Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 138 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3642823 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Deniz

Cidden korkunç yaş farkı varmış kardeş. Matematiğim yetmedi. 
Mesele yas meselesi degil kariyer meselesi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tosic cok kotu transfer olur.adamin yasi olmus 30 ,en az 2 sene sözlesme ister .

Yedek olarak 800.000€ ya gelecekse gelsin ama as oyuncu olarak dusunuyorlarsa felaket olur.

Fuchs ile anlasilsin 29 yasinda, 3 senelik sozlesme ile iyi verim aliriz.
Bak bu bel altı oldu işte  :lol: Yaş konusuna ne giriyorsun direk istemem de  :evillol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Kariyer olarak cok daha iyi olan fuchs varken ve bu oyuncuya 1 sene daha fazla sözleşme yapabilme imkanin varken as takim icin tosic hamlesi gereksiz ötesi bir hamle olur.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Volkan Başaran

Transfermarkt Tosic 31ta 1 gol 0 asist yapti diyor dogru mu bu?

Uzun süredir defansın ortasında oynuyor ama tosic..

Tosic bizim kadro kalitemize yakışacak birisi değil. Gerek yok..

Bizim orta sahaya alacağımız oyuncu vardı, Gençlerden Petroviç (bana göre ligin en iyi ön liberosu idi), bugün Bedavaya Dinamo Kiev e gitti..

Anadolu Takımlarından saçma sapan oyuncularla gelecek sezon Fenerbahçe ve Galatasaray ile mücadele edecek kadro bulamazsın.

Tosic Mosic bunları unutmak lazım..

Ha birde Fernandao olayı var neden ilgilenmiyoruz bilmiyorum. Beşiktaşın gelecek sezon Demba Ba ile yolu tamamlaması mümkün değildir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Transfermarkt Tosic 31ta 1 gol 0 asist yapti diyor dogru mu bu?

Doğru. Bu sene stoperde oynattılar tosici. Geçen sene 4 asist ondan önce ki sezon 8 asisti var. bu sezonları sol bek oynadı

Mesele yas meselesi degil kariyer meselesi.

Neymiş fuchs un kariyeri?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fernandao ve Şener'i fb aldı diyo fırat. Tosic diyo ısrarla. İlhan ve Üzülmez düşünülmezmiş.

Herşey bi kenara, beklediğimiz fuchs, maxi, samba, danny gibi transferlerin gerçekleşme oranı nedir @Çağrı abi?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Anıl

Uzun süredir defansın ortasında oynuyor ama tosic..

Tosic bizim kadro kalitemize yakışacak birisi değil. Gerek yok..

Bizim orta sahaya alacağımız oyuncu vardı, Gençlerden Petroviç (bana göre ligin en iyi ön liberosu idi), bugün Bedavaya Dinamo Kiev e gitti..

Anadolu Takımlarından saçma sapan oyuncularla gelecek sezon Fenerbahçe ve Galatasaray ile mücadele edecek kadro bulamazsın.

Tosic Mosic bunları unutmak lazım..

Ha birde Fernandao olayı var neden ilgilenmiyoruz bilmiyorum. Beşiktaşın gelecek sezon Demba Ba ile yolu tamamlaması mümkün değildir.
Demba Ba bu sene 44 maçta 27 attı. Seneye de 35 golü bulacak hatta geçecektir.

Çevrimdışı Tolga

Fernandao ve Şener'i fb aldı diyo fırat. Tosic diyo ısrarla. İlhan ve Üzülmez düşünülmezmiş.

Herşey bi kenara, beklediğimiz fuchs, maxi, samba, danny gibi transferlerin gerçekleşme oranı nedir @Çağrı abi?
Onu @Çağrı dahil kimse bilemez :kop: :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Volkan Başaran

Demba Ba bu sene 44 maçta 27 attı. Seneye de 35 golü bulacak hatta geçecektir.

Bunu twitterda da yazdım. İstatistikler önemlidir ancak herşey değildir..

Penaltıları çıkarıp rakamları koymak lazım. Tabi birde mesela ilk 3 gol attığı maç. yada ne bilim kupadaki golü vs vs vs

Yani bazen hepsi çok fazla işime yaramaz..

Demba Ba yı defalarca canlı canlı izledim , kötü bile diyemiyorum Berbat oynuyor.

Demba Ba ile yola çıkamaz Beşiktaş göreceğiz çıkmayacakta. Demba Ba önce işine saygı duyacak, çalışacak. Adamın sahada yürüyecek hali yok..Bu 1-2 maçta değil, bu senenin yarısı böyle geçti. Buna rağmen 27 gol attı felan demeyin lütfen, bunlar sahada gördüğümüz adamla uyuşmayan rakamlar malesef.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ben size Fuchs un muhteşem kariyerini yazayım.

