2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2027725 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı worns

Vida gidiyor sanırım
3 kulüp ilgileniyormuş
Sevilla
Lyon
WBA

seville ve lyon vida için biraz zor çıkar o maaşlara gibime geliyor. umudumuz bilic'te. :)

Çevrimdışı worns

Yeni sağ  bekimiz Nazım Sangare olacak herhalde  :alala:

bunun da defansta duruşu filan çok falsoydu izlediğim kadarıyla. dorukhan çok daha ümit vaat ediyor sağ bekte bana kalırsa ama transfer peşindeysek hoca düşünmüyordur. douglas'ta bir yere gitmez muhtemelen. dorukhan-douglas-kerem yazar geçersin istesen sağ beki.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bunun da defansta duruşu filan çok falsoydu izlediğim kadarıyla. dorukhan çok daha ümit vaat ediyor sağ bekte bana kalırsa ama transfer peşindeysek hoca düşünmüyordur. douglas'ta bir yere gitmez muhtemelen. dorukhan-douglas-kerem yazar geçersin istesen sağ beki.
Dorukhan orta sahada düşünülüyor hala anlaşılan  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Dorukhan orta sahada düşünülüyor hala anlaşılan  :tabe:
Nazım haberinin kaynağı varmı valla hiçbir yerde görmedim yerli sınırı varken takımda görmek isterim dorujhan nazım sağ beki kurtarırız

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nazım haberinin kaynağı varmı valla hiçbir yerde görmedim yerli sınırı varken takımda görmek isterim dorujhan nazım sağ beki kurtarırız
Murat Kaynak yazdı. Ondan önce de haberler çıkmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Jens jonsson. Aman Allah'ım. Bu adamın Konya'da 50 maçını izlemisimdir her seferinde nefret ettim kısır futbolculugundan. Hatta Konya'nın büyüklerle oynadığı maçlarda bunun yüzünden takım pasla cikamiyordu. Tikaniyordu. Acayip yeteneksiz. Baki mercimek daha spektekuler bundan. Sanki dünyada dmf kalmamış gibi. O maaşa milyon tane adam var her ülkede. Gazisehirden chibsah deseler eh derim ama bundan kat kat iyi. Ve İtalya Ligi'nde iyi kariyeri olan adam. Jens'in kariyer kulübü konya.
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2020, 22:39:09 Sinan23 ]

Çevrimdışı yaço58

Ben niyeyse yönetimden bu 2014 yılındaki dembaba transferi gibi bir hücumcu transferi bekliyorum bakalım inşallah forvete sağlam biri gelir

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Bu adamı tanıyan var mı sallamış baya ama duyumsuz kalma duyumada inanma demişler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben niyeyse yönetimden bu 2014 yılındaki dembaba transferi gibi bir hücumcu transferi bekliyorum bakalım inşallah forvete sağlam biri gelir
En azından bir Pukki bekliyorum  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu adamı tanıyan var mı sallamış baya ama duyumsuz kalma duyumada inanma demişler
Başkalarından ilgimizi duyup sallamış. Ancak ilgilendiğimiz doğru  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Yeni sağ  bekimiz Nazım Sangare olacak herhalde  :alala:
Kaynak? Ben şahsen bu transfere olumsuz bakmayan azınlıktanım. Euro 2020ye gitmek isteyecektir Nazım ve bu lig için bize Andreas Beck performansı verir. Üstelik yerli Andreas Beck. Kaliteyi düşürücez ama yerli sınırlaması bizi buna zorluyor. Oyuncuya bayılmıyoruz ama sınırlamada kötülerin en iyisini seçip rakiplerimizden güçlü kadro kurmaya çalışacağız. Ama antalya başkanı gıcık bize ucuza vermez diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2020, 23:14:04 sefaköykartali ]

Çevrimdışı yaço58

?s=19

Çevrimdışı sefaköykartali

?s=19
Mümkün değil bence. Kiralık neyse de opsiyonlu satmazlar. Tam bir wonderkid çocuk biz ne alaka?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Devamını paylaşmamışsın. Ben ekleyeyim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Jens jonsson. Aman Allah'ım. Bu adamın Konya'da 50 maçını izlemisimdir her seferinde nefret ettim kısır futbolculugundan. Hatta Konya'nın büyüklerle oynadığı maçlarda bunun yüzünden takım pasla cikamiyordu. Tikaniyordu. Acayip yeteneksiz. Baki mercimek daha spektekuler bundan. Sanki dünyada dmf kalmamış gibi. O maaşa milyon tane adam var her ülkede. Gazisehirden chibsah deseler eh derim ama bundan kat kat iyi. Ve İtalya Ligi'nde iyi kariyeri olan adam. Jens'in kariyer kulübü konya.

Oyuna yön verme adına hiçbir şey yok zaten adamda ama mesela Fatihi o zaman burada konuşamayız bile. Sadece defans sayısı disiplin, belli bir pas yuzdesi ile yürüyen oyuncu tarzım değil ama kullanmış hoca. Ben olsam transferi başka türlü planlarım ama yapacak bir şey yok havuz belli.

[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2020, 23:41:39 Erman1903 ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

Böyle bir iddia var. Reklam da olabilir tabi. Buyuk ihtimalle öyledir  :)
?s=19
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2020, 23:48:28 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı Sinan23

Andreas Skov Olsen olmaz ama olduğunu düşün yanında 2016 ozzy tarzı adam lazım. Al verici kanat ve gezici.
Aklıma geçenlerde ilgilendiğimiz Dennis Man geldi bide.

Çevrimdışı Erman1903

Devamını paylaşmamışsın. Ben ekleyeyim  :tabe:

İyi çocuk ama golden uzak bu sezon iç forvet tarzında değil.

Gerçi hiç oynatmamislar bu sene adam gibi, Superligaen de ağırlıklı santrafor oynamis, istatistiği de süper çıkıyor ilginç. Muhtemelen kenar oyuncusu olarak kullanamayacaklarini düşünüp vazgeçtiler.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 00:34:53 Erman1903 ]

Çevrimdışı cursedofdragon

İyi çocuk ama golden uzak bu sezon iç forvet tarzında değil.

Gerçi hiç oynatmamislar bu sene adam gibi, Superligaen de ağırlıklı santrafor oynamis, istatistiği de süper çıkıyor ilginç. Muhtemelen kenar oyuncusu olarak kullanamayacaklarini düşünüp vazgeçtiler.

beğendiğin biri yok be abi  :ebebe:

Çevrimdışı Erman1903

beğendiğin biri yok be abi  :ebebe:

Valla süper oynamış önceki Ligi'nde ben görmemişim  :iblush:

Çevrimdışı yoruk

Vida gidiyor sanırım
3 kulüp ilgileniyormuş
Sevilla
Lyon
WBA
Öyle sadece takas veya 2-3 gibi rakama gidecekse kalsın Vida .İndirime giderim istenirse diyormuş.Zorlamanın riske girmenin anlamı yok bence.

Bu Batuhan olayı ise sadecce söylenti olsa gerek ? Yani klasik son zamanlardaki x oyuncuya dokunsa ayağa kaldırır muhabbetine girdi millet yine  :D Sergen Yalçın hem burada altyapıda hem Eskişehirspor döneminde çalıştı Batuhan ile.Ve bir şey olmadı.Hatta kadro dışı bıraktı yani ?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Sag bekte yabanci oyuncu tercihi yapacagimizi sanmiyorum.
Sol bek N'Sakala, 2 yabanci stoper, kanat oyuncularida buyuk ihtimalle yabanci olacak, orta ucluden biri belki Dorukhan olabilir digerleri yabanci ve forvettede yine yabanci bir oyuncu ile anlasiriz. Keske sag bekte Dorukhan denense ama Dorukhan orta saha icin dusunuluyorsa sag beke yerli biri alinir umarim. Artik bu Gokhan mi olur, Nazim mi olur yoksa gelecek vaad eden genc bir oyuncu mu olur bilemiyorum ama takimin iskeletinde umarim 2-3 yerli oyuncu bulundurabiliriz.