2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2073630 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı yoruk

ingilterede 850 bin net alan adam bu coğrafyaya 1 milyona gelmez
sen mesela ankarada 8500 kazansan trabzondan iş bulsan maaşıda 10k olsa gidermisin?
adam orda 850 net alıyorsa buraya geleceği alt rakam 1,5 mio olur ama roconun maaşı duysa 3den aşağı gelmez  :D
Eee *8 oluyor hatta *9 *10 olacak yani parası.Bunu belirtince gelir.  :D

Çevrimiçi gokhans

bu dorukhan haberlerinde doğruluk payı varmı?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı yaço58

Transfer listemiz gümbür gümbür

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konyaspor, Serkan Kırıntılı haberlerini yalanladı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yetenek havuzumuzu çok fazla düşüreceğiz. Bunun yerine genç birilerini koysak en azından bir potansiyelden bahsederiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Böyle bir şeyin olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Rakibine Oğuzhan Özyakup hediye etmezsin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Reklamlara başladılar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Reklamlara başladılar.
Reklam yapmadığı bir gün mü var bu Ertan'ın  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Böyle bir şeyin olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Rakibine Oğuzhan Özyakup hediye etmezsin  :tabe:

ozzi hediye değil bence o devri kapayalı çok oldu ozzi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

ozzi hediye değil bence o devri kapayalı çok oldu ozzi
Her halükarda bu takas yapılmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Ertan bu sene tırt haberler yapıyor sanki. Bu ismi geçenler bence yem olabilir. Pukki bu sezon 1.3 milyon pound kazanacak Norwchten bence maaşı sorun olmaz 2m Euro ya evet der sorun bonservisi kiralık yanaşmıyorlar sanırım. İnşallah olur. Yanına da Olunga veya Leke Jamesi alsak forvet hattımız muazzam olur. Larinden büyük ihtimal 2 m Euro para gelecek Vida ve Ljajicten iyi bonservis kazanırsak gereken yerlere  hamleleri yaparız.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu arada

1 milyon euro = 8,2 milyon TL
3 milyon euro = 24,6 milyon TL
5 milyon euro = 41 milyon TL
8 milyon euro = 65,6 milyon TL
10 milyon euro = 82 milyon TL
12 milyon euro =  98,4 milyon TL

:D :D :D

Euro olarak yazmak kolay da TL'ye çevirince ülke gerçeklerini hatırlatıyor. 3 milyon euroluk bi transfer aslında 25 milyon TL yaklaşık. 1,2 milyon maaş verdiğimiz adam aslında 10 milyon TL maaş alıyor  :ebebe:

Çevrimdışı Erman1903

Etrafında iyi futbolcularla rahat rahat 8 oynuyor, ortaya koyduğu bir istatistik yok. Ben olsam gider tamamlayıcı 8'i Hasan Kılıç/Onur Ergün den biriyle ucuza çözerim. Mensaha milyonlar vereceğime 6nın yüksek oynayanını Elneny kiralama parasına imzalarım en basitinden Brezilyalı Petros'la falan. İsmi duyulmamış potansiyel bir 8-10 tipi örneğin daha önce paylaştığım veya ismi çıkan Manchesterli çocuk gibi oyuncu koyardım kadroya. Ljajic var onu satarsın öyle bakarsın maliyetli oyuncuya daha sonra. Verilere bakmıyor, düzgün mühendislik yapmıyoruz. 

Çevrimdışı kaan1903

Ben ozi den umudu keseli çok oldu . Sosa sayesinde bir sene oynadı adamı başımıza iniesta yaptık. 

Çevrimiçi levitate

manuel lanzini vardı biliç zamanı taliptik sonra westham yapmıştı sanki kızakta son dönem o arkadaşa yürüsek layiçden çok katkı verir sanki layiçi 8e okutsak lanziniyi 3bons 1,75 maaşa getiririz sanki
kolay bırakmazlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

manuel lanzini vardı biliç zamanı taliptik sonra westham yapmıştı sanki kızakta son dönem o arkadaşa yürüsek layiçden çok katkı verir sanki layiçi 8e okutsak lanziniyi 3bons 1,75 maaşa getiririz sanki

bağları yırtana kadar west ham'da da iyiydi. tam tsl'de star olacak oyuncu.

Çevrimdışı worns

pukki'de sorun maaşı olmaz. oyuncuyu kiralık bırakacaklarını pek zannetmiyorum. satabilirler onun için de en iyimser tahminle 5 milyon gerekir.

n'kodouya verdiğimiz para aslında çok bişey değil  :D

Çevrimiçi levitate

gökhan inler dönmek istiyormuş hmmmmmmm
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Arthur Dayne

pukki'de sorun maaşı olmaz. oyuncuyu kiralık bırakacaklarını pek zannetmiyorum. satabilirler onun için de en iyimser tahminle 5 milyon gerekir.

n'kodouya verdiğimiz para aslında çok bişey değil  :D
Peki vida veya ademi satsak,gelen parayla 5m bonservis verir miyiz pukkiye sence?

gökhan inler dönmek istiyormuş hmmmmmmm

asgari ücret + akbil + sodexo kabülse hemen gelsin başlasın  :D

Bu arkadaş nasıldır bilen var mı?

Çevrimiçi levitate

asgari ücret + akbil + sodexo kabülse hemen gelsin başlasın  :D
bedavaya oynarmış diyorlaaaa

Çevrimiçi levitate

olanı söyler genelde çok sallamaz

ama umarım bu sefer sallıyordur

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konyaspor dışında hiçbir takımda oynamamış. Yani defansif bir takımın oyuncusu. Bize uygun bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Konyaspor dışında hiçbir takımda oynamamış. Yani defansif bir takımın oyuncusu. Bize uygun bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum  :tabe:
çalışkan tip sağ bekte sırıtmaz

amaaa en son tercih olmalı

ya da dorukhan sağ bek normalde oynatalım işte