bi parantez açmadan olmaz. Ben bu kadar sinsi, bu kadar art niyetli birini son yıllarda çok gördüm ama bu mete bayrak tutanı, en önde gideni..

Çevrimdışı mrred

Bu Sergen vasatını başımıza saran taraftar ve yönetim derhal istifa etmeli. Yahu sergenin ne başarısı var beşiktaşı hak etmiş ?????
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hakemlik hicbir sey yok su mac. Bahane bulmaya gerek yok.

Çevrimdışı Sinan23

İçerde yenilmedigimiz tek köy takımı kalmıştı. Tebrikler

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Demek hersey cagdas atandamiş diyesi geliyor insanin. Adamlar nasil baskili oynuyor, mac 6-0 ama bir okadarda kacirdilar. Müthis oynadilar. Zaten istatistiklere bakinca anlaşiliyor, kaleyi bulan 25 şut, 15i ceza sahasin icinde, helal olsun valla
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

İzle çok bilmiş beşiktaş taraftarı izle. Hadi desenize şimdi de Sergen Yalçın diye. Tezahürat yapın hadi görelim.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

adamın etrafını 4 kişi sarmış topu veriyor al hadi bişey yap
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Devam böyle devam... Sergen'e yaza yaza bitireceğiz umutları...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Koca kulüp ne hale geldi ya. İnanılır gibi değil.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

camı çerçeveyi indirmemek için zor tutuyorum kendimi  :s20:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Şu maçta hakemden bahseden taraftar asla akıllanmaz. Beşiktaş amatör lige düşse yine akıllanmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Koca kulüp ne hale geldi ya. İnanılır gibi değil.
Dingonun ahırı gibi transfer sezonun başından beri  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Hakemlik hicbir sey yok su mac. Bahane bulmaya gerek yok.
Ne bahane bulmuşum? Maç içinde yaptığı her hareket bize karşıydı ve sinsi sinsi işler yaptı. Taç çizgisi kenarında rıdvanın ayağına bastı herif bırak kartı faul bile vermedi. Atak yapıyoruz, gb oyuncusu yere yatıyor oyunu durduruyor. Daha sayayım mı? Hakemle yenildik mi dedik? Sahada bi b.k pynamıyor takım, onu görmeyen yok zaten. Takımda ne taktik var ne disiplin. Sergen sıvama modunda artık.

Çevrimdışı mrred

Mesele yenilmek değil. Bu takımın korner taç hücum seti hiçbir hazırlığı yok. Sıfır hazırlık . Yahu oynamaya çalıştığı bir oyun bile yok. Rezalet
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

camı çerçeveyi indirmemek için zor tutuyorum kendimi  :s20:
Ben şu ayırdığım vakte acıyorum. Beşiktaş için ayırdığım dakikalar haram olsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hazır tazminatı da yokken hemen kovmak lazım hemen hem de.

Çevrimdışı mrred

Sergen efendi takımı 12.sıradan aldı 3.yaptı diyorlardı. Şimdi kaçıncı sıradayız bakın bakalım çok bilmiş beşiktaş taraftarı ?
??
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Olayın santrafor veya transfer olmadığını artık herkes görmüştür. Böyle rezil bir oyun plansızlığı hayatımda görmedim.

geçen sene 18 lig maçı 6 uefa maçı 2de erzurum rezilliği oynanırken maçları takp etmiyormuydun  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Keşke Luce gelseymiş. Kendimiz ettik kendimiz bulduk.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sergenin bizim kadar üzüldügünü düsünmüyorum
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mellfred

İzle çok bilmiş beşiktaş taraftarı izle. Hadi desenize şimdi de Sergen Yalçın diye. Tezahürat yapın hadi görelim.
“siz bu milletin cehaletini fazla hafife alıyorsunuz”

Çevrimdışı goktasoktay

Şu maçta hakemden bahseden taraftar asla akıllanmaz. Beşiktaş amatör lige düşse yine akıllanmaz.
Hakemle ilgili ben yazdım, üzerime alınıyorum. Hakemle kaybettik nerede yazmışım? Yaptığı sinsilikleri de görmezden gelemem. Sen gelirsen o senin bileceğin iş. Sergen sıvama modunda, takımda ne taktik ne bişey. Onları zaten söylüyoruz sürekli

Çevrimiçi MUSTAFA_

geçen sene 18 lig maçı 6 uefa maçı 2de erzurum rezilliği oynanırken maçları takp etmiyormuydun  :alala:
Herkes görüyordu. Şimdi de görüyor. Kötülerin kıyaslaması neden? Günümüz yeterince rezil değil mi? Geçmişi konuşmanın ne manası var?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Keşke Luce gelseymiş. Kendimiz ettik kendimiz bulduk.

Kenarda uyuyan bir Luce Sergen’den etkilidir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!