Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı
Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı Skor : Arsenal FC 1-0 Beşiktaş JK ( Alexis Sanchez ) Tarih : 27.08.2014 Saat : 21.45 Stadyum : Emirates Yayın : D-Smart İLK 11

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı  [Okunma sayısı 55798 defa] Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı

Çevrimdışı sallapati

beyler başıma ağrılar girdi.. HAKEM 2 PENALTIMIZI RESMEN İÇ ETTİ!!!!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

beyler başıma ağrılar girdi.. HAKEM 2 PENALTIMIZI RESMEN İÇ ETTİ.......
bende bol bol hakemi p....ç ettim  :kop: acısını aldım almaya devam ediyorum

Çevrimdışı manyak1903

Helal olsun diyelim , yenildik ama bükülmedik.
arsen wenger de hafif özür olarak beşiktaşı övücü sözler kullandı.Bugün ilk yarı 0-0 bitse idi bambaşka olacaktı.Taraftarları ruhsuzlaşmıştı , takımları demoralize olmuştu.Kaderin cilvesi yine Beşiktaşı buldu.Bugün 2 penaltı poziyonu peş peşe arsenal lehine olsa idi en az 1 ini çalardı diye düşünüyorum.

Oyun olarak bakarsak oyuncular hepsi özverili ancak oyun anlayışları yetersiz.Veli orada üstüne 2 tane adam gelirken şut çekmek yerine sağına pas atsa atakta kalacakken , o dönen şut bitirecekti bizi.geçen maç bunu ismail yapmıştı.Takım sahaya yerleştiğinde gereksiz şut çekmemeyi , pas dolandırmayı kafalarında yer etmemeliler.

Bunun dışında eksiklerimizi bir kez daha gördük.gerçi biz görüyoruz ama görmesi gerekenler de inşallah görmüştür.sağ bek olsa idi ismail taze kan olarak ikinci yarı girebilirdi.rotasyon diye diye öldüm : D bizim 10 numara ihtiyacımız olduğu kadar ondan daha önemlisi , uzaktan şut çeken , pres yapan , pas dağıtan , takımı yönlendirecek lidere ihtiyacımız var.bunun gerrard xabi alonso pirlo gibi olması güzel olurdu.bunlar top kapabilen pirlo biraz hariç ama takımın can damarı olan oyuncular.10 numara pressiz alacaksak oğuzhan gibi olacaktır.ancak sneijder gibi bir oyuncu da bizi götürür.yeter ki kalitesi maç alan türden olsun.

1 eylüle kadar yaşayıp göreceğiz.
eğer transfer olmazsa veya olacak transferler katkı vermezse avrupa ligi veya ligden umudu kesmek lazım.ha allah yüzümüze güler , sakatlık ceza vesaire olmazsa takım süper zaten.uzun maraton bizi bekler.

Takım olarak iyiyiz , tek üzüldüğüm yanı elenmemizden öte gs ye yine dolaylı bir yardım yapmamız oldu.onlar o tek forvetle götüremezdi ligi.hala da çok götüremezler.paralarını alsaydık hem bize yarayacaktı hem de onlara darbe vuracaktık.

Beşiktaş umut veriyor.Bu takıma en büyük kötülük bilic in gitmesi olur.
Bu sene de umutluyuz ancak olası kötü bir durumda bu medya ile 2 sene oldu başarısız diyecekler.en büyük korkum da bu.Umarım taraftarın direnci kırılmaz.Geçen senenin başından beri oynadığı futbol hep iyi.Bazı maçlarda 90 dakika kondisyon yetmiyordu şimdi yetiyor bu sefer de maç sonlarına doğru oyunumuzu bozuyoruz.Bilic bu takımın her şeyi.o yüzden onu da taraftarı da üzmeden , boş boş sezonlarla bilic i eskitmeden , yedirmeden umarım güzel günler görürüz.

Para konusu
biz de avrupa ligine az vermesinin iki etkeni var.aklımda kalan AL ve ŞL ye bizden para ödeyenler ŞL ye yüzde olarak daha fazla alıyor.birincisi  diyelim %60 ŞL parayı yığıyor %40 AL ye.tek takım kaldığı için bizden ŞL ye giden cukkayı indiriyor.ALde de az olan para bir de 2-3 takım arası dağılıyor.ayrıca yine hatırladığım kadarıyla ŞL de galibiyete 1m €veya$ alıyorsun.beraberliğe 500 bin.AL de galibiyete 500 bile  vermiyordu.

