Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680332 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı tangaz

40 puan almış ama son gücünü veren bir kadroydu, üzerine istediği 7 oyuncu alınmadı yani ilk 11 için konuşacak olursak douglas ve yedek kanat olarak sayarsak birisini 5 adam, diğer oyunculara ekleme diye saymayalım  önceki senenin kritik oyuncuları uymuyordu zaten ve en kritik oyuncusunu oynatamadı bile. Enkaz biraz ağır bir cümle olabilir abi katılıyorum ama öyle güllük gülüstanlık bir şey de almadı, yamalı bir şey alıp sıfırdan yapmaya çalışıyor enkaz derken sıfırdan kurma anlamında söylemişte olabilir.

ruiz daglıs rebocho elneni boyd nkudu diabi = 7 transfer ve hoca kendisi dedi istediklerim alındı isimleri de ben verdim die adam bunu açık net anlaşılır bir dille söylüyor ama halen farklı anlamlar arıyor ve anlamıyorsunuz :alala: sonra yazının hiç bir yerinde ilk 11e 7 adam aldı demedim 3 adet kanat alındı nasıl hepsi ilk 11 olsun akıl var mantık var kadroya 7 kişi eklendi ister 11de ister 18 22 28de değerlendirir hoca bilir onu. ortada tek gerçek var avcının enkaz devralmadığıdır 40 puan toplamış kadro 7 takviye ile desteklenmiş oyunu bozan q7den kurtulmuş ve maaşlar yatmış suyundan da koyarsak yemede yanında yat, enkazmış...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Acaba başvuru yapılacak yönünde çıkan ilk haber doğru muydu ? Önce bi nabız yoklanır olacak gibiyse başvurulur . Çok inanılır gelmedi bana.

ben de dedikodudan öte bulmadım iddiayı taça kim itiraz eder
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ruiz daglıs rebocho elneni boyd nkudu diabi = 7 transfer ve hoca kendisi dedi istediklerim alındı isimleri de ben verdim die adam bunu açık net anlaşılır bir dille söylüyor ama halen farklı anlamlar arıyor ve anlamıyorsunuz :alala: sonra yazının hiç bir yerinde ilk 11e 7 adam aldı demedim 3 adet kanat alındı nasıl hepsi ilk 11 olsun akıl var mantık var kadroya 7 kişi eklendi ister 11de ister 18 22 28de değerlendirir hoca bilir onu. ortada tek gerçek var avcının enkaz devralmadığıdır 40 puan toplamış kadro 7 takviye ile desteklenmiş oyunu bozan q7den kurtulmuş ve maaşlar yatmış suyundan da koyarsak yemede yanında yat, enkazmış...

Tabi yemede yanında yat, geçen o kadar laf ettiğin defansta vida abi, ortasaha da bir ton laf edilen oğuzhan iyi ama 1 yıl daha yaşlanmış atiba ve gökhan, bahsettiğin kadronun en iyi adamı zaten ortalıkta yok ne vereceği meçhul yaş ve performansına bağlı olarak, yeme de yanında yat abi haklısın  :lol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yılmaz Vural gelse inanın bundan daha kötü olamaz. İktidar ittirmesi ile idare edilen bir Başakşehir takımının hocası idi Avcı. Milli takımın başındayken de gördük kendilerini. Sahada kimin ne yaptığı bile belli değil. Halı saha futbolu gibi.
Linç is Coming

Ben 1 aydır yazıyorum bunu , Beşiktaş düşmanı ilan edildim , derdimin  Beşiktaş olmadigi ile itham edildim , 1-2 kişi dişinda Forum komple Abdullah Avcı Fani  :lol: :lol:

Herkese sallıyorlar bir tek Avcıya sallamıyorlar , Q7 fanları ile Avci fanları Ölümüne kapışırlar :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Demirören mi?  :lol: :lol: Ben desteklerim. Güçlü adam sonuçta. Son dönemde biraz kriterlerimiz bu yönde kaydı gibi. Madem güçlü başkan istiyoruz. Orman, Demirören, Adalı, Çebi dörtlüsünden en güçlüsü Demirören.  :evillol:
Adam biraz Zeki olsa , cevresine de işi bilen adamları alsa aynen öyle olur

Para var , siyasi destek ve güç var , Medya komple elinde , istedigimiz gibi at koştururuz da işte demirören bu , yapamaz bunları

Vida'nın bu hareketleri yapmasının sebebi dediğin gibi gerçekten. Sezon hazırlıklarında en iyi görüntü veren stoper Mirin'di. Sol stoper oynamasına rağmen hazırlık maçlarının en iyi oyuncusuydu, fotoğraflarda bile hep ciddi duruyordu bu sene. Oynamak istiyorum dediği halde Roco'yu gönderemediğimiz için kiraladık kendisini. Hata ettik... Bana göre bu sportif değil yönetimsel bir karardı.

Teklif oldu mu bilmiyorum ama Vida için izlenecek en mantıklı yol kontratının bir kısmını karşılayabilen Rus-Ukrayna klübüne kiralayıp iyi oynamasını beklemek olabilirdi. Roco için transferin son gününü bekleyip teklif gelmezse tribünde oturtmayı da tercih edebilirdik.

El-Neny'i de unutmamak lazım, hadi Vida'nınki söylediğin sebepten peki bu neydi böyle? Şimdi bu oyuncuyla ilgili haftalar önce söylediklerimi çıkarmak istemiyorum yırttım kendimi. Ahım şahım olmayan bir adamı sırf Arsenal topçusu diye alırsan, Arsenal seviyesinde sanırsan o da böyle cevap verir.
El Neny Yönetim transferi değil Avcı tarnsferi yalnız

Yönetim hem Lemina hemde El Neny ile anlaşıp topu Avcıya attı , Avcı da Lemina nin daha bireysel oynadığını ve 8 numara olduğunu söyleyip , El Neny benim sistemime daha uygun diyerek Transfer ettirdi bunu ben değil Abdullah Avcı söyledi Röportajda :tabe:

Dorukhan'ın hala oynamak istediğimiz oyunda yeri olmadığını düşünüyorum. Pas kalitesi oynamak istediğimiz oyun için yeterli değil. Oğuzhan iyileşip Elneny'nin cezası bitince Dorukhan'ı sahada göreceğimizi düşünmüyorum  :tabe: Ancak iyi bir hamle oyuncusu olarak kullanabiliriz. Daha Atiba'yı denkleme katmadım bile. Sağlam bir Atiba varsa sahada olmalı  :tabe: Bu arada Atiba'yı Vida'nın yerine stoperde kullanabileceğimizi düşünüyordum Elneny kart görmeden önce  :tabe:
Vida Cezalı , Roco sakat

Jokerimiz , Kurtarıcımız , mekanin sahibi Necipinho geliyor..

Çevrimdışı tangaz

Tabi yemede yanında yat, geçen o kadar laf ettiğin defansta vida abi, ortasaha da bir ton laf edilen oğuzhan iyi ama 1 yıl daha yaşlanmış atiba ve gökhan, bahsettiğin kadronun en iyi adamı zaten ortalıkta yok ne vereceği meçhul yaş ve performansına bağlı olarak, yeme de yanında yat abi haklısın  :lol:

ister yat ister kalk kararında özgürsün 40 puan toplayan kadro korunmuş üstüne hocanın istediği 7 adam gelmiş maaşlar ödenmiş kimse bana enkaz devraldım edebiyatı yapmasın.

başvursak maç tekrar edilebilirmiş diyorlar

neden başvurmuyoruz acaba yönetim :D
Başvuru yapma kararı almışız :tabe:

Çevrimiçi murat baltacı

Abdullah hocanın vidaya vereceği en iyi ceza bu hafta geçici çözüm necipi oynatmak yerine alt yapıdan bı stoperi koysun iyi oynarsa sonraki haftada oynar vidaya formanın değerli olduğunu hissettirir sonraki haftalardada rotasyonda olur.

Alpayi kiralamasaydık keşke roconun kalıp mirinin yollanmasida hata.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

El Neny Yönetim transferi değil Avcı tarnsferi yalnız

Yönetim hem Lemina hemde El Neny ile anlaşıp topu Avcıya attı , Avcı da Lemina nin daha bireysel oynadığını ve 8 numara olduğunu söyleyip , El Neny benim sistemime daha uygun diyerek Transfer ettirdi bunu ben değil Abdullah Avcı söyledi Röportajda :tabe:

Biliyorum Abdullah hocanın tercih ettiğini. Zaten pasör 6 numara arıyorduk ve Lemina o işin oyuncusu değil. Ben de bu ikisi arasından El Neny tercih ederim fakat kendisinin defansif bilincinin yüksek olduğu düşünülüyordu bence. Öyle olmasa hoca Vida atılınca yerine çekmezdi onu. Hiç öyle bir futbolcu değil, burada bar bar bağırdım bu adamın defansif istatistikleri yerlerde sürünüyor diye. Yani ne araya girer, ne top kapışı vardır, şut bloğu yapmaz. Kötü değildi atılana kadar ama 6 numara dediğin bu işleri de biraz yapacak. El-Neny 8 numara Emre kadar bile bu işlere girmeyen bir istatistik vermişti. Kafa topuna bile çıkmayan bir yapısı var.

Rakiplerimiz Nzonzi ve Gustavo gibi isimli adamları getirdiği için altta kalamadı yönetim tercih edilmesinin asıl sebebi bu. Hocaya sunulan seçenek bu ikisiydi, o da daha uygun olanı tercih etti. Yani adamın özellikle bu oyuncuyu istiyorum dediğini sanmıyorum ben. Zaten transfer sezonunun başından beri, Satılık ve kiralık olarak listelenmiş olup Gs dışında kimsenin ilgilenmediği bir futbolcuydu. Bu kadar istiyor olsaydı hoca son günlerde gelmezdi.

[ Son Düzenleme: 18 Eylül 2019, 12:45:41 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Abdullah hocanın vidaya vereceği en iyi ceza bu hafta geçici çözüm necipi oynatmak yerine alt yapıdan bı stoperi koysun iyi oynarsa sonraki haftada oynar vidaya formanın değerli olduğunu hissettirir sonraki haftalardada rotasyonda olur.

Alt yapıdan oyuncu kullanacağımızı hiç sanmıyorum, Necip oynayacaktır. Aslında kendisine güveniyorum da, Ümraniye maçında gayet istekliydi - güzel işler yaptı.

Kamp döneminin, hazırlık maçlarının en iyilerinden olan Mirin'i yollamak çok büyük bir hataydı. Bana göre sportif değil ticari mantıkla alınmış bir karar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:icool:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı huseyincelebi

0 Çekmemiz Lazım Grupta Ülke Puanında 11. Sıraya Düşmüşüz Dün  :bandit: Hakkıyla Şampiyon Olan Takım Şl Elemesini Geçmesinide Bilir

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı cursedofdragon

Fener yenilince ödüllerini almışlar.

Alanyaspor - Fenerbahçe maçında kötü performans sergileyen ve verdikleri hatalı kararlarla dikkat çeken, tartışmalı hakem ikilisi olan Suat Arslanboğa ve Halis Özkahya  5. haftanın en önemli maçlarından biri olan Beşiktaş - Başakşehir maçına atandı.

Çevrimdışı huseyincelebi

0 Çekmemiz Lazım Grupta Ülke Puanında 11. Sıraya Düşmüşüz Dün  :bandit: Hakkıyla Şampiyon Olan Takım Şl Elemesini Geçmesinide Bilir
1 Senemizi Heba Edeceğiz Ama Geleceğimizi Kurtarmış Oluruz Şl Gelirinden Mahrum Kalan Bazı Rakiplerimizin Batışını İzleriz  :evillol:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimiçi Necmi

geçmişde fikstür işi  yapıldı ama son yıllarda olma ihtimali olduğunu sanmıyorum. diyorsun abide böyle şans olurmu geçen sene fb gs oynarken biz başakla bu senede başak yerine aynı haftalarda ts ile oynıyoruz geçen senede derbi öncesi ankaragücü ile oynadık bu senede milli maç dönüşleri gs evinde oynarken biz deplasman evinde ittirmeyle  puan aldı deplasmanda şansları yoktu çok iyimser bir yorum olmuş bu kadar denk gelmesi tesadüf olamaz
iyide bu tesadüf değilki zaten dört takımın numarası ayrılıyor ligin geneline yerleştiriliyor
sen o dört numaradan birini seçince o takımlardan biri oluyorsun gs nin nosunu sen çeksen
onun fikstürü sende olacaktı bu seferde avrupa dönüşü bütün maçları içerde oynuyor ayarlanmış diyecektiniz
biliyorsun değilmi biz avrupa dönüşü hep içerde oynuyoruz.
fenerli federasyon ayarlama yapsa nasıl oluyorda ligin sonunda fener bize geliyor.
Beşiktaşlı tff gs ye çalışıyor fenerli tff yine gs ye çalışıyor bumudur yani.
üç takım içinde en iyi fikstüre sahibiz hala ayarlanmasından bahsediyorsunuz
eğer ayarlandıysa biz ayarlamışız demekki.
insanlar çıkıyor konuşuyor sonra millet fikstüre bakıyor Beşiktaş taraftarı ne diyor diye
düşünüyor. sonrada her şekilde adımız ağlaka çıkıyor.
şu fikstürde konuşacak ne var. biz gs ile oynarken ts başakla oynuyor mesela bunlar muhtemel iki rakibimiz.
bu sene büyük ihtimal başakda ayrı kura çekmiş 5 takım arasında sıralama yapılmış
5 takımın fikstürünü ayarlarsan zaten bu çakışmanın olması doğal oluyor
ayarlama derken beş rakamı fikstürde ayarlıyorlar sen o 5 rakamdan birini çekiyorsun
gs daha kötü bence 29-30 haftalar başak ts oynayacak birde üstüne alanya denk gelmiş
ligin sonunda puan kaybı yapması muhtemel 3 maçı arka arkaya oynuyor
bizim 33 hafta tek maçımız var zorluk derecesi olan oda fener maçı ve içerde.
fener uzaklaşırsa o maçın zorluk derecesi düşer. biz uzaklaşırsak fener için düşer.
bence gayet iyi fikstür.
sürekli arabesk takılmak zorundamısınız.

Çevrimiçi Necmi

:D

forvet almadık ama biz :bandit:
bu adam forvet değil kanat oyuncusu :D

Çevrimiçi Necmi

vidaya neden ceza verecek pozisyon gereği kart gördü gördüğü kartta haksızdı
hakemin eyyamına vidamı ceza görecek ceza vereceksen elneny e vereceksin o kart görülmemeliydi

Çevrimiçi Necmi

Avrupa maçları öncesi fikstürler

Beşiktaş:
İç saha: 0
Deplasman: 6

Trabzonspor:
İç saha: 4
Deplasman: 2

Başakşehir:
İç saha: 3
Deplasman: 3

Galatasaray:
İç saha: 6
Deplasman: 0
şimdi burda en avantajlı kim en dezavantajlı kim
hiç gs lilerin ağzından avrupa dönüşü hep deplasmana gidiyoruz diye bir şikayet duyuyormusun ben rastlamadım

Çevrimiçi Necmi

Tek vücut olmak için elde bir şey olması lazım.Avcı enkaz devralmış,bir şeyler yapmaya çalışıyor.Oyun daha oturmadı,yıldız oyuncumuz yok,taraftarla yönetimin arası bozuk.Sırf sadece şu oyun otursun diğerlerinden daha tek vücut oluruz.

enkaz devralmadı takım kadrosu geçen seneden kat kat güçlü
bütün safralar atılmış 7 takviye yapılmış bir takım takımın kötü olan tarafı form durumuydu buda yaz kampı boyunca düzeltmek elindeydi. Bazı arkadaşların şenol hocaya bulmakta çabaladığı gibi mazeret aranmasın elinde çok iyi bir takım var.

Çevrimdışı yaço58

iyide bu tesadüf değilki zaten dört takımın numarası ayrılıyor ligin geneline yerleştiriliyor
sen o dört numaradan birini seçince o takımlardan biri oluyorsun gs nin nosunu sen çeksen
onun fikstürü sende olacaktı bu seferde avrupa dönüşü bütün maçları içerde oynuyor ayarlanmış diyecektiniz
biliyorsun değilmi biz avrupa dönüşü hep içerde oynuyoruz.
fenerli federasyon ayarlama yapsa nasıl oluyorda ligin sonunda fener bize geliyor.
Beşiktaşlı tff gs ye çalışıyor fenerli tff yine gs ye çalışıyor bumudur yani.
üç takım içinde en iyi fikstüre sahibiz hala ayarlanmasından bahsediyorsunuz
eğer ayarlandıysa biz ayarlamışız demekki.
insanlar çıkıyor konuşuyor sonra millet fikstüre bakıyor Beşiktaş taraftarı ne diyor diye
düşünüyor. sonrada her şekilde adımız ağlaka çıkıyor.
şu fikstürde konuşacak ne var. biz gs ile oynarken ts başakla oynuyor mesela bunlar muhtemel iki rakibimiz.
bu sene büyük ihtimal başakda ayrı kura çekmiş 5 takım arasında sıralama yapılmış
5 takımın fikstürünü ayarlarsan zaten bu çakışmanın olması doğal oluyor
ayarlama derken beş rakamı fikstürde ayarlıyorlar sen o 5 rakamdan birini çekiyorsun
gs daha kötü bence 29-30 haftalar başak ts oynayacak birde üstüne alanya denk gelmiş
ligin sonunda puan kaybı yapması muhtemel 3 maçı arka arkaya oynuyor
bizim 33 hafta tek maçımız var zorluk derecesi olan oda fener maçı ve içerde.
fener uzaklaşırsa o maçın zorluk derecesi düşer. biz uzaklaşırsak fener için düşer.
bence gayet iyi fikstür.
sürekli arabesk takılmak zorundamısınız.
arabesklikle ne alakası var bu durumun şu 2-3 sezonki fikstürü 5 yaşındaki çoçuğn önüne koy yine bişeler olduğunu anlar ankaragücü biraz dişli olsa seyircisiyle birlikte bize en fazla hasarı aldırıp derbiye çıkarır toplar numaranlandırılmış iki senedir tesadüfen!! gs  ankaragücünü takip ediyor öylemi tüm milli aralardan sonra içerde oynuyor adamlar bu hafta biz içerde gs dışarda oynasa sonuçlar tam tersi olurdu valla nerden baktığınıza bağlı bu kadar iyimserlik aşırı fazla kimsede burada arabesklik falan yapmıyor herkes hakkını arıyor fikstür adamların istediği gibi dizayn edilmiyorsa neden 2 sene biz gs deplasmanında şampiyonluk maçına çıktık bu sene utandılar koymadılar herhalde stadın 2014-15 sezonunun 2.yarısına yetişeceği söylentileri olduğu zaman biz derbilerin hepsini ilk yarı evimizde oynadık nasıl tesadüf ama demi geçelim bu işleri burada kimse ne ağlıyor ne arabesklik yapıyor

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yarınki maç aslında hocanın kendini göstermesi açısından şans. Karşısında 2.lig seviyesinde bi takım olacak ölümüne kapanacaklarını sanmıyorum. Burak da oynarsa tam kadro olucaz eğer güzel oyun ve galibiyet gelirse biraz umut verir taraftara.. Kötü oyun ve puan kaybı üzerine başakşehir'e de takılırsak tribünleri düşünemiyorum.

Bu arada mylife'a 1 ay ceza mı verdiniz nerede bu adam :alala:

Çevrimdışı cursedofdragon

Yarınki maç aslında hocanın kendini göstermesi açısından şans. Karşısında 2.lig seviyesinde bi takım olacak ölümüne kapanacaklarını sanmıyorum. Burak da oynarsa tam kadro olucaz eğer güzel oyun ve galibiyet gelirse biraz umut verir taraftara.. Kötü oyun ve puan kaybı üzerine başakşehir'e de takılırsak tribünleri düşünemiyorum.

Bu arada mylife'a 1 ay ceza mı verdiniz nerede bu adam :alala:

Burak ve Oğuzhan götürülmedi.