Sondan geriye doğru, Schalke Mainz bochum mattersburg

Tosicin rezil kariyerini yazayım

Gençlerbirliği kızıl yıldız Real betis FC Portsmouth QPR Werder bremen FC Sochaux

Yani Fuchs memleketi avusturyadan komşusu almanyaya geçmiş ve orada 3 takımda oynamış.

Tosic Fransa Almanya İngiltere ve İspanya ligleri tecrübesi edinmiş.

Çevrimdışı atalay

Milyonuncu kez de olsa yazalım.

Maxi - Samba - Fuchs - Mbia - Danny - Paolo Guerrero

Şu 6 free adamı alacaksın.

Maxi, Mbia ve Samba olmuyorsa. Danny, Fuchs ve Guerrero zor değil.

Flamini, Mulumbu, Kévin Théophile-Catherine, Britos, Belluschi de olur.

Bak Tino'dan da vazgeçtim.  :lol:

Çevrimdışı talha

Ben size Fuchs un muhteşem kariyerini yazayım.

Sondan geriye doğru, Schalke Mainz bochum mattersburg

Tosicin rezil kariyerini yazayım

Gençlerbirliği kızıl yıldız Real betis FC Portsmouth QPR Werder bremen FC Sochaux

Yani Fuchs memleketi avusturyadan komşusu almanyaya geçmiş ve orada 3 takımda oynamış.

Tosic Fransa Almanya İngiltere ve İspanya ligleri tecrübesi edinmiş.

Almanya kariyeri yeter adamın.  :evillol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı atalay

Takım arkadaşı Nemanja Tomic de açıklamış.

Tosic, hayırlı olsun.  :s20:

Çevrimdışı Kadir G.

Kardeşim senin neyi tartıştığın bile belli değil. YD'nin blok oyları var, yarın seçime girse FO'a karşı kazanır, bunların ben de farkındayım. Bunun tartışmasını yapmadım zaten.

YD'nin blok oylarının Adalı'ya karşı Orman'ı desteklediğini iddia etmiştin ki ben buna cevap yazdım. İspatı da ortada, Orman'ın YD'ye karşı yarışırken de Adalı'ya karşı yarışırken de aldığı 3000 küsür oy var.

2013 seçiminde YD blokları Orman'ı desteklese rakamlar 3800-2000 değil 5000-1000 gibi olurdu.

Daha fazla yazmayacağım 4 oldu sanırım. Anlamamakta diretiyorsunuz. Rüzgar sağnak'ın 10 dk lık konuşması özettir o yeterli.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mayıs 2015, 01:28:26
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Hiçbir fikrim yok bu konularda bence birkaçının ismini bile bilmiyorlar daha :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mayıs 2015, 01:29:05
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Tosic geliyor sanırım. Taraftar sıra sende. Herşeyi birilerinden beklemeyin. Getirtmeyin Tosic'i. Bize böyle adamlar lazım değil. Bu adamlarla seneyi de yeriz.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Deniz

Neymiş fuchs un kariyeri?
Adam gittigi butun takimlarda yukselen grafik cizdi.bochum mainz schalke derken ivmesini hep korudu.
Almam ligi gibi kanat oyuncularinin ciddi isler yaptığı ligde bek pozisyonunda oldukca basariliydi.

Tecrubesi ve disiplini ile bizde cok iyi isler yapar.

Çevrimdışı Anıl

Haber Kartalı ‏@HaberKartali 1 dk.1 dakika önce

Tosic'in Gençlerbirliği'nden arkadaşı Tomic Instagram hesabından Tosic'in Beşiktaş'a transfer olduğunu söyledi.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Takım arkadaşı Nemanja Tomic de açıklamış.

Tosic, hayırlı olsun.  :s20:
Daha önce yazmıştım bir daha yazayım. Tosic in tek eksisi karısı. Sakın google da arama yapmayın , rezil olacağız valla  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Kadir G.

Yeter artık cidden yetti tosice 1.4 ler verilecekken 2 milyon verip fuchsu hadi 2.3 olsun almamak nedir? Art niyet ararım.

Ben fuchs gelmesin kötüdür demiyorum.

Tosici itin bi tarafına sokmayın diyorum.

motta 2 sezon beşiktaş formasıyla 6 asist yapmış.
Serdar kurtuluş 3

Bu adam tek başına 12 asist yapmış 2 sezonda.

Adam iyi olmasa İngiltereden teklifler olmazdı( Fuchs dan bahsediyorum)

İngilizlerin istediği oyuncuyu yüksek paralara ancak getirebilirsin buraya. Ki oda şu sıralar mümkün değil. Fuchs 8 ise tosic 4 değildir 10 üzerinden.