Bir başka konu da asıl puan ve para grup aşamasından çıkmaya bakıyor.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı sabriozyurt

Bugun dikine ilerleyemedi takim.besiktas delgadodan sonra dikine hic ilerleyemedi.guti den sonra unuttuk kale önune ara paslari.kanatlarda ezdik topu bu aksam.oguzhani orta yay ustune top isterken pek fazla goremedik.tabii oynadigimiz takimin baskisininda bunda etkisi var.bu takimda eksik olan teksey fake atan calimla oyuncu eksilten, penalti noktasina ara pasi atan bir orta saha.besiktasta tek eksik bu.bu yillarin sorunu.ama cozulecegene inaniyorum.genc atik bir orta saha bekliyorum yönetimden.yildiz olmayan ama bizde yildiz olacak olan.arkasinda veli atiba , ismail, motta, franco olan biri, topu azcik cevirip kafasini kaldirsa yildiz olur bu takimda
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı manyak1903

5 milyon vermicez diye , kac milyondan olduk bu aksam.Ortada topu tutan adam yok.kaleye 3 sut göndermisiz.kalecinin kucagina dahi top atamamisiz.iyi oynadik o ayri konu. Hem ilk mac hemde ozellikle ikinci mac cok yuksek tempoda oynandi.oyle bir tempo hicbir ligte yok.temposunu övdügümüz ingiliz liginin takiminin bile 80 de dili disari düstü.sonucta mucadle mükemmeldi.ama öz elestiri bekliyorum yönetimimden.vasat bir top dagiticiyla bile bu turu rahat gecebilirdik.nasil gecen sezon devre arasinda transferi bos gecip sampiyonlugu yada sampiyonlar ligi direk gidis biletini kacirdiysak, yine aymi hataya dusup sampiyonlar ligini kacirdik.basari sadece sahada gelmiyor, azcik planlayicilarinda katkisi olmasi lazim.neyse sampiyonlar ligini elimizden kacirdik ama uefa da cok is yapar bu takim.turk liginin tozunu  da atar ama hakemleri yenmek gercekten cok zor.sahada sahada ki 7 yerli oyuncusu ve oyunuyla turk ligninin avrupdaki gururudur besiktas. Daha guzel gunlere insallah
düşünüyorum geçen sezon son haftalarda berabere kaldığımız maçları almak mı daha zordu , elemelerle gruplara dayanmak mı diye.sonra diyorum Beşiktaşlıyım  daha fazla düşünmüyorum :evillol:

Çevrimdışı Efe

duyuru :director:

Alma düşüncesinde olan arkadaşlar passolig kartınız gelmemiş olsa dahi kombinenizi alabilirsiniz www.passo.com.tr adresinden komibinenizi alınız :icool:

indirimli kombineler için son gün ... .

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı manyak1903

Bugun dikine ilerleyemedi takim.besiktas delgadodan sonra dikine hic ilerleyemedi.guti den sonra unuttuk kale önune ara paslari.kanatlarda ezdik topu bu aksam.oguzhani orta yay ustune top isterken pek fazla goremedik.tabii oynadigimiz takimin baskisininda bunda etkisi var.bu takimda eksik olan teksey fake atan calimla oyuncu eksilten, penalti noktasina ara pasi atan bir orta saha.besiktasta tek eksik bu.bu yillarin sorunu.ama cozulecegene inaniyorum.genc atik bir orta saha bekliyorum yönetimden.yildiz olmayan ama bizde yildiz olacak olan.arkasinda veli atiba , ismail, motta, franco olan biri, topu azcik cevirip kafasini kaldirsa yildiz olur bu takimda
aslında fernandesten 10 numara yapmak yerine arkada asıl yerinde kullanabilseydik zaten iş farklı olurdu.gerçi iyi bir , aklımızdaki fernandes hiçbir zaman olmadığına göre pek söylememek lazım onu :D .

bir r10 şöyle bir çalım , kafasını sağa çevirip solda ara pası BA ya atsa of of.Bundan önce r10 olsa ne olacak , adamı almeida mı anlayacak derdim şimdi Ba mız var.Bakalım neler olacak.

Çevrimdışı Orhan_

bütün türk futbolcuları gönderelim o zaman gs gibi yasini alalım :D en iyi türk oyuncular bizde şuan kaybedilen takım Arsenal hala transfer yapılmadı o olmadı bu olmadı siz baştan takıma inanmıyorsunuz ki yenseydi kral necip olcay yenilince en kötüsü bunlar ligde 5 yabancı oynayabiliyor hatırlatırım gs yasinle oynarken karşısında olcay veli ismail ersan mustafa oynayacak hatırlatırım :)

...Hata bendeymiş...
[ Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 23:46:14 Orhan_ ]

Çevrimdışı LeanBack

Maçın ikinci yarısını izleyebildim. Sanırım ilk yarı daha iyi oynamışız. Elendik ama olsun tüm saha içindeki hatalar futbolculara deneyim ve tecrübe olarak geri dönecektir. Hatalar konusunda çok karamsar değilim bu yüzden. Fakat şöyle ki çok iyi bir takıma karşı oynadık ve defans kilidini açamadık maalesef. Sağlık olsun Uefa liginde en az yarı final görmemiz lazım.  :ok:
Beşiktaş Sen Olmasan Yaşamak Neye Yarar.

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı sallapati

nefret ediyorum Türkiye spor medyasından , Debuchy penaltı diyor , Sky sports penaltı diyor.. twitter a bakıyorum manchester , arsenal , chelsea taraftarları penaltı diyor. Beşiktaşın 2 penaltısı verilmedi diyor.
ntvsporda Metin tekin , güntekin ve demirkol çıkmış hakem mükemmeldi diyor.. reziller.

Çevrimdışı manyak1903

[ Son Düzenleme: 28 Ağustos 2014, 04:11:52 manyak1903 ]

Çevrimdışı hic2222

Güntekin Onay yine Beşiktaş şöyle oynadı böyle oynadı filan diyorda Metin TEKİNi anlamadım. Oğuzhan iyi oynadı diyo G.Onay, MTekin ama tabi bitirmesi lazım yoksa şöyle olur böyle olur, Yok Beşiktaş çok organizeydi iyi hücum etti diyo M.Tekin ama işte tableya bakmak gerek falan filan. Tamam dediklerini anlıyorum da program boyunca bir tane de bir övgüde bulun, bir moral ver. Geçen haftaki ve dünkü maçı renkliler oynasaydı bütün Türkiye olarak Hava limanına gitmek vazifemiz olurdu neredeyse, kendi içimizde bile sahipsiziz.
M.TEKİN gerçekten çok şaşırttı, sanırsın Oraya giden Barcelonaydı salladı yıkamadı da eleştiriyor. Senin Önünde ben genç bir ekolüm diyen Arsenalden daha Genç bir takım var, ona göre konuşsana. Yok ama işte kendi içimizden çıkanlar bari bayrağımızı yukarı çekse yine yetecek te..
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı hic2222

En iyi Türk oyuncular bizde değil. Bizde de iyiler var ama abartmayalım. Elendiğimiz takım Arsenal ama iki transfer yapılsaydı tarih yazabilirdik. Dolayısıyla yapılacak en makul eleştiri yapılmayan transferler üzerinden olacaktır.... Ne yani eleştiri olmasın mı? Ne biliyorsun inanılıp inanılmadığını? Şu inanç mefhumu Arsenal içinde geçerli olduğu için söylediğin şeyin hiç bir önemi yok. Bi kişi inanmadıysa milyonlar inandı. Ne değişti? Ama iki transfer daha olsaydı hem maddi olarak hem de tur olarak ne değişirdi sen onu söyle bi... Kafaya gel.
 Son olarak yönetim transfer yapmazsa tutarlıdır para yoktur, yapılmaz ama transfer yapılırsa bu onların ne kadar vizyonsuz-ne kadar korkak olduklarının kanıtı olacaktır. Bu duruma ait 3. bir argüman bile ortaya konamaz...
Konu nasıl oluyorda dönüyor dolaşıyor yönetime geliyor.
Adamlar çalışıyor işte, gücümüz yeter ve alabilirsek alacağız, ama işte bakkaldan domates alınmasıyla transfer süreci arasında ciddi farklılıklar var.
Bunu hepimiz biliyoruz da işi beğendiklerimiz ertelerse sebebi var, çokta hoşnut olmadıklarımız yaparsa tutarsız, vizyonsuz..
Sen dünki oyunu geçen haftaki oyunu gördün değil mi? Q7li, ferdili, gutili falanlı filanlı herhangi kadroyla oraya çıksaydık neler olurdu ? Fark yemeden gitmişsek orada yerdik.
Yönetimimiz doğru yolda, biz evet büyük bir kulübüz ama mevcut şartlardaki kendi gerçeklerimizi de göreceğiz,
adamlar tribün gelirleri dahi bilmem ne anlaşmasına ödenen bir kulüp devraldılar bunu hiç unutmayın, hiçbir zaman unutmayın.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı atakan eraslan

İki penaltıdan birini verse tur kesindi. Ama veremezler , biliç ceza alır , herşeyin en kötü hali bizi bulur özetle. Yine de geleceğe ümitle bakıyoruz  :D o stad bi bitsin ah ah !

Çevrimdışı scape_bjk

Güntekin Onay yine Beşiktaş şöyle oynadı böyle oynadı filan diyorda Metin TEKİNi anlamadım. Oğuzhan iyi oynadı diyo G.Onay, MTekin ama tabi bitirmesi lazım yoksa şöyle olur böyle olur, Yok Beşiktaş çok organizeydi iyi hücum etti diyo M.Tekin ama işte tableya bakmak gerek falan filan. Tamam dediklerini anlıyorum da program boyunca bir tane de bir övgüde bulun, bir moral ver. Geçen haftaki ve dünkü maçı renkliler oynasaydı bütün Türkiye olarak Hava limanına gitmek vazifemiz olurdu neredeyse, kendi içimizde bile sahipsiziz.
M.TEKİN gerçekten çok şaşırttı, sanırsın Oraya giden Barcelonaydı salladı yıkamadı da eleştiriyor. Senin Önünde ben genç bir ekolüm diyen Arsenalden daha Genç bir takım var, ona göre konuşsana. Yok ama işte kendi içimizden çıkanlar bari bayrağımızı yukarı çekse yine yetecek te..
Dostum metin tekin'i yıllardır izlerim Beşiktaş'ı her zaman küçümseyerek yorumlar. Derbi maçlarda falanda hep öyle

bize arsenaldeki gibi ortasahalar lazım hem defans hemde ofansta oynayabilen ilerdeki oyuncuları pozisyona sokabilen,şut çeken orta saha oyuncusuna,sağ beke ve 10 numara olup ba dan sekecek topları tamamlayacak oyuncu lazım.

Çevrimdışı Yakup

oynadığımız takım arsenal. ve şurada diyebiliyorsak elimizden kaçtı bayağı yol almışız hala da almaya devam ediyoruz demektir. dün akşam maçın kırılma anı bana göre 60 dan sonra oğuzhanın iyice oyundan düşmesidir. 60 dan sonra dikkat edin kuvvetli ayağı sol olduğu için kolay olan sağa pas vermeyi tercih etti çok pozisyonda dikkatli bakılırsa sol kanadımız bomboş top istiyor ama oğuzhan kafayı kaldırsa gücü yetmeyeceğinden bakamıyor bile. acil çift ayaklı 10 numara dememiz bu yüzden artık çift ayağı da geçtim ozzie ile idare edecek birisine bile razıyım 45 dk. oynasın yeter diyeceğim. birde bilic orta yapma konusunda nasıl idman yaptırıyor bilemem de bizim türk oyuncular özellikle ismail ortanın kalenin hatta kalecinin üzerine yapılmayacağını bilmiyor mu? 4 tane arakada eleman var ama orta kaleciye yapılıyor. penaltıydı şuydu buydu demeden demba ba kafa koysa bu iş o dakika orada biterdi.

uefa ligi için bile şunu diyorum. karabük , trabzon umarım ikisi de katılırlar buradan gelecek 7,5 ha tek alınmış ha 2 ye ha 3 e bölünmüş biz renkli değiliz arkadaş ülke puanı lazımsa bursaspor bile kazanmalı. renkli demişken o tokilileri ayrı tutar hiç bir zaman desteklemem orası ayrı  :lol: :lol: :lol:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı eski inönü

Beşiktaş'ın taraftarı teknik ekibe futbolculara ve yönetime güvenmeli ve sonuna kadar destek olmalıdır. Bu tünelin ucunda çok güzel bir ışık var.

