Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 460504 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çatlayacam valla
Prime time'da açıklar büyük ihtimalle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı enesbjk

Yazıyor arkadaşlar yazıyor şu an yazıyor :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arkadaşlar biliyorum çok merak ediyorsunuz ama inanın süreç kolay bir süreç değil ve bugün ititbariyle araya sokulan kişiler ve takımlar yüzünden iş biraz zora girdi. Fakat çözelemeyecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

İşin tüm detaylarını maalesef yine yazamayacağım. Çünkü fiyat artması söz konusu. Malum 2 tane oyuncuyu ilk sizlere aktaran bjkbasket ekibi oldu. Emin olun bunuda biz yazmak için her şeyi yaptık ama kulüp şimdilik yazılmasını istemiyor.

Nedir peki bu durum? Öncelikle proje çok fazla takımı kapsıyor. Bir çok yerli oyuncu ile sözleşme imzalayarak geleceğin Beşiktaşı için ilk adımları atıyor olacağız. Çok Potansiyelli bir çok ismi kadromuza katacağımız günü değil geleceği kurtaracağımız bir süreç.

Oyuncuların isimlerini hangi takımlardan geleceklerini hepsini tek tek yazacağız. Yeterki Başkan gerekli onayı versin ve süreç bizim lehimize olumlu sonuçlansın.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Rica ediyorum hiç bir yerde bu konudan bahsedilmesin. Biz buradaki herkesin en doğru bilgiyi öğrenmesi için çabalıyoruz. 2 Tane yabancıyı ilk olarak sizlere aktarmayı başardık. Bu projeninde en azından kabasını yine ilk sizlere aktarmış olduk. Bu durumu korumak hepimizin elinde.

Hayırlı akşamlar. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı enesbjk

Aslında yaymasak iyi olur gibi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aslında yaymasak iyi olur gibi
Sileceğim. Paylaştıktan sonra okudum  :tabe: Dileyene özelden yazarım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı enesbjk

Hadi bakalım hayırlısı, bu sadece bir kısmı büyük ihtimal ama güzel bir proje olacak gibi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hadi bakalım hayırlısı, bu sadece bir kısmı büyük ihtimal ama güzel bir proje olacak gibi
Mantıklı hamle olmuş. Zaten bütçemizin olmadığı bir sezonu böyle değerlendirecek olmak çok iyi olacak. Umarım başarılı oluruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

alırım bi dal :D

bende bi dal alırım  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dallarınızı gönderdim. İletilerinize bakın @cursedofdragon  @adler :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Mustafa ben de merak ettim 😊

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bana da at abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Abi merak ettim, özelden atar mısın?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan hala neyi bekliyor acaba  :alala:

Başkanın konu hakkında onay vermesini halen bekliyoruz. Onay verdiği an burası tahmininizden çok daha heyecanlı bir hale gelecek. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haber düştü  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte tarihimizi değiştiren büyük olay. Umarım haber sızdı diye anlaşma bozulmaz. Bandırma'yı satın almışız  :D

Beşiktaş, basketbolda önemli bir atılım yapmaya hazırlanıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin beIN SPORTS'a verdiği özel röportajda sinyalini verdiği genç Türk oyuncularla yola devam etme politikası doğrultusunda, TEKSÜT Bandırma'dan birçok oyuncu siyah-beyazlılara transfer olacak. Buna göre başta Şehmus Hazer, Alperen Şengün, Sadık Emir Kabaca, Furkan Haltalı, Eray Akyüz, Erxhan Osmani ve Hakan Sayılı olmak üzere Bandırma forması giyen isimler, gelecek sezon Beşiktaş'ta oynayacak.

Taraflar prensipte anlaşırken, maddi detayların tamamlanmasının ardından Bandırma altyapısından oyuncular da Beşiktaş'a transfer olacak. Transferlerin ardından TEKSÜT Bandırma da yoluna devam edecek. Yeşil-beyazlıların hedefi, kulübün borçlarını kapatıp genç oyuncularla Süper Lig'de yarışmayı sürdürmek.

Öte yandan Bandırma Kırmızı'nın TBL'deki yarışma hakları da, İstanbullu bir yatırım grubuna satıldı. Geçen sezon Sigortam.net İTÜ'yü çalıştıran Andaç Yapıcıer antrenörlüğünde TBL'de mücadele eden yeni bir takım kurulacak. (Bein Sports)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Akşama tüm ayrıntılar geliyor...

Akşama her şeyi yazacağım. Biz sözümü tuttuk. Yazılamayan bir sürü detay ve oyuncular var. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Basketbol şubesine bomba haber düştü. Buradan haberi okuyabilirsiniz  :busted_cop:

Yönetimi tebrik etmek lazım, bana göre gelecek adına yaptıkları en güzel hareket olmuş eğer gerçekleşecekse.  :)