Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1688973 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

Yav abi ben hata yaptığım konusunda reddetmiyorum ki, ben bu işi profesyonel yapmıyorum. Elbette yanlışlarım hatalarım olacak. Doğrularına doğru yanlışlarına yanlış demek suç sanırım, sadece gömmek gerekli birisini yoksa onun taraftarı falan oluyorsun sanırım.

Dürümcü reisi güzel kitledik ama asıl olay o değil. Gustavo ve garry yoktu. Garry öyle böyle skora katkı yapıyor ve gustavoda sigorta görevi yapıyordu. Herkes ft falan övdü ama ft taktiğine benzer taktikle bizde çıktık. Hakem bizi doğradı yahu yoksa bizde çakıp gelecektik.

Asıl ben seni ersun konusunda kandırılmış hatta fb konusunda kandırılmış görüyorum. 3-4 maç iyi oynadılar öyle benzin yakma muhabbeti falan yoktu. Ts karşısında iyi pres yaptılar ki bizde tsye aynısını yaptık hatta daha felaketini. Ts oyun stili aslında buna müsait sivas hatta gs bile 2.yarı bunları geri itti. Başağı kendi evinde ezdiler gibi gözüküyor ama fizik kuvvetleriyle yendiler aslında. Başağı bizde aynı oyunu hemde deplasmanda yaptık. Bir iki tane daha iyi oyunları var ondada yanlış hatırlamıyorsam uzaktan şutlarla aştılar oyunu.

Bizde uzaktan şut çekebilecek adam var mı ??? No.
Bizde öyle böyle garry performansı verebilecek adam var mı ??? No
Adam akıllı forvetlerden yararlanabildik mi ??? No

Anlayacağın ersun çok büyük bir balondu patladı, fbde aynı şekilde. İlerizekalı taraftarları bizim maçta hehehehe nosol yondok falan diye aptal aptal bakacaklarına hakem hatalarını görmezden geldi,  utanmadan hakem böyle yönetsin şampiyon oluruz dediler. gs maçındaki hakem gayet adildi, gs günahım kadar sevmem ama hakemlik bir durum yoktu, adil bir hakem olunca adamlar bilezik gibi döşeyip geldiler. Bir balon patladı, umarım sırada ft balonu patlar.
Yaw goruyoz ersunu biz
Zamaninda bunu da sisiriyorlardi
Bizde luce varken bu bi ara rakip olmustu
Bizim taraftar avci gibi yiksma yaglama cekiyordu buna
Super hoca luce korkak ersun atak oynatiyor falan diye
Ozaman fa anlatamadik bu zamanda anlatamadik

Gustavo cok iyi oyuncu zaten de ben kiralik saniyordum cokelim isterdim sonra bi baktim 6 milyon vermisler bons 3 milyona yakin da maas
Yani performansi abarti degil normal o arpaya
Sevmem ben ersunu da
O kadroyla gene iyi gitti hakkini da vermek lazim
Icerde disarda onde oynamaya calisti
Ayrica bu cosku istek hirs isini iyi yapiyor takimlari da bi tolgayi koyuyon icine siciyon iste

Fb benim icin direkt rakiptir ustelik buyuk takim olarak kabul ederim
Mesela gs fb kalsa fb sampiyon olsun isterim

Arastir mesela ilginc bir fb maci vardir
Canli yayinlanmayan seba zamani
Gslilerin kendilerini balkondan atmasina sebep mactir
Seba da sevmezdi gsyi o da isterdi fb alsin kupayi bilmiyorum anlatabildim mi neler oldugunu
Sifo mehmete sormak lazim tabi
Tek basina kaleye giderken neden durmus donup ortaya oynamis
Ha bi de kendi kalesine gol falan yani

Çevrimdışı mylife1903

Yukardaki kırpılmış cümlelerinden ilkinin hikayesi nedir? Bilmiyorum kim ne hediye verdi basın mensublarına?

İkinci kırptığım yere itirazım var, çok denedi FT entel olmayı ama olmadı, sonra bıraktı..
Turk insani belesi esantiyonu sever abi
Mesela sana bahce verecem yuvarlanacaksin bahcede cay beles yaninda borek desen
Donup ulkeyi komple sirke satsan akrobat diye kimse bisi demez
Bu da oyle hokaye iste abi

Ft hep boyledi be abi
Konferanslar falan veriyordu 2002de ama orami cekme burami cek gene yapiyordu herif

Çevrimdışı mrred

Takım tertemiz topunu oynadı. Hocanın etkisi büyük. Burak ve Kariusa rağmen kazandık.
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Takım tertemiz topunu oynadı. Hocanın etkisi büyük. Burak ve Kariusa rağmen kazandık.

+lens ve N'koudou

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu maç vidayı da beğendim. Güzel paslar attı. Hiç bu kadarını beklemezdim ondan
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

bu maç onu yapmadı ya
bu maç fazla değildi biraz daha içeri kat etti ama yine de yetmez daha çok yapması lazım.

Hızı var bol bol içeri kat edip sola çekip içeri kesmesi yada sağa cekip sut atması lazım.

Sergen Yalçın ile güçlü oyun profili geri döndü bir sürü yetenekleri kısıtlı oyuncularımız rağmen.

Yönetim üzerine düşeni yapmalı seneye iyi bir kadro kurmalı vermeli.

Başarı gelecektir.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

sadece 4 gol atabildik ama aga b

kanatlar ve santrafor yetersiz ondan mütevellit daha fark yaratan oyuncularımız olsa bu kadar pozisyona 10-12 gol arası rahat olurdu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

respect

Çevrimiçi mellfred

Çok fazla çizgiye basıyor.
Bu maç koşu attı gene
geçen haftalarda hiç gitmiyordu içeri
daha da iyi olacak 

Çevrimiçi mellfred

“2 gol dışında oyunda hiç yoktu”
Üründüle selam çalmalık orta geldi, affet

Çevrimdışı mrred

“2 gol dışında oyunda hiç yoktu”
Üründüle selam çalmalık orta geldi, affet

Mücadele etti hakkını yiyemem de o son vuruşlarındaki vasatlık hala devam ediyor .
The great gig in the sky

Çevrimdışı f_madida

Su takimin maclarini az bucuk dogru duzgun, ortaya yonetseydi o mhk tetikcileri simdi sampiyonluk potasindaydik.

Yine de Saldir Sergen Baskan!

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Erman1903

Mücadele etti hakkını yiyemem de o son vuruşlarındaki vasatlık hala devam ediyor .

Golünü atan forveti çok da fazla eleştirmemek lazım. İlk yarı etkisiz gözükse de ikinci yarı işini yaptı, selamı da attı. Ben sevindim açıkçası, iyi oldu. Hoca arada çıkaracak diye düşünüyordum.

Çevrimdışı ozankarakoc

Oynanan oyundan ve başarısız sonuçlardan içimize fenalık geldiğinde ikiye bölünüyorduk. Bir kısmımız Abdullah Avcı'yı istifaya çağırıyordu, diğer kısım 'şu kadroya Abdullah Avcı ne yapsın, Klopp gelse top oynatamaz bunlara' diyordu. İki taraf da haklı görünüyordu, bir türlü işin içinden çıkamıyorduk.

Sergen Yalçın geldi, işler siyahla beyaz gibi değişti. Kadro aynı kadro, bireysel yetenek eksikliği aynı, hücumdaki sıkıntı aynı, ligdeki konumda bir değişiklik yok, ama ortada bambaşka bir futbol, bambaşka bir ruh var. Daha geleli 5 maç oldu, şu tabloya bak... 90 dakika sıkıntıdan midemizi bulandıran, karnımızı ağrıtan takım, şimdi tıkır tıkır işleyen bir makine gibi... Bazı parçaları eski ya da kalitesiz olabilir, ama çalışan bir 'makine' bu gerçekten...

Abdullah Avcı yönetiminde üstüste üç pas yapamayan, ortadan gidecek boşluğu bulamayan, maç başına 2-3'ten fazla net gol pozisyonu görmeyen takım, şimdi Başakşehir'e, Trabzon'a, Alanya'ya karşı tarihi farkı kaçıracak kadar fazla üretiyor. Bunu yaratmak çok ama çok büyük bir iş bana göre...

'Sergen' haliyle bende sonsuz kredisi vardı, şimdi 'Sergen Hoca' sıfatıyla da aynı noktaya doğru ilerliyor. Şapkamı çıkarıp saygıyla selamlıyorum. İyi ki varsın güzel adam.  :claps:
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Erman1903

Çok fazla çizgiye basıyor.

Oyun içinde seçeneklerin daha farkında ve daha doğru kararlar alırken görüyorum kendisini. Bana göre bu maçta nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynadı lakin son vuruş konusunda biraz daha tecrübe edinmeye ihtiyacı var. İyi niyetli ve kendini geliştiriyor, zamanla takım da değiştikçe daha iyi olacak benim çok şüphem yok.

Bu oyuncuyu bir Diaby, Lens, Boyd gibi düşünmemek lazım. Onlardan net daha değerli. Bugün Süper ligde hangi hocaya sorarsan sor ister takımında olmasını.

Çevrimiçi tolga1903

Sadece onda değil takımın tamamına sirayet etmiş bir beceriksizlik var. İstediğiniz kadar oyunu ele alın rakibi çıkartmayın hapsedin işte bugün alanyalı oyuncu saçma sapan müdahale etmese 3 haftalık fikstürden 2 puanla çıkacaktık. Oynadığımız oyun gerçekten yükseldi sergen hoca geldikten sonra ama yeteneksizlik baki ona çözüm yok maalesef. Sergen yalçın geçen hafta basın toplantısında abdullah avcı'nın demeciyle bire bir aynı şeyi söyledi. Kısaca topu kaleye nasıl götüreceklerini çalışabiliriz ama "atmak" işi oyuncunun becerisine kalıyor diyor iki hoca. Avcı zamanı topu ileri taşımamız da problemliydi ancak şu an oyunu ele alsak bile yine zorla sonuç alıyoruz. Özetle bu işi yeni futbolcularla çözmekten başka hiçbir seçeneğimiz yok her maç ispat ediyor bunu mevcut kadro.

Caner Erkin

28 top kaybı
15 orta 2 isabet
9 uzun top 2 isabet