Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680495 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı yaço58

Hakli yalniz
Bize boyle penalti verseler sabaha kadar kufur ederiz
Ofsayta falan da benzemiyor
Golu ver gec iste
Neyde haklı penaltı çalmasa golü vermek zorunda şunu anlamak zor olmamalı hakem golü vereceğime penaltı atsın belki kaçırır diye verdi başka şans yoktu

Çevrimdışı Alper1903

-hakem konusmanin tam sirasi.
-diaby herkesin malumu, nkoudou icin de bu oyunu yetmez butun oklar ona doner demistim oyle oluyor. top onda degilken arkaya sarksin top ondayken verkaca girsin yeter. baska bir seye gerek yok.
-boateng iyi ama kagawa da boyle hizli baslamisti. temkinliyim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hem Rize hem Antep maçlarını kazanacağımızdan emindim. Önümüzdeki maçlar Başakşehir Trabzon ve Alanya Sergen Hoca için bir sınav olacak. Fakat ilk yarının sonunda hemen Ljajici çıkarması ve Burak'ı da hiç acımadan çıkarması bu iki oyuncuya bakışını gösteren hareketler. Hoca bence her şeyin farkında

hemen 2.ci yarı da oyuncu değişikliği yapan hocayada hasret kalmışız normalde bize yeni gelen transfer 10 maç sonra filan 30 dk filan oynaması lazım :D

Çevrimdışı mrred

Hoca Adem için rölanti de mi oynadı demiş
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

hemen 2.ci yarı da oyuncu değişikliği yapan hocayada hasret kalmışız normalde bize yeni gelen transfer 10 maç sonra filan 30 dk filan oynaması lazım :D
Tüm tribün arkasında oyuncular neye uğradıklarını şaşırmışlardır. Adamlar maçı kazanıyor tribün hocayı bağırıyor bunlar otorite kurabilmesi ve sizi acımadan harcarım diyebilmesi için çok güzel gelişmeler. Böyle devam. Herkes haddini bilecek Beşiktaş formasını giymek için can atan futbolcular var ama bu formayı hak etmeyen bir sürü oyuncumuz var. Burak 5 kez ofsayta düştü yaş olmuş 34 Burak hala ofsayta düşmemeyi öğrenemedi
The great gig in the sky

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Koyacaz fbye
Benim elemanlar osurtacak fbyi
Verecez uzoyu verecez uzoyumbi bakasetaz bi cavelaZ
Arada bi sise bi cunyor fernandsz

Cunyor demisken bizdeki lensi diyabiyi nekoduyu donunda sallayacak adam 399binlik topcu bizdekilerin maliyetleri 20milyon falandir

Eleştiri yok sinerjiyi bozmayalım :lol: Bu göztepe maçını erteleyip tam Başakşehir Trabzon maçları arasına koymasınlar ya  :steamed:

Tüm tribün arkasında oyuncular neye uğradıklarını şaşırmışlardır. Adamlar maçı kazanıyor tribün hocayı bağırıyor bunlar otorite kurabilmesi ve sizi acımadan harcarım diyebilmesi için çok güzel gelişmeler. Böyle devam. Herkes haddini bilecek Beşiktaş formasını giymek için can atan futbolcular var ama bu formayı hak etmeyen bir sürü oyuncumuz var. Burak 5 kez ofsayta düştü yaş olmuş 34 Burak hala ofsayta düşmemeyi öğrenemedi

Hocanın bugün söylediği gibi oyuncularda özgüven eksikliği var demiş avcı sağolsun oyuncuları ezik büzük gibi gösterdi yerle bir etti oyuncuları.

Bu oyuncu grubu çok kaliteli değil ama avcının bize gösterdiği kadar kötü de değil demiştim yanıltmadılar sağolsunlar.

Burağa gelecek olursak bu saatten sonra öğrenemez zaten artık o :D

Çevrimiçi levitate

N'koudou     Boateng       Lens

En ideali bu gibi duruyor :)
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Eleştiri yok sinerjiyi bozmayalım :lol: Bu göztepe maçını erteleyip tam Başakşehir Trabzon maçları arasına koymasınlar ya  :steamed:

yaparlar yapmayacakları iş değil 2015-2016 sezonunda kar dolasıyla maçımız ertelenmişti gidip en sıkışık araya koymuslardı.

Çevrimiçi levitate

Eleştiri yok sinerjiyi bozmayalım Bu göztepe maçını erteleyip tam Başakşehir Trabzon maçları arasına koymasınlar ya  :steamed:
şaka maka yaparlar şimdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Hocanın bugün söylediği gibi oyuncularda özgüven eksikliği var demiş avcı sağolsun oyuncuları ezik büzük gibi gösterdi yerle bir etti oyuncuları.

Bu oyuncu grubu çok kaliteli değil ama avcının bize gösterdiği kadar kötü de değil demiştim yanıltmadılar sağolsunlar.

Burağa gelecek olursak bu saatten sonra öğrenemez zaten artık o :D

Burak sezon başında Türkiye Fransa maçında efsane oynadı koştu pres yaptı mücadele etti.
Eee sonra ne değişti ?
Bu tip insanlara asla güvenilmez canı isteyince oynayan oyuncu bize lazım değil. Bak diaby ve Lens e bu kadar kızamıyorum adamların kapasiteleri o kadar yetenekleri bu kadar ama Burak neden mücadele etmiyor koşmuyor ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sörloth 3 maç ceza alırsa bizim maçta oynamayacakmış
The great gig in the sky

Burak sezon başında Türkiye Fransa maçında efsane oynadı koştu pres yaptı mücadele etti.
Eee sonra ne değişti ?
Bu tip insanlara asla güvenilmez canı isteyince oynayan oyuncu bize lazım değil. Bak diaby ve Lens e bu kadar kızamıyorum adamların kapasiteleri o kadar yetenekleri bu kadar ama Burak neden mücadele etmiyor koşmuyor ?

Çevrimdışı mylife1903

N'koudou     Boateng       Lens

En ideali bu gibi duruyor :)
352 benzeri bisi oynamaya calisip
Bu lens nekodu diyabi gibilerini taca atacaksin

Çevrimdışı Doğukan E.

şaka maka yaparlar şimdi
Ben ertelensinde nerde olursa olsun modundayım. 1-1 kaldığı yerden devam etsin en mantıklısı o

Çevrimdışı mylife1903

Ben ertelensinde nerde olursa olsun modundayım. 1-1 kaldığı yerden devam etsin en mantıklısı o
Yalniz normal besiktas rutininde bu mac tekrarlanirsa biz 90da ofsaytten yer yeniliriiz ona buna madara oluruz

352 benzeri bisi oynamaya calisip
Bu lens nekodu diyabi gibilerini taca atacaksin

onun için orta saha yok abi :D

Çevrimiçi mellfred

Sörloth 3 maç ceza alırsa bizim maçta oynamayacakmış
2 verirler biri zaten kupada çeker

Çevrimiçi mellfred

TS’de bu hafta nwakame’nin attığı golü izletsin hoca nkuduya
Adam çakıldı öldü de ayrılmadı çizgiden
lan Caner’e verdin topu çizgiye insene Caner’in arkasında öylece bekliyor Acayip sabit fikir eleman
Maç boyunca çizgiye inip bir tane kısa orta kesmedi; ki bunu yaptığında etkili olmuştu geçen haftalarda

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

lan Caner’e verdin topu çizgiye insene Caner’in arkasında öylece bekliyor Acayip sabit fikir eleman
Maç boyunca çizgiye inip bir tane kısa orta kesmedi; ki bunu yaptığında etkili olmuştu geçen haftalarda
Sagbeki turk olan takimlara hiziyla bisiler yapabilir
Azicik hamleli guclu sert  anadolu sagbeki eline veriyor iste topu
Puanini parayra karsisinda vermek lazim
Ta macinda bisiler yaparsa umut vardir

Çevrimdışı yaço58

İzlerken Acaip sinir oldum hiçbirşey yapmıyor adam cizgiye yapışmış al ver yapıyor la Bi dikine git ceza yayına gir bişeyler yap hızı var dedik Bi pozisyonda kontraya çıkmak yerine frene basıp sağa verdi adam

Çevrimdışı yaço58

?s=19
Şu şekilde resmi hesaptan paylaşılması lazım adam bizi doğradı kazanmış olmamız bunu örtmesin yarın başak ts maçlarında daha da ileri giderler

Çevrimiçi MUSTAFA_

:bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

:bandit:

yetmez bu mactan sonra basın toplatısında konusulması lazımdı.