Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3621441 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Anil

Madem şampiyonluk şansımız kalmadı yazayım bende.Bence bizim şuan yapılanmadan önce elindeki oyuncudan max verimi alacak hocaya ihtiyacımız var.Transfer sıkıntısı da malum.Bence ne yapıp ne edip Luce gelmeli.Yıllık 15 mi istedi ? Kabul edeceksin.Bizim şampiyonluğa çok ihtiyacımız var.Bu yaşa kadar dünya 3.lüğü dışında başarısı olmayan Şenola değil.

Çevrimdışı ozan062

Luce gelirse kavga olmaz da Güneş gelirse @ozan062 abiden korkuyorum :D

cok fena kudurucammm :director: :director: simdiden deyimde :evillol:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Deniz

Luce bu dkdan sonra gelip bizle niye uğraşsın?
Gerçekçi olun. :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Anıl

Hoaydaaaaa @anilt kardeşim seviyorum seni içime su serpmedin atlas okyanusunu döktün  :D :D
Sen fotoğrafı atınca neredeyse ağlıyordum ama gerçeği öğrenince ben de çok sevindim :D

Çevrimdışı Tolga

klübü bilemem ama rusya futbolunda para olmayacak nerde olacak :/
Rinat Ahmedov çok zengin bir başkan yıllık 5 m euro civarında para veriyorlar Lucescu'ya :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

evet, Kendi doğrun yanlışsa bile yapmaya devam et. Ama bu kendini bağlıyorsa, milyonlarca beşiktaşlıyı sinir hastası ediyorsa değil..

Yine pektemek.. Necibi geçtim artık.

Çevrimdışı Deniz

Madem şampiyonluk şansımız kalmadı yazayım bende.Bence bizim şuan yapılanmadan önce elindeki oyuncudan max verimi alacak hocaya ihtiyacımız var.Transfer sıkıntısı da malum.Bence ne yapıp ne edip Luce gelmeli.Yıllık 15 mi istedi ? Kabul edeceksin.Bizim şampiyonluğa çok ihtiyacımız var.Bu yaşa kadar dünya 3.lüğü dışında başarısı olmayan Şenola değil.
Lucenin dünya 3 lüğü var mı küçümsediğin başarıya bak  :evillol:
Adam 3 büyüklerden hangisini yönetti de şampiyon olamadı ?  :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

klübü bilemem ama rusya futbolunda para olmayacak nerde olacak :/
Gazcılar burdakilere benzemiyor anlaşılan. Daha güzel veriyolar gazı :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı idil

Teknik direktör:
Şenol Güneş
Yardımcıları:
İlhan mansız
İbrahim üzülmez
Zago

Perfect  :icool: :icool:

başkanımız Beşiktaş tarihine mi geçmek istiyor? Yapsın işte bunları daha neyi bekliyor! Ünal Aysal Beşiktaşlı olup bizim klübün başına geçse şu an ilk yapacağı iş bu olur... bazı şeyler bellidir, çırpınmaya, başka yollar aramaya gerek yok.

Çevrimdışı yigitcan1903

Ben de tarafımı seçtim  :icool:
Aybaba>>Bilic>Klopp=Mourinho=0

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Fenerbahçe kloop haberleri patladı. Bizde de, biliçe yardımcı yerli bulalım mı olayı patladı.

Ben kafayı yedim, beni bırakın siz devam edin.

Çevrimdışı Tolga

Yalnız olur da Lucescu başka bir kulüple anlaştığını sezon biter bitmez açıklarsa herkes de büyük yıkım olur öyle gözüküyor :D

Çevrimdışı Deniz

Trolleme buraları  :boxin: :boxin:

Çevrimdışı Anıl

Teknik direktör:
Şenol Güneş
Yardımcıları:
İlhan mansız
İbrahim üzülmez
Zago

Perfect  :icool: :icool:
başkanımız Beşiktaş tarihine mi geçmek istiyor? Yapsın işte bunları daha neyi bekliyor! Ünal Aysal Beşiktaşlı olup bizim klübün başına geçse şu an ilk yapacağı iş bu olur... bazı şeyler bellidir, çırpınmaya, başka yollar aramaya gerek yok.
Evet herkes Şenol Güneşte hemfikir sanırım :D

Çevrimdışı idil

Ne Klopp Fener'e gider ne de Lucescu bize gelir  :)

Klopp'un Fener'e gelmesi demek önümüzdeki 2-3 sezonu unutmamız demek olur orası ayrı ama olmayacağı için rahat olabiliriz :icool:

fenerin gündeminde klopp filan yok hepsi basının uydurması. klopp türkiyeye gelmez, imkanı yok parayla bile. liverpool a gider giderse. bu arada söyliym fenerin de gündemindeki tek isim LUCESCU. onlara kaptırmayız umarım...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı ozan062

benim cozum onerim tiganadır
veya lippi
yada jacques santinidir...

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Cüneyt Çakır kapmış finali :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

fenerin gündeminde klopp filan yok hepsi basının uydurması. klopp türkiyeye gelmez, imkanı yok parayla bile. liverpool a gider giderse. bu arada söyliym fenerin de gündemindeki tek isim LUCESCU. onlara kaptırmayız umarım...
Lucescu, Aziz'le anlaşamaz o yüzden onunda geleceğini sanmıyorum ama yine de Klopp'a göre daha olası tabi :icool:

Çevrimdışı ozan062