Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1681313 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı cursedofdragon

Evet behicte türk pasaportu var
ulan @cursedofdragon boşuna heyecanlandırdın burda  :lol:

ya inler ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aziz behic tr katagorisinde olabilir milli takim tercihini kuraldan once yaptiysa
Şimdi baktım Aziz Behic Türk statüsündeymiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Caicara
Skertel
epruyanu
clichy
visca
elia
crivelli
dbaba
guldbransen
behic
poncik
ohechuwku
aleksic

13 cidden.

behic pasaportludur o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Caicara
Skertel
epruyanu
clichy
visca
elia
crivelli
dbaba
guldbransen
behic
poncik
ohechuwku
aleksic

13 cidden.
Heriflerin yedeklere bakiyom
Aleksic falan bizde 11 oynar
Kadrolari kotu falan deniyordu gecen sene avci yalayicilari tarafindan
Heriflerde robinyo falan vardi adebayor
Bi adamlardan gidenlere bah bi de bizden te allam

Ne saf yonetimdi sen hocayi alacagina ibbden topcu alacaktin

Çevrimdışı ozankarakoc

Yanlış anlama abi ama hocaların ismini değiştirsen hiç bir şey anlayamazdın.
Bu istatistik muhabbeti aynı avcının istatistik muhabbeti gibi.
Takım belli bir seviye mücade etti sadece o kadar, gerisi kuru gürültüydü.
Bu takıma kloop getirsen bile bir şey yapamazdı zaten

Hiç katılmıyorum. Ama söylediğim yanlış anlaşılmış olabilir, o yüzden kısaca açıklayayım.

Bugünkü futbolu tabii ki beğenmedim, çünkü hiçbir şey üretemedik. Maçın tamamına hakimdik, rakibe nerdeyse top göstermedik, bazı noktalarda doğru presler yapıp onları hataya zorladık. Okan Buruk bile maç sonunda 'bazen kazanırsınız ama oyundan memnun olmadığınız için mutlu değilsinizdir, işte bugün onu yaşıyorum' diye açıklama yaptı. Ben bugün şöyle temiz bir 3 yeriz diye düşünüyordum. Öyle olmadı, çünkü ortada bir gayret vardı, bir miktar motivasyon vardı. 'Biz Beşiktaş'ız ulan' isyanı vardı.

Ama asıl mesele şu ki; bir tane yüzde yüzlük, saç baş yolduran gol pozisyonumuz yoktu. Vida'yla, Atiba'yla ceza sahasından şut çekip gol arıyoruz, çaresizliğimiz bu seviyede... Bu, 'Abdullah Avcı varken de olan şeyler' kategorisinde, dediğin gibi hatta Klopp da gelse değişmeyecek bir şey. Yalnız, Abdullah Avcı'nın futbolunda ne biz bir şey yapabiliyorduk, ne rakip... Futboldan çok her şeye benziyordu maçlarımız... 35. dakikada başlıyorduk esnemeye. Şimdi en azından bir kıpırdanma görüyoruz, daha hareketli, 'bir şeyler yapmaya çalışan' bir oyuncu grubu var.

100 sezon da oynansa, başına dünyanın en iyi teknik direktörlerinden bir konsorsiyum kurulup da gelse, bu takım, o sezonların hiçbirinde şampiyonluk göremez, evet. Ama Sergen'in kazandırdığı 'sade oyun, motivasyon, bir şeyler yapma isteği, yardımlaşma çabası, çözüm üretme gayreti, ileri gitme, boşa kaçma, alan yaratma arayışı' bana farklı ve olumlu geliyor, yeniden 'iyi ki daha geç olmadan Abdullah Avcı'dan kurtulduk' dedirtiyor. Mevzu bundan ibaret.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı celiker1

Uzun yıllardır Basakşehir'e karşı onların sahasında maç boyu bu kadar üstün oynayan takım olmamıştır.Özellikle kanat oyuncularımızın yetersizliğinden ve iyi bir 8 numara oyuncumuzun olmadığından dolayı gol bulamadik.Tek eksik olan goldü.Sergen Sergen Sergen diyorum.O olduğu sürece içeride-dışarıda her zaman BEŞİKTAŞ gibi oynayacağımızdan şüphem yok.Bu saatten sonra geleceğimiz için her şey yönetime bağlı.Nokta atışı hücüm sag-sol,sol bek ve sekiz numara bulmak zorundalar :super: Kaleciyi saymaya gerek yok zaten
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Uzun yıllardır Basakşehir'e karşı onların sahasında maç boyu bu kadar üstün oynayan takım olmamıştır.Özellikle kanat oyuncularımızın yetersizliğinden ve iyi bir 8 numara oyuncumuzun olmadığından dolayı gol bulamadik.Tek eksik olan goldü.Sergen Sergen Sergen diyorum.O olduğu sürece içeride-dışarıda her zaman BEŞİKTAŞ gibi oynayacağımızdan şüphem yok.Bu saatten sonra geleceğimiz için her şey yönetime bağlı.Nokta atışı hücüm sag-sol,sol bek ve sekiz numara bulmak zorundalar :super:

Seneye güzel bir kadro verilmesi lazım.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Son haftalara dogru yönetim başlar, para yok, transfer yapamaya biliriz, avrupaya gidemeye biliriz falan filan....
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Onur Küçük

Olumlu tarafından bakmak lâzım. Çok değil daha 1-2 ay önce çoğu kişinin kafası karışık sorunların teşhisini koyamıyordu. Şimdi çoğu kişi teşhisi koyabiliyor. Problemler başından beri belliydi. Kulübün başında kendi çıkarını değil  kulübü düşünen işini bilen insanlar var artık. Artık işler rayına girmeye başlayacak.

Çevrimiçi mellfred

Açıkçası işk yarı çok doğru bir oyun oynadık
Gole kadar pozisyon vermemişken yazık oldu
Ancak
İkinci yarı 10 dakikalık bir tempo yapmadık
Burak  maçın ilk düdüğünden çıkışına kadar en ufak efor vermedi
layic aman saçım başım dağılmasın modunda
Caner’e alıştık ama o frikiği layice bırakmaması bile dayak sebebidir
şaka yapmıyorum ben olsam döverdim

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Olumlu tarafından bakmak lâzım. Çok değil daha 1-2 ay önce çoğu kişinin kafası karışık sorunların teşhisini koyamıyordu. Şimdi çoğu kişi teşhisi koyabiliyor. Problemler başından beri belliydi. Kulübün başında kendi çıkarını değil  kulübü düşünen işini bilen insanlar var artık. Artık işler rayına girmeye başlayacak.

Katılıyorum.
Bu sene zaten patlamıştık.
Berabere kalıp gs ve fbyi sevindirmedik.
Başak sivasla bizle fbyle maçlarını yaptı. gsyle de alanyayla da maçı iç sahada bir tek ts maçı deplasman.

Benden başka burda kimse başağın şampiyonluğuna inanmıyor ama bence bu sene onlar olacaklar.
Daha bunu kaç hafta önceden söyledim.
Ellerinde avcı gibi biri yok, küçük takımlara karşı çıkıp daha ilk yarıdan 4 atıp bitiriyorlar işi.

Mertte çok iyiydi cidden kariusla yer değiştirsek bu maçı 3-0 kazanırdık.
Atanı iyi dembaba tutanları iyi mert. Hocaları bence iyi, şampiyon olmamak için hiç bir neden yok.

Üzüldük ama bu skor bizim için daha hayırlı oldu beyler....

En azından bazı şeyler artık iyice gün yüzüne çıkmaya başladı, gelecek sezonun planlaması tam şuan yapılmaya başlayabilir.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Katılıyorum.
Bu sene zaten patlamıştık.
Berabere kalıp gs ve fbyi sevindirmedik.
Başak sivasla bizle fbyle maçlarını yaptı. gsyle de alanyayla da maçı iç sahada bir tek ts maçı deplasman.

Benden başka burda kimse başağın şampiyonluğuna inanmıyor ama bence bu sene onlar olacaklar.
Daha bunu kaç hafta önceden söyledim.
Ellerinde avcı gibi biri yok, küçük takımlara karşı çıkıp daha ilk yarıdan 4 atıp bitiriyorlar işi.

Mertte çok iyiydi cidden kariusla yer değiştirsek bu maçı 3-0 kazanırdık.
Atanı iyi dembaba tutanları iyi mert. Hocaları bence iyi, şampiyon olmamak için hiç bir neden yok.

En iyi futbolu ts oynuyor, başağin pek birsey oynadigi yok, ha biz olamiyorsak anadolu takimlarindan birisi olsun bende isterim. Hem damat bence biraz fazla karışıyor bu sene futbola....
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ozankarakoc

Açıkçası işk yarı çok doğru bir oyun oynadık
Gole kadar pozisyon vermemişken yazık oldu
Ancak
İkinci yarı 10 dakikalık bir tempo yapmadık
Burak  maçın ilk düdüğünden çıkışına kadar en ufak efor vermedi
layic aman saçım başım dağılmasın modunda
Caner’e alıştık ama o frikiği layice bırakmaması bile dayak sebebidir
şaka yapmıyorum ben olsam döverdim

Ben de öyle düşünecektim ki, 'bunu Sergen istemiş olabilir' dedim sonradan. Adamın, futbolculuğu sırasında, saha içinde en sevdiği noktaydı orası. 'Oralarda frikik olursa sol ayaklı biri kullansın' demiştir belki de...

En iyi futbolu ts oynuyor, başağin pek birsey oynadigi yok, ha biz olamiyorsak anadolu takimlarindan birisi olsun bende isterim. Hem damat bence biraz fazla karışıyor bu sene futbola....

ts oynadığı tamamen ilizyon.
hurra atak yapıyorlar zaten oyun genişlikleri çok fazla
başakşehir daha kompakt oynuyor
haftaya tsnin zaaflarını daha rahat göreceğiz.

Çevrimdışı ozankarakoc

Valla TS de olsa Başak da olsa kazanan Damat ve avanesi olacak belli ki... Neyse, bizim renklilere bir şey düşmesin de, gerisi çok önemli değil...

Valla TS de olsa Başak da olsa kazanan Damat ve avanesi olacak belli ki... Neyse, bizim renklilere bir şey düşmesin de, gerisi çok önemli değil...

katılıyorum hepsi antipatik gönül ister gelip alanya olsun ama....
eğer olmuyorsa başak onlarda olamıyorsa sivas onlarda olamıyorsa ts  :lol: :lol:

Çevrimiçi mayguntr

Canere mecbursak, kanatlarimiz islemiyorsa neden 3lu oynamiyoruz acaba, soyle taktik olarak esnek bir td gelse su ligin anasini aglatir.

Lens Vida Elneny Ruiz Caner
               Atiba
        Ljajic Boateng
          Burak-Umut

Çevrimdışı ozankarakoc

katılıyorum hepsi antipatik gönül ister gelip alanya olsun ama....
eğer olmuyorsa başak onlarda olamıyorsa sivas onlarda olamıyorsa ts  :lol: :lol:

Evet, iki sezondur 'alternatifli' olduğumuz tek alan bu :) 4 tane takım var, hepsi bize uyar!

Çevrimdışı mylife1903

Yaw bu diyabi mutus bisi ya
Sempatik seni
Su sagdan girip sut atti ya bi tane donen topu aldi acayip garip hareketler falan
Aklima su geldi

[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 06:46:21 mylife1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Nasi bi diramdir
Sagdan lens ortaliyir
Soldan nekodu indiriyir
Diyabi kafayla gol atmaya calisiyor
Sikartelin beline geliyor herif

Çevrimiçi murat baltacı

Sergenin olduğu yerde o frikiği Caner nasıl kullanılır aklım almıyor Sergen nasıl müdahale etmez onuda anlamıyorum
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Caner bu takımın kara deliği şu pozisyon da duracağı yeri bilse gol olmazdı artık lig sonuna kadar Rıdvan oynasın seneye x artı rıdvan sol bek rotasyonu olur yalnız başak hiçbirşey oynamadan puanı aldı o koyuyor birde Burak efendi noluyor geçen sene geldin yarım devre oynadın ne bu hava avcı gitti hala havalar aynı yürüyorsun çıkınca direk soyunma odasına gitmeler geçen maç yaptı yoruldu dedik soğuk dedik 2.defa aynı haltı yedi yerini bilmeyeceksj kapı burada Caneride alır gidersin ne bu afra tafra sene başından beri yoksun 8gol 4ü penaltı o kadar pozisyon kaçırdın karşı karşıya ne yani birde şu takımda diaby bile pozisyona giriyor nkadou yok ne oynadığı belli değil adamın tek hız var onu bile kullanamıyor anadolu da bundan iyi 10 kanat oyuncusu sayarız çok büyük kazık zor yollarız yalnız tek umudum Sergen hoca büyük takım hocası olduğunu dokunuşları ile gösterdi bugun topla buluşan 2 kere atiba yerine ortalama bir 8 numara olsa golu yemeden öne geçmiştik zaten seneye eksikler belli Sergen hocaya güveni tam camianın ve bunu yaptığı hamlelerlr gösteriyor

Çevrimdışı f_madida

Valla TSnin sampiyonlugunu renklilere tercih ederim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı haluk.m

Valla TSnin sampiyonlugunu renklilere tercih ederim.

Onlar şampiyon olacak diye bizi meze yapıyorlar, kıtır kıtır doğranıyoruz.

Trabzon göründüğü kadar masum bir takım değil. gs ile maç yaparlar hakem tokatlar susarlar, bizimle yaparken bir taç için ortalığı yakarlar.