Çevrimdışı Orhan_

Konu nasıl oluyorda dönüyor dolaşıyor yönetime geliyor.
Adamlar çalışıyor işte, gücümüz yeter ve alabilirsek alacağız, ama işte bakkaldan domates alınmasıyla transfer süreci arasında ciddi farklılıklar var.
Bunu hepimiz biliyoruz da işi beğendiklerimiz ertelerse sebebi var, çokta hoşnut olmadıklarımız yaparsa tutarsız, vizyonsuz..
Sen dünki oyunu geçen haftaki oyunu gördün değil mi? Q7li, ferdili, gutili falanlı filanlı herhangi kadroyla oraya çıksaydık neler olurdu ? Fark yemeden gitmişsek orada yerdik.
Yönetimimiz doğru yolda, biz evet büyük bir kulübüz ama mevcut şartlardaki kendi gerçeklerimizi de göreceğiz,
adamlar tribün gelirleri dahi bilmem ne anlaşmasına ödenen bir kulüp devraldılar bunu hiç unutmayın, hiçbir zaman unutmayın.

Önce ne yazdığımı dikkatlice bi oku. Anlamış olsaydın transfer ile pazardan alışverişin farklılığını anlatmaya kalkmazdın bana. Bunun farkında olmadığımı mı sanıyorsun? Ne saçmalıyorsun? Yönetimin başka mevzularda iş yaptıklarını bilmediğimi mi sanıyorsun? Bak orda ne yazıyor; "transfer yapılmazsa para yoktur, yapılırsa vizyon yoktur". Bi körü körüne savunma yapmadan önce düşün ne demiş adam burda diye ama sen iki dakika dahi düşünmeden işkembeden sallamışsın, sallamışsın çünkü konuyu q7 ye (gittiği gün bayram ettim) gutiye (gelmesini dahi istemedim) bağlamışsın. NE SAÇMALIYORSUN ARKADAŞIM SEN? Beni yönetimdeki isimlerin kim oldukları ilgilendirmez ne iş yaptıkları ilgilendirir. Demişsin ya beğendiğiniz insanlar ertelerse sebebi var, beğenmedikleriniz ertelerse vizyonsuz. Ben yönetimdeki insanları beğenip beğenmemek üzerinden değerlendirmem. Ne iş yaptıklarına bakarım. Ona göre de kendimce eleştirimi yaparım. Nasıl bir etiketleme duygusudur bu. Hangi kafayla yönetim hoşnutsuzluğuna bağladın mevzuyu? Şimdi bi daha düşün ben mi hoşnutsuzum sen mi körü körüne bağlanmışsın?

İki Arsenal maçında da iyi oynadık. Takım olarak iyi oynadık. Takımıma inancım da vardı. Ancak oyuncu kalitesi yetersizliği bizi bu turdan eden en önemli etmenlerdendi. Örneğin solak olan İsmailin her defasında topu soluna alması onu ne sıfıra inmesine sürekli engel oldu ve sürekli gecikmeli paslar atmak durumda kaldı. Burda İsmail kalitesiz bir futbolcu anlamı çıkmaz ama gerçek bir sağbekimiz olsaydı Demba Ba yı besleyebilirdi. Gol atacak bir 10 numara? Kale önüne kadar gelip sürekli orda takıldık. İki maçta da rakip 10 kişi kalmasına rağmen biz bunu kullanamadık. Peki bu iki transfer yapılsaydı ve şu çok iyi olan takım oyunumuzla beraber biz bu Arsenal'i elemezmiydik? Bence elerdik.

Dolayısıyla gelelim eleştiriye; eğer ki bu transferler parasızlıktan dolayı yapılmadıysa yönetimin yapacağı birşey yoktur. Para yoksa yoktur! Ama sen transfer yapabilecek gücün varken sadece 2-3 milyon daha az paraya alayım diye süreci uzatıp transfer yapmadıysan bu turu da böylece geçemezsin. Biz buna bizim buralarda kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyoruz. Kurumsal dünya da vizyonsuzluk deniyor.

Dip not: 2-3 milyona fazla ödemiş olmak turu getirmeyebilirdi de! Ama bir yönetim risk alacaksa herkesin kabul edebileceği vakitler tam da bu dönemdi, yani avrupa maçları öncesi. Bu riski alamıyorsan da korkaksındır!

Bu yönetimin nasıl bir durumda başa geçtiğini de biliyorum. Yahu yazdığım şeylerle alakasız ama çağrışımlı şeyleri nasıl da cevap diye itelemişsin buraya. Nasıl da işkembeden yürümüşsün nasıl da yönetim şakşakçılığı yapmışsın. Azalın bi azalın...!

Çevrimdışı Mehmet Hedo

Para konusu
biz de avrupa ligine az vermesinin iki etkeni var.aklımda kalan AL ve ŞL ye bizden para ödeyenler ŞL ye yüzde olarak daha fazla alıyor.birincisi  diyelim %60 ŞL parayı yığıyor %40 AL ye.tek takım kaldığı için bizden ŞL ye giden cukkayı indiriyor.ALde de az olan para bir de 2-3 takım arası dağılıyor.ayrıca yine hatırladığım kadarıyla ŞL de galibiyete 1m €veya$ alıyorsun.beraberliğe 500 bin.AL de galibiyete 500 bile  vermiyordu.

Bir başka konu da asıl puan ve para grup aşamasından çıkmaya bakıyor.
[/quote]

Geçen yılki UEFA’nın resmi prim ve market pool ödemelerini inceledim. Tahmini gelir değerlendirmemi yapayım. Sportif olarak büyük ihtimalle ŞL’ye kalsaydık grupta 3. veya 4. olabilirdik. İlk ikiye girebileceğimize ihtimal vermiyordum. EL’de ise Çeyrek Final sürpriz olmaz. Bu varsayımlara göre;
Şampiyonlar Ligine kalsaydık 13 milyon € gelirimiz olacaktı. Gruplardan 3. Olup EL’ye gidersek bu rakam 15-16 milyonu olabilecekti.
Avrupa ligine sadece biz gidersek 9 milyon, iki takım giderse 6,5 milyon, üç takım giderse 5,5 milyon gelirimiz olacak. EL’de Çeyrek finali görürsek bu rakamlara 1 milyon daha ilave edin. EL’de gruptan çıktığımızda yapacağımız ilave maçlar olacağından üç maç ta (hasılattan) 3 milyon € elde edebileceğini de düşünürsek. EL’de Çeyrek final oynadığımız sezonda en az 9,5 – 10 milyon € gelir imkanı ortaya çıkmış oluyor. ŞL’de Gruptan çıkamayınca 13 oluyor zaten. Tüm faktörler dikkate alındığında (ŞL’de mücadele etmenin getirdiği popülarite ve deneyime paha biçmek kolay değil tabi)
EL’ye Karabük ve Trabzon’da katılırsa ve biz ÇF görebilirsek 10milyon,
İki takım katılırsak 11 milyon,
Yalnız katılırsak 13 milyon € dolayında gelir elde edebiliyoruz.
Hülasa bu varsayımlara ve senaryolara göre ŞL’ye gidemeyişimizden kaynaklanan net gelir kaybımız 3-4 milyon € olarak değerlendirilebilir. Finansal açıdan devasa bir kaybımız yok yani.
Fakat şampiyonlar liginin jenerik müziği bile çok şeye değer.

Çevrimdışı eski inönü

yönetimin de bilicin de eleştirilecek cok yonleri var ama şu an muazzam bir sinerji yakalanmış durumda. Düzen oturmuş istikrar sağlanmış mali yapı az çok döndürüyor kendini stadyum agır aksak da olsa yapılıyor. Bu donemde Beşiktaş'a destek vermeyen bir daha hic vermesin gerek yok. (sözlerim geneldir sakın kimse üzerine alınmasın canlar)

Çevrimdışı Çağrı

Dostum metin tekin'i yıllardır izlerim Beşiktaş'ı her zaman küçümseyerek yorumlar. Derbi maçlarda falanda hep öyle

O şekilde konuşmasının sebebi kendi zamanındaki Beşiktaş'ın bundan çok çok büyük olması olabilir mi :)

Adam yetinmeye alışık bir adam değil ki. Onun Beşiktaş'ı önüne geleni yıkıyordu geçiyordu arkasına bakmadan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: