2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2804264 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

yaltakçı oldukları doğru ama güçlü oldukları ellerinin kollarının çok uzun oldugu da bir gerçek bi defa fena organizeler. neyse bu pislikleri knuşmayalım sayfayı kirletiyorlar
güçlü olan yaltakçı olmaz. yalanmaz gücünü kullanır. Biz herşeyi abartmakta
ustayız. yok değil dedikçe millet bana onların ne kadar güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyor
o kadar meraklıyızki hep karşımızdakini çok güçlü görmeye bu olmasa bile bunu kanıtlamak için hayali olaylar yaratırız.
adamlar güçlüydü fetö zamanında ama o güçleri fetöyle birlikte eriyor.
hala belli bir fonksiyonları var ama gs için ortaya çıkıp kendilerini riske atmazlar
ancak iktidara çalışan gizli fetöcüler el altından birşeyler yapmaya çalışır.
bizde onları şişirmekten bu konuda vurmaya hiç uğraşmadıkki. anca güçlerini şişirelim.
al işde sende yöneticilik yapan adamın heriflerin şampiyonluk kutlamalarındaki mutluluğuna bak.
zaten onun neden tff başkanı yapıldığına kafamda soru işareti olmuşdu.
sistemi temizlemek kolay değil. elbet etkileri olacak. adamların nereye sindiği kollarının nereye ulaştığı bilinmiyorki
bu gs nin gücü değil. ordu çöktü ötesi varmı. bunların yaptığı sadece onları içlerine almak oldu.
tek bir gücü kullanmak ona yaltaklanmak lobi değildir. onların bütün başarısı himmetcilere dayanıyor.
onlarla birliktede yok olup gidecekler. kendi varlıklarını vatanın varlığının üstünde görenleri bu kadar şişirmenin
manası yok.

Çevrimiçi Necmi

ben rahmi koç olsaydım şuan delikli kuruş borcumuz yoktu  :icool:
birşeyler yapmaya kalktığında taraftar tarafından linç yerdin
hemen kaçardın :D bak ilk mylife linç ederdi seni. :evillol:

Çevrimdışı Arthur Dayne

şu videoyu izleyin lütfen.Metin-Ali-Feyyaz dönemini görenler ne kadar şanslıymış,keşke biz de görebilseydik.

Çevrimdışı tangaz

birşeyler yapmaya kalktığında taraftar tarafından linç yerdin
hemen kaçardın :D bak ilk mylife linç ederdi seni. :evillol:

stadın ortasına heykelim dikilirdi :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

şu videoyu izleyin lütfen.Metin-Ali-Feyyaz dönemini görenler ne kadar şanslıymış,keşke biz de görebilseydik.
:D

Çevrimdışı tangaz

çok keyifli olmuş röportaj çok severim metin abiyi sağolsun az forma vermedi bana ve mahalledeki diğer arkadaşlarıma, dayısı bizim sitede otururdu. çok esprilidir mesela şevval samla evlendiler  dayısına el öpmeye getirdi siyah mersedesle biz sokağın köşede heyanla bekliyoruz gene bunu arabadan indiler ogün bile bagajdan forma çıkardı verdi 2-3 küçük çocuğa birde göz kırpıp çocuklar arabaya göz kulak olun demişti hatuna şekil yaparakdan  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Arthur Dayne

çok keyifli olmuş röportaj çok severim metin abiyi sağolsun az forma vermedi bana ve mahalledeki diğer arkadaşlarıma, dayısı bizim sitede otururdu. çok esprilidir mesela şevval samla evlendiler  dayısına el öpmeye getirdi siyah mersedesle biz sokağın köşede heyanla bekliyoruz gene bunu arabadan indiler ogün bile bagajdan forma çıkardı verdi 2-3 küçük çocuğa birde göz kırpıp çocuklar arabaya göz kulak olun demişti hatuna şekil yaparakdan  :D
Yalnız Şevval Sam'ı tavlaması da iyiymiş  :evillol:

Çevrimdışı Erman1903

Belki biraz erken olacak ama bu taktik ve formasyonla işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum. Sol bek ve stoper, hatta başka bölgelere transfer yapsak dahi takımın iki uç noktasında bulunan alternatifsiz isimler Karius & Burak'ın taktiğe tam zıt tip oyuncular olması bunun sebebi.

Yanlış anlaşılmasın, taktiği kötülemiyorum, aksine hocanın oynattığı formasyonu normalde epey beğenen biriyim. Sahaya dağılımı matematiksel olarak çok başarılı olduğu için son zamanlarda iyice yaygınlaştı. En büyük avantajlarından biri formasyon değiştirmeden kontra, ofansif ya da dengeli şekilde oynamaya imkan vermesi.

Eğer kontra taktiği yapılmıyorsa istisnasız değişmeyen şeylerden biri libero tipi ayakları iyi kaleci ve geriye gelip amc gibi davranarak içe koşan kanatlara destek verebilecek tipte forvet oyuncularının kullanılması.

Karius takımın kötülerindendi ve o tip bir kaleci olmadığını tekrar gösterdi. Burak sakatlıktan çıkmasına rağmen iyi mücadele edenlerden olsa da kendisi gibi oynayamadı. Defansın önünde servisle uğraştı, kendini unutturamadı. Gol bölgelerinden uzaktı.

Oynayan bazı oyuncuları yorumlamak gerekirse,

Mirin solda olmasına rağmen takımın en iyisiydi, sakatlanana kadar Medel ikinci isimdi diyebilirim.

Takımca etkisiz olduğumuz için çok belli olmasa da Boyd güzel bir ışık verdi. Bu üç isim haricinde Ozzy de 8 numarayı düzgün oynadı fakat 6 numara oynarken fizik balansı yüzünden 2 kritik hatası oldu.

Maçın tartışmasız en kötüsü Vida gösterdi ki ayakları iyi sol stoper gelse de sıkıntı yaşatacak. Roco da zor olur gibi.

Diğer en kötü iki isim Gönül ve Karius'du. Çok fazla hata yaptılar.

Quaresma ve Caner de ortalamanın altında kalarak kendilerinden bekleneni verip şaşırtmadılar.

Muhayer ve Rıdvan onlardan bekleneni verdiler ekstra bir şey yapmasalar da birçok kötü oynayan abilerinden iyiydiler.

[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 04:14:40 Erman1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

orta saha da 6 numara lazım sırtı dönük oynayabilen şak diye dönen.

sol bek lazım ayağı düzgün gerektiğinde orta sahaya girip oyun kurabilen içeri kat eden (adriano gibi).

Stoper lazm sol ayaklı sol stoper ayağı iyi oyun kurabilen.

Sol kanat lazım skorer.(Quaresma-Lens'den olmaz)

Bir de santrafor lazım.

Bunlar olmazsa başarı çok zor.bu transferler olur mu tabi ki de olmaz.
Kaleci lazim degil mi? Toptancita gitmisken bi kaleci de aliver

7 adam lazimsa senol gunese neden bagiriyirdun bu takim bu topu mu oynar diye

Çevrimdışı mylife1903

O gitse de icraatları devam edecek. Onu nazara alıp 5 yıl dedim. Yarın banka borçlarını ödeyemeyince kim suçlu olacak? O zamanki yönetim mi anlaşmayı imzalayan yönetim mi  :tabe:
Onceye ydnin ustune atar isi o yonetim sonra ikinci mektubu acip taraftara sallar sonra 3 mektup yazar

Çevrimdışı mylife1903

Avcı'yı seven dikenine katlanır. Sistemi oturtabilirse geleceğe umutla bakmaya başlarız. Başakşehir'e göre çok artımız var ancak sabrımız ve zamanımız yok. Avcı'nın da sistem işinde fazla ısrar edeceğini düşünmüyorum. Zaten izin de vermezler  :tabe:
Ibbye karsi tek artimiz kimsenin beyenmedigi taraftarimiz
Adamlarin para falan derdi yok birc derdi yok her taraflarindan siponsor akiyor
Bugun parasiz kalsalar tek telefonda thy siponsor olur

Thy mesela bize siponsor olur mu? Cikip adamin oluk oluk para skitmakta oldugu organizasyona hirsizlik organkzasyonu dersen olmaz tabi

Gecen bi yerde gordum ibbnin zayif kadrosunu mukemmel oynatti abdullah avci falan diyordu
Taraftar abdullah avciyi da oldugundan daha yuksek bir yere koyuyor ibbnin o kadrosu bizden zayif falan degildi olaylar azicik objektif bakmak lazim

Bizde pekto falab santrafor oynuyordu
Adamlarda adebayir bayic yetmediyo demba yetmiyor robinyo
Bugun robinyo bizde olsa koysan sola direkt ilk11 oyuncusu olur

Hazirlik maci yorgun futbolcular hemen isyan etmenin geregi yok azicik sakin olalim.

Elinizdeki mali bileceksiniz arkadas onu dedim daha abdullah avci geldiginde. 2 senede 2 kupa masaya koymus koskoca senol gunesi dinlememis yonetim abdullah avciyi mi dinler diye, bir suru anlam yuklendi abdullah hicaya ona da yazik. Daha lig baslamadi hele maclsr oynansin biraz lig kizissin tiransfer kapansin uyum saglansin devre arasi olsun

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

İnsanlar aynı iletileri yazıyor ancak yönetim akıllanmıyor.İnsanlar bu yüzden uğraşıyorlar transferler erken yapılsın kampa yetişsin oyuncular yok.Eksik bölge kalmasın yok.Maaşlar düzgün ödensin vs. Forumda kimsenin takım başarısız olsada ben demiştim demek için çırpındığını görmedim.Kendi adıma konuşursam insanlar daha çok hataların farkına varılsın ,hatalar yapılmasın diye uğraşıyor.Forumda deli gibi başarısız olmamızı isteyen insanların olduğunu hiç düşünmüyorum.Fanlık değil ancak güneşin başına gelenler avcının başına da gelecek bu bir ön görüdür.Nasıl geçen senelerde transferlerin kampa geç katılması eksik bölgelerin bırakılması sebebi ile ilk yarının çöpe atılması olduğu gibi buda bir ön görüdür.Şenol güneşi benden başka savunan yok o yüzden üzerime alındım :) (Savunma da değil başına gelenler diyelim.)
Yonetim ayni yanlislari yptigi icin ayni sekilde yaziyoruz
Bilice de yaptilar senol gunese de simdi de abdullah hocaya yapacaklar
Samete bile yapildi denilebilir aslinda

Yonetimin icinde cok insan degisti baskan degismedi bu sacma sapan isleri baskan yaptiriyor olabilir diye bir dusunce olusmustur insanlarda

Çevrimdışı mylife1903

evet hocayı eleştirince de yönetimi övüyormuşsun gibi oluyor :D
şimdi peşin üstüne basa basa Avcıyı istemediğimi söyledim mesela ama bunu kimse
yönetim eleştirisi olarak almadı mesela sanki avcı kendi başına çıkıp geldi.
Fikret Ormandan başkada avcıyı deli gibi isteyen bir yönetici olduğunu sanmıyorum.
Başarılı olursa tebrik ederim ama bu benim onun hakkında görüşümü değiştirmez.
Senin safin belli Abi, habire kadro soyle boyle diyorsun
3 kaca patlarsa mis gibi gomersin hocayi
Avci icin fikirlerimiz belli de olsa ona sira zor gelir zor

Çevrimdışı mylife1903

Burada sevdiğim,saygı duyduğum isimler eğer yanlış anladıysanız kusura bakmayın.Sizin haklı gerekçelerinizin çoğuna zaten ben de katılıyorum.Katılmadığım nokta şenol güneş olsa da fikirlerinize saygı duyuyorum.Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.
Insallah hersey guzel olur da ulubatli besiktasli olup 2023de hedef sampiyonluk senol gunes hoca besiktas sampiyon diye en onden bagirmazsin.

Besiktasi sampiyon yapmak oyle kolay degil herkes yapamaz del boske bile geldi buraya real efsanesi herifi yenikoy balikcisi yaptik paketledik anasina kufur ederken

Dedigim gibi 4 kupa gormusun 2 tnesini sana gosterene az hormet etmen lazim. Luce denizli senol iste abdullah avci bunlarin yanina katilmaya cAlisacak, isi zor

Çevrimdışı mylife1903

ürkmezgilde deli gibi istiyor hatta en başta o işi pişirmiş
Ezik diyen yonetici aykut kocaman hayraniydi abi kombinesi falan vardi abdullah avcinin da hayraniymis adam besiktas disinda herkesi seyretmis
Asrin kadrosunu kurduk ftye versen 5 sene sampiyon yapar, iletisini ne mutlu turkum diyene sozunjn altina yapistir motto olarak kullNiyormus

Lan 5 seneye tKimin yarisi torun sahibi olurdu bunlar biyle insanLr iste.

Çevrimdışı mylife1903

böyle basit insanların yönetici olmasıda Fikret Ormanın suçudur.
insanlar sanıyorki  ben Fikret Ormanı tutuyorum aslında yaptığım şey doğrularını savunmak
yönetim işleyişi nedeniyle doğruların gölgede kalmaması lazım
yoksa bir kere hayat görüşü olarak o merhabalaşmayacağım biri normal hayatta onunla tek bağım Beşiktaşı tutmamız olur
hiç bir başkan hiç bir yönetim bu kadar Beşiktaşa uymayan şeyleri bu camiaya dayatmamışdır.
son dönem değil geldiğinden beri olan bu aslında ama yaptığı bu yanlışlar sadece doğruları
gölgelesin istemedim. Hele artık iyice tahammül sınırlarımı aşdı.
ama inkar edemeyeceğimiz bir konu varki başkan iyi bir Beşiktaşlı ve Beşiktaşın büyüklüğünü dosta düşmana tekrar hatırlattı.
bugün bir çok eleştiren insan bile Beşiktaşın büyüklüğünü iliklerine kadar hissettiği için yapıyor o eleştirileri.
artık renklilerden bile duyuyormusunuz üçüncü büyük lafını bir kaç ergen söylüyordu son dönemde artık kimse ağzına bile alamıyor.
ama çıkıpta bir himmetçi için pırlanta gibi çocuk derse bu benim sınırımı aşar.
Isin garibi insanlar beni muhalef seni ormanci saniyor ya

Çevrimdışı mylife1903

zaten bu kadar görmezden gelme nedenim buydu. o nedenle olumsuzluklara bakmamaya çalışdım hep.
daha öncede bunu defalarca söyledim ülke konjötürünün gerektirdiğini yapıyor diye
ama bu orhan ak meselesini bir yere koyamıyorum.
öncesinin nedenleri vardı. haklıydıda. önünde başka seçenek yoktu bu konularda eleştirip yıpratmanın manası yoktu.
bir çok kişide bunu düşünerek eleştirmedi zaten. ama bunu yanlış anladı sanırım
ben herşeyi yaparım nasılsa bir süre mızmızlanıp bırakıyorlar diye düşünüyor.
ama Beşiktaş taraftarı bir himmetciyi sindiremez. burda yanılıyor.
Abi simdi yonetim bu isin kapandigini mi saniyor ben onu dusunuyorum
Biletleri 5999 lira yApsalar bu tRaftSr inat ederse o sitad dolar gene lafini koyar
Cok merak ediyorum ne dusunduklerini
Bu mevzu patlayacak, abdullah avci da cikip konussun kefil olsun oranaka, simdi ben ne bilecem fetocu kiripto kopeklere tsktikleri ilk11lerinsizdirmayacagini

Herifler ulkenin 30 senede (Küfür Yasak)₁₃, pilot olacak pirilpiril cocuklsr garson mraba olamayacak takinyali okuzler doktor oldu, bu hainlerden hersey beklenir
Bu konuda benim guvenim yok.

Kavga olayi olabilir bizim taraftar 2 kisiye 100kisi dalar
Fetoyla fotosu cikip hapsaneye konmayan adam ya ispiyoncudur ya agir donektir ya da baskalarinin ortamindayken oraya suruklenip fotoya girip mevzuya girmeyen biridir

Çevrimdışı mylife1903

alacaklı yönetim kurulu üyeleri
adalı bu kadar para almış olamaz borcu dolar deniyordu herkes tarafından
Belkide tl idi yoksa bu yoklukta 9 M dolar ödemiş olamazlar zaten alacak adamda değil.
bu arada ürkmezgil zırnık koklatmamış o anca aykut için fener kombinesi alsın fenere maddi daha fazla katkısı olmuşdur.

Orda duruyordu bu para ydnin 96falandi yNinda duruyordu
Ydye borcu bul abi onu baska kLeme atmislardir
Hibe etmistir belki
Yoook orda da yoksa adali tahsilata gelmis demektir korktugumuz basimiza geldi

Çevrimdışı mylife1903

söylemekten nefret ediyorum ama gese güçlü rte.ye neler yaptılar yaptıklarının yarısını biz yapsak başımıza neler gelirdi.
Ya abi holigan fb taraftari macin icine etti herifler cikip kumpas falan bilmemne
Bizim taraftar yapsa 10 mac sahayi kapatip fernandese 5 mac ceza caksrlsr

Çevrimdışı mylife1903

tamer kıran korumalarla dolaşıp stadda korumalarına taraftar dövdüren değilmi :alala:
on milyon var dendide diyen taraftar ben resmi olarak hiç bir yerde görmedim bunu
buda bir şehir efsanesi olabilir. belki o zaman alacağı tl yi dolara çevirip 10 M dediler ama borç tl idi.
kim bilir. ama bildiğim birşey varsa resmi kanaldan hiç denmedi yada ben şahit olmadım diyelim.
Yapma abi gozun sevem senelerdir yapistiririm foruma eklentilere bak bulursun
Ydnin tele
Adalinin doviz

Çevrimiçi murat

aziz menfaatleri için herşeyi yapabilecek biriydi Başkanın sınırları var aziz demek yanlış olur
hiç aziz gibi geçmişinde fetöcülerle tek bir pozu varmı. aslında çok içli dışlı oldukları mağlum
ışık okullarında okumadımı Başkan. Yinede bu konuda kendini korumuş fetöcü savcılarla kol kola foto çektirmedi Beşiktaş formasıda giydirmedi. onlara yakın bir duruşda sergilemedi. başkan olduğunda ne kadar güçlü oldukları belliydi. yinede hiç şüphe duyulacak bir yanı yok. onlardan ağır küfürler bile yedi tapelerde sabit bu. bu konuda haksızlık etmeyelim aziz kim Başkan kim.
Işık okullarının fetö ile bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum çok daha eski bir okul fevziye mektepleri.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/biz-cemaat-universitesi-degiliz-12008790
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 09:00:10 MURAT ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaleci lazim degil mi? Toptancita gitmisken bi kaleci de aliver

7 adam lazimsa senol gunese neden bagiriyirdun bu takim bu topu mu oynar diye

kaleci de lazım onu unutmuşum :)

ben ne zaman bağırdım abi :D bu kadrodan bir şey olmayacağını söyledim sürekli :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Lig maçımızın başlamasına 15 gün kaldı.

Çevrimdışı haluk.m

Lig maçımızın başlamasına 15 gün kaldı.

Biz niye pazartesi oynuyoruz ?  Saat muhtemelen 21:00 - 21:30 gibi olur. Koy Cumartesi ya da Pazar 16:00 herkes keyifle izlesin. 

Douglas ne yaptı bilmiyoruz artık transfer gelse de kadroya ne zaman girecek kim bilir.

Beşiktaş istihbarat Umut Meraş için son kez İstanbul da görüşme olacak yazmış,  maliyeti daha uygun olduğu için şansımızı deniyoruz. (2m€ yakın bonservis + maaş 700*800bin€ olur herhalde) 

Riza - Umut aynı tip oyuncular mı ?  :ebebe:   Caner - Umut rotasyonu ne kadar mantıklı ?