2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752972 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi 38life

Doğrudur anlamamış olabilirim benim anladığım hocanın sisteminin bu sene oturmayacağını o yüzden şampiyon olamayacağımız en azından şampiyon olamazsakta senin için sıkıntı olmayacağı gibi bir şey anladım. Bende diyorum ki Beşiktaşın özellikle bu mali durum içerisindeyken bu transferler yapılmışken, sistemden önce şampiyonluk düşünmeli. Bu mali durumda başka şansımız yok demeye çalışıyorum, yoksa feda döneminde bile Beşiktaş şampiyonluk için oynar sende bu dediğimi anlamamışsın sanırım 

Şampiyon olamicağmizi falan söylemedim. Benim kişisel olarak şampiyonluk beklentim yok. Benim için şu durumda Avcının sonsuz kredisi var. Transfere yüksek para harcadığımızi düşünmüyorum, Akıllı para kullanıldı ve revizyon yapılıyor. ki zaten o transferler sadece 1 sezon için yapılmadı. Beşiktaş'ın mali durumu vs. de konu dışı. Olması gerekenle beklenti daima aynı paralelde olacak dersen bu mantık hatası olur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

zemin kötü
Sis’i teşekkür edip başka bir şirketle anlaşmak lazım, olmuyor artık.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Roco ve Mirin’i gonderip yedekte oturmayi sorun etmeyecek, hava toplarinda cok etkili uzun boylu bir stopper sart.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şampiyon olamicağmizi falan söylemedim. Benim kişisel olarak şampiyonluk beklentim yok. Benim için şu durumda Avcının sonsuz kredisi var. Transfere yüksek para harcadığımızi düşünmüyorum, Akıllı para kullanıldı ve revizyon yapılıyor. ki zaten o transferler sadece 1 sezon için yapılmadı. Beşiktaş'ın mali durumu vs. de konu dışı. Olması gerekenle beklenti daima aynı paralelde olacak dersen bu mantık hatası olur.

Benim kimseye sonsuz kredim yok ama Avcıya karşı tıpkı Şenol hocadaki gibi kredim yüksek. Çok para harcadık derken savurduk anlamında demedim kulüp bir yatırım yaptı revizyon yaptı ama bu paranın geri dönüşü için şampiyonluk şart diyorum. Galatasarayda 2 yıl önce revizyon için para yatırdı ve şampiyon olmasalardı onları atıyorduk, şuan aynı durumdayız şampiyon olmaktan başka şansımız yok.Transferlerinde bu sezonluk ve gelecek sezonlar için ortak yapıldığını düşünüyorum yani karma. Atıyorum monaco gibi 6 tane 18 yaşında potansiyelli genç oyuncu almadık, potansiyelleri olan, harcanan parayı çıkaracak veya ileride daha fazlası olacak olanları aldık. Senin dediğin gibi bu seneye şampiyonluk beklentimiz olmasın diyeceksen ancak  monaco transferleri gibi yapsaydık olurdu. Bu kadro şuan bir ortasaha,sol kanat ve yedek forvet transferlerleriyle gerek 11 gerek yedekleriyle en değerli kadro olur. Bunlara ek olarak sağ stoper ve kaleci ile de hem en kaliteli hem de ek olarak hocaya tam oturacak bir takım olur.

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin: "Mükemmel bir stat, organizasyon harika. Tatmin olmuş durumdayız."

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sis’i teşekkür edip başka bir şirketle anlaşmak lazım, olmuyor artık.
Sorunun SIS ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.Cunku nevzat demirdeki zemin inanılmaz derecede iyiydi.Sonucta orayı da onlar yapiyor diye biliyorum.

Çevrimiçi Akil Emre

Bayramıda bitirdik, hala yedek kaleci, sol açık, orta saha ve forvet eksiğimiz bulunmakta. Forumda o gelecek bu gelecek die son 10 günlük gazlanma işimizde bitti. Şu domino etkisi ne zaman gerçekleşecek , sis bombası atmaya devam mı ediyoruz?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bayramıda bitirdik, hala yedek kaleci, sol açık, orta saha ve forvet eksiğimiz bulunmakta. Forumda o gelecek bu gelecek die son 10 günlük gazlanma işimizde bitti. Şu domino etkisi ne zaman gerçekleşecek , sis bombası atmaya devam mı ediyoruz?

Naibinin telsizi kapatmasını bekliyoruz. Forumdaki gazın birazı alındı ama tekrardan birikmeye başladı, haftasonu allah korusun olumsuz bir sonuç çıkarsa burası zaten mahşer gününe döner.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Roco ve Mirin’i gonderip yedekte oturmayi sorun etmeyecek, hava toplarinda cok etkili uzun boylu bir stopper sart.

bu beni de düşündüren bir sorun hatta vidayı gönderip 190lık bi elemana çökmek lazım mevcut tandem kesme kaldı zaten karyusda yan toplarda kötü bu sorun umarım bu sene başımızı ağrıtmaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi 38life

Benim kimseye sonsuz kredim yok ama Avcıya karşı tıpkı Şenol hocadaki gibi kredim yüksek. Çok para harcadık derken savurduk anlamında demedim kulüp bir yatırım yaptı revizyon yaptı ama bu paranın geri dönüşü için şampiyonluk şart diyorum. Galatasarayda 2 yıl önce revizyon için para yatırdı ve şampiyon olmasalardı onları atıyorduk, şuan aynı durumdayız şampiyon olmaktan başka şansımız yok.Transferlerinde bu sezonluk ve gelecek sezonlar için ortak yapıldığını düşünüyorum yani karma. Atıyorum monaco gibi 6 tane 18 yaşında potansiyelli genç oyuncu almadık, potansiyelleri olan, harcanan parayı çıkaracak veya ileride daha fazlası olacak olanları aldık. Senin dediğin gibi bu seneye şampiyonluk beklentimiz olmasın diyeceksen ancak  monaco transferleri gibi yapsaydık olurdu. Bu kadro şuan bir ortasaha,sol kanat ve yedek forvet transferlerleriyle gerek 11 gerek yedekleriyle en değerli kadro olur. Bunlara ek olarak sağ stoper ve kaleci ile de hem en kaliteli hem de ek olarak hocaya tam oturacak bir takım olur.

Mutlaka şampiyon olmaliyiz olmazsak biteriz, yatırımlar boşa gider gibi bir durum olduğunu hiç düşünmüyorum. Kulüp zaten batık durumda. Her yıl şampiyon olmaya ihtiyacımız var, bir tek bu yıl değil. Ama böyle bir şey mümkün değil. Bu sene yeni bir hoca ile uzuuuuuun soluklu bir yapılanmaya başlıyoruz. Ve bu yapılanmanın ilk senesinde şampiyonluk beklentim yok. Bunda anlasilmicak birşey oldugunu düşünmüyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Naibinin telsizi kapatmasını bekliyoruz. Forumdaki gazın birazı alındı ama tekrardan birikmeye başladı, haftasonu allah korusun olumsuz bir sonuç çıkarsa burası zaten mahşer gününe döner.

malesef haftasonu puan kaybına açık bir deplasmanla başlıyoruz lige, beraberlik çıkarsak ses çıkarmam sonraki 2 iç saha maçında 6 puan almak koşulu ile tabii

Çevrimdışı tangaz

vodafone parkı böyle dolu görmeyi özlemişim

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tribünden gelen ses yüksekliğinde baya fark var ligde net oynanıyor
[ Son Düzenleme: 14 Ağustos 2019, 22:11:53 AigleBordeaux ]

çim bi garip top kayıyor.

Bizde çok sıkıntı çekicez bu çimden.

Çevrimdışı tangaz

Sorunun SIS ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.Cunku nevzat demirdeki zemin inanılmaz derecede iyiydi.Sonucta orayı da onlar yapiyor diye biliyorum.

evet orası iyi görünüyor ama orası farklı burası farklı orada çatı yok güneş sıkıntısı yok işler kolay ümraniyede mesele stadyumda iyi iş çıkarmak ve sis bunu beceremiyor bu stadın zemin altyapısından tut drenajına filan herşeyi sis hesapladı etti açılışda serme çimle birtek düzgün zemin yaşadık sonraki seneler fiyaskoydu bu sene de fiyaskodan hallice birşeyleri yanlış yaptıkları ortada.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben SIS ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.Yanlis bilmiyorsam nevzat demiri de onlar yaptı.Asagidaki fotoğraflarda zemin mükemmel gözüküyor.Aslinda 1 hafta önce Vodafone Parkın da zemini güzeldi.Bu cati ile tribün arasının kapanması ve son günlerdeki aşırı sıcaktan etkilenmiş olabilir.Ayrica çeşitli provalar da oldu büyük ihtimalle.

kale arkasında file,cam,demir olmayınca tam bir ingiliz stadı gibi oldu lanet olsun Türkiye de ki düzene.

Çevrimiçi yaço58

kale arkasında file,cam,demir olmayınca tam bir ingiliz stadı gibi oldu lanet olsun Türkiye de ki düzene.
istisnasız herkes oturarak izliyor maçı çok farklı bir kültür gerçekten

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Aferin giroud öküz gibi kayma yavaşça dizini koy gol sevincinde çimler yıpranmasın  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Abdullah Avcı, Gökhan Keskin ve Cedi Osman tribünde.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Abdullah Avcı, Gökhan Keskin ve Cedi Osman tribünde.

Çekirdekleri bile hazırlamış

Çevrimiçi Necmi

yalnız stad gerçekten harika görünüyor. tribünler karanlık değil. maçı değil stadı izlemişim ilk yarı :D

yalnız stad gerçekten harika görünüyor. tribünler karanlık değil. maçı değil stadı izlemişim ilk yarı :D

çim kötü bir tek.