2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2075558 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kim adil olduğunu düşünüyor ki zaten?Ben bambaşka bir şey söylüyorum ama hassas bir konu olduğu ve komplo teorilerine inanmak çok popüler olduğu için ülkemizde,iletişim sorunu yaşıyoruz.
Aslında aynı şeyi düşünüyoruz ama dediğin gibi derdimizi birbirimize anlatmakta sorun yaşıyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tangaz

Aslında aynı şeyi düşünüyoruz ama dediğin gibi derdimizi birbirimize anlatmakta sorun yaşıyoruz  :tabe:

biz renklilerin bizim için kullandığı ağlak tabirini neden kabul ediyoruz onlar adınız ağlaka çıktı deyince ağlak mı oluyoruz ne zamandan beri renklilerin lafını önemsiyor benimsiyoruz ben de bunu anlamıyorum ve bir beşiktaşlının ağlak olmayalım demesini yakıştırmıyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

hayırlı olsun 2.ci transfer de geldi. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

biz renklilerin bizim için kullandığı ağlak tabirini neden kabul ediyoruz onlar adınız ağlaka çıktı deyince ağlak mı oluyoruz ne zamandan beri renklilerin lafını önemsiyor benimsiyoruz ben de bunu anlamıyorum ve bir beşiktaşlının ağlak olmayalım demesini yakıştırmıyorum.
Onların bize ağlak demesiyle ağlak olmuyoruz. Tinerci dediler diye tinerci mi olduk. Asıl ağlak deyimi sosyal medyada yönetimin açıklamalarından sonra taraftar tepkisi olarak kullanılıyor. Ben de hoş bulmuyorum ama Ahmet Nur Çebi'de ağlıyolar diyorlarsa ağlıyoruz durumu ortaya koyuyoruz dedi :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

hayırlı olsun 2.ci transfer de geldi. :)
Bir isim daha PAOK maçına yetişti ama forvetsiz maça çıkacağız bu gidişle. Murat Özen yetişme olasılığı düşük dedi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Ağlak olan asıl renkliler adamlar en ufak bişeye ağlıyor hakları yenmese dahi ağlıyorlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton ne oldu acaba  :alala:
Ahmet Gülay işi çözüldükten sonra imza atacakmış. Büyük ihtimalle hafta içi çözülür. İşin bozulacağını düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bir isim daha PAOK maçına yetişti ama forvetsiz maça çıkacağız bu gidişle. Murat Özen yetişme olasılığı düşük dedi  :tabe:

Larin & Güven oynayacak işte bir şekilde geçeriz diye düşünüyorum turu  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin & Güven oynayacak işte bir şekilde geçeriz diye düşünüyorum turu  :tabe:
Asıl can sıkıcı olan konu bir sonraki tur sadece kadroya 2 oyuncu ekleyebilecek olmamız olacak. Büyük ihtimalle bazı transferlerimizi oynatamayacağız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Arthur Dayne

Abi öyle farklı yerlere çekiyorsun ki konuyu,tartışmanın sonunda keşke yazmasaydım şunu diyorsun.Herkesin kendi fikirleri var sen öyle düşünmüyorsan senin fikrindir,bu da benim düşüncem.Herkesin kafasında bir Beşiktaşlı tanımı var,onun dışında kalana da farklı gözle bakılıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

karsdorpa en basından karşıyım müzmin sakat o çocuk ama santon sağlık nedeni ile değil de kendinden daha yeteneklilere kaybedip yedek kalmış ama nerede seria Ada romada bonservisine 9,5 milyon bayılmışlar senin dünya çalkalanıyor lafın olayı egzajere etmek. seria B debile bir sürü eleman vardır gelip sırıtmayacak romadan geliyor adam sıradan biyer değil sanki finlandiyada 20 maç oynayan adamı etiketlergibi olmuş yorumun.

Santon o ya da bu sebepten 6 sezondur ligde 15 maçtan fazla oynamamış, 50 küsur maçlık sezona bu adamla girerken yedeğinin Dorukhan olması kadar saçma bir planlama olmaz.

Douglas hepi topu 500 dakika oynadı ve çoğu Pepdullah'ın taktikleriyle. Adama niye bu kadar kinlendiğinizi de anlamadım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Asıl can sıkıcı olan konu bir sonraki tur sadece kadroya 2 oyuncu ekleyebilecek olmamız olacak. Büyük ihtimalle bazı transferlerimizi oynatamayacağız  :tabe:
Bir sonraki maça kadar 2'den fazla transfer yapabileceğimizi umut etmen beni duygulandırdı :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Onların bize ağlak demesiyle ağlak olmuyoruz. Tinerci dediler diye tinerci mi olduk. Asıl ağlak deyimi sosyal medyada yönetimin açıklamalarından sonra taraftar tepkisi olarak kullanılıyor. Ben de hoş bulmuyorum ama Ahmet Nur Çebi'de ağlıyolar diyorlarsa ağlıyoruz durumu ortaya koyuyoruz dedi :tabe:

ben zaten adalıcıydım  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

2.ci tura santrafor ve sağ bek ekleriz giden olursa sıkıntı  :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

Abi öyle farklı yerlere çekiyorsun ki konuyu,tartışmanın sonunda keşke yazmasaydım şunu diyorsun.Herkesin kendi fikirleri var sen öyle düşünmüyorsan senin fikrindir,bu da benim düşüncem.Herkesin kafasında bir Beşiktaşlı tanımı var,onun dışında kalana da farklı gözle bakılıyor.

farklı bi yere çekmiyorum öyle olsa renklimisin derim renkli olmadıgını bildiğim için beşiktaşlıya renklilerin söylemi yakışmıyor diyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Santon o ya da bu sebepten 6 sezondur ligde 15 maçtan fazla oynamamış, 50 küsur maçlık sezona bu adamla girerken yedeğinin Dorukhan olması kadar saçma bir planlama olmaz.

Douglas hepi topu 500 dakika oynadı ve çoğu Pepdullah'ın taktikleriyle. Adama niye bu kadar kinlendiğinizi de anlamadım.

santon top class takımlarda rotasyon için alınmış olamaz mı? oradaki rotasyon elemanı burda as oyuncu seviyesidir. daglısı bizdeki ile değil öncesi ile de kötü bulduğumu söylemiştim zaten tekrara düşecek daglıs kötü bir bek. beğenmemeyi neden kinlenmek die tabir ediyorsun ki neden sürekli egzajere ediyorsun bende onu anlamadım  :alala:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ahmet Gülay işi çözüldükten sonra imza atacakmış. Büyük ihtimalle hafta içi çözülür. İşin bozulacağını düşünmüyorum  :tabe:
Keske bozulsa
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Larin Paok maçı için yeterli olur.

Çevrimdışı tangaz

ayın 20 sinden sonra 2 oyuncu gelse ve kadroya eklesek yeter zaten 2 maç arası 11den 5 oyucu değiştirmez hoca

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir sonraki maça kadar 2'den fazla transfer yapabileceğimizi umut etmen beni duygulandırdı :tabe:

Umut etmiyorum olması gerekeni söyliyorum. Dolu bölgeleri saymak boş bölgeleri saymaktan kolay. Lige bu kadroyla girmeyiz. 5 Ekim'e kadar ancak yerli transferi devam edebilir oyuncu gönderemezsek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bernard Mensah

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ne güzel top sürüyor yav
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

ayın 20 sinden sonra 2 oyuncu gelse ve kadroya eklesek yeter zaten 2 maç arası 11den 5 oyucu değiştirmez hoca
PAOK maçını bir şekilde geçersek rahatlarız.

Beşiktaş Tarihi
★★★