2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2763289 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı worns

Nkodou biraz Onyekuruvari bir oyuncu. İşe yarar zaman zaman saç baş da yoldurtur gibi geliyor. Konodan her türlü iyidir.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Istatistikleri pek iyi degil ama is yapar gibi.. Yasi da genc. Hayirlisi..

Çevrimdışı kyiv

Hem Fransız hem zenci hem EPL görmüş  hepsinden önemlisi Fener zenci sever  :bandit:

Çevrimiçi levitate

yaşı ve fransız olması işe yarar

tutmazsa birine kakalarız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Kartal Ç

Sakatlik gecmisi varsa bizim antrenman temposuyla bu adami ilk haftadan pert etmeseler bari.

Çevrimdışı ankarakartal06

geçen sezon 3 maça çıkmış adamı öve öve bitirmek hım buda güzelmiş

Çevrimdışı mrred

Sağ ayaklı sol kanat oyuncusu...

Arkasında koridoru etkili kullanıp iyi orta açan, kanat bölgesini dolduran Rebocho, önünde ters ayaklı kanat oyuncusu.

Doğru kurgu.
İki kanat oyuncumuzda içe kat ediyor. İki bekimizde dinamik atletik ve teknik offf çok heyecanlı
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

lens beni de kandırdı hep sölerim yanıldıgım tek oyuncu lensdir fener performansı azize kapak takma kısmı hepimizi kandırdı AMA o dönemde şunu demiştim madem lensi alacaktık q7 ile neden sözleşme uzattık şeklindeydi. ikisini birden kadroda bulundurmak yanlıştı planlama olarak.

Lens hepimizi kandırdı :) Bu adamın sorunu yatmaya meyilli olması, çabuk demotive olması vs. Yoksa ben de alınmasını istemiştim. Çok işe yarayabilecek gibi duran kariyer sezonları vardı. Advocaat fenere bunun bonservisini almayın dediğinde uyanmalıydık. Adam tanıyordu oyuncuyu. Bu adam daha önce kendine güvenip para yatıran Kiev'de de yatışa geçmişti uzun zamanlar. Bizde de zaten kontratı sağlamdı ilk geldiğinde Quaresma'yı da kesemeyeceğini anlayınca direk kapattı kontağı.

Çevrimdışı 38life

Sağ kanattaki oyuncularımızdan biri de sol ayaklı olsaydı keşke. :lol:

Ajdin Hasic gelince öyle olacak. Ama iki kanatta birden ters ayaklı oyuncu oynatmak oyun yapısını tamamen değiştirir. Klopp Liverpoolda öyle oynatıyor. Salah sol, Mane sağ ayaklı. Firmino False Nine. Bekler Robertson ve Arnold gibi oyuncular var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

İstatistiklere videolara bakarak çözemezsin N'kouduyu veri az çünkü. Mecbur maç seyredeceksin  :tabe:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

İki kanat oyuncumuzda içe kat ediyor. İki bekimizde dinamik atletik ve teknik offf çok heyecanlı

Orta sahayı çözmeden bizim takımdan heyecan meyecan çıkmaz. Bu orta saha rotasyonuyla 433 olmaz. 31 ağustostaki tahtada yazan orta saha oyuncuları çok önemli olacak bence.

Çevrimdışı mrred

Kevin De Bruyne de aynı düşüşü yaşayıp 2 kez kiralandı . Konoptan her türlü daha risksiz bir hamle. 24 yaşında hızlı oyuncu altyapısı da fena değil. Riske değer.
The great gig in the sky

Çevrimdışı haluk.m

Kevin De Bruyne de aynı düşüşü yaşayıp 2 kez kiralandı . Konoptan her türlü daha risksiz bir hamle. 24 yaşında hızlı oyuncu altyapısı da fena değil. Riske değer.

Profil uygun ama bizi uçuracak kanat değil, beklentiyi düşük tutmalı. 

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş yönetimi Taraftarıyla toplantı yaptı. Yeni sezonda;

-Kale arkasındaki tribünde koltuklar kaldırılacak.

-Deplasman tribünü bölünecek, yarısı aşağıda olacak.

-Öğrencilere bilet fiyatında indirim yapılacak.

-Passo devir hakkı çoğalacak!

Güzel :ok: :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Buda doğru hamle :ok:

Beşiktaş, genç forveti Oğuzhan Akgün'ü 1 yıllığına İstanbulspor'a kiraladı.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Profil uygun ama bizi uçuracak kanat değil, beklentiyi düşük tutmalı.
Konoplyanka haberinden sonra sosyal medyada gördüğüm bu oyuncu gelirse herkes başkanın üstüne yürür. Şu an herkes çok öfkelenmiş bir kaç kişi dışında  :tabe: Transfer işi ters tepebilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Konoplyanka haberinden sonra sosyal medyada gördüğüm bu oyuncu gelirse herkes başkanın üstüne yürür. Şu an herkes çok öfkelenmiş bir kaç kişi dışında  :tabe: Transfer işi ters tepebilir  :tabe:
Burası twitterdan daha çok takip ediliyordur. Twitterı boşver
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

bence de güzel hamleler hemen bu maç başlasın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Keske dogru olsa, ama yalan oldugu apacik
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

kale arkalarında sponsor ismi yazıyor nasıl kaldıracaklar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konoplyanka'dan vazgeçilmiş  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Elyounoussi > Kono > N'Koudou   Kono kadar soru işareti var  :alala: Genç diye hemen desteklemekte saçma bence.

Tek bir + yönü var;
Kono 2,5'dan x4 vereceklerine N'Koudou daha ucuza denenir. 

Çevrimdışı Arthur Dayne

Konoplyanka'dan vazgeçilmiş  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Umarım doğrudur.Doğruysa emin olun bizim için iyi oldu gelmemesi

Çevrimdışı yaço58

nkoudou konoptan daha çok heycanlandırıyor beni konopa birde bonservis vercektik bu adam fransada iş yapmış fransada iş yapanlar bizdede iş yapıyor genelde zaten epl de tutsa biz alamazdık bu yüzden konoptan daha yararlı maliyetide daha düşük olacaktır konop gelse 3 maç çok iyi oynayıp 10 maç yatardı gamsız biraz iki içe kateden kanat 2 hucümü seven bekimiz var bunlara birde wanyama tarzı orta saha eklemek şart oldu onuda tamamlarsak güzel iş olur ve dorukhandaki yaratıcılık eksikliğini çoşkulu oyun ve topu hızlı kazanarak kapatabliriz bu konudada dorukhan iyi olur zaafı avantaja dönüştürmek lazım ama mutlaka lider orta saha lazım ordan birde wanyama çıkarsak mükemmel olur