18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor Tarih : 19.01.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor  [Okunma sayısı 66402 defa] 18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%56.5]
1 puan
3 [%13]
0 puan
7 [%30.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi levitate

Mylife abi paspasladılar demek istiyor galiba
bi şey etmedikleri kaldı zaten :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ALDENYX

Arkadaşım bir futbolcu kendisini ve kalitesini kısa zamanda gösterir...
Bu adam geçen sezonun ilk yarısında maç kurtaramayacağını göstermişti...
yönetim neyin kafasındaki bu adamı tuttu...
Yazık ya..
Fevzi bile daha iyiydi....hatta runje bile...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

Ne gerizekalı bir kaleci 2.golde insan kapatır o alanı. Poposunu kaldirsa adama vuracak yer kalmıyor. Burak karşı karşıya kaldığında ki kaleceilere bak bide bu geride bak. İlk go birşey demiyorum. Pes te başlangıç modunda bilenvuraan aynı şekilde gol olmaz. Serbest vuruştan gol atmanın bile bir şekli vardır. Cakarsin doksana kaleci uzanamaz. Adam topa kaleciden seksin pozisyon olsun diye vuruyor gol oluyor. Llajic takipte olsa şuan 2 gölü daha vardı. O iki şutta goldü. Adam ikinciyi sektirmedi bile. Bizimki konterpiyede kalırdı o pozisyonda top dönerken.
Aynen oyle sektire sektire sokmaya calisti
Yalniz yetersiz₁ riza diyom ona uyuz oluyom gorunce kasiniyom ama lan cocuklar bu karyustan bisi olmaz vurun bunun ustune sekeni atariz dediyse mactan once sapka cikartirim

Çevrimdışı tangaz

biz bunu şimdi kovsak tazminatsız şekilde iş mahkemesine dava açsa 2 sene sürer en az yerli ffp.den de yırtarız
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Zafer55

Avcının lafını dinleyen topçulara da ne diyim ben..biraz yeteneğinize kendinize saygınız olsun.

Çevrimdışı mylife1903

Mylife abi paspasladılar demek istiyor galiba
Supurmezler insallah

Çevrimdışı caner.eryigit

Hakem arkadaşı da es geçemiyoruz tabi yine yedi buz gibi penaltıyı.
Kaleye 2 top geldi ikisini de aldı manken arkadaş kaleci fln değil bunu oynatmaya devam eden adam da hoca fln değil

Çevrimiçi levitate

Avcının lafını dinleyen topçulara da ne diyim ben..biraz yeteneğinize kendinize saygınız olsun.
çok dinlediklerini sanmıyorum zaten
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Aynen oyle sektire sektire sokmaya calisti
Yalniz yetersiz₁ riza diyom ona uyuz oluyom gorunce kasiniyom ama lan cocuklar bu karyustan bisi olmaz vurun bunun ustune sekeni atariz dediyse mactan once sapka cikartirim

yetersiz₁ rıza rakibin zayıf karnına iyi çalışır. başaltı takımlar için hep iyi hocadır o yönünü takdir ederim. bizden uzak olsun da tekrar gündeme gelecek diye korkuyorum bu sezondan sonra.

Çevrimdışı yaço58

nerden tutarsak elimizde kalıyor oyuncu grubu kalitesiz desek ortada bir şablon yok ki rastgele  halı sahada oynar gibi biri alan topu şişiriyor birde sivasa bakıyorsun adamlar emreyle erdoğanla yatabere ile bir sistem kurmuş iki pasla kontrada kalemize geliyorlar mert hakan fernando falan olsa ben düşünemiyorum olacakları maalesef hoca olmadı beceremedi kimyas tutmadış şurdan hangimiz kulübede olsa caneri sağa koymayız canerin sağda tek yapacağı şey soluna alıp ortalamak ve rakiplerde bunu biliyor eşşek değiller verlmeyen penaltı ise rezalaet incelenmedi bile sinir sahibi yaptı Beşiktaş bizleri

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı worns

Hakem arkadaşı da es geçemiyoruz tabi yine yedi buz gibi penaltıyı.
Kaleye 2 top geldi ikisini de aldı manken arkadaş kaleci fln değil bunu oynatmaya devam eden adam da hoca fln değil

hocanın hatası saymakla bitmez de karius'tan başka kaleci yok takımda bu anlamda eleştirilmez. sezon başında da arada da kaleci istedi basın toplantılarında yarım ağız söyledi.

Çevrimdışı mylife1903

yetersiz₁ rıza rakibin zayıf karnına iyi çalışır. başaltı takımlar için hep iyi hocadır o yönünü takdir ederim. bizden uzak olsun da tekrar gündeme gelecek diye korkuyorum bu sezondan sonra.
Dahada izlemem
Cekilmez riza
Sivastan 10 tane adam alir turkce konusamayan falan

Çevrimdışı caner.eryigit

hocanın hatası saymakla bitmez de karius'tan başka kaleci yok takımda bu anlamda eleştirilmez. sezon başında da arada da kaleci istedi basın toplantılarında yarım ağız söyledi.
Kimi koysan bundan kötü olmaz.
Hala caneri sağda oynatıyor Allahım sen sabır ver

Çevrimiçi levitate

hoca görev süresini 1 hafta daha uzatmak istiyorsa kazandırsın maçı :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

gs yada fb sampiyon olamazlarsa, bu sezonun tek tesellim olur, bizimde gecen sene fb gibi sezon boyunca kümeye oynamamiz bir mucize zaten
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tangaz

karyusa güveniyorum dediği gün lisansını yırtacaktık hocanın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Bi corba taktigi denese
Yahut senol hocanin langirt duzeni vardi herkes mevkisinde sabit uzun uzun saga sola vuruyorlardi o da olur
Ya bi tepki verin
Kuponu sevem
Alalim su maci
Topcular gorev sIzde

Çevrimiçi tolga1903

Abi hala caner sağ açık :) kovdurmak istiyor kendini yazık ediyor yazık

Çevrimdışı worns

Caner yine sağda başladı ve 40. saniyede ilk top kaybını yaptı. 10'u geçmiştir herhalde top kaybı.

ne yapmaya çalışıon sevgili hocam?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Caner yine sag kanat basladi. Umarim bir kac tane daha yeriz ve istifa seslerini daha gur bir sekilde duymaya baslariz.

Çevrimiçi levitate