Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 62827 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi levitate

adamlar yapamadığımız herşeyi yaptı vay be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Bi gol daha olursa karyus dayak yiyecek sahada
Tsli sith lordu kirmizi montlu eleman atlasin

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2020, 22:02:27
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tangaz

azcık utanır lan insan git₁ artık takımın anasını ağlattın erzurumun yedeklerinden istanbulda 3 gol yiyip elenmek nadir lann
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Gol yenirde sinirden aglayacaam
Barseona gibi geliyir herifler arkadas
Atiba len allah cezani verisn

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

As kadroyla alt ligin takımının yedek oyuncularına yenilmek mi? Bundan iyi neden olamaz  :D Bir şeyler bu hafta değişmezse ne zaman değişecek. Bu dakikadan sonra dğişimin olmadığı her hafta yönetime kızarım  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

atiba kurtarıcı olarak sahaya atibayı sokuyor allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın yeter bi düş yakamızdan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

adam öndeyken yapması gerekeni 2 gol yiyince yapıyor

Çevrimdışı tangaz

anç daha neyi bekliyon bunu kovmak için daha neyi bekliyon

Çevrimdışı mylife1903

Ozziyi oynatamiyordu lazorini
Daha kulak tikayacaktik pirlozzi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Avcı Atiba yı sokup ıslıklattırmaya mı çalışacaksın... 2-1 öne geçince alacaktın onu...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

şu gece avcı kovulmazsa ben bida anç ile alakalı tek olumlu kelime kurmam bana mazeret değil iş lazım iş

Çevrimdışı mylife1903

Bitmis takim
Kavga bile edemiyir
Top alamoyor erzurumdan
Erzurum pas yapiyo

Çevrimdışı worns

cidden oyunculara filan sövmenin bi manası yok artık şu noktada. karius'u ayırıyorum

yahu sen sezona başladın 6 hafta rezilleri oynadın. bu takımın 3-2-5 filan beceremeyeceğini gördün. sonra dizilimi değiştirdin. haftalarca 442 oynadık. oyunun merkezini geriye çektik sahada düzgün durduk. yine kısırdık ama en azından pozisyon vermiyorduk. dengeli geliştirilebilecek bi oyun buldu dedik. şu karius haftalarca gol yemedi. formundan değil pozisyon vermiyorduk.

devre arası bunun üzerine gideriz merkezi kapatır direk oynarız 442'yle diye beklerken sen gittin anlaşılan kampta yine sezon başı fantezilerine döndün.

resmen bi sistem takımı ne hale getirebilir onu gösterdin bize bravo. yedek erzurum'a çoğu as oyunculardan oluşan kadroyla içerde dışarda yeniliyorsun.

avcı'nın krizi yönetmeyi beceremedi. takım da talimatlarıyla yarım yamalak ilgileniyor. oyuncular oynadıkları şeye inanmıyor.

bir saat bile gereksiz artık erzurum'a bir kere şans olur dağınıklık olur yenilirsin ok
ama as kadroyla asılarak filan iç sahada yenilemezsin arkadaş. senin hücum 5'lini yedek ptt oyuncuları marke ediyor rahat rahat.

Çevrimdışı mylife1903

Bu yetersiz₁ rizanin gunahini almisim
Boyle rezil olmuyorduk

Çevrimiçi yaço58

hemen hoca değiştirip göztepe maçına yeni hocayla çıkmak zorundayız kendimizi bu sene uefaya atmamız lazım bir şekilde yönetimde ucuz yollu bi kaleci bi forvet bulup çözsün bu takım bu kadar kötü olamaz erzurum ne ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı Güven'i ne zaman oyuna alsa maçı kaybettik. Bu kadar ilginç bir istatistik görmedim hayatımda  :alala: Sergen'e bile razı ettiler beni. Rezalet...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

hemen hoca değiştirip göztepe maçına yeni hocayla çıkmak zorundayız kendimizi bu sene uefaya atmamız lazım bir şekilde yönetimde ucuz yollu bi kaleci bi forvet bulup çözsün bu takım bu kadar kötü olamaz erzurum ne ya

bu takım geçen sene kalede karyus varken 40 gol 40 puan yapmış takım kadro kötü filan değil avcı anasını ağlattı takımın