2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2763635 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

Antalya, Ormana. Aksekiye bağlı dağlık bir köy :)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çıktım yola ama antalyanın tam en kuzeyine

Çevrimdışı cursedofdragon

Ljayiçin 13 mil olan değerini 12 ye düşürmüşler açıklamaları da çok komik layiç bu sene süper ligin en iyi orta sahası ama beşiktaş bonservisini 6.5 mil euro gibi bir rakama aldığı için düşürmek zorundaydık  :kop:

futbol cahilleri başka bir şey değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ljayiçin 13 mil olan değerini 12 ye düşürmüşler açıklamaları da çok komik layiç bu sene süper ligin en iyi orta sahası ama beşiktaş bonservisini 6.5 mil euro gibi bir rakama aldığı için düşürmek zorundaydık  :kop:
Değerlemesi rezil bir site, menajerlerin rüşvetleriyle oyuncu değerlerini şişiriyorlar.

Benfica bir stoperi 8-10 maç oynatıyor, adam 1 milyon Euro'dan 12 milyona çıkıyor. Ne yapıyor bu herif 8-10 maçta, kıçından ateş mi çıkarıyor?

20 Aralık'ta 1 milyon değeri olan Luca Pellegrini nasıl oldu da Cagliari'de 12 oynayıp 5 milyon değere ulaştı?

Herifin Cagliari'deki whoscored rating'leri de yerlerde.

Başkanla konuşma şansım yok, olan birisi söylesin de şuna el atsın. Transfermarkt'a 50-100 bin Euro para ateşle, satmayı düşündüğün ya da planladığın tüm oyuncuların değeri 2-3 katına çıksın. Dorukhan 15 milyon görünse, 20'ye satarız.

Çevrimdışı sosyalkartal

Değerlemesi rezil bir site, menajerlerin rüşvetleriyle oyuncu değerlerini şişiriyorlar.

Benfica bir stoperi 8-10 maç oynatıyor, adam 1 milyon Euro'dan 12 milyona çıkıyor. Ne yapıyor bu herif 8-10 maçta, kıçından ateş mi çıkarıyor?

20 Aralık'ta 1 milyon değeri olan Luca Pellegrini nasıl oldu da Cagliari'de 12 oynayıp 5 milyon değere ulaştı?

Başkanla konuşma şansım yok, olan birisi söylesin de şuna el atsın. Transfermarkt'a 50-100 bin Euro para ateşle, satmayı düşündüğün ya da planladığın tüm oyuncuların değeri 2-3 katına çıksın. Dorukhan 15 milyon görünse, 20'ye satarız.

Ben kaç yıldır bunu söylüyorum ne 50 bin 100 bini gerekirse 1 mil euro verilsin yapsın oğuzhan akgünü 10 mil euro yapsın güveni 15 mil euro bak o zaman nasıl oyuncu satıyoruz fener bunu yapıyor fenerde neredeyse gol asist yapamayan elif elması 10 mil euro yaptı 1 gecede transfermarkt
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Kapkarakartal

Birileri ya bizi trollüyor Vidal konusunda yada hakikaten Falcao transferine misilleme olarak saklanıyor zaten birşey kalmadı şunun şurasında haftaya belli olur gibi.

Çevrimdışı mylife1903

Avci s.g 'in on direge indirip arkaya sarkitma organizasyonuna devam edecek gibi duruyor.

Hazirlik macinda da bu yapildi. Adem ile pedro ilk iki isim yapilir.
Yalniz o sneol gunesin taktigi degil, daumun taktigi diye hatirliyorum
Daha once feldkamp ile saftirik de yaptiriyordu, alaman sutumpf diye bir kereste vardi bize atmisti benzer gol
Fbde aleks ike gg yapiyordu kamyonla gol attilar gg bize gelince biz de baya faydalandik

Çevrimdışı mylife1903

Uçak seninse dersin. Ama her halükarda içerde kimin olduğunu bildirmek gerekiyor. Ayrıca biz uçağı kiraliyoruz. İsim v.s. bildirdiğimiz ve rez. Yaptığımız zaman 48 saat içerisinde uçağın kalkış yapması gerekli aksi taktirde tekrar ücret yatırmamız gerekiyor.

Özetlemek gerekirse rez. İşini transfer kesinleşince yapıyoruz.

O ucaga bomba ihbari yapmak besiktasi bir suru dertten kurtarir
Sanki topcu yok
Nedir bu kono sevgisi

Bir suru top kaybi yapar top saklayip faul de alamaz son 4-5 senedir top mop oynadigi da yok, ilginc sekilde soktular alamanlara ben antalyasipor yapar falan diyordum

Insallah uyum saglar faydali olur tabi ama bunu yildiz oyuncu k9ntejyanindan falan getireceklerse hic ugrasmasinlsr. Parayi santrafor butcesine eklesinler

Çevrimdışı mylife1903

konop yürüyerek gelsin yolda kajusu bitsin geri dönsün :evillol:
Bunu durdurul sen gelme ulan ayi diyeceksin abi

Çevrimdışı mylife1903

kono gelecek seni çıldırtacak :D  :evillol:
30 macta 2 gil 5 asist yapinca cildirtir tabi
Onu lens de yapiyordu

Çevrimdışı mylife1903

Bolasi LuaLua’la kuzenmiş bu arada
Cenk yuzunden bu eplden maclari izledim az tam bir gerizekali bu bolazi insallah almazlar, alanyaspora falan gitsin

Çevrimdışı mylife1903

Kulup degil de menejerler daha cok sakal atiyor oraya
Benfika sportink porto falan oyuncularini incele kimi kaca sokacaklari bile girafikten anlasiliyor

Guzel algi yapiliyor bu siteden maclardan once kanallar alip alip bu bonservis degerlerini gotlerinden data uyduruyorlar. Ilk11 degeri yok yedeklerde su kadar para oturuyor falan.

2 sene once heralde demistik senjnle turkiye ligi yakinda bulgar yunan ligi seviyesinde olscak takimlar 30-40 milyonluk olacak diye
Hala insanlar bizim takimlari epl italya takimlari falan ile karsilastiriyor, takip edilmesi gereken denk ligler oralar degil

Çevrimdışı mylife1903

Vidaya da 6-7 veren varsa sallasinlar gitsin
3 milyon sitopere maas verecek kadar zengin degiliz

Ramos sanki paraya bak, pepeyi de alma dedik etin ne butun ne ama aldiysan o para normal simdi de vidal arkadas, yiyemeyecegin falakanin altina yatma, 4 milyon maas cok degil nirmal para vidal icin ama luks luks, samtrafor al bir tane lecce de veriyorsa 6-7 buragi da okut

Bu rizede avaziem vardi al onu vida kadar oynar 5te 1 fiyatina

Roko da elde kalacak galiba, boyu uzun onunda ziplama sifir galiba adamda bi de yumusak rizeden nasil gol yemistik of
Yedege ligden adam alsinlar diyoz 10 senedir
Bir suru iyi oyuncu var yeni risklere neden giriyoruz
Alanyada yunanli cocuk var iyi oyuncu diyego var yillarin sitoperi
Siliden adam getirip yedek oturtmanin ne anlami var
Hatta yabanci kontejyaninin hepsini de kullanmasinlar
Zaten 11 tane oynayabiliyor
Ustelik 12-13-14 icin tff tazminati vardi buyuk rakamlardi boyle maliyeti arttirmaya gerek yok

Çevrimdışı mylife1903

Hocanin aciklamalari da izledim ona da dokanak
Bu feto sorusu soran satilmis yalaka basina bi ayar verin arkadas , ftye sorsana yiyorsa, orami cekme burami ceki gostersin sana, efendi adami gorunce hemen ordan burdan soru soruyor

Hoca saha icinde kalacagim diyir da kaldirmazlar onu boyle saha icindeyim derken kendisini hazirlamasi lazim,

Saha ici boyle turkiyede bu resmi basucuna assin abdullah avci

Basarili olursa bu oranak meselesi yuzunden ve kavga olayi ile gene sahadisina cekecekler
Basarisiz olursa taraftari gazlayacaklar sanki her sene sampiyon oluyoz, once kadroyu yikama yaglamaya alip sonra avci oynatamiyor diye girisecekler

Bu pislikler kimseye rahat vermezler, bizim taraftar da bu oyunlari mis gibi yer

Hoca yorgun gozuktu bana, zaman istemiyorum destek istiyorum demesi guzel ama burasi ibb degil kimseye zaman da destek de verilmez. Zaman ve destek istiyorsan kendin gidip alacaksin ilk 5 mac koyarsin cebine 12 puan zamani da destegi de kendin kazanirsin.

433 dediginde de burnuma pis bi koku geldi sonra 7-8 opsiyon dedi biraz rahatladim

Besiktas hocasinin fazla suslu cumleler kurmasina gerek yok, daha tabana hitap etmeli, 15 milyon tarafatrimiz var, her kesime hitap etmeli, simdi zamaninda bir tsnesi bordan cam yapscaz falan derken oburunun borcam zaten 25 senedir vsr validem icine dolma koyardi diye cevap verip oylari toplamasi gibi. Biri is diyor oburu bahcede yuvarlanacaksiniz diyor falan gibi dusunun
Daha sade cikip biraz daha populer seyler soylemeli artik buyuk bir stk nin amiral gemisinin kaptani kendisi sadece teknik direktor degil ki sahaicinde kalsin
Taraftardan da uzak olmamali, biraz carsiyi da sevip oksarsa ordan da destek bulur yavas yavas

Insallah basarili olur o tesislerde yatip kalkma olayini anlamadim ne alakaysa, yere yatsana tezahuratina kendince cevap mi verdi acaba, besiktas armasi geldi yerde yatmayacagim ayaga kalkacagim mi dedi, fazla romantik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şiir bile yazıldı

V akit tamam gel artık

İ çimiz karardı beklemekten yıldık

D erman ol bize artık çok sıkıldık

A nlayamazsın zamanında çok kırıldık

L ami cimi yok seni kesin aldık...

(via. Bora Özdil)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı huseyincelebi

Şiir bile yazıldı

V akit tamam gel artık

İ çimiz karardı beklemekten yıldık

D erman ol bize artık çok sıkıldık

A nlayamazsın zamanında çok kırıldık

L ami cimi yok seni kesin aldık...

(via. Bora Özdil)

Vakti geldi rakip takımın transferinden hemen sonra açıklarlar bence  :halay: :halay: :halay:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı ankarakartal06

Günaydın güzel insanlar nasılsınız ? :) Keyifler nasıl ?  :evillol: :evillol:

burada dursun lazım olur  :super: :super:

Çevrimdışı kyiv

Palmali Holding yani Mübariz Mansimov...kenarda dursun şöyle.

Çevrimdışı yaço58

Vakti geldi rakip takımın transferinden hemen sonra açıklarlar bence  :halay: :halay: :halay:
Eğer gerçekten alırsak vidali ben renkli medyadaki yorumları merak ediyorum sabah akşam falcao ile yatanlar ne yapar böyle bir durumda mesela falcaoyu karşılamaya gitcek zeki vidal gelse gidermi😂 adam yıldız topçu ayağına içindeki gs sevgisini rajatca söyleme fırsatı buldu vidali en çok bu yüzden istiyorum birde gelirse bize en iyi orta saha açık ara bizde olur vidal dorukhan ljajic en iyi bek rotasyonu zaten bizde stopeelerde iyi sağlam bir Burak falcaodan daha çok katkı verir bir tek kanatlarımız diğer takımlara göre geride eğer vidal ihtimali varsa muazzam olur Oğuzhan ile yapmaya çalışılan şey vidal ile takır takır olur vidal abuş tarzı Bi adam birde yerli kaleci ile transfere noktayı koyarız umarım Konoya gerek yok ama eğer Ukrayna milli takımında gösterdiği performansı gösterirse de bizi baya yukarı çeker bakalım hayırlısı olur umarım
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2019, 10:27:28 yaço58 ]

Çevrimdışı mylife1903

Eğer gerçekten alırsak vidali ben renkli medyadaki yorumları merak ediyorum sabah akşam falcao ile yatanlar ne yapar böyle bir durumda mesela falcaoyu karşılamaya gitcek zeki vidal gelse gidermi😂 adam yıldız topçu ayağına içindeki gs sevgisini rajatca söyleme fırsatı buldu vidali en çok bu yüzden istiyorum birde gelirse bize en iyi orta saha açık ara bizde olur vidal dorukhan ljajic en iyi bek rotasyonu zaten bizde stopeelerde iyi sağlam bir Burak falcaodan daha çok katkı verir bir tek kanatlarımız diğer takımlara göre geride eğer vidal ihtimali varsa muazzam olur Oğuzhan ile yapmaya çalışılan şey vidal ile takır takır olur vidal abuş tarzı Bi adam birde yerli kaleci ile transfere noktayı koyarız umarım Konoya gerek yok ama eğer Ukrayna milli takımında gösterdiği performansı gösterirse de bizi baya yukarı çeker bakalım hayırlısı olur umarım
Ilk faulunde katil damgasi vururlar
Sonra 5-6 kirmizi gorur

Çevrimdışı kyiv

Saha ici boyle turkiyede bu resmi basucuna assin abdullah avci

Basarili olursa bu oranak meselesi yuzunden ve kavga olayi ile gene sahadisina cekecekler
Basarisiz olursa taraftari gazlayacaklar sanki her sene sampiyon oluyoz, once kadroyu yikama yaglamaya alip sonra avci oynatamiyor diye girisecekler

Bu pislikler kimseye rahat vermezler, bizim taraftar da bu oyunlari mis gibi yer

Hoca yorgun gozuktu bana, zaman istemiyorum destek istiyorum demesi guzel ama burasi ibb degil kimseye zaman da destek de verilmez. Zaman ve destek istiyorsan kendin gidip alacaksin ilk 5 mac koyarsin cebine 12 puan zamani da destegi de kendin kazanirsin.

433 dediginde de burnuma pis bi koku geldi sonra 7-8 opsiyon dedi biraz rahatladim

Besiktas hocasinin fazla suslu cumleler kurmasina gerek yok, daha tabana hitap etmeli, 15 milyon tarafatrimiz var, her kesime hitap etmeli, simdi zamaninda bir tsnesi bordan cam yapscaz falan derken oburunun borcam zaten 25 senedir vsr validem icine dolma koyardi diye cevap verip oylari toplamasi gibi. Biri is diyor oburu bahcede yuvarlanacaksiniz diyor falan gibi dusunun
Daha sade cikip biraz daha populer seyler soylemeli artik buyuk bir stk nin amiral gemisinin kaptani kendisi sadece teknik direktor degil ki sahaicinde kalsin
Taraftardan da uzak olmamali, biraz carsiyi da sevip oksarsa ordan da destek bulur yavas yavas

Insallah basarili olur o tesislerde yatip kalkma olayini anlamadim ne alakaysa, yere yatsana tezahuratina kendince cevap mi verdi acaba, besiktas armasi geldi yerde yatmayacagim ayaga kalkacagim mi dedi, fazla romantik
Şu fotonun hesabını Burak Yılmaz önderliğinde soracak futbolcular lazım. 1. maçtan itibaren aynı ciddiyette gelene gidene vuracaksın. En sonunda da bunlara koyup taçlandıracaksın. Ama nerdeee? Bizim öç alma, hesap sorma gibi kötü alışkanlıklarımız yok. Ne futbolcularda ne hocalarda ne de başkanlar da.

Ricardinhonun ağzını burnunu dağıttılar otoparkta 1 ay sonra Fenerbahçe maçında ne oynadı beyefendi?Şenol Güneş kafasına atılan maddelerden sonra o süreci çok daha iyi bir motivasyon aracı olarak kullanabilirdi, kullanamadı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yakında transferi geç yapma avantajımızı elimizden alabilirler. Gerçi eskisi kadar da geç yapmadık bu sene

Pochettino: "Transferi erken kapamak büyük bir hata. Diğerlerinin 20 günü daha var ve bu onlar için avantaj sağlıyor. Takımlardaki oyuncuların gitmesine kapıyı açarak kafa karışıklığı yaratıyorsunuz. Diğerleri böyle devam ederse, lig yönetimi eskiye dönmesi gerektiğini anlayacak"

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Şu fotonun hesabını Burak Yılmaz önderliğinde soracak futbolcular lazım. 1. maçtan itibaren aynı ciddiyette gelene gidene vuracaksın. En sonunda da bunlara koyup taçlandıracaksın. Ama nerdeee? Bizim öç alma, hesap sorma gibi kötü alışkanlıklarımız yok. Ne futbolcularda ne hocalarda ne de başkanlar da.

Ricardinhonun ağzını burnunu dağıttılar otoparkta 1 ay sonra Fenerbahçe maçında ne oynadı beyefendi?Şenol Güneş kafasına atılan maddelerden sonra o süreci çok daha iyi bir motivasyon aracı olarak kullanabilirdi, kullanamadı.
Abi cok sirkulasyon da oluyor
Simdi yeni gelen cocuklara bu fotoyu gostersen ne anlayacaklar
Bunu her mac oncesi dagitacaksin gs maclarini izleteceksen haftada bir anlasinlar olayi
Su fotoya bakinca yumruk sikmaktan nabzim yukseliyor boyle bisi var mi ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beklemeye devam

Arkadaşlar selam sorun yok kaçırılmadım Çok yoğun bayram sebebiyle. O yüzden fazla giremiyorum. Konoplyanka'nın uçağında sıkıntı yok. Vidal'i bekliyoruz halen.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Beklemeye devam

Arkadaşlar selam sorun yok kaçırılmadım Çok yoğun bayram sebebiyle. O yüzden fazla giremiyorum. Konoplyanka'nın uçağında sıkıntı yok. Vidal'i bekliyoruz halen.
:money: :money: :bandit: :bandit:

Fanatik
‏Onaylanmış hesap @fanatikcomtr
26 dk.26 dakika önce

Beşiktaş, Barcelona'da forma giyen Arturo Vidal'e yıllık 4 milyon euro önererek Serie A devi Inter'den daha yüksek bir maaş teklifinde bulundu. Şilili futbolcunun geleceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak (AS).

:halay: :halay: :halay: :halay: