1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş
1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş Skor : Trabzonspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 13.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mustafa Emre Eyisoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 39705 defa] 1. Hafta Trabzonspor 1-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%36.4]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
5 [%45.5]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ersin Neurlük yapmayı çalışınca golü yedi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

lens vursana ya
Ilk başta bende kızdim ama baya iyi yere vurmuş aslında kafayı :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sEuL

Macera ariyoruz sanirim

3-0’dan sonra neden rolantiye aldik maci anlamis degilim. Rakip 10 kisi kalmis ve dagiis, macin 5’e 6’ya gitmesi gerekiyorken sacma sapan gol yiyoruz.

Bayern mantalitesi asilanamadi bizim takima yillardir

Çevrimiçi levitate

Ilk başta bende kızdim ama baya iyi yere vurmuş aslında kafayı :tabe:
ondan önceki pozisyonu diyorum

ljajic ortaladı ya vuracağına içeri kesti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ondan önceki pozisyonu diyorum

ljajic ortaladı ya vuracağına içeri kesti
Evet orda bende Çıldırdim :biggrinking:

Lens bu ne yapsa yeridir :bandit:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tebrikler Beşiktaşım
TS deplasmanında 3 puanla başlamak süper.

Çevrimdışı haluk.m

Sezon ve ilk galibiyetimiz hayırlı olsun..  :claps: :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yediğimiz gol dışında güzel galibiyet  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Macera ariyoruz sanirim

3-0’dan sonra neden rolantiye aldik maci anlamis degilim. Rakip 10 kisi kalmis ve dagiis, macin 5’e 6’ya gitmesi gerekiyorken sacma sapan gol yiyoruz.

Top çevirmek yerine üzerlerine gitsek rahat 3 tane daha atardık :tabe: Tamamen dağılmışlardı zaten kaleye gittiğimiz her pozisyon Gol pozisyonu oldu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Trabzon 5 sene daha yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Kağıt üstünde 0 veya 1 puan yazacağımız maçta bu kadroyla 3 puan almak güzel oldu. Ersin in 3 farklı önde olduğumuz maçta bombalaması iyi oldu puan kaybetseydik maalesef biterdi Beşiktaş kariyeri. İnşallah bu son olur.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ALDENYX

nsakala ayrı kötüydü ama
Ben bu yaşımda en son bek defansi olarak recebi gordum şimdide skalala...bugun terminötördü...defansda.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

İlaç gibi galibiyet, bu kadro bunu oynardı 3 puanı iyi kaptık.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Ligin en zor deplasmanı, kalemizde pozisyon yok. Gayet güzel bir başlangıç. Tebrikler.

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Skor acisindan lige daha iyi bir baslangic beklenemezdi heralde. Mactan once galibiyet hayal dedik ama cektigimiz ilk iki sutun gol olmasi ve rakibin eksik kalmasi ile cok rahat bir oyunla maci aldik. Sonradan oyuna giren oyunculardaki maci rolantide goturelim havasini pek cozemedim ama neyse. Tebrikler Besiktas'im!

Çevrimiçi ferdi1903

ilk 25 dakika tutuk basladik ama sonra yavas yavas biseyler gelmeye basladi, cok iyi deildik ama kötü de deildik

birkere oguzhan da bir cacik olmaz, mensah-nsakala iyilerdi, hasic de iyi kumas var bir kac mac oynarsa güveni artar, boyd gol haric 0.

lajic ve dorukhan oynadiklari süre icinde iyilerdi, bu takima sag bek ve saglam gölcü gelirse cok seyler yapabiliriz

Çevrimdışı ALDENYX

Macera ariyoruz sanirim

Hucum formasyonu eksik takimin suan defansif olarak iyi alan kapatip ileri cikiyor takim ... eksikleri gorme acisindan iyi mac oldu.

Çevrimdışı Sinan23

Nsakala gibi zencinin hası ama biraz teknik sağ bek lazim. Moussa Wague gibi.

Çevrimdışı Erman1903

Bu Trabzon 5 sene daha yok  :tabe:

Bir şey olmaz onlardan artık, bitmiş ruhları-futbolun en temel gerekliliklerini bile yerine getirmiyorlar. Alsınlar Avcı'yı bu sezon sistem çalışsınlar, belki sonraki sezon başka birini getirir tekrar başarılı olmayı umabilirler.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ridvan dedi ki bugun gecmis olsun diye Sergen Hocayi aradim.Ikinci testi de pozitif cıkmış. Ayrıca cok farkli taktikle oynayacağız demiş. Hoca tercihiymiş demek ki topu bırakma. Tek pozisyon bile vermedik. Güzel sonuç oldu.

Çevrimdışı ALDENYX

Bir şey olmaz onlardan artık, bitmiş ruhları-futbolun en temel gerekliliklerini bile yerine getirmiyorlar. Alsınlar Avcı'yı bu sezon sistem çalışsınlar, belki sonraki sezon başka birini getirir tekrar başarılı olmayı umabilirler.
Gecen sene sörlot sosa nin ekmegini yediler iki oyuncu onlar icin bukadar onemliydi.

Bu arada Necip - Nwakayeme ye , Nsakala da Abdulkadire karşı üstünlük kurup nefes aldırmadılar , bravo :claps:

Bu maç özelinde sınıfı geçtiler :tabe:

Çevrimdışı Erman1903

Gecen sene sörlot sosa nin ekmegini yediler iki oyuncu onlar icin bukadar onemliydi.

Aynen, bayrak oyuncuları olmadan sudan çıkmış hamsi gibiydiler. Anca sistem mistem bir yolunu bulmaları lazım bu kadro gazla da gitmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha ilk haftadan suçu saha dışında aramamak, futbola odaklanmak lazım  :photo:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İlk galibiyetimiz hayırlı olsun. Zamanla daha iyi olacağız.