Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680494 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı yaço58

:bandit:

Bu kadar pervasız şekilde hakkımıza yiyenlere bu göndörme çok hafif kalır koy vidanın pozisyonunu bu dünyanın heryer inde penaltıdır diye başla sert bir açıklama yap adamlar Vodafoneda ellerini kollarını sallayarak doğruyor bizi

Çevrimiçi sozkul

Boateng bir ara sekiyordu topsuz alanda iken, bir haber var mı ? Sakatlanmadı değil mi?
Takıma renk ve akıl kattı, kral çıplak dedi adeta bu takımda yetenekve akıl eksikliği var dedi oyunuyla.
Nkodu ve Diaby'yi  nerden buldular saç baş yoluyorum ben stadda seyrederken bunları.

Çevrimdışı mylife1903

Boateng bir ara sekiyordu topsuz alanda iken, bir haber var mı ? Sakatlanmadı değil mi?
Takıma renk ve akıl kattı, kral çıplak dedi adeta bu takımda yetenekve akıl eksikliği var dedi oyunuyla.
Nkodu ve Diaby'yi  nerden buldular saç baş yoluyorum ben stadda seyrederken bunları.
Lensi alanlar almis iste abi

Çevrimdışı Onur Küçük

Bizim vizyonumuz yetmez ona Nkoudu ve Diaby'yi kim nasıl hangi kriterlere göre bulmuş; Süleyman abi. Boateng'in sakatlanmış olduğunu sanmıyorum, öyle ciddi bir pozisyon değildi ama ne olur ne olmaz varsa yarın açıklaması olur. 

Çevrimdışı yaço58

Caner konusu can sıkıcı oraya rebecho hamlesi lazım sol taraf otoban oluyor rebechonım 2.5m satın alma opsiyonunu kullanmamak için oynamıyoruz ama en büyük sıkıntı sol bek Caner geri koşmuyor bir bekin önceliği savunmadır adam savunmanın dengeyi alt üst ediyor geri koşmuyor bugun 2.yarı topu kaptırdık rakip Kontra yaptı Burak boateng bizim ceza sahasına kadar depar atıp geldi Caner daha orta sahada yavaş yavaş geri dönüyordu böyle olmaz önümüzde 2 çok önemli maç var ve Caner Visca eşleşmesi çok sıkıntı bunun rakipte farkında olacaktır inşallah sergen hpca bir önlem alır Caner dönmeyincs ruiz sol bekin kademesine giriyor savunmanım dengesi iyice bozuluyor artık boateng on numara oynamalı attığı golde topu gökhana aktarıp içeri koşu yapığ klas bitirişi muazzamdı ancak ljajici sol tarafta kullanmak daha iyi bir seçenek olabilir nkadouda oyun sıkıştığında sonradan girer denizli maçı gibi yorgun savunmaya karşı

Çevrimdışı mrred

Sergen Yalçın'ın açıklamalarından satır başlar ;
-Lens faydalı bir oyuncu fizikli bir oyuncu fizik gücü iyi bir oyuncu
-Oyunun son yarım saatinde iştahlı oynamak isteyen 80 90 arasında bile pres yapan oyuncu grubu vardı
-Böyle bir oyuna içerideki bütün oyuncular katılmak zorundaydı
-Bu hafta hamle gücümüz vardı
-Sonradan giren oyuncular katkı verdi
-Adem rölanti oynadı takımın gerisinde kaldı
-Adem biraz fizik gücünü arttırarak bize fayda sağlayacaktır
-Geçen hafta takım 115 km koşmuş bu hafta kaç koştuk bilmiyorum bakıcaz
-İyi oyuncu sahada bunu göstermek zorunda iyi oyuncu tahtada olmaz (Neden erken değişiklik yaptığına dair soruya verdiği cevap) Adem ve Burak'a çok güzel mesaj var. Böyle devam.

Çok ince mesajlar var
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2020, 22:57:05 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Alper1903

Bunu daha once de soylemistim twitter’da goygoy tweeti atmak cozum degil. bugun hakemin yaptigi (Hakaret Yasak)₅ hesabi acilen sorulmali. bunlar oyle bakmadim gormedim duymadim tarzi olaylar degil. bariz art niyet var. kazandin diye haftaya bunlarla karsilasmayacaksin veya yine atar yeneriz diye bir olay yok.

Ustune bizim bi goztepe maci tekrarimiz vardi ne oldu o? ustunu mu ortmeye calisiyor tff-mhk? bu mac tekrar edilirse ve yenersek yine potadayiz. en cok bunun ustunde durulmasi gerekiyor.

Uyumayın artik isinizi yapin.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2020, 23:01:04 Alper1903 ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ne koyduk be  :D Çekirdeğim hazır fb maçını izlicem, berabere bitse de keyiflensem iyice.

Değmeğin keyfime.. Bi de göztepe maç tekrarı kararı gelsin de haftaya bomba gibi başlayalım  :sevinc

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Misafirlikteydim ara ara twitterdan baktım gs fb falan öyle trollerle yükleniyordu ki yüzsüzce sanki antep doğranmış havası veriyorlardı. Bu ülkede bir maçta 3 golü iptal edilmiş 2 %100 penaltısı verilmemiş rakibine kırmızı verilmemiş bırak büyük takımı anadolu takımı bile çıkmaz... Adamlar öyle yüzsüz ki eleştirdikleri 2 pozisyon olmayıp bizim diğer olması gerekenler olsa daha farklı kazanacağız zaten. Yaptıkları algı ile bilmeyen biri olsa Beşiktaş kollanıyor der... Yönetimlerimiz başkanlık rakiplerinin aleyhine değil de şu hakem hatalarına kullansalar şu paralı hesapları sırtımız yere gelmez... Tam çıkıp ortalık velveleye verilecek maç... Yoksa doğrandığımız maçta bile Beşiktaş kollanıyor yaftası yapıştırılacak üzerimize...

aleyhine verilen haklı 2 penaltıya rağmen son dk larda olmayan penaltı verilmedi diye fb liler mobeselere bile konuşuyorlar. alanyalı atsa 2-1 yenilecekleri maçta 1-1 kalmışlar şükredeceklerine ağlıyorlar haksızken konuşuyor millet biz haklı iken susuyoruz...

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen hocanın maç sonu açıklamaları güzel
Ayrıca fikstür sorusuna verdiği cevap süperdi  :lol: Bize bu lazım hep kendimizi kasıp duruyoruz biraz rahat olmamız lazım bu sene gidik sene zaten, ne kadar üstte olursak ne kadar maç kazanırsak o kadar güzel.

Diaby bence bizdeki en iyi maçını oynadı, içeri girdi bir şeyler yapmaya çalıştı. Bu adamın çapı bu.
Ayrıca lensi daha kaç hafta önceden söyledim eldeki en iyi kanat şuan lens. Zayıflamış gördüm, attığı kafa golü de süperdi yahu talisca atsa herkes yazardı ama lens atınca kimse ne gol attı be dememiş :lol:

Ayrıca rezalet bir hakemdi, sırf kaçırırlar diye adam penaltı verdi yahu net golü. Penaltı kazandığımıza ilk defa sevinmedim baya sövdüm  :lol:

Çevrimdışı yaço58

Valla komedi bugun hakem bizi biçmiş 1 yüzde Bi milyon penaltı bide tertemiz golü vermedi bize boatengin Bi pozisyonu var ben penaltı diye gördüm bein tekrarını vermedi o yüzden bişe diyemiyorum bunların konuşulmaso lazımken skandal olarak üm-itten nefrette etsek adam civcilerin maçını normal yönetti Bi son dk penaltı pozisyonu var tartışmalı adamlar ortalığı yıkıyor medya ortalığı yıkıyor şeytan bugun tvde sanki fenerin 10 penaltısı verilmedi gibi konuşuyor adamlar istiyor ki kayrılsınlar hak yesinler bunu istiyorlar koç bizim penaltılarımız verilmediği faıl olan pozisyonda gol attılar bize maç sonu pişkin pişkin böyle yönetilirze şampiyon oluruz diye açıklama yaptı renkliler hep aynı biz çok şükür Beşiktaşlıyız sadece hakkımız olanı istiyoruz ama yönetimin bugun ortalığı yıkması lazımdı vidanın arkadan aşile basıyor yüzde bir milyon penaltı vardaki görüp niye çağıemıyor medyada birde algı var bize kolay penaltı verilmişmiş lan penaltı vermese golü vermek zorunda kalacak adam bare penaltıyu vereyimde belki kaçırır lar diye çaldı o penaltıyı yoksa gol de ofsayt falan yok rakipten geliyor şeytanlık yaptı hakem orada da bu maçtan sonra zamanıydı konuşmanın yarın öbür gün vaşak yada hamsilerin maçta fahiş hata yapılırsa aleyhimize bu sefer konuşmanın hiçbir faydası olmaz çıkın konuşun göndermeyle falan olmaz

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen hocanın basın açıklamasını izledim boydu üstüne basa basa tekrarladı. Boydu ciddi bir seçenek olarak görüyor bence.
Son olarak medya şampiyonluk stresine sokmaya çalışmak için, kaç defa aynı soruyu sordu. Hoca ısrarla bir şey söylemeyeceğim dedim. Hocayı yeme çabası bunlar, oyuna gelmemeliyiz. Uçmayalım şampiyonluk falan diye maç maç gidelim, olabildiğince fazla puan almaya odaklanalım. Ne koparırsak kar öyle düşünelim bu ölü sezondan.

Üstelik burda kaç haftadır belirttiğim bir konu olan mental konusuna sıkça değinmiş. Bence en büyük problemlerimizden biri bu, çok çabuk kırılıyoruz bu camia olarakta geçerli. Şansına zor bir 5 hafta geldi.

Çevrimdışı worns

izleyemedim. özet filan da kesmiyor. :) bi ara 90 dk'ya ulaşabileceğimiz kaynaklar olduğu konuşuluyordu. @mrred sanki sen öyle bişey söylemiştin diye hatırlıyorum. varsa link çok süper olur valla.

edit: çok teşekkürler @MUSTAFA_
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2020, 01:25:35 worns ]

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Uzay takımı fener'in 2 puan gerisindeyiz.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Hakli yalniz
Bize boyle penalti verseler sabaha kadar kufur ederiz
Ofsayta falan da benzemiyor
Golu ver gec iste

mevzu zaten o  golu verse gol ama penaltiyi verd ki biihtimal kaciririz diye ahh seni alper ukusoy ahh!,, ansinin gozu
Yorgo

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Herhalde 15 olmustur bu sene bize verilmeyen penalti sayisi, daha 13 hafta var, ama simdiden bu bir rekordur herhalde. Burdan en az 9-10 puan cikar, al sana liderlik, yönetim bu isleri bukadar hafife almamali. Yenmis olsanda konuşacaksin, rakip bukadar zayif olmasa yine hakem yüzünden puanlar kaybedecekdin, iki net penaltin, bir nizami golün, bide rakibin 13 numarasi en az 4-5 kere sarı kartlik pozisyonu var, ama vermedi, ikinci yari resmen dayak yedik, nkoudu ve gökhana ilk faulde pat diye sari verebildi hakem bozuntusu.

Susma yönetim susssmaaaa.... ,  sustukca daha kötüsünü yapacaklar...
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sinan23

Bu ligde hem fizikli hem tekniği olan oyuncun olacak. Boateng ikili mücadelede yanına yaklastirmiyor. Bu arada lensi ilk kez böyle kıvrak gördüm. Estetik çalımlarla başlamış. 10 maç iyi oynarsa ligi götürürüz.

Çevrimdışı mrred

Maçın tekrarı yayınlanmış isteyen varsa mesaj atabilir
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

izleyemedim. özet filan da kesmiyor. :) bi ara 90 dk'ya ulaşabileceğimiz kaynaklar olduğu konuşuluyordu. @mrred sanki sen öyle bişey söylemiştin diye hatırlıyorum. varsa link çok süper olur valla.

edit: çok teşekkürler @MUSTAFA_
Mesaj kutuna bakabilirsin yolladım
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Maçın ilk yarısında Burak çok sık ofsayta düşmesine rağmen hücumda baya hareketli en azından Burak'ın 1. özelliğinden bu maç özelinde faydalanmayı düşünmüşüz bu olumlu bir şey
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2020, 11:02:11 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Nkudu hücum pres ve atletizm konusunda ayrıca caner'in açıklarını kapatma konusunda tam bir takım oyuncusu. Bu çocuk bu kadar gömülmeyi hak etmiyor. Bu 3 görselde yaptığı hücum presse örnekler var
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

nkudu 2 top kapma teşebbüsünde bulunmuş 2 sinde de başarılı olmuş. Ayrıca takımda en fazla ikili mücadeleye giren 2. oyuncu Peki en çok ikili mücadeleye giren 1. oyuncu kim Diaby buyrun istatistikler
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2020, 11:03:48 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Nkudu ve diabynin insanların gözünde kötü gözükmesinin tek sebebi hücum katkılarının ve özellikle pas tercihlerinin kötü olması. Oyunu bir bütün olarak değerlendirmek gerekirse hiç koşmayan ve hücumda da katkı vermeyen Burak ve Ljajic yerine bu ikisi üzerine takım kurmayı tercih ederim. Zaten Sergen Yalçın da böyle değerlendirmiş olacak ki ilk çıkardığı oyuncu Ljajic oldu
The great gig in the sky