2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2047039 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu turu geçersek, muhtemel rakiplerden biri Milan olmuş.

Kura çekilsin de transferleri ona göre yapsınlar.

Bu sene tek kulvara düşme ihtimali arttı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Dünya piyasasında fiyatların nasıl düştüğünü gösteren 2 örnek:

Simon Kjaer 3.5 milyona Milan'a giderken, Andre Silva 9 milyona Eintract Frankfurt'a transfer olmuş.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Eldeki stoperleri temizledikten sonra ilk almamız gereken adam bu olmalıydı bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida gidiyor demek bu  :tabe: Adama Soumaoro iyi oyuncu ama son yıllarda baya düşüşte. İş yapar. Vida'nın açtığı limiti iyi kullanmak lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dünya piyasasında fiyatların nasıl düştüğünü gösteren 2 örnek:

Simon Kjaer 3.5 milyona Milan'a giderken, Andre Silva 9 milyona Eintract Frankfurt'a transfer olmuş.

Daha akşam pazarı başlamadı. Onun için çok ümitliyim. Sabredersek önümüze iyi oyuncular gelecekmiş gibi hissediyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Daha akşam pazarı başlamadı. Onun için çok ümitliyim. Sabredersek önümüze iyi oyuncular gelecekmiş gibi hissediyorum.
Katılıyorum.

Şu piyasada neden Welinton gibilerle uğraştığımızı düşündükçe, daha da üzülüyorum.

Denizlispor bile Subotic'i aldı, yazık gerçekten.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Callejon fiyatını sorduğumuz oyunculardan birisi. Buraya gelebilir ama maaşı çok yüksek. Bakalım kanata kim gelecek?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Callejon fiyatını sorduğumuz oyunculardan birisi. Buraya gelebilir ama maaşı çok yüksek. Bakalım kanata kim gelecek?

Başkan geldiğinden beri Ljajic'in maaşını şikayet edip, daha fazlasını son transferini yapan Callejon'a verir mi? Zannetmiyorum.

O paraya 5 oyuncu oynatır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan geldiğinden beri Ljajic'in maaşını şikayet edip, daha fazlasını son transferini yapan Callejon'a verir mi? Zannetmiyorum.

O paraya 5 oyuncu oynatır.

Forvete gönderdiği Burak'tan fazla verdiğinde böyle düşünmeye devam edeceğini sanmıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı doganay

Forvete gönderdiği Burak'tan fazla verdiğinde böyle düşünmeye devam edeceğini sanmıyorum.
35 yasini devirmis ve gitmek isteyen yuksek maasli adami gondermek hata sayilmaz, yerine daha yuksek maasli daha genc ve kaliteli adam gelirse bence mantikli bile olur.

Çevrimdışı doganay

birde 2 mac oynayip 2 mac dinlenme suresi olma durumu vardi Burak'in onuda ekliyeyim.

Çevrimdışı annoca

dün ne güzel bas dost diyorduk wague diyorduk.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu turu geçersek, muhtemel rakiplerden biri Milan olmuş.

Kura çekilsin de transferleri ona göre yapsınlar.

Bu sene tek kulvara düşme ihtimali arttı.

niye milanı geçemeyecekmiyiz ?

Şampiyonlar ligine gidelim diyen insandın milandan mı korkuyorsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

35 yasini devirmis ve gitmek isteyen yuksek maasli adami gondermek hata sayilmaz, yerine daha yuksek maasli daha genc ve kaliteli adam gelirse bence mantikli bile olur.
Gelecek oyuncu da genç olmayabilir. Zaten genç birisini getirseler niye kızalım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

3 istiyormuş murat özen söylediydi.

2 verirsek kabul ederse gelebilir vida giderse.

Leblebi gibi gol atar.

birde 2 mac oynayip 2 mac dinlenme suresi olma durumu vardi Burak'in onuda ekliyeyim.

maç içinde bol bol değişikliği istediği eskisi kadar gol atamadığını filan da ekle abi.fizik olarak bittiğini filan.35 yaşını devirmiş 2 yıllık daha sözleşme 2.7 milyon € maaş enayilik olacaktı.

Gelecek oyuncu da genç olmayabilir. Zaten genç birisini getirseler niye kızalım  :tabe:

max 32 olur kalinic.

35 den daha büyük gelecek hali yok ya @MUSTAFA_ .

Çevrimdışı doganay

yok genc olmaz zaten ama ben Burak'tan genc olur diye tahmin ediyorum, 31-32 iyidir  :D

Çevrimdışı doganay

maç içinde bol bol değişikliği istediği eskisi kadar gol atamadığını filan da ekle abi.fizik olarak bittiğini filan.35 yaşını devirmiş 2 yıllık daha sözleşme 2.7 milyon € maaş enayilik olacaktı.
aynen oyle o yuzden gitmesini hata olarak gormuyorum tabi yerini iyi bir oyuncu ile doldurmak gerekli.

Çevrimiçi MUSTAFA_

max 32 olur kalinic.

35 den daha büyük gelecek hali yok ya @MUSTAFA_ .
30+ yaş oyuncular benim için aynı kefede  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

niye milanı geçemeyecekmiyiz ?

Şampiyonlar ligine gidelim diyen insandın milandan mı korkuyorsun.
Şampiyonlar Ligi'ne giderken PAOK'a elendik, Avrupa Ligi'ne giderken Milan'ı mı eleyeceğiz?

30+ yaş oyuncular benim için aynı kefede  :tabe:

hmm :) 31 yaşında biri gelmişti bize emin misin ? :)

Şampiyonlar Ligi'ne giderken PAOK'a elendik, Milan'ı mı eleyeceğiz?

Şampiyonlar ligine gidelim diyordun karşımıza benfica çıkacaktı daha play off takımları var.Gruplara kalınca orda barçası,bayern'i,real'i,Juventusu var ? Yoksa bu takımlar milandan daha düşük takımlar mı benim mi haberim yok ?

Çevrimdışı doganay

bu arada seri basi olupta Milan gelmesi ihtimali tam Besiktas kura sansi olmus  :D

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki muhtemel rakipleri belli oldu

CSKA Sofia - B36

AC Milan - Bodo/Glimt

Hapoel Beer-Sheva - Motherwell

Çevrimdışı tuncaboylu

3 istiyormuş murat özen söylediydi.

2 verirsek kabul ederse gelebilir vida giderse.

Leblebi gibi gol atar.
Son transferini yapan adamlara bu kadar para vermek mantıklı değil.