Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1681319 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

Hesap zamani geldi
Ben unutmadim unutana da hatirlatirim

Sunu bastirip soyunma odasina yapistirsinlar

Çevrimiçi Necmi

3 atariz diyom gsye abi
Birak tek sen demissin isini simdi
ben dedim puan kaybedersek yatarım kulağımın üstüne kazanırsak ben demişdim derim
formulü buldum artık :D

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Falkaoyu cok dillendirmeyin gozunuzu sevem guiza gihi olacah kezman gibi olacah
Cikip bize atar 2 tane sonra yatisa devam hic saka yapilmayacak bir topcu adam.
Arpasini versinler hic bi sakatligi falan kalmaz ciksr oynar da belhanda jiguli babel ne der o konu onemli
Gomez de bizde 5 aldi deniyordu hic tartisildi mi negredonun 4.35i gibi

59 yasinda adam aliyorsun riski var muhim olan yatisa gelip gelmedigini anlamak onu da konusup gorusen anlayacak.
Yahu o gomisi alaydik biz mesela 3 mac toraak diye bayilirdi sahankn krtasinda daha da ayilmazdi boyle de cenabet camiayizdir

Tamam abi işte falcao fazla dillendirilmesin diye olumlu dillendirilip kapattım hemen cidden yoksa vodafoneda golü olurdu  :lol: ben onda dolar sıkışması olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı mylife1903

ben dedim puan kaybedersek yatarım kulağımın üstüne kazanırsak ben demişdim derim
formulü buldum artık :D
derbi mac abi bu
Herkes hazirlanacak
Supruz yapan kazanacak
Ayrica derbileri genelde daha com ihtiyaci olan kazanir evsahibiyiz
Paf takimi ciksa kafa kafaya oynar gsyle

Çevrimdışı mrred

benzeri şeyler neticesinde ruhsatı alınmayan pek çok avukat vardır ve bunu eminim sende biliyorsundur. şafak öyle değildir bence de iddia doğru ise dediğim gibi mavi boncuk dağıtmayı seven çok avukat var onlardan biridir  sadece.
İster istemez Avcı tedirgin çünkü 8 haftada 12 gol yemiş takım. Defansif açıdan tedbiri elden bırakmak istememesi bir derece anlaşılır.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunu geçen gün arkadaşım gönderdi bana  :tabe: Kolanın asidini yudumlarken demiş de bana daha çok biranın köpüğü gibi geldi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Evet geçen sene gsnin daha kötü kadrosu olmasına rağmen, bizde fb gibi bir taktikle çıkıp hatta ilk 30 dakika daha iyi oynamıştık fakat hakemler bizden almıştı. O  zamanlar hoca elinden geleni yaptı, en doğru kadroyu çıkarttı desekte burda bir ton eleştiri aldık, necip hala bu takımda mı bilmem ne falan diye, aynı taktikle ersun çıktı berabere kaldı diye, mourinho yapmadıkları kaldı adamı. şenol hocanın ise o zamanlar hakkını yemişlerdi ve takımı daha da iyi oynamasına rağmen hakem yüzünden kaybetmiştik.
bana necipin oynadığı maçların bir çetelesini çıkarın kaç galibiyet kaç beraberlik kaç malubiyet.necip varken necip oynar gerekirse aynı bölgedeki bütün opsiyonlar sakatlanır cezalı olur, o necip oynar.

Çevrimiçi murat

yoo unutmadım ama sanırım sen erzurum kayseri maçlarını hatta fener maçını unutmuşsun fener maçında güven yerine daha güvenilir bir oyuncu olsa o maçı 5-0 alırdık 4 puan bıraktıgımız erzurum kayseri maçları ona keza...
güveni de zamanında çok şişirdiler yapmayın etmeyin dedik.larini de şişirdiler iki maç kötü olunca da tukaka ettiler.burağın arkasında en azından bir larin ruiz vida arkasında bir mirin imiz olsaydı.profil olarak uygun oyunculardı.

bana necipin oynadığı maçların bir çetelesini çıkarın kaç galibiyet kaç beraberlik kaç malubiyet.necip varken necip oynar gerekirse aynı bölgedeki bütün opsiyonlar sakatlanır cezalı olur, o necip oynar.
Necip mükkemel değil sadece o maç özelinde o anki kadro durumunda ve o planda oynaması gereken kişi oydu. O gerekli falan anlamında değil, iyisi olsa oynasaydı tabi.

güveni de zamanında çok şişirdiler yapmayın etmeyin dedik.larini de şişirdiler iki maç kötü olunca da tukaka ettiler.burağın arkasında en azından bir larin ruiz vida arkasında bir mirin imiz olsaydı.profil olarak uygun oyunculardı.

larin değil ama mirin kalması gerektiğini düşünenlerden biri benim. Oynayacağımız oyun stili ve rocoya göre ayağı daha iyi ve daha hızlı olmasından dolayı. Larine bakma umut vol2 kendisi, belçika liginde skor yapmayanı dövüyorlar. Çok şükür sezon sonu kendisinden kurtulacağız.

Çevrimdışı ozankarakoc

Yalnız şu Falcao'yu, Robin Van Persie'yi, Sturridge'i falan düşününce Mario Gomez'in ne kadar harika bir hamle ve müthiş bir karakter olduğu yeniden ortaya çıkıyor. Ölene kadar özlemeye devam edeceğim.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorunların sebebi belli oldu. Sezon başından beri oyuncuların maaşları ödenmiyormuş. Yazık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sorunların sebebi belli oldu. Sezon başından beri oyuncuların maaşları ödenmiyormuş. Yazık...

Noldu bi anda?? Bir haber falan mı okudun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Ay sonuna kadar borçsuzluk kağıdı gerekiyor diyorlardı. Bir hafta içinde ödenirse bütün sakatlar hop diye iyileşiverir!

Of, iki senede düştüğümüz hale bak...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ay sonuna kadar borçsuzluk kağıdı gerekiyor diyorlardı. Bir hafta içinde ödenirse bütün sakatlar hop diye iyileşiverir!

Of, iki senede düştüğümüz hale bak...
Biz hiçbir zaman maaşları zamanında ödeyemedik. Ancak herhalde lige de maaşları ödemeden hiç girmedik  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Ruizden duyum var ama digerlerini bilemem
Ruiz daha da zor oynar gibi de dendi ama orasini bilemem
Ne ka ekmek o ka kofte

Çevrimiçi levitate

Ruizden duyum var ama digerlerini bilemem
Ruiz daha da zor oynar gibi de dendi ama orasini bilemem
Ne ka ekmek o ka kofte
sakatların hepsi tesisteymiş bugün ozzy burak koşu yapmış diyolar

demek paralar yatsa gs maçına tam kadro çıkıcaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan23

Kolo çok güzel attı az önce. Hani şu Boyd u yerine tercih ettiğimiz adam.

Çevrimiçi sozkul

tuncaboyluda yd sonrası f.orman ilaç gibi geldi demişti (ki doğruydu) ama giderken yd.den beter takım bıraktı.

Y.D. gittiğinde şampiyonluk hayalleri bana çok  uzaktı, hayal bile edemiyordum. Şu anda da uzak ama o kadar değil. Hayalini kurabiliyorum en azından.
Çok çabuk unutuyoruz, en son batırılan iğne hep en büyük iğneymiş gibi geliyor.
O zaman tek batmış kulüp biz gibiydik, şu anda bence herkes batmış durumda, olayı eşitledik.
GS'ye o 500 milyon riva için verilmeseydi, FB'ye Ali Koç gelmeseydi biz kötünün iyisi olacaktık.
Büyük bir fırsat kaçırdık, o ayrı ama şimdi en azından şartlar eşitmiş gibi geliyor.
Yakında hiç bir Türk kulübü CL'e gidemeyecek, şartlar tam eşitlenecek. Parasız yaşamayı en iyi beceren kulüp biziz, önümüzdeki yıllar bizim yıllarımız olacak.
ANÇ'den en büyük ümidim mali disiplin, şu an için en önemli konu o. TC de para bitti gibi sanki. Ilk kez bir krize girip hızlıca çıkamadık. Alışık olduğumuz bir senaryo değil bu..
daha aşağıya doğru gidilecek yol var sanki.
20 bin TL maaşlı bir CEO bulalım, iyi CEO ekonomi yukarı giderken lazım, şimdi değil.
120 bin TL maaşlı CEO'muz iyiydi anlamı çıkmasın buradan, kendisini tanımıyorum.

Çevrimiçi murat

Kolo çok güzel attı az önce. Hani şu Boyd u yerine tercih ettiğimiz adam.
o golü atmasa iyi tercih mi olacaktı boyd.sorun şu ki gelen hiçbir oyuncudan verim alamıyoruz ilk bir kaç maç ruiz hariç.biri kırmızı görür diğei hiç ortaıkya gözükmez diğerinin önüne pas atacağına ayağına atarsın.eldeki eskilerde aynı verimde değil.tkım mücadele etmiyor tek bir kişinin alıp götürmesini mi bekliyoruz yada bireysel yılzdızlaşıp maç almasını? o dediğin adam gelse farklı mı olacaktı?

Çevrimiçi sozkul

ve dakikalar 80i gösterirken hoca elneniyi çıkarıp orkanı sahaya kurtarıcı olarak sürüyor  :ebebe:

Oyuncu hamlesi konusunda Şenol Hoca kötüydü ama Avcı'da çok kötü. Orda Muhayyer'i alırdım ben ortadan delmeye çalışırdım.. Rakip 10 kişi zaten..

Çevrimiçi sozkul

Sen Necip'den gıcık mı alıyorsun? Hep olumsuzsun, adamın iyi oynadığı hiçbir maç helal dediğini duymadım..  :)

Çevrimiçi sozkul

larin değil ama mirin kalması gerektiğini düşünenlerden biri benim. Oynayacağımız oyun stili ve rocoya göre ayağı daha iyi ve daha hızlı olmasından dolayı. Larine bakma umut vol2 kendisi, belçika liginde skor yapmayanı dövüyorlar. Çok şükür sezon sonu kendisinden kurtulacağız.

Korner atışlarımızda rakibin tutmakta zorlandığı bir adamdı..