Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680478 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Erman1903

Ersun Yanal taraftarın baskısıyla geldi ondan bu kadar kredisi var

Doğrudur, çok da önemli değil. Büyük ihtimalle yerli bir sistem antrenörü getirecekler.

İstiyorlarsa buyursunlar gelsinler; Avcı o tarzın iyisi, taze büyük takım kursunu da aldı.

İstemiyorlarsa Mr. Eagle ve Haşurtman beyler de halihazırda boştalar  :icool:
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 01:31:29 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Bize diaby diye cennet mahallesindeki alişi vermişler

Bu çocuk yanlış hatırlamıyorsam pavronda çalarken yere atılan paraları topluyordu yani en azından skor yapıyordu  :lol: Bizim diabyide böyle fırsatçı biri ama o skor yapamıyor yani bu aliş bile olamaz kendisi :(

Çevrimdışı AigleBordeaux

Doğrudur, çok da önemli değil. Büyük ihtimalle yerli bir sistem antrenörü getirecekler.

İstiyorlarsa buyursunlar gelsinler; Avcı o tarzın iyisi, taze büyük takım kursunu da aldı.

İstemiyorlarsa Mr. Eagle ve Haşurtman beyler de halihazırda boştalar  :icool:

Sistem takımı kurmak ve üç büyükler :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Biz kurmuştuk 2015e kadar
İyi kötü bir pas sistemi vardı sosalı kadroda falan bir ezber vardı olcayda
Malum başkan kadroyu satmaya başlamıştı saçma sapan bir oyuna dönmüştü
Modern oyundan gidip quaresmaya bağlı 1250lerin futboluna dönmüştük.

Çevrimdışı Erman1903

Olay sistem kurmak değil yanlış anlama :), 3 büyüklerde hep aynı senaryo olur. Önce yenilikçi antrenör denenir olmayınca klasik tipe dönülür yada tam tersi. Ersun'da Türk teknik adamlar arasında daha farklı tarzıyla bilinenlerden.
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 02:04:26 Erman1903 ]

Olay sistem kurmak değil yanlış anlama :), 3 büyüklerde hep aynı senaryo olur. Önce yenilikçi antrenör denenir olmayınca klasik tipe dönülür yada tam tersi. Ersun'da Türk teknik adamlar arasında daha farklı tarzıyla bilinenlerden.

Ersun tam bir balondur, kontrolsüz güç güç değildir.
o şampiyon olduğu sene kadroyu Necip Uysal'a versen o bile şampiyon olur abi.
ne kadar nefret etsem bile ft bile bunun kadar uçmuyor en azından basın toplantılarında. bize yenildiğinde mesela koca Beşiktaş'a yenildik, bu oyuncu kadrosuyla olmaz vs vs tarzı kendi eleştirisini bile yapıyor. Düşün yani ft gibi egolu bir adamda bile bu ersundaki ego yok.

Bizim Sergen hoca bile bu konuda bir açıklama yaptı, işte eleştirilmiş 8de kapanır falan niye demediği için ft gibi. Kendisi de şey dedi oyuncular hiç demotive olmuş gibi oynadılar mı falan diye  :lol: İşte böyle olacaksın öyle fb şampiyon olacak yok şu yok bu yerine böyle lafı yerine koyacaksın.

Haaaa bak şu var Ersunda farklı olan, genelde takımları hızlı başlar, fakat fizik yüklemesi patlıyor. Aynı şeyi erol buluttada gördüm bu sene alanyada yavaş yavaş patlıyor gibi sanki, zorlu fikstürden midir nedir göreceğiz. Hatta Sergen hoca konusunda en büyük korkularımdan biri bu. Mesela Malatya ile fırtına gibi başlamıştı, sonra oyuncular dökülmeye başlamıştı, hatta kendisi de erken form tuttuk gibi bir şey demişti. Umarım Sergen hoca bu konuyu küçümsemez, diri gözüken takımlar ikinci yarı patlayabiliyor, fakat bazı tdlerde de ikinci yarı açılabiliyor(şenol hoca).

Çevrimiçi levitate

ne kadar nefret etsem bile ft bile bunun kadar uçmuyor en azından basın toplantılarında. bize yenildiğinde mesela koca Beşiktaş'a yenildik, bu oyuncu kadrosuyla olmaz vs vs tarzı kendi eleştirisini bile yapıyor. Düşün yani ft gibi egolu bir adamda bile bu ersundaki ego yok.

Bizim Sergen hoca bile bu konuda bir açıklama yaptı, işte eleştirilmiş 8de kapanır falan niye demediği için ft gibi. Kendisi de şey dedi oyuncular hiç demotive olmuş gibi oynadılar mı falan diye  :lol: İşte böyle olacaksın öyle fb şampiyon olacak yok şu yok bu yerine böyle lafı yerine koyacaksın.

Haaaa bak şu var Ersunda farklı olan, genelde takımları hızlı başlar, fakat fizik yüklemesi patlıyor. Aynı şeyi erol buluttada gördüm bu sene alanyada yavaş yavaş patlıyor gibi sanki, zorlu fikstürden midir nedir göreceğiz. Hatta Sergen hoca konusunda en büyük korkularımdan biri bu. Mesela Malatya ile fırtına gibi başlamıştı, sonra oyuncular dökülmeye başlamıştı, hatta kendisi de erken form tuttuk gibi bir şey demişti. Umarım Sergen hoca bu konuyu küçümsemez, diri gözüken takımlar ikinci yarı patlayabiliyor, fakat bazı tdlerde de ikinci yarı açılabiliyor(şenol hoca).

adamlar temmuz sonu gibi maça çıkmıştı abi patlamaları normal

biraz arpaları kesildi falan ama yine iyi gidiyorlardı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

adamlar temmuz sonu gibi maça çıkmıştı abi patlamaları normal

biraz arpaları kesildi falan ama yine iyi gidiyorlardı

Ne demek normal yahu bu mantığı anlamıyorum ben.
Bunlar bahanedir kardeşim kusura bakma, bizde hep ön elemelerden katılmamıza rağmen ligte 5-6 maç sonra salmıyorduk.
Fiziki olarak gitti malatya, hadi desen ki malatya parasını vermiyolar vs vs falan.
Sergen hoca maalesef her gittiği takımda biraz parlayıp sonra kötüye gitmeye başlıyor.
Aslında benim korkum o, mesela bizde çok diri bir Beşiktaş görüyoruz pres yapan falan. Bir kaç maç sonra böyle sönmekten korkuyorum. Olabilir tabiki de Sergen hoca hata yapmıştır yanlış yüklemeler yapıyordur, bunları görüp düzeltmesi lazım. Umarım hatalarından ders almıştır.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bunlar bahanedir kardeşim kusura bakma, bizde hep ön elemelerden katılmamıza rağmen ligte 5-6 maç sonra salmıyorduk.
Fiziki olarak gitti malatya, hadi desen ki malatya parasını vermiyolar vs vs falan.
Sergen hoca maalesef her gittiği takımda biraz parlayıp sonra kötüye gitmeye başlıyor.
Aslında benim korkum o, mesela bizde çok diri bir Beşiktaş görüyoruz pres yapan falan. Bir kaç maç sonra böyle sönmekten korkuyorum. Olabilir tabiki de Sergen hoca hata yapmıştır yanlış yüklemeler yapıyordur, bunları görüp düzeltmesi lazım. Umarım hatalarından ders almıştır.
Takımdaki kondisyon hocası çok önemli bu konuda.
İtalyan bir hocayla çalışıyor galiba normalde İtalyanlar hocalar iyidir.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Haklısın ama o ego ve burnundan kıl aldırmama olayı biraz Fener camiasının teknik direktöründen beklediği bir şeymiş gibi geliyor bana.

Sergen'in basın toplantıları benim için keyif oldu diyebilirim. Son derece egosuz, anlaşılır, konuşması gerektiği kadar konuşuyor. Yapmacıklık ve rol icabı olmadan, kendisi olarak ve maçın önüne geçmeden bu işi düzgün becerebilmesiyle ülkemizde belki de tek diyebilirim. Ben Mehmet Özdilek'i de çok beğenirim bu konuda ama pazarlamasına yeterli önemi göstermedi. Doğru kişilerle çalışsaydı kariyer anlamında çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

Form konusunda her tarzın avantajı dezavantajı bulunuyor. Sergen'in takımları da dediğin gibi erken form tutar. İçinde olduğumuz durumda zaten bu şekilde çalışmamız gerekiyordu belki ama ileride neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Çevrimiçi levitate

bilemeyiz abi belki hoca hatalıdır belki arpası verilmemiştir takımın ya da başka birşeyler vardır

önümüzdeki rahat fikstürde dediğin problemler yaşanırsa sıkıntı ama sanmıyorum ya. hocanın saçmalayacağı anlar elbet olacak ama malatya çöküş gibi olmaz (ki malatya 7. falandı hoca bıraktığında)

burası beşiktaş arada büyük fark var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

aşırı küçümsüyorsun abi bizim kadroyu. daha iki hafta önce o sanki üç gömlek üstümüzde gibi anlattığın takımla oynadık. şans eseri bir puan aldılar. boateng'in yanında mı maradona gibi kalacak guilherme. kariyerinin zirvesi benevento olan adam. tamam kadro muhteşem değil sıkıntılı kadro da o kadar da değil.
Oynadik da noldu
Tak tak yerlestirdiler 2 sefer gelip
Boatenkin yerine degil diyabinin lensin yerine dusunuyorum ya da gecen hafta boyd 10numara falan oynuyordu
Gulerme bunlarin yaninda kasar futbolcu
Kariyer zirvesi benevento olan adam doye lafa girersen bizim kadrodaki livirpul gormus de cl finali yapmis da nolmus derim

Çevrimdışı Erman1903

Oynadik da noldu
Tak tak yerlestirdiler 2 sefer gelip
Boatenkin yerine degil diyabinin lensin yerine dusunuyorum ya da gecen hafta boyd 10numara falan oynuyordu
Gulerme bunlarin yaninda kasar futbolcu
Kariyer zirvesi benevento olan adam doye lafa girersen bizim kadrodaki livirpul gormus de cl finali yapmis da nolmus derim
Forvet kalitesiyle puan aldılar. Guilherme bana göre de gol yollarında Boyd-Diaby-Lens'den daha etkili bir oyuncu. Sorumluluk onun üzerinde olursa 1 atamaz 2 atamaz ama üçüncüde gider bir şekilde bulur golü.

Çevrimdışı mylife1903

bilemeyiz abi belki hoca hatalıdır belki arpası verilmemiştir takımın ya da başka birşeyler vardır

önümüzdeki rahat fikstürde dediğin problemler yaşanırsa sıkıntı ama sanmıyorum ya. hocanın saçmalayacağı anlar elbet olacak ama malatya çöküş gibi olmaz (ki malatya 7. falandı hoca bıraktığında)

burası beşiktaş arada büyük fark var
Cogu anadolu takimi aynidir
Iyi oyunculari vardir ama maclar kizistikca bunlar sendelemeye baslar
Sakatlik cezalar baslar
Kadro dar sonucta
Baskan karisir falan dagilirsin
Sivas mesela iyi bile gitti

Çevrimdışı mylife1903

Forvet kalitesiyle puan aldılar. Guilherme bana göre de gol yollarında Boyd-Diaby-Lens'den daha etkili bir oyuncu. Sorumluluk onun üzerinde olursa 1 atamaz 2 atamaz ama üçüncüde gider bir şekilde bulur golü.
Firvet kalitesi onemli de
Sorlotu bize koysan ekubanin verdigi topu bizimkiler verip ona attirabilecek mi
Tek basina da bi yere kadar gider o top kaleye zor sokarsin
Bu hafta roze macinda dondu verdi hasirt diye soktu tsli
Bizimkiler bos kaleye eliyle atamaz topu

Çevrimdışı Erman1903

Firvet kalitesi onemli de
Sorlotu bize koysan ekubanin verdigi topu bizimkiler verip ona attirabilecek mi
Tek basina da bi yere kadar gider o top kaleye zor sokarsin
Bu hafta roze macinda dondu verdi hasirt diye soktu tsli
Bizimkiler bos kaleye eliyle atamaz topu

Öyle dedim ama sonra insan her zaman önce kendine bakmalı diye düşündüğüm için pişman oldum. Çabuk yazarsın diye değiştirmedim :).

Hepsini geçtim bizimkiler verseler de soksalar Karius alacak içeri zaten.

Çevrimdışı mylife1903

Öyle dedim ama sonra insan her zaman önce kendine bakmalı diye düşündüğüm için pişman oldum. Çabuk yazarsın diye değiştirmedim :).

Hepsini geçtim bizimkiler verseler de soksalar Karius alacak içeri zaten.
Ya bak daha ilginc bisi diyim sana
Bu cocuklarin gol kacirmasina sebep karyustur :evillol:
Antremanda golleri siraliyon buna ulan ne topcuyum diyon sonra maca cikiyin anadolu takiminin kalecisi yemiyir aynisi bi dagiliyorsun
Sonra taraftar basliyor hoca diyabiyi neden oynatiyir
Yahu adam her antreman 7-8 gol sokuyor belki
Herkes karyus degil tabi

Artik seviye bu olacak gibi coskulu eforlu icsaha maclari ile zirveye tutunmaya calisacaz onumuzdeki senelerde, deplasmanda da yenilmemeye calisacaz

Isin gercegi su kadroda besiktasin 11ine yazacagin gg atiba burak var yas ortalamalwri 79
Hadi kanaat notuyla torpil yapip sinif gecirsen ruiz caner layic
4.5 topcu
Vidayi yazmiyorum o maas acayio luks o butceye 4 adam oynatmamis lazim
Kiraliklar kapsama alani disi
Seneye daha da kotu olma ihtimali hic az degil
Mecbur bu sistem degisecek tam da kopamiyoruz hedeften denemeler baslasin
Cirpindikca batiyiruz
Zamaninda cok dedik satma alma diye koy kadronu oyna paralar akarken de kovayi koy doldur
Bi tanesini yapar insan

Kulubu komple bosalttilar ajan olsa boyle kotuluk yapmaz anlasilir yakalanirim diye

Bu fonun pislikleri kolay temizlenmez yillwrca surecek
Sitada giremeyeceksin dedigimde kuoa kaldiriyordu oyle belliydiki

Çevrimdışı Erman1903

Ya bak daha ilginc bisi diyim sana
Bu cocuklarin gol kacirmasina sebep karyustur :evillol:
Antremanda golleri siraliyon buna ulan ne topcuyum diyon sonra maca cikiyin anadolu takiminin kalecisi yemiyir aynisi bi dagiliyorsun
Sonra taraftar basliyor hoca diyabiyi neden oynatiyir
Yahu adam her antreman 7-8 gol sokuyor belki
Herkes karyus degil tabi

Artik seviye bu olacak gibi coskulu eforlu icsaha maclari ile zirveye tutunmaya calisacaz onumuzdeki senelerde, deplasmanda da yenilmemeye calisacaz

Isin gercegi su kadroda besiktasin 11ine yazacagin gg atiba burak var yas ortalamalwri 79
Hadi kanaat notuyla torpil yapip sinif gecirsen ruiz caner layic
4.5 topcu
Vidayi yazmiyorum o maas acayio luks o butceye 4 adam oynatmamis lazim
Kiraliklar kapsama alani disi
Seneye daha da kotu olma ihtimali hic az degil
Mecbur bu sistem degisecek tam da kopamiyoruz hedeften denemeler baslasin
Cirpindikca batiyiruz
Zamaninda cok dedik satma alma diye koy kadronu oyna paralar akarken de kovayi koy doldur
Bi tanesini yapar insan

Kulubu komple bosalttilar ajan olsa boyle kotuluk yapmaz anlasilir yakalanirim diye

Bu fonun pislikleri kolay temizlenmez yillwrca surecek
Sitada giremeyeceksin dedigimde kuoa kaldiriyordu oyle belliydiki

Elbette etkisi var Karius'un. Oyuncuların kafasında olduğu gibi kaç bin seyircinin de kafasında o var maçın başından sonuna kadar. Küçümsenecek bir beklenti değil, Karius da sağ olsun hiç boşa çıkartmıyor.

F.O insanların hayallerini çaldı bir nevi, şu an içinde bulunduğumuz durum özellikle genç nesil adına çok üzücü. Başarı varken dediğin gibi fark edilmiyordu. Çok zor bir lig değil her şey hallolur umutsuzluğa kapılmamalı diyeceğim ama keşke bu noktalara kadar gelmeseydik. 

Ben N'Koudou'yu eklerim, Vida 1,5 olsa belki. Bana göre Mirin bile bu sene ondan daha faydalı olacaktı. Önceki sezonların aksine son derece ciddi çalışan, sol stoper oynatıldığı halde hazırlık maçlarının lider oyuncusu gözüken adamı Roco'ya teklif gelmediği için harcadılar. Normalde gülen - espri kaynağı bir tip, suratından bile belliydi bu sene farklı olacağı.

Quaresma gönderip Boyd-Diaby aldık, transfer kapanana kadar yollamaya çalıştığımız Lens ile oynuyoruz. Düşündükçe içi kıyılıyor insanın, neyse ki artık hocamız Avcı değil Sergen. Taraftar olarak geleceğe biraz da olsa umutla bakmayı sağlıyor.
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 05:57:00 Erman1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Atiba’nın gol olan kafa vuruşu öncesi VAR aracılığıyla tespit edilen penaltıda Burak Yılmaz topu ağlara gönderdi

Nasi bir futbol dunyasindayiz arkadas
Gol oncesi penalti
Hem gol hem penalti
Hayir yani golu say sonra penaltiyi da ver 2-0 yapalim ozaman
Kim ne diyecek

Çevrimiçi Necmi

Sabah baktim once sonuclara
Ibbye bah herifler 4 cekmis

1509satir necmi yazisi yazacaktim keyfim kacti
Ya bu avcinin ne mal oldugu hala daha anlasilmadi
Kadrosu iyi diyorduk herifin yok yok gomuyorlardi kadroyu avciyi sisirmek icin
Kalecisi iyi diyorduk
Yok avci var ondan yemiyir
Lan kaleci ile ne alakasi var
Karyusa yapaydi avci efektini de yemeseydi kumbara

Sonra sergen calismadi 6 aydan uzun
Yahu bu ulkede hangi hoca 10 sene ayni takimi calistirmis
Goksele sorsan bin pismandir simdi
Gecen sene devre arasi kovaydi avciyi getireydi denizliyi belki kupayi alirdi

Avcıya laf etme iyi hoca :D
fener düşünüyormuş avcıyı ses etme :bandit:
sende bazen hiç uyanık olamıyorsun :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Avcıya laf etme iyi hoca :D
fener düşünüyormuş avcıyı ses etme :bandit:
sende bazen hiç uyanık olamıyorsun :bandit:
Abi fb biz mi
Isoyu tolgayi soktuk herifler 2-3 oynatti uyandi hemen
Avciya temkinli yaklasirlar
Sozlesmesi bizde degil mi avcinin hala 150-200 lira bons versinler

Çevrimdışı cursedofdragon

biz bu davies'i alacaktık değil mi bayern adamı kanatta sol beke evirmiş.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi mellfred

Şu an 5. Sıradayız
Üstümüzdeki Sivas trabZon ve Başak maçları geride kaldı.
Alttaki yakın puanlı Alanya’yı yendik Fener ile içeride oynayacağız
Sergen umut veriyor, taraftar da sonuna kadar destek olursa sonuna kadar şampiyonluğu kovalayabilriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım derbiye yetişir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Umarım derbiye yetişir.

ankaragücü maçında yok mu  :bawling: