4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 47017 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı kahyaoglueren

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Sahada wellinton şov var
Son saniye iceri doldurmak yerine kaleciye döndü. Hakem de bitirdi.

Çevrimiçi tolga1903

Bu takım 7 aydır hocanın elinde bir tane hücum seti olmaz mı ? Bir tane ya ? Bir tane
İnanamıyorum

Futbolculara da düşman edecek taraftarı ki etti zaten şahsen boyd'dan welinton'dan necip'den dorukhan'dan nefret ediyorum 1 dakika bile oynamasalar mutlu olurum bu kadar yetersiz bu kadar yeteneksiz takıma hiçbir şekilde müdahale etmiyor antrenmanda ne çalıştırıyor bunlara belli değil herif verkaç yapmaktan aciz topu alıyor pas atan arkadaşı boşa çıkmış havadan rakibe atıyor mesela boyd. Abi futbolcudan anlar derlerdi ben artık ona da inanmıyorum bu ısrarın inatın açıklaması yok 45 dakikamızı çaldı hayatımızdan kapalı gençlerbirliği savunmasını atiba josef dorukhan merkeziyle açabileceğini zannetmek zavallılıktır

Çevrimdışı mrred

Korner duran top bir tane seti olmaz mı ? Olay gökhan ve caner miymiş yani ? Adamlar taç çalışıyor ya bizim korner için setimiz yok. Bunlar gerçekten büyük eksiler. Rezalet
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alanya ilk yarida 16 sut atmis 9 u isabetli. Duzgun is yapanlarin farki belli oluyor. Onumuzde aksiyon almak icin 21 koca gün var. Yoksa her mac bu sekilde devam edecek. Hicbir gelisme yok. Yonetim ayri teknik akip ayri konu. Aylardir belliydi boyle olacağı.
Kendi düşen ağlamaz. Eleştirince biz kötü olduk ama acı şekilde umutsuz vakayız şu anda. Benim için bu sezon bitti. İşin kötüsü geleceğimiz de karardı. Son kurşunu sıktık. Seneye para yok demeye başlayacaklar. Bu sene yardım paralarını yiyorlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Hocam boydu çıkar ljajic ii al bişeyler yap

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı mellfred

Bu takım 7 aydır hocanın elinde bir tane hücum seti olmaz mı ? Bir tane ya ? Bir tane
İnanamıyorum
7 aydır yok
geçen sezon yazdım bu takım bala₁ kazanıyor, top falan oynamıyor diye

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Lens'de kaç maç 11 başladı fazla şaşılacak bir şey yok. Kadro dışı falan kalabilir maçtan sonra belli olmaz sağımız solumuz.

Abi özellikle sana söylüyorum rica ediyorum şu adama fokuslan takımda bir halt yok zaten şu boyd'u izle de maçtan sonra konuşalım ben böyle yetersiz adam görmedim gol atacak da 5 hafta daha oynayacak diye korkuyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Zaten kapanan takıma Mensah almak  :kop:

Biz de çok farklı değiliz girmesi gerekiyordu :)

Çevrimdışı yaço58

Ozi yada ljajicde gşrmeli artık kaybedecek Birşeyimiz yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz de çok farklı değiliz girmesi gerekiyordu :)
Sahayı parsellemeye devam  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı yaço58

Hoca saha neyi bekliyorsun al ozi ile ljajici

Çevrimiçi tolga1903

Gençlerbirliği muhteşem oynuyor ya helal olsun sana nobre helal.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı mellfred

uyuma sergen deli çıkardın bizi

Çevrimiçi levitate

ljajic hasic girin olm bişey yapın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı haluk.m

Öyle bir takım kurdular ki, gençlerbirliği oyuncusundan dayak yiyoruz.  Buna göz yuman yöneticiler tez zamanda gidersiniz inşallah.

Çevrimdışı 38life

Gökhan Töre'nin kaç top kaybı yaptığına nereden bakabilirim?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı yaço58

Hocanın. Ljajic ile alıp veremediği ne orta saha işlemiyor işte elimizdeki en kreatif adam kazanmak zorundayız

Çevrimiçi levitate

Hocanın. Ljajic ile alıp veremediği ne orta saha işlemiyor işte elimizdeki en kreatif adam kazanmak zorundayız
trip atıyor işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Adamlar bize karsi tiki taka yapiyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !