12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 23.11.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34003 defa] 12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı yaço58

caner bu maç özelinde yanlış tercih bize driplingi olan adam lazımdı bu tür maçlarda topla driplingi olan 8 numara eksikliğini çok hissedeceğiz

Çevrimiçi levitate

top oynatmamaya çalışan takıma karşı top çevirmekte ne bileyim :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

top oynatmamaya çalışan takıma karşı top çevirmekte ne bileyim :(
gs ve antalya maçı gibi uzun oynayıp topları ilerde presle kazanmak şu takıma uygulanabilecek en güzel sistemdi oyun böyle devam ederse 1-0 alırız inşallah

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konya bizim nasıl bir 11 ile sahada olmamızı tercih ederdi diye düşünsek şu an sahadaki kadro önümüze çıkardı. Caner ile maça başlamak orta kafa gol ve uzun topla çıkıp kontra oynayacağım demek. Bu ikisini de Konya'ya karşı yapamazsın. Maça başlangıç planımızı hiç beğenmedim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

caner yok
caner ne ilerde pres yapıyor ne defans orta açıp gol olmasını beklemekse planımız gayet iyi kenarda lens nkadou boyd varken caner seçimi yanlış

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı Caner'i koyacağım diye hem Diaby hem de Ljajic'i oyundan düşürdü. Şu anda sahada 3 kişi eksik oynuyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

çok kötü başladık ljajic solda diaby merkezde sağdada lens yada boyd ile başlasak farklı olurdu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önümüzde analiz yapmak için koca 2 hafta vardı. Çıkan analiz sonucu bu mu?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Önümüzde analiz yapmak için koca 2 hafta vardı. Çıkan analiz sonucu bu mu?
canerin savunma komedi adam her feyki yiyor yazık cidden şu konyaya karşı şutumuz yok 20 dkda

Çevrimiçi levitate

caner ne ilerde pres yapıyor ne defans orta açıp gol olmasını beklemekse planımız gayet iyi kenarda lens nkadou boyd varken caner seçimi yanlış
topu konyaya verip nkoudou oynarsa auuw

Çevrimiçi sEuL

Takim cok iyi hazirlanmis arada, rezil oynuyoruz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sıçıp sıvıyoruz ya. Bir oyun planımız yok gibi suanda. :s20:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz neden hep ilk yarıları çöpe atıyoruz? Neden hep deneme tahtası gibi her maç farklı bir şey deniyoruz? İşe yaramayıp sonra alıştığımız sisteme dönüyoruz. İlla maça geç mi başlamak zorundayız?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

topu konyaya verip nkoudou oynarsa auuw
şunu düşünmek zor değil anlamıyorum hadi nkadou hazır değil boydu koy en kötü lensi koy sprint atar savunmayı zorlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakalım maç sonu analistlerimiz nasıl aklayacaklar bu rezilliği?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

azıcık direkt oynadığımız gibi net pozisyon buluyoruz

daha ne istiyorsun hocam anlamıyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

azıcık direkt oynadığımız gibi net pozisyon buluyoruz

daha ne istiyorsun hocam anlamıyorum
Taktik çeşitlilik istiyor ama her şey kağıt üstündeki gibi olmuyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

skubic elini kolunu sallaya sallaya bindirme yapıyor

Çevrimiçi levitate

Taktik çeşitlilik istiyor ama her şey kağıt üstündeki gibi olmuyor.
elindeki adamları barcadan falan sanıyor ama daha önüne pas atarken zorlanıyorlar
[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2019, 20:31:51 levitate ]

Çevrimiçi levitate

biraz düzeldik ha şöyle ya

Çevrimdışı yaço58

caner ve ljajic sahada yoklar 9 kişi oynuyoruz allah yardımcımız olsun

Çevrimiçi blackeagle35

Illa yememiz lazim sanırım bir şeyleri değiştirmek icin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş asla ilk 45 dakika bitmeden sakatlık olmazsa oyuncu değiştirmez. İlk yarıları kötü oynar. Bu kuralları bilmiyor musun?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Degisiklik olsada birsey farketmez, oyuna girecek oyuncularda Necip, Oguzhan olur buyuk ihtimalle