Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1196258 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Bahsettiğim konu farklı bir konu, sadece rakamlara bakarak burda herkesin söyleidğini yanlış gibi konuşuldu duruldu. Sırf kendi fikrine uygun olmadığı için başkasının fikrine saygı duyulmamasından bahsediyorum.

Aynı şeyleri 15 / 16 sezonunda da olduğunu burda  6 7 ay önce yazdık fakat biz bilme olduk. Bilgisara kurulan  2 tane  program ile uzman olmuyorsun..

Burda Sergen hocaya sallamak için bekleyenler vardı.. Jurgen klopp gelse bu başarıyı yakalayamaz.

Tribünler açık olsaydı bu takım 7. olurdu.

çok bilmiş taraftarın olmaması yararımıza oldu.

Neyse güzel bi sezonu geride bırakmak üzereyiz.  iyisiyle kötüsüyle.

Çevrimiçi murat

Bazen oynamak istediğin oyuna uyan iyi bir oyuncu alırsın etrafına uymaz oyuncu kötü sanırsın bazende öyle bir uyum yakalardın vasat bir oyuncuyla harikalar yaratırsın.örneğin larinin arkası caner gezzalin arkası gg olsaydı bu verimi alabilirmiydik veya welington vidanın önünde atiba josef olmasa yanında ine rosier nsakala rıdvan olmasa.
       ilk 10 hafta yapılan oyuncu ,yönetim, teknik adam eleştirileri doğruydu.sonrasında ilk düzelme teknik kadrodan ardından teker teker futbolculardan geldi.yönetim biraz ayak uydurmakta zorlandı.en son taraftar toparlandı benim gözümde kendimi de dahil edeyim buna.bazı futbolcular yetersiz evet ama karakterleriyle bu açığı kapattılar.larin ve enkudu çok gömülmüştü inşallah seneye sıra boyda gelir.boyd bile gittiği yerde hizmetini yaptı gerçi :D o da karakterli bir oyuncu ben dönünce bu ortamda başarılı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı mrred

Bazen oynamak istediğin oyuna uyan iyi bir oyuncu alırsın etrafına uymaz oyuncu kötü sanırsın bazende öyle bir uyum yakalardın vasat bir oyuncuyla harikalar yaratırsın.örneğin larinin arkası caner gezzalin arkası gg olsaydı bu verimi alabilirmiydik veya welington vidanın önünde atiba josef olmasa yanında ine rosier nsakala rıdvan olmasa.
       ilk 10 hafta yapılan oyuncu ,yönetim, teknik adam eleştirileri doğruydu.sonrasında ilk düzelme teknik kadrodan ardından teker teker futbolculardan geldi.yönetim biraz ayak uydurmakta zorlandı.en son taraftar toparlandı benim gözümde kendimi de dahil edeyim buna.bazı futbolcular yetersiz evet ama karakterleriyle bu açığı kapattılar.larin ve enkudu çok gömülmüştü inşallah seneye sıra boyda gelir.boyd bile gittiği yerde hizmetini yaptı gerçi :D o da karakterli bir oyuncu ben dönünce bu ortamda başarılı olacağını düşünüyorum.
+1903
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Larinde elit seviyede bazı özellikler var. İvmelenmesi o cüsseye göre gerçekten çok iyi.

Tam bir emekçi çalışmaktan ve mücadeleden kaçmıyor. Bir ara kendini yıldız falan sanıyordu sonra kafayı biraz düzelttir evlilik Larine yaradı :D
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben bu durum hakkında forumun görüşünü merak ediyorum.

Benim kişisel başarım olsa rakibimin üzüldüğü evinde kutlama yapmam. Lakin onlar daha önce yapmış Türkiye kupasında sanırım, bilemedim...
Biz Galatasaray'ın sahasında kupa kaldırmışiz daha önce , videoları var

Tr kupasi mi C başkanlığı kupası mi ne hatırlayamadım şimdi

Ama bence gerek yok böyle şeylere , rakibi ekstra motive ederiz , gider sahamızda misler gibi kutlarız sampiyonlugumuzu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Dün bir opsiyonumuz daha oldu

Nsakala-Ridvan

Çok çok iyi anlaştılar ver-kaclar , paslaşmalar , yardımlaşmalari falan çok iyi uyum sağladılar :claps: :claps:

Bu arada Vida'yi cok begendim bugun. Cok diriydi ve Hatay'in hizli oyuncularina hic sans vermedi. Boyle devam etmesi dilegi ile.
Vida takımda karakter koyan oyuncuların başında geliyor bence

O Yedek kaldığı süreçten sonra çok değişti ve ligin 2.ci yarısında özellikle takımın en iyilerinden biri oldu

Nsakala ve Welinton da çok iyi aman nazar değmesin çok şaşırtıyorlar

Takım da öyle bir arkadaşlık , dostluk ve yardımlaşma var ki bitmiş dediğimiz ümidi kestiğimiz Adem Ljajici bile diriltti

Bu arada Josef Rize maçından sonra Mensahi dovuyormus az daha niye kaybettiğin topların peşinden koşmuyorsun diye , yapar vallaha , hakli da :bandit:

abuş büyük maçların forveti
Kritik maçları affetmiyor ve diğer oyuncular üzerinde büyük etkisi var
Şu takımı abuşa borçluyuz takımın lideri
Kesinlikle Futbolcuların açıklamaları da zaten bunu doğruluyor , babamız diyor futbolcular röportajlarda

Rosier , Nkoudu ve Larinin performanslarinda Aboubakarin çok ciddi etkisi var

Takım uzerinde en fazla etksii olan futbolcular Abus ve Atıba , buna Josefi de ekleyebiliriz

Larine sakatlıkta dinlenmek çok yaramış demek ki oyuncuların sorunu mental değil yorgunlukmuş.Rosierde dün iyiydi kendisi de dedi zaten dinlendim biraz dedi.O yüzden gelecek sene kadroyu çok iyi kurmak lazım 3 kulvarda olacağız.
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 14:48:26 Can Sungur ]

Çok mutluyum hala gülüyorum, izlemediğim şey, dinlemediğim şey, hatta renkli taraftar forumlarına girip çeşitli şekillerde saatlerce eğleniyorum.
Bana özelden bir iki tane Forum ismi yazsana sana zahmet hepsini unuttum eskiden girip bakardim hep

Girip egleneyim biraz :lol:

Bence Atiba'yı hem futbolcu hem yardımcı antrenör olarak kullanıp, önümüzdeki sezon teknik kadroya almamız lazım.
Atıba çok rahat 1 yıl daha oynar , anatomik yapısı çok iyi

Emre Belezoglu bucuru bile 38-39 una kadar oynadi , Atıba her türlü oynar

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Beşiktaş' ın geleceğini Alanyaspor a sattınız.

Çevrimiçi mayguntr

İlk iş montero dahil eldekiler tutulmalı.
Parola, düşük maaş - yüksek bonservis olmalı.
Yıllarca düşük bonservis - yüksek maaşla kulüplerin alayı gümledi.

Haa bonservis olmazsa ballı kaymaklı ekmek kadayıfı olur.
Montero haric katiliyorum. SL'de Vida,Wellington,Montero stoper uclusuyle intihar ederiz. Saglam bir stoper transferi ister hoca.

Çevrimiçi murat

Larinde elit seviyede bazı özellikler var. İvmelenmesi o cüsseye göre gerçekten çok iyi.

Tam bir emekçi çalışmaktan ve mücadeleden kaçmıyor. Bir ara kendini yıldız falan sanıyordu sonra kafayı biraz düzelttir evlilik Larine yaradı :D
yalnız dün nkudunun hızlanışı müthişti sanki alev alıp yanacak gibiydi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Gerçekten çok mutluyum hala öyle bir darbe oldu ki bu mükemmel mükkemel 😀

Gerçekten çok mutluyum hala öyle bir darbe oldu ki bu mükemmel mükkemel 😀
Ben biraz korkmaya başladım , tamam müthiş oynadik nefes aldırmadık , Hatay zaten açık oynayıp orta sahayı boşaltmakla intihar etti bizde içlerinden geçtik

Fakat bu Covid olayı beni dusundurmeye başladı , Hatayli futbolcularin bazılarında sanki koşacak hal.bile yoktu , takımın bir kısmında Covid olabilir mi , bizimkilere bulastirmis olabilirler mi diye düşünüyorum dünden beri , ins sikinti yoktur..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bahsettiğim konu farklı bir konu, sadece rakamlara bakarak burda herkesin söyleidğini yanlış gibi konuşuldu duruldu. Sırf kendi fikrine uygun olmadığı için başkasının fikrine saygı duyulmamasından bahsediyorum.

Aynı şeyleri 15 / 16 sezonunda da olduğunu burda  6 7 ay önce yazdık fakat biz bilme olduk. Bilgisara kurulan  2 tane  program ile uzman olmuyorsun..

Burda Sergen hocaya sallamak için bekleyenler vardı.. Jurgen klopp gelse bu başarıyı yakalayamaz.

Tribünler açık olsaydı bu takım 7. olurdu.

çok bilmiş taraftarın olmaması yararımıza oldu.

Neyse güzel bi sezonu geride bırakmak üzereyiz.  iyisiyle kötüsüyle.

Valla hocam bunları hatırlaman iyi oldu. Ben cidden yazılanları okumasam diyeceğim ki kimse Sergen’e komisyoncu demedi, istediği oyuncuları kardeşine aldırıyor imasında bulunulmadı, prens muhabbeti yapmadı vs..

Her oyuncuya kulp tak, ağza alınmayacak şeyler söyle, beylik laflarla ahkam kes. Daha sonra gelsinler ağzının payını versinler tutup “komisyoncu Sergen’e” sarıl, her şeyi onun yaptığını söyleyerekten aradan sıyrılmaya çalış.

Şu an renkli basın da aynılarını yapıyor. Sergen’i sevdiklerinden değil, başka bir tutunacak dalları kalmadığından.

Şu an istatistiklere bakıyorum tamamında Beşiktaş ve oyuncuları lider. Dünyanın en iyi oyuncuları değiller ama bu ligin iyileri. Alt alta yazınca ligin en iyi kadrosu olmuşlar. Yani 2006 G.saray ve 2009 Beşiktaş’ı gibi gerçekten kalitesiz olan kadrolarla tek maç iyi oynamadan şampiyon olunmamış. Her birisi kendi alanının başat aktörü.

Onun geçmişi yok, bunun görümcesi bekar, şunun kaynatası ölmüş.. sohbete bak ya

Ortada somut bir başarı var oturmuş abuk sabuk farazi şeyleri konuşuyoruz. Sakatsa sakatlanmamış, kariyeri yoksa burada başlamış, daha önce iyi oynamamışsa burada oynamış.

Sene başında “meteliğe kurşun atıyoruz kendi kulübünde kariyer yakalamış ya da umut vadeden adamı buraya getiremiyoruz, bir oyuncu ne yapacaksa burada yapacak”  diyip durduk. Adam bunu bize analiz diye satmaya çalışıyor.

Ne idiğü belirsiz oyuncuları hiçbir sorumluluk olmadan yazıp durdular. FM arama kısmında wonderkid yazmayı bir bunlar biliyormuş gibi gelip caka sattılar. Bu adamlar başımıza bilirkişi oldu.

Onları da kendi çapınızda yapın dedik ama alınan oyuncular için de ağır laflar söylemeyin. Sabredin ne oynayacaklarını göreceğiz dedik. Şu kadar basit şeyleri bile kisilleştirip bu sefer bize saldırdılar. Bu kadronun bir halt yapamayacağını Allah’ın günü söylediler, yetmedi şampiyonluğa az kala ilk ayağının takılmasında, sakatlara da güvenerek erkenden öten horozu oynadılar. Yine sonları hüsran.

Bu ülkede her şey olursun rezil olmazsın. Demek ki bu insanlar da böyle. Kabul edelim yolumuza devam edelim.

Beşiktaş başarılı olsun da kimsenin kişisel kaprisleri önemli değil. Biz alacağımızı aldık. Gerisi de laf-ü güzar.

Benim derdim kimseyle atışmak, kimseye laf anlatmak değil. Tek derdim bu takıma dış etkenlerin zarar vermemesidir.

Her takımın taraftarı kendi kulübünü sabote etme potansiyeline sahiptir. Sosyal medyada yangın çıkarmaya çalışan insanların peşine hiçbir zaman takılmasın kimse.

Bu sezon herkese ders olsun. Daha sahaya çıkmamış oyunculara ağır ithamlarda bulunmanın ne demek olduğunu görsün herkes. Bakın bu sezon tribünde taraftar olsaydı imkanı yok şampiyon olunamazdı. Beşiktaş’ın hakem hatalarıyla giden şampiyonlukları olduğu gibi, iç karışıklıktan giden şampiyonlukları da var. Yarışta kalmak bu yüzeyden her zaman önemli,

Bu söylediklerimin ardından moderasyon ekibini daha fazla yormamak adına bir süre ara vereceğim foruma. Umarım yine şampiyonluk yarışlarında görüşürüz.

Esen kalın.

[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 15:39:50 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Karabay

Bu söylediklerimin ardından moderasyon ekibini daha fazla yormamak adına bir süre ara vereceğim foruma. Umarım yine şampiyonluk yarışlarında görüşürüz.

Esen kalın.
Valla dostum iyisin hoşsun ama her gün her gün "ben demiştim" yazılarına bir süre ara vermene kendi adıma çok mutlu oldum.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Hoca ısrarla şampiyon biziz diğerleri ikincilik için yarışsın diyor. İlginç gerçekten. Kafasında ne var merak ediyoruz.
Hocanın kafasında ne olduğunu gördük.

Çevrimiçi Necmi

Bence sergenin konuşmaları (esas konuşmayı oyunculara yapıyor belliki) hakem manuplasyonlarını bayağı düşürdü
Bu kadar hak eden takımın elinden hakem kararlarıyla şampiyonluk alınırsa bu saatten sonra bunun açıklaması yapılamaz toplum vicdanını zorlar renkli basın bile zemin yaratamıyor bence dembaba olayıda ürküttü bazılarını dün palabıyık süt dökmüş kedi gibiydi yapabildiği tek şey uzatma oynatmamak oldu😂

Çevrimiçi Necmi

Unutmayalım geçen hafta durumumuz neyse şimdide o
Şampiyon olmadık hala iki maçda veririz ya biz kazanmaya devam edeceğiz yada rakipler kaybedecek almamız gereken 4 puan var değişen tek şey geçen hafta almamız gereken 7 puan vardı unutulmamalı almamız gereken 1 puan olsa alamazsak şampiyon olamayız
Hataydan farklı olmayan üç rakibimiz var ve alınacak 4 puanımız var
Gs nin iddası var ve gs iddası varsa göztepeninde iddası var demektir o maça kalırsa karşımızda ölümüne oynayacak bir rakip olur hiç rehavete kapılmadan gs maçında bu işi bitirmek gerekiyor 1 puan bile değerli gs yi devre dışı bırakır fenerin işinide karagümrük maçında bitirmemizi sağlar işi göztepeye taşımamak lazım kupa maçımızda var göztepe yıpratır
Şampiyon olmadık sadece yolu kısalttık

Çevrimdışı Orhan_

Unutmayalım geçen hafta durumumuz neyse şimdide o
Şampiyon olmadık hala iki maçda veririz ya biz kazanmaya devam edeceğiz yada rakipler kaybedecek almamız gereken 4 puan var değişen tek şey geçen hafta almamız gereken 7 puan vardı unutulmamalı almamız gereken 1 puan olsa alamazsak şampiyon olamayız
Hataydan farklı olmayan üç rakibimiz var ve alınacak 4 puanımız var
Gs nin iddası var ve gs iddası varsa göztepeninde iddası var demektir o maça kalırsa karşımızda ölümüne oynayacak bir rakip olur hiç rehavete kapılmadan gs maçında bu işi bitirmek gerekiyor 1 puan bile değerli gs yi devre dışı bırakır fenerin işinide karagümrük maçında bitirmemizi sağlar işi göztepeye taşımamak lazım kupa maçımızda var göztepe yıpratır
Şampiyon olmadık sadece yolu kısalttık

K e s i n l i k l e.

Rehavet ya da şampiyonluk türküleri için henüz bitmiş bir olay yok. Biraz daha sabredip ciddiyeti bırakmamamız lazım. Rehavet bize hiç yaramıyor.