2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2028938 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasicin yaptığı skora katkıdan bağımsız söylüyorum umarım 1 milyon euro az vermek için yeni yapılan sözleşme bizi pişman etmez. Çünkü bu çocukta gerçekten gelecek var fakat bonservisinin yarısı artık bizde değil
Onu ilerde düzeltirler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Transfer hayallerimizi TFF rafa kaldırıp futbolu tamamen bitirecek gibi duruyor  :money: Futboldan devlet eli, dinazor yönetici ve teknik direktörleri çeksek ülke futbolu da milli takım da gelişecek. Buna eminim  :dry:

Yazıklar olsun... Bu adamların niyeti belli, kluplerin iyice borç batağına saplanıp satılmasını istiyorlar. Belki de satılmaları gerekiyor ama böyle mi olmalı...

Amatör olarak bile spor yapmamış biri TFF'nin, hakemlik yapmamış biri MHK'nın başında.

Bir sezon daha başta olmaları bile şüpheliyken yaptıkları işe bak, anca muz cumhuriyetlerinde olur.

Bir sürü uzun kontratlı yabancı oyuncu var klüplerde, niyetleri düzgün olsa mis gibi transfer kriterleri, genç futbolcu oynatma gibi zorunluluklar getirebilirken sporu dinamitlemeye çalışıyorlar.

Bitirsinler futbolu da rahatlasinlar, millet birbirini yemeye başlasın.

Araplar gelince her şey serbest olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yazıklar olsun... Bu adamların niyeti belli, kluplerin iyice borç batağına saplanıp satılmasını istiyorlar. Belki de satılmaları gerekiyor ama böyle mi olmalı...

Amatör olarak bile spor yapmamış biri TFF'nin, hakemlik yapmamış biri MHK'nın başında.

Bir sezon daha başta olmaları bile şüpheliyken yaptıkları işe bak, anca muz cumhuriyetlerinde olur.

Bir sürü uzun kontratlı yabancı oyuncu var klüplerde, niyetleri düzgün olsa mis gibi transfer kriterleri, genç futbolcu oynatma gibi zorunluluklar getirebilirken sporu dinamitlemeye çalışıyorlar.

Bitirsinler futbolu da rahatlasinlar, millet birbirini yemeye başlasın.

Araplar gelince her şey serbest olur.
Beşiktaş olmasa Türkiye'de futbol izlemek işkence  :tabe: Seyirciyi önemsiyen yok. Şu anda bile ligin seyirci sayısı Covid-19'a rağmen yerlerde. Bunların amacı iyice ceplerini doldurup kaçmak herhalde. Kimsenin ülke futbolunu falan düşündüğü yok. Birileri tepeden inme emirlerle iş yaptırıyor. Bu işin arkasında bir futbol aklı yok. Futbol aklı olanlar da makam, mevki ve kazandıkları paraya bakıp susuyorlar. Bu işte bu yasayı çıkaranlar kadar bu olaya karşı sessiz kalanlar da suçludur. Umarım hepsi tarihin tozlu sayfalarına karıştığı günleri de görürüz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Transfer hayallerimizi TFF rafa kaldırıp futbolu tamamen bitirecek gibi duruyor  :money: Futboldan devlet eli, dinazor yönetici ve teknik direktörleri çeksek ülke futbolu da milli takım da gelişecek. Buna eminim  :dry:

:iohmygod:

Çevrimdışı haluk.m

Yeni jenerasyon 5 sezon Milli yakımı götürür diye düşünüyor olsalar gerek, yoksa yabancı sınırını 6'ya kadar düşürmek büyük aptallık ya da ihanettir.

Eğer şimdi bu sınırlama makul bir şekilde çözülemez ise Hasic, Nika gibi oyuncular yatırım yapmak anlamsızlaşır, Nsakala gibi transferlere 3 yıl sözleşme vermekse intihar olur.

Çevrimdışı worns

merkez orta saha için düşünülebilecek bi arkadaş

https://www.transfermarkt.com.tr/rade-krunic/profil/spieler/259953

milan'da pek tutunamadı, mevkisinde bol oyuncu var. zaten dağınık ve sirkülasyonu fazla bir takım olduğundan öne çıkamaması sürpriz değil. empoli'nin öne çıkan oyuncularından biriydi. 8 numara olarak düşünülebilecek fiziksel yeterliliğe ve oyun görüşüne sahip ayrıca ekstra hücum katkısı yapabilecek bir isim. aynı mevki için ismi geçen mensah'tan çok daha iyi transfer olur.

boşnak, ljajic kalırsa iyi anlaşır orta sahada.

kiralık vermeyi düşündükleri yazıyor her yerde. geçen sene 8 milyona aldılar. 7-8 milyonluk opsiyonla kiralanabilir. oyuncu tutarsa ve takım şl yaparsa alma imkanımız olsun en azından diye. yıllık ücreti makul 1.1 m.
[ Son Düzenleme: 02 Temmuz 2020, 21:59:34 worns ]

Çevrimdışı worns

empoli'deki son yılından kesitler

Çevrimiçi levitate

Hasicin yaptığı skora katkıdan bağımsız söylüyorum umarım 1 milyon euro az vermek için yeni yapılan sözleşme bizi pişman etmez. Çünkü bu çocukta gerçekten gelecek var fakat bonservisinin yarısı artık bizde değil
o mevzu hallolur ya

iyi oynarsa sözleşme ister maaşı arttırıp arada kaldırırız o maddeyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

merkez orta saha için düşünülebilecek bi arkadaş

https://www.transfermarkt.com.tr/rade-krunic/profil/spieler/259953

milan'da pek tutunamadı, mevkisinde bol oyuncu var. zaten dağınık ve sirkülasyonu fazla bir takım olduğundan öne çıkamaması sürpriz değil. empoli'nin öne çıkan oyuncularından biriydi. 8 numara olarak düşünülebilecek fiziksel yeterliliğe ve oyun görüşüne sahip ayrıca ekstra hücum katkısı yapabilecek bir isim. aynı mevki için ismi geçen mensah'tan çok daha iyi transfer olur.

boşnak, ljajic kalırsa iyi anlaşır orta sahada.

kiralık vermeyi düşündükleri yazıyor her yerde. geçen sene 8 milyona aldılar. 7-8 milyonluk opsiyonla kiralanabilir. oyuncu tutarsa ve takım şl yaparsa alma imkanımız olsun en azından diye. yıllık ücreti makul 1.1 m.

bu arkadaşı bilemem ama ante coric'i bize yazanlar var

o da bunun gibi sanki
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kaan1903

Nahuel Molina  ismi çıkmış sağ bek 22 yaşında sözleşmesi bitmiş bilen varmı nasıldır

Çevrimdışı haluk.m

Nahuel Molina  ismi çıkmış sağ bek 22 yaşında sözleşmesi bitmiş bilen varmı nasıldır

Gökhan'nın arkasına yabancı sağ bek almak şu an mantıklı değil, Gökhan gidiyor ve yerine bu çocuğu koyuyorlarsa yine mantıklı gözükmüyor. 

Yabancı sınırı kalkacak olmasa acaba derdim ama şu an tutar yanı yok. (Bence yalan haber) 

Çevrimdışı worns

bu arkadaşı bilemem ama ante coric'i bize yazanlar var

o da bunun gibi sanki

coric daha çok klasik 10 numara. epey teknik ama zayıf bir fiziği var zagreb zamanını hatırlıyorum. krunicin de ofansif orta saha olarak kullanıldığı olmuş ama çok daha dengeli bir orta saha. hem fizik hem mental açıdan merkez orta saha özelliklerine sahip.

bahsettiğin oyuncu iki üç sene önce piyasanın dikkat çekici potansiyellerinden görülüyordu, popülerdi. ama zagreb'den ayrıldıktan sonra kendini gösteremedi. bu sene isp2'ye kiralamışlar orada bile bişey olmamış. biraz tereddütlü yaklaşılması gerekir.

Çevrimdışı kaan1903

Gökhan'nın arkasına yabancı sağ bek almak şu an mantıklı değil, Gökhan gidiyor ve yerine bu çocuğu koyuyorlarsa yine mantıklı gözükmüyor. 

Yabancı sınırı kalkacak olmasa acaba derdim ama şu an tutar yanı yok. (Bence yalan haber)
Gökhan giderse ki  gidici gibi gözüküyor iyi Bir yabancı sağ bek alınmalı ,bu çocuğu hiç izlemedim ama fm profili fena durmuyor  bu sene de 1 gol 3 asistle oynamış fena durmuyor tabi iyi araştırmak lazım Boca Juniors niye sözleşme uzatmamış vs. Kolay kolay potansiyelli adamı bırakmazlar ,yedeğe de Altınordu dan Kerim alıcı olabilir diye düşünüyorum.

[ Son Düzenleme: 02 Temmuz 2020, 23:54:34 kaan1903 ]

Çevrimdışı worns

pek kimsenin bildiğini sanmam. bir tek bu seneden o da yarım yamalak bir sezonu var. bir kaç yerde potansiyelli bir isim olduğundan bahsedilmiş.

Çevrimdışı worns

yalnız bu molina işi doğru olabilir, çok daha önceden dış kaynaklı haberler de çıkmış. gökhan'ın gitme ihtimalinin yükseldiği günlerde tekrardan haberlere düşmüş. youtubeda bir maçlık performansı var.

Çevrimdışı kaan1903

yalnız bu molina işi doğru olabilir, çok daha önceden dış kaynaklı haberler de çıkmış. gökhan'ın gitme ihtimalinin yükseldiği günlerde tekrardan haberlere düşmüş. youtubeda bir maçlık performansı var.

İzleyelim bakalım

Çevrimdışı Erman1903

Beşiktaş olmasa Türkiye'de futbol izlemek işkence  :tabe: Seyirciyi önemsiyen yok. Şu anda bile ligin seyirci sayısı Covid-19'a rağmen yerlerde. Bunların amacı iyice ceplerini doldurup kaçmak herhalde. Kimsenin ülke futbolunu falan düşündüğü yok. Birileri tepeden inme emirlerle iş yaptırıyor. Bu işin arkasında bir futbol aklı yok. Futbol aklı olanlar da makam, mevki ve kazandıkları paraya bakıp susuyorlar. Bu işte bu yasayı çıkaranlar kadar bu olaya karşı sessiz kalanlar da suçludur. Umarım hepsi tarihin tozlu sayfalarına karıştığı günleri de görürüz.

Transfer dönemi paldır küldür getiriyorlar, akli başında olan bir kişinin bile iyi konuştuğunu görmedim.

Bence işbilmezlik değil başka bir olay var burada, öyle kimseye sormadan tek başına bu kararı alamaz Tff

Bunun neden mantıklı bir çerçevede yapılmadığı bakalım ne kadar tartışılacak Tv'de...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha önce profilini incelemişim. Bu da bizimle baya ciddi anıldığını gösteriyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Daha önce profilini incelemişim. Bu da bizimle baya ciddi anıldığını gösteriyor  :tabe:

2 Yıldır uğraşıyorlar demek, acaba Gökhan Keskin'nin izlediği oyunculardan biri mi  :kop:

35 yaşındaki Gökhan Gönül'ü onaylamıyorum ama cebinde 5 tane bu çocuktan taşıdığına eminim.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 00:33:15 jokerhm ]

Çevrimdışı celiker1

2 Yıldır uğraşıyorlar demek, acaba Gökhan Keskin'nin izlediği oyunculardan biri mi  :kop:

35 yaşındaki Gökhan Gönül'ü onaylamıyorum ama cebinde 5 tane bu çocuktan taşıdığına eminim.
Yukarıdaki videoyu izleyerek yorumlamamışındır umarım."35 yaşındaki Gökhan Gönül'ü onaylamıyorum ama cebinde 5 tane bu çocuktan taşıdığına eminim" yorumun oyuncuyu bu video harici izleyerek edindiğin bilgiler kaynaklıdır umarım.Oyuncu şu an 22 yaşında ve video 4 sene önce konulmuş.Yani oyuncu 18 yaşındayken.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 00:46:26 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı haluk.m

Yukarıdaki videoyu izleyerek yorumlamamışındır umarım."35 yaşındaki Gökhan Gönül'ü onaylamıyorum ama cebinde 5 tane bu çocuktan taşıdığına eminim" yorumun oyuncuyu bu video harici izleyerek edindiğin bilgiler kaynaklıdır umarım.Oyuncu şu an 22 yaşında ve video 4 sene önce konulmuş.Yani oyuncu 18 yaşındayken.

Yukarıdaki video eğlenceliydi, müzikte tam uymuş.   :evillol:

Sadece paylaşılan video ile değerlendirmedim ancak buradaki arkadaşlar kadar da detaylı inceleme yapmıyorum.

Benim görüşüm bir önceki girdide yazdığım gibi, farklı düşün varsa zaten paylaşacaktır.

Ayrıca Nika Ninua için bile bu işe gönül verenler farklı farklı düşünüyorken benden kesin bir yargıya varmamı istemeniz adil olmaz.

Sonuçta koca kulübün scout deptarmanını kimler yönetti, yönetiyor görüyoruz.   :kop:

Ek: Oyuncunun Güney Amerikalı olduğunu göz önünde bulundurun. (Kültür, hayat tarzı ya da alışkanlıklarını kast etmiyorum)   
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 01:21:33 jokerhm ]

Çevrimdışı yaço58

Bizim kulüpte Douglas diye bir oyuncu vardı ne oldu acaba geçen sene Sivasta güzel işler çıkarıyordu bu sene Merih Yusuf yazıcı dorukhan falan bile döndü ama bizim Douglas piyasada yok umarım sözleşmesindeb çıkabiliriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim kulüpte Douglas diye bir oyuncu vardı ne oldu acaba geçen sene Sivasta güzel işler çıkarıyordu bu sene Merih Yusuf yazıcı dorukhan falan bile döndü ama bizim Douglas piyasada yok umarım sözleşmesindeb çıkabiliriz
Kulüp bulması istendiğine dair haberler çıkmıştı en son  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=19

Çevrimdışı cursedofdragon

?s=19

40 yapar :D