Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1708197 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mrred

Ahmet Nur Cebi liste..

Adnan Dalgakıran
Emre Kocadağ
Fatih Hakan Avşar
Mesut Urgancılar
Kemal Erdoğan
Enis Ulusoy
Erdal Torunoğulları
Berkan Gocay

Umut Şenol
Bilgehan Sürmen
Hakan Daltaban
Fırat Fidan
Ali Efe Bezci
Ali Efe Bezci
 :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Baskan olursa cebinin onune eski soylemleri gelecek
Burak yilmaz kasinacak
Quaresma konusu kasinacak, sureyya abinkn istine idrarini yapti diyen anc degil miydi abi?
Sonra gidip alip gelen de tekrar anc degil miydi?

Hep diyom azicik politik konusun arkadas sonra onunuze koyarlar

Fikret orman ne diyerdu
Cek ver cuk ver devri bitti artik oyle 6 ay odeme yapma falan bitti o gunler, bah noldi karsiliksiz cuk veriyon artik

burak konusunu güzel bağladı abi açıklama yaptı quaresma konusunda şenol olsun çebi olsun istemeyen taraftı q7 başkan transferidir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Ali Efe Bezci
 :D

bu besaların veliahtı değil mi? kaç yaşında bu 30 yoktur sanırım. gerçi yedekten girmiş ama olsun güçlü ailenin genç beşiktaş sevdalısı bir bireyi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

umut konusunda insanlar yanılıyor. onun katkısı çebiden az değil
ama şafak konusunda katılıyorum bir metin iki şafak üçüncüde ezikçi başkanıda bunlar bitirdi.
ve bunlarda ısrar etti daha seçime gittiğinde söylemişdim yeni yönetiminde bunlar olursa kendi yaptığı staddan yuhalanarak
gider diye allahtan o durum oluşmadı. ama taraftar tepkisiylede gitti sonunun stadda yuhalanmak olduğunu anladı
şimdi nerde hata yaptım diyordur.
insanlar istifa derken sandılarki yerine sağlam biri gelecek kimin geleceği belliydi süpriz isim çıkmazdı.
kimse mutlu olmayacak başkan belli olmadan söylüyorum bunu öncede dedim adalı gelirse ekonomiye bakanlar hiç mutlu olmayacak
Çebi gelirse sportif duruma bakanlar hiç mutlu olmayacak herkes oyuncu yetiştirmeden bahsediyor bunun ütopya olduğunun farkında değiller.
şimdi alt yapı kötü Beşiktaşda forma giyebilecek kalitede oyuncu yetiştirsen sonucu on sene sonra alırsın ondada bir yada iki oyuncu belki
messi falan yetişmez ortalama oyuncu çıkar sen yarışmak istiyorsan transfer yapmak zorundasın herkes oyuncu yetiştirip satacağız
borçları bitireceğiz falan diyorda bu iş fabrikasyon değilki seri üretime geç takır takır üret sat.  başarıyı önemsemeyen amacı oyuncu yetiştirmek olan altınordu kaç tane oyuncu sattı para eden. profesyonelce oyuncu yetiştiriyorda ne oluyor kendi liginde bile şampiyon olamıyor.
bizim hayalperest taraftarımız süperligde oyuncu yetiştirip bunu satacak birde bunlarla başarılı olacak sanıyor Maf dönemi yaptık diyor ama aslında yapmadık
kimse bunun farkında değil o kadroda kaç oyuncu alt yapıdan yetişmeydi. genç oyuncu oynattık diye sanıyorki insanlar biz yetiştirdik
yoksa bizim yetiştirdiğimiz bildiğim rıza ali nihat sergen gökhan var bütün alt yapı başarımız sanırım bu kadar onların dışındakiler sıradan oyuncuydu
alt yapıya yöneleceğiz demek biz sıradan takım olacağız demektir. birde hiçde ekonomik falan değil on yıl uğraşıyorsun iki oyuncu çıkaracağım diye on yıl alt yapıya harcadığın parayı koy çıkardığın oyuncuyu koy bakalım kardamısın zarardamısın.
brezilya olsan ormanda biter gibi yetenek bitse belki birşeyler olur
Metin Ali Feyyaz'dan hiçbirin bizim altyapıdan değildi zaten. Metin Kocaeli Feyyaz Avcılardan Ali de tam nerden bilmiyorum ama bizden değil. Bizim genç oyuncu bulma yöntemimiz şu an kötü çalışmıyor sadece oyuncu bize gelince oynatamıyoruz. Güven ve Dorukhan paralar ödenmediği için oynamaya başladı. Paralar ödense oynamazlardı. Yetiştirici kulüpten ya da Almanyadan gurbetçi almak en hızlı mantıklı çözüm. Bizim gözlemci kalitemizi arttırmamız lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

bu besaların veliahtı değil mi? kaç yaşında bu 30 yoktur sanırım. gerçi yedekten girmiş ama olsun güçlü ailenin genç beşiktaş sevdalısı bir bireyi.
Abi Salih Bezcinin oğlu yaw . Pek güvenilir değildir o yüzden güldüm  :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

22 milyonu cebinden mi vermiş? buraya 22 milyon harcandı diyor cebimden verdim dediğini duymadım cebinden verdiyse helal olsun derim
Bilmiyorum fakat yıllık 15 milyon kira getirisi bence önemli bir gelir kalemi. Bu boludaki kamp tesisleri ve ümraniyeye akademi kurulma olayı da önemli. Bizim iyi özkaynak düzeni hocasına ve gözlemciye ihtiyacımız var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Abi Salih Bezcinin oğlu yaw . Pek güvenilir değildir o yüzden güldüm  :D

bunların ATO vb işleri çetrefilli biliyorum ama hükümete yakın isim kotenjanından iş görür belki.

Çevrimdışı mrred

bunların ATO vb işleri çetrefilli biliyorum ama hükümete yakın isim kotenjanından iş görür belki.
Öyle böyle çetrefilli değil. Belki de armut dibine düşmez ne diyelim...
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Bilmiyorum fakat yıllık 15 milyon kira getirisi bence önemli bir gelir kalemi. Bu boludaki kamp tesisleri ve ümraniyeye akademi kurulma olayı da önemli. Bizim iyi özkaynak düzeni hocasına ve gözlemciye ihtiyacımız var.

baktım, 23 milyon harcadık demiş cümle bireysel değil kulübün parasını ifade eder nitelikte. ha ortada bir para koyma değil emek sarf etme durumu var buna da teşekkür ederiz.

Çevrimiçi Necmi

Baskan olursa cebinin onune eski soylemleri gelecek
Burak yilmaz kasinacak
Quaresma konusu kasinacak, sureyya abinkn istine idrarini yapti diyen anc degil miydi abi?
Sonra gidip alip gelen de tekrar anc degil miydi?

Hep diyom azicik politik konusun arkadas sonra onunuze koyarlar

Fikret orman ne diyerdu
Cek ver cuk ver devri bitti artik oyle 6 ay odeme yapma falan bitti o gunler, bah noldi karsiliksiz cuk veriyon artik
onu söylüyorum zaten gelecek tabiki.
daha başkan olmadan olursa basınada belli taraftar kesiminede koz vermiş oldu.
adalıda başka konulardan gündeme gelecek. bunların hiç birininde Beşiktaşa faydası olmayacak
boşa demiyordum fikret orman kalmalı diye. istifa diyenler bunlardan başka kimin aday olacağını sanıyorduki
ethem olsun bari dedim en azından onun üzerinden Beşiktaşa saldıramazdı kimse.
biraz yürü paşam deyip borçlarıda devlete kitlerdik :D
şimdi Beşiktaşın geleceğini hiçde iyi görmüyorum. umarım yanılırım.
ama ne olursa olsun Beşiktaş çarşının oyuncağı olacağına çebi gelsin bunlarla uğraşalım ötesi daha kötü bence.
sanırım adalı listesindede altınsay olacak en azından kim kazanırsa kazansın birilerinin balonu fena patlayacak.
bir tarafta taraftarın kahraman yaptığı altınsay diğer tarafta yine taraftarın kahraman yaptığı torunoğulları.
neyse belki bu sefer taşın altına elini sokar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Serdal Adalı'nın listesi de belli oldu  :tabe:

Emin Önal
Hüseyin Yücel
Doğan Küçükemre
Ahmet Selçuk Sert
Ahmet Akçelik
Hicabi Gökdereli
Yücel Biçer
Melih Aydoğdu

Süha Taşpolatoğlu
Kemal Çiloğlu
Erdal Karacan
Ahmet Oğuz Uçanlar
Uğur Fora

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

onu söylüyorum zaten gelecek tabiki.
daha başkan olmadan olursa basınada belli taraftar kesiminede koz vermiş oldu.
adalıda başka konulardan gündeme gelecek. bunların hiç birininde Beşiktaşa faydası olmayacak
boşa demiyordum fikret orman kalmalı diye. istifa diyenler bunlardan başka kimin aday olacağını sanıyorduki
ethem olsun bari dedim en azından onun üzerinden Beşiktaşa saldıramazdı kimse.
biraz yürü paşam deyip borçlarıda devlete kitlerdik :D
şimdi Beşiktaşın geleceğini hiçde iyi görmüyorum. umarım yanılırım.
ama ne olursa olsun Beşiktaş çarşının oyuncağı olacağına çebi gelsin bunlarla uğraşalım ötesi daha kötü bence.
sanırım adalı listesindede altınsay olacak en azından kim kazanırsa kazansın birilerinin balonu fena patlayacak.
bir tarafta taraftarın kahraman yaptığı altınsay diğer tarafta yine taraftarın kahraman yaptığı torunoğulları.
neyse belki bu sefer taşın altına elini sokar.

mevzu balon olma konusu ise orman ödüle en büyük aday ve patladı da zaten. bir eksik 2 fazla patlayan patlayana. olan beşiktaşa oluyor.

Çevrimiçi Necmi

Metin Ali Feyyaz'dan hiçbirin bizim altyapıdan değildi zaten. Metin Kocaeli Feyyaz Avcılardan Ali de tam nerden bilmiyorum ama bizden değil. Bizim genç oyuncu bulma yöntemimiz şu an kötü çalışmıyor sadece oyuncu bize gelince oynatamıyoruz. Güven ve Dorukhan paralar ödenmediği için oynamaya başladı. Paralar ödense oynamazlardı. Yetiştirici kulüpten ya da Almanyadan gurbetçi almak en hızlı mantıklı çözüm. Bizim gözlemci kalitemizi arttırmamız lazım
ali bizim altyapıydı sanırım gökhanda öyle hatta bildiğim kadarıyla gökhan alt yapıda forvetti yanlış hatırlamıyorsam a takıma on numara olarak geldi sonra liberoya geçti. rıza alt yapı o zamanki kadroda hatırlamıyorum başka alt yapıdan oyuncu varmı. ama nedense bir aldı yürüdü Beşiktaş alt yapısı diye
bizim bir önceki şampiyonluğumuz alt yapı oyuncularının çoğunluğu ile oldu üstünkaya yönetimiydi sanırım zaten alt yapıyı kuranda üstünkayaydı.

Çevrimiçi Necmi

Emin Önal
Hüseyin Yücel
Doğan Küçükemre
Ahmet Selçuk Sert
Ahmet Akçelik
Hicabi Gökdereli
Yücel Biçer
Melih Aydoğdu

Süha Taşpolatoğlu
Kemal Çiloğlu
Erdal Karacan
Ahmet Oğuz Uçanlar
Uğur Fora

evlilik olmamış herhalde :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adayların oy pusulası renkleri belli oldu  :tabe:

Serdal Adalı - Kırmızı

Hürser Tekinoktay - Mavi

Ahmet Nur Çebi - Krem

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Emin Önal
Hüseyin Yücel
Doğan Küçükemre
Ahmet Selçuk Sert
Ahmet Akçelik
Hicabi Gökdereli
Yücel Biçer
Melih Aydoğdu

Süha Taşpolatoğlu
Kemal Çiloğlu
Erdal Karacan
Ahmet Oğuz Uçanlar
Uğur Fora
Hüseyin Yücel Orman yönetiminde de vardı. Bir kaç tedx vari konuşmasını dinledim bu adamı gözüm tutmuştu.
Çebinin listesinde de Berkan Gocay var onu da baya gözüm tutuyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

altyapı sadece 8 yaşında alıp yetiştirme yeri değildir, 14-16 yaş aralığında çocukları toplayıp yetiştirmek A takıma hazırlamak ya da X bir takıma 1e satıp satıp 2sene sonra 3e almak da bir modeldir, 3e aldığın eleman o an 10luk olmuştur ama sen3e almışsındır gibi. real barca filanda bu modeli uyguluyor.

Çevrimdışı tangaz

olmuş olmuş emin önal, i.ünalın adamı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tepkiyi azaltmak için listeye yazılmamış olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hürser Tekinoktay'ın da listesi belli oldu  :)

Tamer Mert
Emre Esen
Temuçin Tüzecan
Emir Tamer
Mehmet Bilal Özokur
Ercan Ozan
Kamer Dökmeciyan
Ersan Aksoylu

Aker Çıtak
Murat Geçgil
Mehmet Terzi
Çağrı Göksel
​​​​​​​Tuna Fişekçioğlu

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Tepkiyi azaltmak için listeye yazılmamış olabilir  :tabe:
altınsay olacaktı o listede sanırım yine kaçtı :D

Çevrimiçi Necmi

Hürser Tekinoktay'ın da listesi belli oldu  :)

Tamer Mert
Emre Esen
Temuçin Tüzecan
Emir Tamer
Mehmet Bilal Özokur
Ercan Ozan
Kamer Dökmeciyan
Ersan Aksoylu

Aker Çıtak
Murat Geçgil
Mehmet Terzi
Çağrı Göksel
​​​​​​​Tuna Fişekçioğlu
bazı kişiler çıkmış listeden tepki geldi herhalde :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

bazı kişiler çıkmış listeden tepki geldi herhalde :D
Liste tamamen değişmiş gibi geldi bana :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Cephanede stad vardı eyvallah da herkes o stadı yapamazdı ortam güllük gülistanlık falanda değildi tam stad yıkıldı gezi olayları falan patladı ekonomik durum ortadaydı izinler zaten zar zor alındı stadın altından herkes kalkamazdı kalksa yd yapardı stad ne zorluklar ile yapıldı buda bir gerçek
o dediğin teferruatlar unutuldu. Bir söz vardır ya 40 yıl sırtında taşı bir gün belim ağrıyor tsşıyamam de senden kötüsü olmaz.stad zaten yapılırdı kim olsa senol güneşte olmasa beşiktaş şampiyon olamazdı 7 senenin özeti bu oldu.

Çevrimdışı Karabay

Kimsenin listesinden herhangi birini tanımamak...
Yaşasın fakirlik.

Torunoğulları hariç.