UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu
UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 84455 defa] UEFA Şampiyonlar Ligi 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Türkay

1-1 oldu. Tur Barcelona'nın artık
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Anıl

Geçen hafta diyecektim acele etti Barcalılar diye Barcalanmayın bugün çok gülerim Forza Juve!  :kop:
:bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2015, 22:03:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Geçen hafta diyecektim acele etti Barcalılar diye Barcalanmayın bugün çok gülerim Forza Juve!  :kop:

Ulan kime maşallah desem üç gün yaşamıyor  :kop: :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Barca alacak bu sene Ş.Ligi'ni öyle gözüküyor :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Barca alacak bu sene Ş.Ligi'ni öyle gözüküyor :)
Tüm kupalar bizim bu sene :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

real yarın yener barca real finali olur barca alır.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2015, 22:12:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimdışı Türkay

Şu Neymar çok yetenekli bize gelir  mi acaba  :biggrinking:

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Barcelona finalde kim gelirse gelsin fena tokatlayacak

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2015, 23:07:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Suarez ısınınca takım bu hale geldi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Real-Barca finali olur Barca kupayı alır :)

Çevrimdışı alimm

şu an barcelona ya karşı 3 -0  ın rövanşında tur anlayabilecek takım yok... barca her zaman böyle turu garantiye aldımı kendini sıkmayan bir oyun oynar... Şunu da belirteyim erkenden yenik duruma düştüğün Bayern deplasmanında devreyi önde kapatmak da her baba yiğidin harcı değil... Bayern iki maçta da hiç istediğini yapamadı. Biz ne kadar izin verdiysek onlar da o kadar oynadı..

Yarın oturup muhtemel rakibimizi izleyelim.. Juve seni istiyorum... Berlin'e....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Türkay

Maç smart spordan şifresiz veriliyor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yahu bu Bale hiçbir şey yapmıyor ne diye almışlar ki bunu :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Real elenecek bu gidişte gerçi Juve'yi de severim ama Real'in finale kalacağını düşünüyordum :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mayıs 2015, 23:15:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Real elenecek bu gidişte gerçi Juve'yi de severim ama Real'in finale kalacağını düşünüyordum :)

:bandit: :bandit: :bandit:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı ZEKI

Juve - Barcelona finali..mukemmel olacak. Juve bu sene hem finali hem sampiyonlugu cok hak etti.

Çevrimiçi Samet Ç

Juve-Barca finali enteresan. Bu arada Carlo Ancelotti Milan'a gidebilir.  :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Helal olsun Juve'ye. Adamlarda öyle ahım şahım hiç oyuncu yok ama şampiyonlar ligi finaline çıkabiliyolar.

40.000 kişilik statta mükemmel atmosfer yaratabiliyolar. Güzel örnekler bunlar :claps: :claps:

Çevrimdışı Anıl

Helal olsun Juve'ye. Adamlarda öyle ahım şahım hiç oyuncu yok ama şampiyonlar ligi finaline çıkabiliyolar.

40.000 kişilik statta mükemmel atmosfer yaratabiliyolar. Güzel örnekler bunlar :claps: :claps:
:alala::alala::alala:

Pogba, Pirlo, Tevez, Buffon

Çevrimdışı Tolga

Juventus yıllar sonra finale çıktı helal olsun kolay değil şikeden dolayı küme düş sonra toparlan ve tekrardan Ş.Ligi takımı ol tebrik etmek lazım :icool:

Etiketler: