Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680424 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

:money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

evet 3 maç oynadıktan sonra alındı abi , takımla milli arada antrenman yaptı ve antepte de 11 başladı ama maça 10 kişi ve 1-0 geride başladık.

ama yine de istenilen özelliklere sahip bir forvet değil maalesef.Sen de biliyorsun ki Beşiktaşın forveti sezonda en az 20-25 gole direk katkı yapmalıdır.

Bu gollerde 1 maç 3 gol atıp 5 maç yatış yapacak şekilde değil en az 2 maçta bir gol ataması şeklinde olmalıdır.

Onun haricindeki bütün forvetler Beşiktaş'ta 1. forfet olamazlar anca alternatif olabilirler.
Beşiktaşın birinci forveti o gplü atar kardeşim oda burak sezonda 20-25 gol atan ikinci forvet kimde var.

Çevrimiçi mellfred

nasıl da üst perdeden yapıştırdılar ama
O pozisyonda elneny tekmeyi savurmasaydı yediği dirsek için VAR başındaki eleman asla pozisyonu izlemeye çaarmazdı
Belhandanın luyindimanın Donkun her defasında yaptığını sadece bir defa yaptık ve anında üst limit ceza

Çevrimiçi MUSTAFA_

nasıl da üst perdeden yapıştırdılar ama
O pozisyonda elneny tekmeyi savurmasaydı yediği dirsek için VAR başındaki eleman asla pozisyonu izlemeye çaarmazdı
Belhandanın luyindimanın Donkun her defasında yaptığını sadece bir defa yaptık ve anında üst limit ceza
Başımızdakilerle bu ceza bile iyi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu anki durum bu. Başımızdakileri pışpışlama isteği duyuyoruz sürekli  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sametbagan

Beşiktaşın birinci forveti o gplü atar kardeşim oda burak sezonda 20-25 gol atan ikinci forvet kimde var.
sakat olmazsa atar ama adm belli bir yaşa gelmiş takım senede en az 40-45 maç yapıyor en az yarısında olmayacak belli

yönetimin yapması gerekeni yapmayınca bizde hocadan mucize bekliyoruz

aynı şey evelki sene ve geçen senenin ilk yarısı başımıza geldi ama asla ders alınmadı

planlama yanlış olunca biz de bu şekilde havanda su dövüyoruz.

ilk düğmeyi yanlış iliklersen diğerlerini vurmanın bir mantığı olmuyor maalesef.

futbolun kuralı atanın da tutanın da iyi olacak bizde tutan muamma atan sakat olunca ligde anca 4 puan alıyorsun

Çevrimdışı tangaz

Evet doğru söylüyorsun lakin eksik söylüyorsun her zaman ki gibi algı kasıyorsun.
Aynı kadronun ilk yarıda 29 puan topladığını atlıyorsun.hatta ekstra babel vardı ilk yarıda tek fark ikinci yarı forvet geldi 40 puan topladık ha bide şaklaban 6-7 maç üst üste oynamadı.
Şimdi de forvet yok ve bu durumdayız maalesef.Forvet alınsaydı ki abdullah acı çok istedi en az 5-6 puan fazla alırdık.

algı kasan birini arıyorsan aynaya bak göremeyebilirsin bidaa bak görene kadar bak algı kasmayı iyi bilmene rağmen algılayıcıların hep kapalı!
şu koyulaştırdığım cümlen algının kralı.

aynı kadro 29 puan almadı ilk devre golcü yoktu buraksız kadro 29 çekti buraklı kadro 40 çekti. avcının elinde burak var mı var burakı sakatlayan kim avcının plansızlığı git o gereksiz maçta sakatlıkdan yeni çıkan adamı oynat diyen benmiyim senmisin? elinde golcüsü yok gidip saçma sapan maçta oynatıp sakatlanmasına neden olan yegane kişi avcıdır. sonra adam golcü istedi alındı adam yeni röportaj vermiş ben merkez oyuncusuyum ama kanatta da oynayabiliyorum forvet arkasıda ama mevkiim merkez forvet demiş. sonraa algıya dönersek  avcının istediği forvet alınmadı demişsin necmi abi alındı deyince 3.maç bitimi alındı demişsin peki geçen sene karyus ve layiç ne zaman alınmıştı kampın ilk etabında dersin şimdi buna da o adamlarda son gün gelmişti tıpkı diaby gibi işine gelince öyle işine gelince böyle yapıyorsun ve algının tanımı da budur. nokta...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

sayın ormanın verdiği süre doldu die korkup cezayı üst limitten verememiş pfdk.dakiler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Trafikten men cezası da verilmiş mi ???

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezona o kadar kötü başladık ve devam ediyoruz ki bu sezonu gözden çıkardığımızı düşünmeye başladım  :alala: Sezon boyunca yarışmacı kalacak bir takım göremiyorum. Her maçta takımın bir zayıf yeri aksıyor ve  kötü sonuçlar alıyoruz. Ya tüm aksilikler üst üste geliyor ya da bu kadronun yapabilecekleri bu kadar  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Yüz kere söyledik, bin kere söyledik. Bu takıma santrafor lazım Burak sakat, güven santrafor değil, diaby de santrafor değil diye. Diaby orada oynar canım yavv burak gelene kadar diyip yönetim kollayanlar bu konuda yönetim kadar suçludur. Hocaya diyecek tek laf yok. Beşiktaş acilen seçime gitmelidir. Hangi yönetim gelirse gelsin bu yönetimin gitmesi bile taraftarın birlik beraberlik oluşturmasını sağlar. Fikret Orman büyük hizmetlerde bulunmuştur ama çekilmesi gereken zamanda çekilip iyi hatırlanma fırsatını kaçırmıştır. Zararın neresinden dönersek kardır. Son üç sezonda olduğu gibi bu sezonu da plansızlıktan, doğru hamleyi yapamamaktan kaybedeceğiz.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2019, 23:47:43 sefaköykartali ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yüz kere söyledik, bin kere söyledik. Bu takıma santrafor lazım Burak sakat, güven santrafor değil, diaby de santrafor değil diye. Diaby orada oynar canım yavv burak gelene kadar diyip yönetim kollayanlar bu konuda yönetim kadar suçludur. Hocaya diyecek tek laf yok.

Diaby forvette oynamaz tezinin gerçekleşmesi için onu forvette görmemiz lazım. Şu ana kadar sadece kanatta izledik ve verim alamadık  :tabe: Ben de iyi olmadığını düşünüyorum ama bu takımın geri kalanının kötü olduğu gerçeğini değiştirmez  :tabe: Forvet gerekli ama biz rakip ceza sahasına da top taşımakta zorlanır olmaya başladık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Diaby forvette oynamaz tezinin gerçekleşmesi için onu forvette görmemiz lazım. Şu ana kadar sadece kanatta izledik ve verim alamadık  :tabe: Ben de iyi olmadığını düşünüyorum ama bu takımın geri kalanının kötü olduğu gerçeğini değiştirmez  :tabe: Forvet gerekli ama biz rakip ceza sahasına da top taşımakta zorlanır olmaya başladık  :tabe:
Ljajicten gerekli mesajı alabiliriz. Adam mis gibi top oynuyor önünde bir santrafor olsa şu maçı ilk devreden bitirmiştik. Diabynin bu sezonun dentinhosu olacağını düşünüyorum. Hele kadronun şu durumunda hiç katkı alamayacağız gibi geliyor.

Çevrimiçi levitate

yemin ederim hocasından tut yönetimine kadar geçen senenin aynısını yaşıyoruz saçmalık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

sanırsam gömü vakti
Gömmek istemiyorum ama gömme zamanı geldi ya da yaklaştı. Yönetimin kredisi hızla azalıyor. Yakında tribünlerde homurdanmalar başlar. Ligde oynayacağımız maçlar kader maçlarımız olacak. Hiç ışık vermeyen bir takımla işler kötüye gitme eğiliminde görünüyor  :tabe: Abdullah Avcı'nın kredisi bir anda bitebilir. Birden kıyamet kopabilir. Ortam her şeye müsait  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

yemin ederim hocasından tut yönetimine kadar geçen senenin aynısını yaşıyoruz saçmalık
Hoş geldin kaos. Biz alışığız bu durumlara  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Alper1903

5.2 saniye sistemi çok müthiş. Umarım kimsenin koskoca Beşiktaş bu sene sabır etsin gibi bir düşüncesi yoktur. Öyle umuyorum.

Çevrimdışı Karabay

Özellikle dikkat ettim sahamıza gelen her atak gol pozisyonu oldu çok ilginç.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi mellfred

Lyon liepzieg napoli durumuna bakıyorum
Bir de bizim geldiğimiz şu duruma
İster istemez soruyorum
Fikret orman paralar nerede

Çevrimdışı celiker1

Bu takımın Abdullah Avcı sisteminde oynayamayacağı artık belli oldu. Diaby bence çok iyi oyuncu ve sağ kanatta oyuncuya yazık olur.Diaby'e çift forvet sisteminde değerlendirmeliyiz.Başka çıkış yolumuz gözükmüyor.Ayrıca beklerin içeri katederek degil çizgide bindirebileceği bir oyunda Rebocho'nunda çok etkili olacağını düşünüyorum.Sonuç olarakRebocho'nun sol bek olduğu Burak-Diaby'li 4-4-2 sistemi yapmak zorundayız.Umarım önümüzdeki Başak-Ts maclarindan minumum 4 puan çıkartabiliriz.Yoksa Abdullah Avcı-Fikret Orman Out,Sergen Yalçın-Ahmet Nur Çebi In :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

5.2 saniye sistemi çok müthiş. Umarım kimsenin koskoca Beşiktaş bu sene sabır etsin gibi bir düşüncesi yoktur. Öyle umuyorum.
Sene başında Abdullah Avcı'ya 1 sene kredi verildiği söyleniyordu ama onu mevcut yönetim kalabilirse sağlar. Her şeyin olabileceği bir döneme girdik ve mevcut şartlarla bu durumun düzeleceğini düşünmüyorum. Mutlaka değişimler yaşanacaktır. Ama şimdi ama devre arası ama sezon sonu. Bir anda beklenmedik anda bir sabah kalktığımızda her şeyin değiştiğini görebiliriz. Bekleyip göreceğiz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Şahsım adına bir taraftar ne kadar protesto edebilirse o kadar protesto ediyorum. Fikret Orman ve ekibi yönetimden çekilene kadar, bu kulübe karınca kadar yardımım oluyorsa bu saatten sonra olmayacak. Ben öğrenci halimle harçlık biriktirip forma tişört alıyorsam bu rezilliği finanse etmek için değildir. Bu forum da dahil Beşiktaş'ı bir süre takip etmemek de sağlığım açısından iyi olacaktır. Abilerim, kardeşlerim selametle kalınız. Umarım daha güzel günlerde buluşuruz.

Çevrimdışı yaço58

yazık oluyor şu takımdan 4 yemek nedir ben şöyle gollük pozisyonumuzu hatırlamıyorum çok yazık şu takım burak gelincede cuk olmayacak ki kalede kalecisiz oynamaya devam ediyoruz antep maçındada bu maçtada doğru düzgün şut kurtarmadı adam bu kadar laubalillik fazla kaleye herhangi bi yerli kaleci koysak on kat fazla verim verirdi yedirdiği gol ile adamı biçmesini saymıyorum bile takımda herkes bi havalarda sonumuz kötü grünüyor