Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1709215 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi levitate

geçen sene ilk yarıda sadece 7 galibiyetimiz varmış ve hala benzer yolda gidiyoruz çok ilginç

inş hoca el atar takıma seriye bağlarız. yoksa geçen senenin aynısı olacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

geçen sene ilk yarıda sadece 7 galibiyetimiz varmış ve hala benzer yolda gidiyoruz çok ilginç

inş hoca el atar takıma seriye bağlarız. yoksa geçen senenin aynısı olacak
Önemli soru şu: Biz aynı yolda gidiyoruz ama rakipler aynı durumda mı hala?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

avrupa dahil önümüzdeki 5 maçı alırsak bizi hakemler ve kendimizden başka kimse tutamaz düşüncesindeyim. ama takımda o ışığı göremiyorum, aynı zamanda yapabileceklerini de düşünüyorum çok ilginç :D

şimdi qral dönecek hücum daha derli toplu olacak, burak dönünce ljajic kendine gelecek, atiba döndü ve elneny'nin boşluğunu rahatlıkla kapatacak, üstüne hoca bekleri değişirse ve bir iki dokunuş yaparsa tamamdır bu iş bence. hocaya büyük iş düşüyor istekli ve tutkulu ama sahaya yansımıyor

veee yönetim de uyumasın bu arada kazansak bile sürekli bu hakemleri kurcalamamız lazım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Önemli soru şu: Biz aynı yolda gidiyoruz ama rakipler aynı durumda mı hala?
fener hariç evet ama onlarda lig ortasında patlar bence

ts kendini kendini bitiriyor haberi yok, gs hayal aleminde, başak'ta keramet hocadaymış adamlar bitti gitti, onun dışında rakip yok bence. alanya rize vs. onlarda kendi kendini yer yakın zamanda

biz değişebiliriz, değişmekte istiyoruz ama neye dönüşeceğimize karar veremiyoruz ve o arada kendimize zarar veriyoruz bence. şu an onun sancıları yaşanıyor gibi bişey

Çevrimdışı Erman1903

Vida'nın pozisyonu net penaltı ve kırmızı kart. Muadili pozisyonlarda aynı kararın çıkmaması ayrı bir tartışma bizim yılda 3 küsür milyon maaş alan stoperimizin ağzımı bozmadan zor tanımlayabileceğim hareketi ayrı.

Hakemleri filan tartışalım ok ama Vida'yı atlamayalım. Sorun pas hatası yapması ıska geçmesi falan değil. Maçın hangi dakikasında olduğunu, yaptığı hamleyle takımı ne duruma düşüreceğini idrak edecek mental kapasiteden yoksun olması. Aynısını daha gelir gelmez Münih maçında yapmış hevesli başladığımız maçı da bitirivermişti. Daha bir ton hata sayılabilir karar verme yetisinin, soğukkanlılığının bir stoper için olmayacak derecede düşük olduğunu anlatmak için.

Topa müdahale etmeye filan çalışsa, saçma sapan bir kaymayla adamı indirse yine anlayacağım. Alabileceğini sandı risk aldı filan diyerek. Yok arkadaş kabak gibi açık alanda yapılan arkadan bozma hareketinin tek bir tarifi var. Onu da söylemek istemiyorum tıbbi karşılığını söyleyeyim mental retardasyon bu. Futbol terimiyle filan anlatılmaz.

Buna güvenip hele de bu kontratla yola çıkılmaz dedik durduk bi dönem ama satacak yer zor bulacağımız günlere doğru gidiyoruz. Ha başka takıma gitmek istemiyorum çok mutluyum falan der durur tabi bu kontratı kim nerede Vida'ya verecek. Geçen sene DK gazıyla belki dedik ama artık bulamaz o maaşları. Ha bak her anlamda gerilik yok ticari olarak kafası çalışan ve bunu takım sevgisi filan diyerek güzel imajlayabilen bi arkadaş. Saha dışında zekasına bişey diyemiyorum.

Ben bu Vida'yı zaten sevmezdim. Kendisine şaibeli Lyon Zagreb maçının bir parçası olduğu için ve gollerde saçma sapan hareketler yaptığından (zaten Hırvatistan futbolu-Zagreb-mafya ilişkilerini de az çok duyduğumuzdan) filan kıldım. İyiden iyiye nefret ettirdi kendisinden.

Oyuncumuzu gömmeyelim falan denmiş iyice irrite oldum yazı yazdım kendisine gece gece. Böyle adamlara tahammülüm yok. Hiç de hafifletici sebep vs kabul edemiyorum.

Vida'nın bu hareketleri yapmasının sebebi dediğin gibi gerçekten. Sezon hazırlıklarında en iyi görüntü veren stoper Mirin'di. Sol stoper oynamasına rağmen hazırlık maçlarının en iyi oyuncusuydu, fotoğraflarda bile hep ciddi duruyordu bu sene. Oynamak istiyorum dediği halde Roco'yu gönderemediğimiz için kiraladık kendisini. Hata ettik... Bana göre bu sportif değil yönetimsel bir karardı.

Teklif oldu mu bilmiyorum ama Vida için izlenecek en mantıklı yol kontratının bir kısmını karşılayabilen Rus-Ukrayna klübüne kiralayıp iyi oynamasını beklemek olabilirdi. Roco için transferin son gününü bekleyip teklif gelmezse tribünde oturtmayı da tercih edebilirdik.

El-Neny'i de unutmamak lazım, hadi Vida'nınki söylediğin sebepten peki bu neydi böyle? Şimdi bu oyuncuyla ilgili haftalar önce söylediklerimi çıkarmak istemiyorum yırttım kendimi. Ahım şahım olmayan bir adamı sırf Arsenal topçusu diye alırsan, Arsenal seviyesinde sanırsan o da böyle cevap verir.
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 02:35:54 Erman1903 ]

Çevrimdışı Alper1903

fener hariç evet ama onlarda lig ortasında patlar bence

ts kendini kendini bitiriyor haberi yok, gs hayal aleminde, başak'ta keramet hocadaymış adamlar bitti gitti, onun dışında rakip yok bence. alanya rize vs. onlarda kendi kendini yer yakın zamanda

biz değişebiliriz, değişmekte istiyoruz ama neye dönüşeceğimize karar veremiyoruz ve o arada kendimize zarar veriyoruz bence. şu an onun sancıları yaşanıyor gibi bişey

fikstür uygun
takım. forvet çok büyük bir sıkıntı fakat formda, sakat olmayan burak olursa çok sorun değil. onun dışında hoca oynatmıyor bence ama gömülecek kadar kötü değil yani yürür kadro.

gs anlamsız temposuz tıpkı 17/18 beşiktaşı gibi. gerçi anlamlı. o kadar general topçu toplarsan kadroda hamal topçu kalmaz.
fb evet tempo yapıyor fakat belli periyotlarda. bazı periyotlarda fena çöküyorlar ts maçını izleyen net görebilir bunu.

fakat ikisi de bizim şu anki oynadığımız şeyden daha iyi. hakem ittirmesiyle de ligi son haftalara kadar götürür bu ikisi bir şekil diyorum ben.
yani öyle veya böyle kendilerince bir şekil rüzgar yakalayacaklar.
bu durumda beşiktaş ne yapacak? hocanın gereksiz takıntılarıyla uğraşıp ligi salacak mı yoksa radikal değişikiklerle bu uygun ortamı lehine çevirebilecek mi?

bence çok sürmez 1-2 haftaya çok şey netleşir.
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 02:35:55 Alper1903 ]

Çevrimiçi levitate

fikstür uygun
takım. forvet çok büyük bir sıkıntı fakat formda, sakat olmayan burak olursa çok sorun değil. onun dışında hoca oynatmıyor bence ama gömülecek kadar kötü değil yani yürür kadro.

gs anlamsız temposuz tıpkı 17/18 beşiktaşı gibi. gerçi anlamlı. o kadar general topçu toplarsan kadroda hamal topçu kalmaz.
fb evet tempo yapıyor fakat belli periyotlarda. bazı periyotlarda fena çöküyorlar ts maçını izleyen net görebilir bunu.

fakat ikisi de bizim şu anki oynadığımız şeyden daha iyi. hakem ittirmesiyle de ligi son haftalara kadar götürür bu ikisi bir şekil diyorum ben.
yani öyle veya böyle kendilerince bir şekil rüzgar yakalayacaklar.
bu durumda beşiktaş ne yapacak? hocanın gereksiz takıntılarıyla uğraşıp ligi salacak mı yoksa radikal değişikiklerle bu uygun ortamı lehine çevirebilecek mi?

bence çok sürmez 1-2 haftaya çok şey netleşir.

kadro iyi ya sadece profil olarak eksikler var

ne yapıp edip şu 5 maçı kazanmamız lazım o zaman bahsettiğiniz rüzgarı bizde yakalayabiliriz

hoca umarım göreceğini görmüştür artık, deneme yanılmalara kaybedecek vaktimiz kalmadı

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

çok doğru bi yere vurgu yapmışsın.
Bankalar birliği ile diğer kulüpler anlaştı mı? Hiç böyle kesin bi habere rastlamadım. Ayrıca biz anlaştığımızda faizler %24 tü şu an %16,50.. Faizin zirve yaptığı dönemde kredi aldık dolayısıyla kredi faizleri de oldukça yüksekti şimdi neredeyse yarıya düştü. Yıl sonuna doğru daha da düşecek.. Orada da bi kazık yemiş miyizdir? Bence yemişizdir :D
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 09:39:21 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı tangaz

Bankalar birliği ile diğer kulüpler anlaştı mı? Hiç böyle kesin bi habere rastlamadım. Ayrıca biz anlaştığımızda faizler %24 tü şu an %16,50.. Faizin zirve yaptığı dönemde kredi aldık dolayısıyla kredi faizleri de oldukça yüksekti şimdi neredeyse yarıya düştü. Yıl sonuna doğru daha da düşecek.. Orada da bi kazık yemiş miyizdir? Bence yemişizdir :D

yediğimiz ortada. tese bize paralel bi antlaşma yaptı gibi görünüyor ama öyle değil adamlar lisans dahi alamıyordu uefadan devlet devreye girdi işi çözdü acaba orada neler kopardılar ekstra bilinmiyor gese de faizlerin ilk düştüğü dönem imzaladı yasal olarak o rakamla işi bitirmiştir neden faizler düşünce eski yüksekten imzalasınlar? ali koç halen antlaşmadı ki onlar da imzalamak için önlerde bekliyordu muhtemelen faizler iyice düşene dek bekleyip öyle imzalayacak.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

takıma gelecek olursak takım ne savunmada ne hücumda varlık gösteremiyor birinden birini yapsa ışık var diyeceğim ama malesef yok örneğin sametin takımı hücumda iş yapardı hem de kimsenin beğenmediği (ki büyük haksızlıktır) holoskoyla filan o sezon kampa tek yabancı hilbertle gitmiştik biliçin takımı malum gese maçına kadar iyi iş görüyordu sezona iyi başlamış ve takıma td eli değmiş hissi veriyordu ilk haftalarda kazanılan 3-0lık bursa maçı oyunun zirvesiydi şenol deseniz zaten fırtına gibi girmiştik lige vbvb ama malesef avcının şu ana dek yaptığı tek iyi şey tribüne oynamak oldu sahada bir varlık göremedik işin kötüsü ışık da yok.

bir de lig istatistiklerine bakarsanız sezona 4 maç 4 puanla başlayıp, ligin açılış maçını da 3-0 verip sonunda şampiyon olan takım yok sanırım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

su testisi kırıldıktan sonra akıl veren çok olur misali h.u.melerle 5 deplasman maçını da kazanamadı deniyor şimdi  iyi de bundan önceki 4 maçı kazanamamışız işte yönetim hakem atamalarında ne işe yarıyor? bir büyük takımın doğal istatistikleri hangi hakem olursa olsun en az %50 galibiyet yazar burada bizler dahi melek yüzlü şeytan tetikçi eyyamcı vbvb tarzı eleştirilerle bu adamın ne oldugunu defalarca dile getirmişken bizi yönetenler ne güne duruyor ne işe yarıyor atamalarda neden etkileri sıfır? bizim kadar dahi etkileri olmayan bir grup tarafından yönetiliyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Hollanda ile aramızda 50 puanlık fark var bratislava maçına yedek ağırlıklı çıkıp tff ye gereken mesajı göndermemiz lazım  :bandit:
zaten puan alamıyorlar bu gidişle onunculuktan düşeceğiz
biz puan almazsak bu ülke puanına değil bize zarar verir yarın düşük puanda kaldığın için
elemelerde hep ikinci torbada kalırsın bir daha şl göremezsin biz her halukarda avrupa puanımızı yüksek tutmak zorundayız puanı düşük olanlar düşünsün avrupayı. uefada zaten çok puan toplanmıyor topladığımız bize ilaç olur ülkeye değil. Avrupaya önem vermeliyiz. tek takım puan toplayarak avrupada onuncu tutamayız zaten ülkeyi

Çevrimiçi Necmi

Caner'e çok bağımlı olmanın da açıklaması yok. Caner hala eski alışkanlıklarına devam ediyor ve saçma ortalar açıyor. Dün Caner oynayabilsin diye orta sahayı bu kadar kaybetmenin bir açıklaması yok.

aslında canere bağımlı falan değiliz sadece sahada birtek kazanmayı isteyen gol atmayı düşünen caner vardı ondan

Çevrimdışı tangaz

zaten puan alamıyorlar bu gidişle onunculuktan düşeceğiz
biz puan almazsak bu ülke puanına değil bize zarar verir yarın düşük puanda kaldığın için
elemelerde hep ikinci torbada kalırsın bir daha şl göremezsin biz her halukarda avrupa puanımızı yüksek tutmak zorundayız puanı düşük olanlar düşünsün avrupayı. uefada zaten çok puan toplanmıyor topladığımız bize ilaç olur ülkeye değil. Avrupaya önem vermeliyiz. tek takım puan toplayarak avrupada onuncu tutamayız zaten ülkeyi

geçen sene düşük bi puan almıştık, bu oyunla bu sene de benzer sonuç yüksek olasılık gibi duruyor ve malesef bizim için de benzer tehlike ortaya çıkacak bu gidişle.

Çevrimdışı tangaz

aslında canere bağımlı falan değiliz sadece sahada birtek kazanmayı isteyen gol atmayı düşünen caner vardı ondan

aynen öyle.
teşbihte hata olmazmış koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denirmiş misali caner konusu da
sahada isyan eden (oyuna arkadaşlarına sisteme rakibe hakeme) tek kişi caner olduğu için bu denli ön planda. takımda ciddi kalite noksanlığı göze çarpıyor.

Çevrimdışı tangaz

diaby hakkında çok fikir edinemedim ama sanki başrol olabilecek iz bırakabilecek bir kanat hissi vermedi çok güçlü bir oyunu da yok gibi ama skora nkudu'dan fazla katkı verir. ben nkuduyu hiç beğenmedim hızı var filan ama skora katkısı yok bu arkadaşın topu alıp gittiğinde final tercihleri ve yaptıkları beni kesmedi bir de burak gelince görmek lazım o zaman nihayi kararımı veririm. sonuçta futbolda santraforun kadar varsın gerisi hikaye...

Çevrimiçi Necmi

Burası Türkiye herşey olabilir bugün seçilse hangi güç engelleyecek birde siyasi birileri tarafından başkan olsun diye telkin gittiği konuşuluyor bir
fifa yeterli bir güç değilmi. bu kuralı tff koymadı fifa koydu.
idda sahibi yöneticilik yapamaz bu beşiktaş taraftarı neden her hıyar sallayana tuzlukla koşar
anlamıyorum haberin sallama olduğu her halinden belli Başkana nasıl rakip olacak
son başkanlığı zaten tüzük gereği aday olamıyorki. biri aday olamıyor tüzük gereği diğeri aday olamıyor fifa gereği
ama bunu yiyen bir dolu Beşiktaş taraftarı var.
Pes doğrusu

Çevrimdışı tangaz

fifa yeterli bir güç değilmi. bu kuralı tff koymadı fifa koydu.
idda sahibi yöneticilik yapamaz bu beşiktaş taraftarı neden her hıyar sallayana tuzlukla koşar
anlamıyorum haberin sallama olduğu her halinden belli Başkana nasıl rakip olacak
son başkanlığı zaten tüzük gereği aday olamıyorki. biri aday olamıyor tüzük gereği diğeri aday olamıyor fifa gereği
ama bunu yiyen bir dolu Beşiktaş taraftarı var.
Pes doğrusu

mevzu ormana rakip olup olamaması değil ormana rakip olsa mevcut ormanı yener yd

insanları ürküten yd.nin ismi  :D

Çevrimiçi Necmi

banka faizleriyle ne alaka her şeyden bir şey çıkartmaya çalışıyorsunuz ama
biraz bilgiyle konuşmak lazım bankalar birliği anlaşması düşük faizle fiksleşmiş bir anlaşma
zaten yüksek değildiki faizler faiz oranıda tüm süperlig takımlarına uygulanan oran
düşme durumu olsa zaten seninkide düşer çünkü bu bir paket her kulüp bu paketin içine giriyor
bireysel anlaşma değil aylardır bu paketi ayarlamak için pazarlık yapıldı. paketin faiz oranı düşerse herkesde birden düşer.

Çevrimdışı tangaz

biraz bilgiyle konuşmak lazım bankalar birliği anlaşması düşük faizle fiksleşmiş bir anlaşma
zaten yüksek değildiki faizler faiz oranıda tüm süperlig takımlarına uygulanan oran
düşme durumu olsa zaten seninkide düşer çünkü bu bir paket her kulüp bu paketin içine giriyor
bireysel anlaşma değil aylardır bu paketi ayarlamak için pazarlık yapıldı. paketin faiz oranı düşerse herkesde birden düşer.

bu konu flu abi kim hangi orandan yapılandırıyor kısmı muallak bu söylediğin cümle (sabit ve düşük faiz) hiç bir açıklamada geçmedi.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ben hiç paket maket görmedim söylenti seviyesinde bence bu. Madem gerçek faiz oranı nedir?

Çevrimiçi Necmi

3 tane aynı penaltı pozisyonu ;
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
@tangaz dün  'ben bile penaltı
diyorsam pozisyon tartışmasız penaltıdır' dedin hala görüşlerin sabitmi cidden merak ediyorum tivit silinmiş fb ts maçından bir pozisyon nwakeme vurcakken adam vidanın yaptığını yapıyor diğeri gençlerin pozisyon tek aralarında penaltı verilen bizimki bunları yada bunları geçelim premier ligten şlden bile Bi ton pozisyon koyarız  vidanınkiyle aynı olan devam ettirilmiştir
önünde koşan adamın sırtına elini koyarsan bu heryerde penaltıdır dostum
onlara verilmemesini tartış pozisyonun penaltı olmadığını değil onlara verniyorsunuz bizede vermeyin
demek ayrıcalık istemektir. onlara neden vermediğini sorgulayacaksın. Bize neden verildiğini değil
itmenin dozajını ölçmek hakemin görevi değil dokunmayacaksın elinle bu kadar basit hakem aten kötü niyetli
bunca zaman öğrenemedimi oyuncular. vermeyeceksin o şansı hakeme.
değil diyenlerin savunduğu o dokunuşla adam düşmaz mantığı doğru düşmez ama kullandı bunu
çünkü senin oyuncunun bilmediği şeyi rakip biliyor ve kullanıyor
o olaydan sonra aynısı dorukhana oldu hava topuna çıkarken arkadan rakip elini koydu kendini yere atsa hakem mecbur penaltıyı verecek başka şansı yok ama atmadı. sen önce oyuncularına bunu öğreteceksin az önce aynı nedeni kullanmışlar
takım arkadaşın atılmış ve penaltı olmuş sen niye kullanmıyorsun bunu. kullan hem attır hem penaltı al.
hakemde mecbur kalsın. atmasa bile sorgulat hakemi maçta balans ayarını bozarsın hakemin.
ne hakemi baskı altına almayı biliyoruz ne olayları kullanmayı biliyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. Caner ateşli olabilir ama bir sorululuk yüklendiği ve bu sorumluluğun büyük olduğu açık. Takımın oyun kurucusu gibi tüm topları ayağına veriyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

diaby hakkında çok fikir edinemedim ama sanki başrol olabilecek iz bırakabilecek bir kanat hissi vermedi çok güçlü bir oyunu da yok gibi ama skora nkudu'dan fazla katkı verir. ben nkuduyu hiç beğenmedim hızı var filan ama skora katkısı yok bu arkadaşın topu alıp gittiğinde final tercihleri ve yaptıkları beni kesmedi bir de burak gelince görmek lazım o zaman nihayi kararımı veririm. sonuçta futbolda santraforun kadar varsın gerisi hikaye...
Daha oyuncular hakkında yorumda bulunmak için erken ve gerekli şartların oluşmadığını düşünüyorum ki cezalı oyuncular yüzünden belli bir süre daha tam fikir sahibi olacağımızı da düşünmüyorum. Şu an eleştiri yapabileceğim tek şey taktik olur. Taktik konusunda son maçta da yorum yapamıyorum aksilikler olduğu için. Ancak 10-11 oynanan bölümdeki oyun anlayışımız ve sahadaki oyuncular konusunda Abdulah Avcı'nın eleştirilmesi gerektiğini ve yaşadığı akıl tutulmasının bize puan kaybına neden olduğunu düşünüyorum. Eksik bile olsak Gazişehir yenebileceğimiz bir takımdı. Umarım ilerde bu puanları aramayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Daha oyuncular hakkında yorumda bulunmak için erken ve gerekli şartların oluşmadığını düşünüyorum ki cezalı oyuncular yüzünden belli bir süre daha tam fikir sahibi olacağımızı da düşünmüyorum. Şu an eleştiri yapabileceğim tek şey taktik olur. Taktik konusunda son maçta da yorum yapamıyorum aksilikler olduğu için. Ancak 10-11 oynanan bölümdeki oyun anlayışımız ve sahadaki oyuncular konusunda Abdulah Avcı'nın eleştirilmesi gerektiğini ve yaşadığı akıl tutulmasının bize puan kaybına neden olduğunu düşünüyorum. Eksik bile olsak Gazişehir yenebileceğimiz bir takımdı. Umarım ilerde bu puanları aramayız.

zaten direkt yorum yapamıyorum, güven ve oynadığı oyun herşeyi kötü göstermeye yetiyor çünkü burada sorgulanması gerek de hocadır 7-8 hazırlık maçı ve 3 lig maçında ne gördü ki de halen güvende ısrar ediyor maç 3 olmuş 85 dk buna katlanmak vbvb anlamak zor.

gazişehir gibi bir takıma ilk devre 4-5 farkla geri düşebilirdik hocanın buna daha 20.dk reaksiyon göstermesi lazımdı.