2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2778057 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı savaş altay

anlaşılan bu sene bol bol kulaklarını çınlatacağız :D

5 gol 8-9 asist yapsa benim için kafi :D (Ligde)

hemen sikrin şat alalım  :photo:

lazım olur belki  :D

:D

Çevrimdışı kyiv

adam ingiliz bunlar özellikle pl oldukdan sonra yurtdışını fazla küçümsüyor uyumda sağlayamıyor üstelik bunun düzenli oynadıgı dönemlerde bile uzun soluklu sakatlıkları vardı kesinlikle görüşüm negatif.

Hemşo zaten formda olsa  veya sakatlık riski olmasa buraya düşmesinin mümkünatı olmaz.Belki de geçmişteki Ferdinand ve Demba Ba örneklerinden etkileniyoruz. Eğer uçuk bir rakam istemese pozitifim.

Bayılırım siyahi ingilizlere  :iblush: sadece ben değil Fener de zenci sever bu arada :bandit:

Çevrimdışı savaş altay

Pedro

pedro beklentisi war ama ricardo kullanıyor halen 

Evet bir duran topcu alindi ama gorecegiz. Quaresma'nin avci ile etkisinin giderek azalacagini dusunuyorum.

Maximal Avci artik onun adi, her sey maximal olacak  :D

Çevrimdışı Eray_Steiermark

ben kadroyu çok merak ediyorum :)

Tahminim böyle olacağı yönünde ;

Utku,Gökhan,Vida,Medel,Caner,Oğuzhan,Dorukhan,Ljajic,Quaresma,Boyd,Güven
Bu kadro şenor hocamın kadrosu yahu. Transferler geldi oynatsın bi zahmet.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı kyiv

Fernandesi mi aldik, kim kullaniyor duran toplari  :D

Adem Ljajic. Türkiyeye ortama alışmış bir adem. :icool:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

Hemşo zaten formda olsa  veya sakatlık riski olmasa buraya düşmesinin mümkünatı olmaz.Belki de geçmişteki Ferdinand ve Demba Ba örneklerinden etkileniyoruz. Eğer uçuk bir rakam istemese pozitifim.

Bayılırım siyahi ingilizlere  :iblush: sadece ben değil Fener de zenci sever bu arada :bandit:

bizde seviyoruz sorun deel  :D ama bu ciddi risk hemşom zaten para yok birde bu patlarsa sıkıntı zaten patlayan patlayana  :kop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Şimdi bu kulede çalışan arkadaş sadece rezervasyonu mu görmüş yoksa ayni zamanda yönetime de mi yakın? Bu kadar bilgiyi nerden alıyor? Bence fena sallıyor ama hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı tangaz

Şimdi bu kulede çalışan arkadaş sadece rezervasyonu mu görmüş yoksa ayni zamanda yönetime de mi yakın? Bu kadar bilgiyi nerden alıyor? Bence fena sallıyor ama hayırlısı bakalım.

uçağa binecek olan kişilerin ismini kaç gün önceden yazmak zorunlu ya da öle bi zorunluluk mu var? nerden biliyorlar yolcu listesini?

mesela benim özel uçağım olsa monacoya gitsem orda bi arkadaş edinsem  :iblush: pilotu arayıp uçağı hazırla yarım saate misafirimle geliyoruz diyemeyecekmiyim :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

uçağa binecek olan kişilerin ismini kaç gün önceden yazmak zorunlu ya da öle bi zorunluluk mu var? nerden biliyorlar yolcu listesini?

mesela benim özel uçağım olsa monacoya gitsem orda bi arkadaş edinsem  :iblush: pilotu arayıp uçağı hazırla yarım saate misafirimle geliyoruz diyemeyecekmiyim :alala:
Nerden baksan tutarsızlık. Neyse bekleyip görelim.

Çevrimdışı savaş altay

Adem Ljajic. Türkiyeye ortama alışmış bir adem. :icool:
Avci s.g 'in on direge indirip arkaya sarkitma organizasyonuna devam edecek gibi duruyor.

Hazirlik macinda da bu yapildi. Adem ile pedro ilk iki isim yapilir.

Çevrimdışı tangaz

Nerden baksan tutarsızlık. Neyse bekleyip görelim.

ben de sen gibi kolpacılık sallamasyon  gibi değerlendirmiyor değilim ama ümit olmadan da tadı çıkmıyor mevsimin  :icool:

negredo beni alın diyor :D

Çevrimdışı kyiv

Sağolsun duvara ihtiyacımız yok bize matkap lazım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Allah korusun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

Uçaklı duyumcu sallamıyor  :tabe: Dedikleri gelmeyebilir ama bu dediklerinin yalan olduğunu göstermez. O uçak bilgilerini paylaşıp uçak takip işini başlatan kişiymiş  :tabe:
Miş diye konuşmaya gerek yok. Ben o çocuğun dediklerine kefilim. Prim için birşey yapacak adam değil. Ayrıca verdiği bilgiler mesleği açısından sıkıntı çıkarabilir. Ama bunları bile dert etmiyor. Neyse gelince hepimiz seviniriz inşallah.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı savaş altay

Paylasimini gorunce negrodo'nun bir bunalim sezdim adamda, hala gol atiyor  :D

O deli paylasti, taraftara ne oluyor? 1.5 veririz diyen, gelsin diyen, pektemek sans

aldiysa negredo da alsin diyen, gittigine uzulen bile var yahu  :lol:

Çevrimiçi sefaköykartali

Miş diye konuşmaya gerek yok. Ben o çocuğun dediklerine kefilim. Prim için birşey yapacak adam değil. Ayrıca verdiği bilgiler mesleği açısından sıkıntı çıkarabilir. Ama bunları bile dert etmiyor. Neyse gelince hepimiz seviniriz inşallah.

uçak mevzusu ne kim geliyor konoplyanka mı

Çevrimiçi Samet Demir

Uçak seninse dersin. Ama her halükarda içerde kimin olduğunu bildirmek gerekiyor. Ayrıca biz uçağı kiraliyoruz. İsim v.s. bildirdiğimiz ve rez. Yaptığımız zaman 48 saat içerisinde uçağın kalkış yapması gerekli aksi taktirde tekrar ücret yatırmamız gerekiyor.

Özetlemek gerekirse rez. İşini transfer kesinleşince yapıyoruz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

kono + vidal ayrı ayrı ucak bekleniyor  :tabe:

Çevrimiçi Samet Demir

Konoplyanka uçağının 48 saat içerisinde hareket etmesi gerekiyor. Aksi taktirde ücret vermemiz gerekiyor. Vidalin saati yarın belli olur bence. Falcao transferi bekleniyor vidal için.

Ben çok umutluyum. Yazan arkadaş güvendiğim arkadaş.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nerde paylaşıyor bu yorumları
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

kono + vidal ayrı ayrı ucak bekleniyor  :tabe:

konop yürüyerek gelsin yolda kajusu bitsin geri dönsün :evillol:

konop yürüyerek gelsin yolda kajusu bitsin geri dönsün :evillol:

kono gelecek seni çıldırtacak :D  :evillol: