Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1196434 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı ozankarakoc

Hakemi de konuşmak lazım elbet. İkinci yarının başında 29 nolu oyuncuyu ikinci sarıdan atması gerekiyordu. Rıdvanın suratına şaplağı yapıştırdı. Net sarıydı. Bu arada ilk penaltı pozisyonunda atılmayan o 29 numaranın da katkısı var.

Rosierin golü temizdi. O harekete penaltı verilir mi? (Tersten düşünürsek) Bence verilmez. O zaman faul yok, gol temiz. Anlamadığım kimse itiraz etmedi.

Aleyhimize verilen iki penaltı da renklilerin aleyhine çalınmaz net. İlkinde welintona kızdık ama adam hiç ayağını uzatmamış. Müdahalede bulunmamış. Adam welintonun içinden geçmeye çalışmış. Penaltı yok kesinlikle

İkincide töre kolunu açmış biraz ama yine aynı adam, yine kendini takıp düşmüş. Bence futbolun içinde olan temastan ötesi yok. Bize vermezler öyle penaltı.

Hakem resmen art niyetliydi ve bunu oğuzhana yapılan penaltıyı 3 dk incelediğinde anladık zaten.

@Necmi abi boşa demedi maçtan önce bu hakemin ne kadar sinsi olduğunu.

Malum hakemin art niyetinden hiçbir zaman şüphe etmedim ama, bence kritik kararların hepsi doğruydu. Bir tek rakibin ilk penaltısından önce Atiba'ya yapılan bir faulü gösterdi yayıncı kuruluş... Tabii ki özete dahil etmemişler. Eğer o pozisyon, penaltıdan hemen önce, atak sırası bize geçmeden yaşandıysa, net fauldü ve golün iptali gerekirdi.

İkinci sarı kart meselesi doğru olabilir, ama aynı dirsek olayını bizden bir oyuncu da yaptı, hakem onu da oynattı. Hatta sonra Welinton ceza sahası içinde de yaptı aynı hareketi, dengesiz olduğu için, neyse ki o amatörlükten hakem faydalanmadı.

Bana göre; Oğuzhan'a yapılan da, Welinton'un yaptığı da, Gökhan'ın yaptığı da penaltıydı. Oğuzhan'ın pozisyonunu 'görmemiş' olması, hakem hakkında birçok şeyi anlatıyor. VAR olmasaydı güzelce güme gidecekti bir penaltı daha, ama rakiplerin penaltısı bence netti.

Son olarak da Ersin'in kurtardığı yüzde yüz gollük pozisyonu unutmayalım. Geçen maçta çok ciddi bir hata yaptı ama, birkaç maçta da öyle karşı karşıya toplar çıkardı ki, 'maç çeviren kurtarış' sayılabilecek nitelikteydi.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mellfred

kulüpler birliği başkanından haber var mı ?

Çevrimiçi sEuL

Hakemi de konuşmak lazım elbet. İkinci yarının başında 29 nolu oyuncuyu ikinci sarıdan atması gerekiyordu. Rıdvanın suratına şaplağı yapıştırdı. Net sarıydı. Bu arada ilk penaltı pozisyonunda atılmayan o 29 numaranın da katkısı var.

Rosierin golü temizdi. O harekete penaltı verilir mi? (Tersten düşünürsek) Bence verilmez. O zaman faul yok, gol temiz. Anlamadığım kimse itiraz etmedi.

Aleyhimize verilen iki penaltı da renklilerin aleyhine çalınmaz net. İlkinde welintona kızdık ama adam hiç ayağını uzatmamış. Müdahalede bulunmamış. Adam welintonun içinden geçmeye çalışmış. Penaltı yok kesinlikle

İkincide töre kolunu açmış biraz ama yine aynı adam, yine kendini takıp düşmüş. Bence futbolun içinde olan temastan ötesi yok. Bize vermezler öyle penaltı.

Hakem resmen art niyetliydi ve bunu oğuzhana yapılan penaltıyı 3 dk incelediğinde anladık zaten.

@Necmi abi boşa demedi maçtan önce bu hakemin ne kadar sinsi olduğunu.

Hakemlerin maci bizden alip rakibe verdigi cok mac oldu bu sezon ama bu mac genelinde hakemi burada konusmayi ehh cokta dogru bulmuyorum (lakin yoneticiler cikip her mactan sonra takimin hakkini sonuna kadar korumalilar - orasi ayri). Hakem gercekten kotu niyetli olsaydi bugun sahadan maglup ayriliyor olabilirdik. Kotu niyetli bir hakem Ozi'nin pozisyonunda VAR'a gitmemeyi tercih edebilir, ilk gol oncesindeki Rosier pozisyonuna faul calmayabilir, ilk golu Vida'nin faul yaptigi gerekcesiyle iptal edebilir, Wellinton'un gereksiz bir el hareketi vardi o pozisyonada penalti verebilir, N'Koudu'nun rakibin dizine bastigi pozisyona kirmizida cikarabilirdi (ki bence faul yoktu).

Wellinton'un penalti pozisyonunda Wellinton guzel bir sekilde aslinda vucudunun ust tarafini kenara cekti ama sol ayagini biraz genisletince adamda kendini takip penaltiyi aldirdi. Oyuncularimizin rakibi birazda okumasi gerekiyor bazen, o Paintsil denen herif girdigi hemen hemen her ikili mucadelede kendini yere birakti. O sansi orada ona vermeyeceksin iste - verirsen o penaltiyi bir sekilde aldiriyor cok fazla temas olmamasina ragmen. Rosier'in golunde rakibi o siddetle dusurecek bir temasin olduguna bende inanmiyorum ama adamdan kurtulmak isterken hafif sekilde cekiyor gibi, elemanda zaten dunden dusmeye razi birakti kendini hemen. O pozisyonun faul olduguna beni birazda bizim takim inandirdi, Rosier gulerek tepki verirken bir tane oyuncumuz gidipte hakeme itiraz etmedi - bende heralde herkes bir temas gordu orada diye dusundum. Neyse, demek istedigim gercekten art niyetli bir hakem olsaydi bazi pozisyonlardaki tercih haklarini bizden yana kullanmayabilirdi.
[ Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 00:08:59 sEuL ]

Çevrimiçi levitate

Ben de aynı görüşteyim ama son maçlarda o kadar anlamsız pas hataları yapıyoruz ki, içimden de bunu söylemek gelmiyor. Biz, 'top bizde kalsın' diye garanti pas yapmaya başlasak, 5 pas sonra taca gidecek gibime geliyor. Zemin kötü olunca onu sorumlu tutuyoruz, zemin iyi olunca foyamız ortaya çıkıyor. Teknik kapasitesi yüksek çok az oyuncumuz var.

çok bir şey istemiyoruz ki be abi

10 dakika boyunca ersin-vida-welinton-josef diye dolandır topu aşırı karışık bir iş değil :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Hakemlerin maci bizden alip rakibe verdigi cok mac oldu bu sezon ama bu mac genelinde hakemi burada konusmayi ehh cokta dogru bulmuyorum (lakin yoneticiler cikip her mactan sonra takimin hakkini sonuna kadar korumalilar - orasi ayri). Hakem gercekten kotu niyetli olsaydi bugun sahadan maglup ayriliyor olabilirdik. Kotu niyetli bir hakem Ozi'nin pozisyonunda VAR'a gitmemeyi tercih edebilir, ilk gol oncesindeki Rosier pozisyonuna faul calmayabilir, ilk golu Vida'nin faul yaptigi gerekcesiyle iptal edebilir, Wellinton'un gereksiz bir el hareketi vardi o pozisyonada penalti verebilir, N'Koudu'nun rakibin dizine bastigi pozisyona kirmizida cikarabilirdi (ki bence faul yoktu).

Wellinton'un penalti pozisyonunda Wellinton guzel bir sekilde aslinda vucudunun ust tarafini kenara cekti ama sol ayagini biraz genisletince adamda kendini takip penaltiyi aldirdi. Oyuncularimizin rakibi birazda okumasi gerekiyor bazen, o Paintsil denen herif girdigi hemen hemen her ikili mucadelede kendini yere birakti. O sansi orada ona vermeyeceksin iste - verirsen o penaltiyi bir sekilde aldiriyor cok fazla temas olmamasina ragmen. Rosier'in golunde rakibi o siddetle dusurecek bir temasin olduguna bende inanmiyorum ama adamdan kurtulmak isterken hafif sekilde cekiyor gibi, elemanda zaten dunden dusmeye razi birakti kendini hemen. O pozisyonun faul olduguna beni birazda bizim takim inandirdi, Rosier gulerek tepki verirken bir tane oyuncumuz gidipte hakeme itiraz etmedi - bende heralde herkes bir temas gordu orada diye dusundum. Neyse, demek istedigim gercekten art niyetli bir hakem olsaydi bazi pozisyonlardaki tercih haklarini bizden yana kullanmayabilirdi.

Önce golü verip sonra VAR'da incelemek gerekiyor, bence Rosier'in golü temiz. Hakem kamuoyunda yapılan ​Beşiktaş'ı üzmüyorlar algısından biraz etkilenmişti.

Gerek hoca gerek oyuncular 3 puanı alacak performansı gösteremediğimizi belirtti, bunun üzerine çok fazla hakem tartışmaya gerek yok.
[ Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 00:19:33 Erman1903 ]

Çevrimdışı ozankarakoc

çok bir şey istemiyoruz ki be abi

10 dakika boyunca ersin-vida-welinton-josef diye dolandır topu aşırı karışık bir iş değil :D

Ama bu teknik kapasite eksikliği ciddi bir mesele bizde...

Saha tamamen boş olsa, Ersin, Vida ve Welinton, kale önünde üstüste 20 pas yapamazlar. Bir şey olur, ya taca gider, ya kornere çıkar... Maalesef böyle bu.

Çevrimdışı AtayD

Arkadaslar, fifa'da gelecek hafta yayinlanacak "sezonun takimi" oylamasinda, adaylar arasinda ATIBA'miz da yer almakta. Verilen linkte ilk 11'inizi olusturup, katkida bulunabilirsiniz :super: :super: :super:
https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/ultimate-team/tots/community

Çevrimiçi emre_1978

Takımda garip bir hava var, şampiyon olduk zaten niye hala oynuyoruz der gibiler sahada.

Laubalilik, konsantrasyon eksikliği çok rahatsız edici boyutta.

2-0’dan sonra bile eminim herkes maçın kötü bir yere gittiğini gördü. Belki de ikinci golü bu düşünceler çağırdı.

Sivas maçında toparlanmış oluruz inşallah.
Aboubakar’ın eksikliği takımın ve hocanın tüm defolarını ortaya çıkartıyor.  Sezon sonuna kadar maç kaçırmaz inşallah artık.

Mensah transfer olduğunda Necip’in dribbling yapanı demişti birisi. Necip’in verdiği katlkının bile onda birini vermedi. Allah muhtaç etmesin kalan maçlarda.

Polyanna tadında bir bakış açısı olacak ama fener yarın olur da puan kaybederse sezonu kapatırlar. Çok yükseldilier, düşüşü fena olur bu kadar umutlanmışken. Toparlayamazlar

Çevrimdışı ozankarakoc

Polyanna tadında bir bakış açısı olacak ama fener yarın olur da puan kaybederse sezonu kapatırlar. Çok yükseldilier, düşüşü fena olur bu kadar umutlanmışken. Toparlayamazlar

Yalnız olur da şöyle 2-0, 3-0 falan kazanırlarsa, bütün rüzgarı alırlar arkalarına... Gaziantep ve Başakşehir maçlarından 6 puan çıkarıp bir de BAY haftasında güzelce dinlenirlerse, basının, taraftarın falan da gazıyla..... Neyse... Bir şey demedim. Bunları düşünmedim bile hatta...

Çevrimdışı ozankarakoc

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Vida'nın pozisyonunda karar vermekte zorlanıyorum. Faul biraz ağır geliyor, ama onun dışında bence doğru bir derleme olmuş.

Çevrimiçi murat baltacı

Sıkıntı şurada maçlar sahada oynayarak kazanılmıyor geçen hafta gördük fener havlu atacaktı Antep'i duman ettiler ayni durumu başakşehir ve ts maçlarındada yaptılar fenere ve bu hafta Halis bizi duman etti ne gs ne fb iki sıfırdan Ankara'ya paan bırakmazdı daha doğrusu hakem iki penaltı veremezdi kaç haftadır tetikçi veriyolar yönetim uyuyor hoca dalgın oyuncuların ayağı yere basmıyor buradan tek çıkış var birlik olacağız Alanyaya yaptığımızı yapıp sivastan net sonuçla ve oyunla döneceğiz sonra rakiplerin gardi düşer zaten.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Önce golü verip sonra VAR'da incelemek gerekiyor, bence Rosier'in golü temiz. Hakem kamuoyunda yapılan ​Beşiktaş'ı üzmüyorlar algısından biraz etkilenmişti.

Gerek hoca gerek oyuncular 3 puanı alacak performansı gösteremediğimizi belirtti, bunun üzerine çok fazla hakem tartışmaya gerek yok.
bu hakem yönettiği bütün beşiktaş maçlarında bize karşı art niyetlidir bakalım yönettiği beşiktaş maçlarına büyük ihtimal puan kaybı yaptığımız maç sayısı kazandığımızdan fazladır sinsi düdüklerle hızımızı keser rakibi iter bize doğru ceza sahasında en ufak harakete penaltı verir bize vermez ama varda bile vermedi aslında ama çağrılınca mecbur kaldı larine yapılan faulda penaltıydı larinin suratına vuruyor
Ben hakemi gördüğüm anda puan kaybı bekledim allahdan kırmızı çıkartmadı bununda fırsatını kollamıştır
Bir sürü hakeme takıyorlar ama onlar emir kulu nasıl istenirse öyle yönetiyor bu adam müsfettesi beşiktaş maçlarını nefretle yönetiyor bütün oyuncuların moralini bozdu
İşin hakem boyutu bizde kötü oynadık sadece forvetimiz eksikdi oraya bir oyuncu koyarsın devam edersin takımı bozmazsın ama sergen ne yaptı larini merkeze çekti defalarca yaptı hiç birinde olmadı ama ders almıyor bir oyuncu yüzünden forvet devre dışı kaldı sol açıkta bozuldu yok buda yetmez dedi rıdvanı oynatıp savunma biloğunuda alışkanlık dışında bıraktı birde ozi sakatlanınca orasıda bozuldu tek alışkanlığı olan sağ kanadımız kaldı onlarda işini yaptı takım yoruldu ama sergen bizim gibi seyretti takım psikolojik olarak çökene kadar oyuncu değiştirmedi değiştirdiğinde artık değiştirmesine gerek kalmamışdı takım bitmişdi girenler oyuna ısınana kadar iyice eksik olduk kötüydük evet ama kötü olmanın en büyük bedeni baştan sona sergendi ben daha öncede söyledim yatıp kalkıp abuş gibi bir figürün takımda olmasına dua etsin takımın b planı yok öne geç savunma yap kontra ile atarsan farka gidersin yediğinden fazla atarsan maç kazanırsın tek yaptığımız bu savunma bilsek tutacakda bilmiyoruz ve kalede yetersiz bir kaleciyle oynuyoruz  ilk yarıproblem yoktu rakip gol yiyince üstüne geliyordu bizde kontra ile atıyorduk ama şimdi her puan değerli rakip yesede açılmıyor savunmasını boş bırakmıyor
Ve bizim b planımız yok birde kritik maçlarda düzen tamamen bozulunca defolar çıkıyor
İlk yarıyı lider bitiren şampiyonluk ışığı veren takımı forvetsiz bırakan yönetimide tebrik etmek lazım sakatlık riski çok yüksek forveti yine sakatlık riski çok yüksek forvetle yedeklemek gerçekten beceri ister
Yinede ne olursa olsun takım desteği hak ediyor
Ha birde sergen bütün oyuncuları kullanıyor ya ikinci yarının başından beri 13-14 oyuncuyla gidiyoruz takım tükendi artık iki penaltıda kalede acemi kaleci olduğu net belliydi
Savunma kaleye güvenmiyor bu her halimizden belli
Yanlışları konuşacağız ama yinede şampiyon olsunlar yada olamasınlar hepsine helal olsun derim

Çevrimiçi murat baltacı

Sergende yarın nkouduyu kadro dışı birakmazsa hocalığı tartışılır benim gözümde zaten nsakala wenilton ısrarıyla adaletli davrandığını düşünmüyorum son düzlükte herkes kendine çeki düzen vermeli tamam yönetim hatalı ama sen gemini limana getir biz sezon sonu yönetimi konuşuruz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

bu hakem yönettiği bütün beşiktaş maçlarında bize karşı art niyetlidir bakalım yönettiği beşiktaş maçlarına büyük ihtimal puan kaybı yaptığımız maç sayısı kazandığımızdan fazladır sinsi düdüklerle hızımızı keser rakibi iter bize doğru ceza sahasında en ufak harakete penaltı verir bize vermez ama varda bile vermedi aslında ama çağrılınca mecbur kaldı larine yapılan faulda penaltıydı larinin suratına vuruyor
Ben hakemi gördüğüm anda puan kaybı bekledim allahdan kırmızı çıkartmadı bununda fırsatını kollamıştır
Bir sürü hakeme takıyorlar ama onlar emir kulu nasıl istenirse öyle yönetiyor bu adam müsfettesi beşiktaş maçlarını nefretle yönetiyor bütün oyuncuların moralini bozdu
İşin hakem boyutu bizde kötü oynadık sadece forvetimiz eksikdi oraya bir oyuncu koyarsın devam edersin takımı bozmazsın ama sergen ne yaptı larini merkeze çekti defalarca yaptı hiç birinde olmadı ama ders almıyor bir oyuncu yüzünden forvet devre dışı kaldı sol açıkta bozuldu yok buda yetmez dedi rıdvanı oynatıp savunma biloğunuda alışkanlık dışında bıraktı birde ozi sakatlanınca orasıda bozuldu tek alışkanlığı olan sağ kanadımız kaldı onlarda işini yaptı takım yoruldu ama sergen bizim gibi seyretti takım psikolojik olarak çökene kadar oyuncu değiştirmedi değiştirdiğinde artık değiştirmesine gerek kalmamışdı takım bitmişdi girenler oyuna ısınana kadar iyice eksik olduk kötüydük evet ama kötü olmanın en büyük bedeni baştan sona sergendi ben daha öncede söyledim yatıp kalkıp abuş gibi bir figürün takımda olmasına dua etsin takımın b planı yok öne geç savunma yap kontra ile atarsan farka gidersin yediğinden fazla atarsan maç kazanırsın tek yaptığımız bu savunma bilsek tutacakda bilmiyoruz ve kalede yetersiz bir kaleciyle oynuyoruz  ilk yarıproblem yoktu rakip gol yiyince üstüne geliyordu bizde kontra ile atıyorduk ama şimdi her puan değerli rakip yesede açılmıyor savunmasını boş bırakmıyor
Ve bizim b planımız yok birde kritik maçlarda düzen tamamen bozulunca defolar çıkıyor
İlk yarıyı lider bitiren şampiyonluk ışığı veren takımı forvetsiz bırakan yönetimide tebrik etmek lazım sakatlık riski çok yüksek forveti yine sakatlık riski çok yüksek forvetle yedeklemek gerçekten beceri ister
Yinede ne olursa olsun takım desteği hak ediyor
Ha birde sergen bütün oyuncuları kullanıyor ya ikinci yarının başından beri 13-14 oyuncuyla gidiyoruz takım tükendi artık iki penaltıda kalede acemi kaleci olduğu net belliydi
Savunma kaleye güvenmiyor bu her halimizden belli
Yanlışları konuşacağız ama yinede şampiyon olsunlar yada olamasınlar hepsine helal olsun derim

Ben Halis'i son dönemlerde beğeniyordum aslında ama bu maç takdir haklarını rakipten yana kullandı, eğer tamamen dengeli olsaydı belki de kazanırdık ama çok bir şey demiyorum çünkü bizim ligin seyrinde doğaldı bence bu şekilde gelişmesi. Hangi hakem olsa bu maçta takdir haklarını rakipten yana kullanacaktı muhtemelen çünkü son maçlarda bir algı yaratıldı 'Beşiktaş'ı üzmediler' diye. Bu takım 2. olsa da başarılıdır hatta ben bu planlamaya üçüncülük bile başarıdır derim ama bu hocanın kadro konusunda çok konservatif olduğunu değiştirmiyor. Kadroları kurarken esnek olmaya çekiniyor ve değişikliklerde hep geç kalıyor, oyuncuların kanat değiştirmesi gibi basit bir şeyi bile yapmaya yeltenmiyor. Gerçi şunu da kabul etmek gerekir ki bu kadroyla hangi teknik direktör olsun işi buraya kadar getiremezdi. Altı üstü çalışan bir santrafor alsaydık Sergen bunları yapmadan bile rahat şampiyon olurdu. Takım elbet desteği hak ediyor ama yönetimin bu sezon başından beri yaptığı sportif yanlışları saymaya başlasak buradan Bağdat'a yol olur.

Halis ile Fırat'ı karıştırmışım ben. Fırat'ı beğeniyordum tipleri de benziyor.

Bana göre penaltıların hepsi açık seçik penaltı, takımım bu kadar kötü oynamışken rakibe verirler miydi diye kafamı yoramam. Rosier'in pozisyonu bana göre gol. Bunun haricinde bir de olmayan faule çok tehlikeli yerdi frikik verdi. Onun dışında fazla bir şey göremedim belki de dikkatimden kaçmıştır.
[ Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 05:32:08 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat baltacı

Bizim için en tehlikeli iki hakem bir halis iki meler bu ikisini deşifre edip maçlarımızdan uzaklastiramazsak yuh bize halisın niyeti atibaya ikinci sarıyı verdiği gün belliydi bugünde çılgın bir maç yönetti bizim oyunculara karşı tutumu rakiplere tereddütsüz penaltı çalması iki penaltıyıda oyuncu aldı ikisinide renklilerin aleyhine vermezler yönetim uyuya uyuya operasyonu yedik.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı haluk.m

Maçın özetine baktım, a.gücü'nün lehine olan pozisyonları hızlıca geçiştirmişler.  Daha maçı izlerken pozisyonların sıkıntılı olduğunu belliydi.
Penaltılar birbirinden komik, rakip koşarak oyuncularımıza takıyor kendini.   Sakar oyuncularımıza bir de satılık hakem eklenince penaltı almakta zorlanmamışlar. 

Sivas maçına Ali Palabıyık'ı vereceklerini düşünüyorum, umarım takım iyi oynar.  Bu ... ler de hakem bitmiyor.

Çevrimdışı yaço58

Arkadaşlar halis hangi maçta böyle kolay 2 penaltı çalabilir ve ortalık ayağa kalkmadı sadece bizim maçta adam bizim temiz golü yine varı devre dışı bırakıp iptal etti bu ilk değil sezonun ilk maçında da yaptı aynısını
2 penaltı ise komediydi ilkinde baskette bile faul olmaz ikincisi ceza sahası çizgisi üzerinde 2sine de tereddütsüz gösterdi penaltıyı tamam takım laubali iyi değildi ama bu kararları kime verebilir bu hakem ya gelse delirme ilk penaltıda temas nerede wellinton olduğu gibi duruyor adam kendini takıp düşüyor çat penaltı maç sonu yönetim nerede ben fenerin normal şartlarda puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum ancak ilk yarıdaki başak maçı gibi bir facia yönetim ile iteleneceklerdir nasılsa kimse hesap sormuyor

Çevrimdışı GreenBook

Ljajic Nkoudou Mensah kadro dışı bırakılmalı
Sergen hocamıza bir yönetici nekadar büyük bir takımın hocası olduğunu hatırlatmalı
Çünkü 70 e kadar oyuncu değişikliği için beklemek huy oldu iyi bir huy değil rakip daha sıkı kapanıyor son zaman dilimlerine girildikçe

Maça nkoudou ile değilde töre ile başlansa sonuç böyle olmayacaktı nkoudou o penaltıyı atmaya yelkenmeyecekti

Daha önemlisi şampiyonluğa oynayan takımda penaltıyı atacak kişi belli değil buna mı yanalım yoksa welintonun rakibe penaltı verme konusunda ki ustalığına mı yanalım ?

Kasımpaşa fb ve dün akşamki maçın puan kayıplarının tek sorumlusu Sergen Yalçın dır

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajic Nkoudou Mensah kadro dışı bırakılmalı
Sergen hocamıza bir yönetici nekadar büyük bir takımın hocası olduğunu hatırlatmalı
Çünkü 70 e kadar oyuncu değişikliği için beklemek huy oldu iyi bir huy değil rakip daha sıkı kapanıyor son zaman dilimlerine girildikçe

Maça nkoudou ile değilde töre ile başlansa sonuç böyle olmayacaktı nkoudou o penaltıyı atmaya yelkenmeyecekti

Daha önemlisi şampiyonluğa oynayan takımda penaltıyı atacak kişi belli değil buna mı yanalım yoksa welintonun rakibe penaltı verme konusunda ki ustalığına mı yanalım ?

Kasımpaşa fb ve dün akşamki maçın puan kayıplarının tek sorumlusu Sergen Yalçın dır
Maça Nkoudou yerine Töre ile başlamalı demişsin. Sor bakalım Töre maça başlasa ilk yarıyı bitirebilecek mi? Tabiki hayır. Töre 20-25 dakikalık oyuncu olduğu için sezon başından beri hamle oyuncusu olarak kullanılıyor. Şu ana kadar ligde ve kupada 16 maçta 21 dakika ortalama ile oynuyor. Sakatlık geçmişine bakarsan oynadığından fazla maç kaçırmış. Sergen'i  Töre'yi neden ilk 11 başlatmadı diye kimse eleştiremez.

Dakika 70 konusunda haklısın. Ona bir sözüm yok. Welinton hücumcular formsuz olup kapanınca iş yapmıyor. Bunu daha önce uzun uzun konuştuk zaten. Sezon başından beri Sergen bu şekilde çok puan verdi. Ona da alıştık artık. Şimdiye kadar değişmediyse bu dakikadan sonra değişeceğini sanmam.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Maça Nkoudou yerine Töre ile başlamalı demişsin. Sor bakalım Töre maça başlasa ilk yarıyı bitirebilecek mi? Tabiki hayır. Töre 20-25 dakikalık oyuncu olduğu için sezon başından beri hamle oyuncusu olarak kullanılıyor. Şu ana kadar ligde ve kupada 16 maçta 21 dakika ortalama ile oynuyor. Sakatlık geçmişine bakarsan oynadığından fazla maç kaçırmış. Sergen'i  Töre'yi neden ilk 11 başlatmadı diye kimse eleştiremez.

Dakika 70 konusunda haklısın. Ona bir sözüm yok. Welinton hücumcular formsuz olup kapanınca iş yapmıyor. Bunu daha önce uzun uzun konuştuk zaten. Sezon başından beri Sergen bu şekilde çok puan verdi. Ona da alıştık artık. Şimdiye kadar değişmediyse bu dakikadan sonra değişeceğini sanmam.
Hiç değilse böyle laubalice gülerek gelip penaltı atan birinin penaltıyı kaçırışını izlemez şuan 3-2 lik galibiyetin mutluluğunu yaşıyor olurduk
Larin kullansa belki atabilirdi göstere göstere penaltı atıyor malum şahıs. Topun başına gelişi bile fiyasko adeta.

Çevrimiçi Samet Ç

Hiç değilse böyle laubalice gülerek gelip penaltı atan birinin penaltıyı kaçırışını izlemez şuan 3-2 lik galibiyetin mutluluğunu yaşıyor olurduk
Larin kullansa belki atabilirdi göstere göstere penaltı atıyor malum şahıs. Topun başına gelişi bile fiyasko adeta.
Oyuncuların hepsi gevşekti takımda sıkıntı var genel olarak Kasımpaşa maçından beri.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçın sadece bir suçlusu olamaz. Genel anlamda takımda bir laubalilik vardı. Bu çok fazla güven kaynaklı da olabilir. Nkoudou dün maçın baş aktörü olabilir ama tüm ihale ona bırakılamaz. Ona bırakırsak tüm suçu diğer yanlışlarımızı göremeyiz. Dün takım halinde sahada yoktuk. Bu sezonun açık ara en kötü futbolunu bu maçta oynadık. Hücum edemedik ve çok fazla bireysel hata yaptık. Nkoudou sadece maça kötü başlamamıza neden oldu. Maç 2-0'a geldikten sonra yaptıklarımızı nasıl açıklayacağız sadece Nkoudou'yu suçlarsak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

?s=21

Çevrimdışı mellfred

?s=21

Çevrimdışı mellfred

geçen hafta fenerin antep galibiyeti
bu hafta ankara faciası
hakeme rağmen kazanamazsın