2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2751336 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı yaço58

Ertan Süzgünün yazdığı rakamların gerçek olduğunu hiç sanmıyorum.
ertan süzgün genelde kolpa haber vermiyor büyük ihtimalle doğrudur maaşı gayet makul şuanda savunma hattını kurduk sayılır gökan-vida-hugo-rıza gelirse kiralık gökhanı yedekleyecek bir bek alıp defans transferini kapatırız mehmet özcanda gelcek gibi duruyor orta saha rotasyonu mehmet atiba dorukhan oğuzhan şeklindemi olcak buraya bonservisi elinde makul maaşlı geis rodaja tarzı bir adam iyi olur ileri 4 lünün 3ü belli zaten bir tanede lens ve quaresma yerine güzel bir kanat alırsak transfer sezonundaki eksikliklerimizi gidermiş oluruz

Çevrimdışı Kutay

Stoper alacaksan İtalya liginden alacaksın zaten yönetim çok doğru düşünmüş ayrıca transferin bu hafta içerisinde açıklanacağını düşünüyorum
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı worns

Hugo iş yapar profilde bir oyuncu. Vida'nın da ayrılacağını düşünmüyorum. Umarım uzun yıllar oynayacak bir ikili yakalamış oluruz. Yaşları olgun hemen satma işi de çıkmaz diye ümit ediyorum. :) Gerçi Marcelo da olgundu bize belli olmuyor.

Burak haberlerini kaygıyla okuyorum. Mevcut atmosferde yerini doldurabileceğimiz bir oyuncu değil. Lecce işini biliyor. Serie A'da çok gol atar, 37sine falan kadar iş gören Serie A santraforları kervanına katılır. Satılmaz umarım TSL'de santrafor işi hem kritik hem de kolay çözülmüyor.

Çevrimdışı Kutay

Hugo iş yapar profilde bir oyuncu. Vida'nın da ayrılacağını düşünmüyorum. Umarım uzun yıllar oynayacak bir ikili yakalamış oluruz. Yaşları olgun hemen satma işi de çıkmaz diye ümit ediyorum. :) Gerçi Marcelo da olgundu bize belli olmuyor.

Burak haberlerini kaygıyla okuyorum. Mevcut atmosferde yerini doldurabileceğimiz bir oyuncu değil. Lecce işini biliyor. Serie A'da çok gol atar, 37sine falan kadar iş gören Serie A santraforları kervanına katılır. Satılmaz umarım TSL'de santrafor işi hem kritik hem de kolay çözülmüyor.
Yerine abu veya gomez ya da avrupadan başka üst düzey bir forvet gelecekse gidebilir bence sakıncası yok.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi 38life

ertan süzgün genelde kolpa haber vermiyor büyük ihtimalle doğrudur maaşı gayet makul şuanda savunma hattını kurduk sayılır gökan-vida-hugo-rıza gelirse kiralık gökhanı yedekleyecek bir bek alıp defans transferini kapatırız mehmet özcanda gelcek gibi duruyor orta saha rotasyonu mehmet atiba dorukhan oğuzhan şeklindemi olcak buraya bonservisi elinde makul maaşlı geis rodaja tarzı bir adam iyi olur ileri 4 lünün 3ü belli zaten bir tanede lens ve quaresma yerine güzel bir kanat alırsak transfer sezonundaki eksikliklerimizi gidermiş oluruz

Zaten makul olduğu için gerçek olduğunu düşünmüyorum. :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Hugo'nun duyuru videosu da geldi.  :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Hugo konusunda heyecana kapılmayalım her ne kadar İtalyadan gelecek de olsa bu gözler Ferrari gibi " maç satanını" da gördü. Hugo konusunda temkinliyim oynasın görelim. İsim değil uyum önemli.

Bu arada savunma için gençler içinde en iyisi Erdoğan olur diyor Serkan Reçber. Çocuk bunca transfer arasında hiç olup gidecek. Atınç,Hugo,Vida,Alpay,Roco arasında nereden şans bulacak bu çocuk. Menajeri biraz akıllıysa oynayamayacağı yerde tutmaz çocuğu.

Çevrimiçi Samet Ç

Gelişmelerrrrr Gelişmelerrrrrrrr @ortacizgicom da (Murat Özen)

Vitor Hugo bitti herhalde.

Çevrimdışı Kutay

Gelişmelerrrrr Gelişmelerrrrrrrr @ortacizgicom da (Murat Özen)

Vitor Hugo bitti herhalde.
Gecenin bu saati umarım güzel haber alırız
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi Samet Ç

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; siyah beyazlılar, Vitor Hugo'nun kiralık olarak transferi için oyuncu ve kulübü Fiorentina ile her konuda anlaşma sağladı.

Kulüpler arasında sözleşmelerin imzalanmasının beklendiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın kısa süre içerisinde ise transferi resmen duyurması bekleniyor.

28 yaşındaki Brezilyalı stoper oyuncusu iki sezondur Fiorentina forması giyiyor.

Vitor Hugo, İtalyan ekibinde geçen sezon toplam 33 maça çıktı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Çevrimiçi Kartal Ç

Q7 ne yapacak acaba bi an önce karar verse de yolumuza baksak.
[ Son Düzenleme: 17 Temmuz 2019, 01:05:11 Kartal Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Sağ bek? Gündeme gelecek isim birazdan @ortacizgicom da (Murat Özen)

Çevrimdışı Kutay

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; siyah beyazlılar, Vitor Hugo'nun kiralık olarak transferi için oyuncu ve kulübü Fiorentina ile her konuda anlaşma sağladı.

Kulüpler arasında sözleşmelerin imzalanmasının beklendiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın kısa süre içerisinde ise transferi resmen duyurması bekleniyor.

28 yaşındaki Brezilyalı stoper oyuncusu iki sezondur Fiorentina forması giyiyor.

Vitor Hugo, İtalyan ekibinde geçen sezon toplam 33 maça çıktı.

Çok şükür umarım makul bir opsiyon koydurmuştur yönetim.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi Samet Ç

Çok şükür umarım makul bir opsiyon koydurmuştur yönetim.
5-6 milyon arası opsiyonu vardır.

Çevrimiçi 38life

Çevrimiçi Samet Ç

Sağ bekte Gökhan Gönül'e alternatif arayışı içerisinde olan Beşiktaş yönetimi, gözünü Almanya'ya dikti.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; siyah beyazlılar, Bayern Münih 2'de forma giyen Mert Yılmaz'ı transfer gündemine aldı.

21 yaşındaki sağ bek oyuncusu, geçen sezon Bayern Münih 2'de 27 maçta forma giyerken 1 de gol attı.

Mert Yılmaz'ın Alman ekibiyle 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Çevrimdışı Erman1903

Vitor Hugo kalburüstü bir defans, sol ayaklı stoper bulmak kolay iş değil. İçinde bulunduğumuz maddi durum göz önünde bulundurulursa daha iyisini biraz zor bulurduk. Açıkcası Fiorentina'nın hala yan çizebileceğini düşünüyorum çünkü Hugoyu bize verirlerse stoper rotasyonlarında kaptanları hariç doru dürüst birisi bulunmuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Hugo'nun duyuru videosu da geldi.  :evillol:

Bunun altina kufur ederler hugoyu gorunce

Çevrimiçi 38life

Bunun altina kufur ederler hugoyu gorunce

Asıl Hugo'yu koydum. Bu daha iyi oldu.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı mylife1903

Asıl Hugo'yu koydum. Bu daha iyi oldu.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Oburunun altina kufur eden bunu tanimaz yaw karl marks sanar gominiz diye sikayet eder seni

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı KAP

Vay arkadas guzel seyler oluyor nihayet, hem de cok geciktirmeden :) Su bekleri de tamamlayalim da diger kanat isi son gece olsa da yipratmaz artik
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son dönemde FB muhabirliğine soyunsa da bilgi bilgidir  :)

Fatih Doğan: Beşiktaş yönetimi Quaresma'ya 3 gün süre verdi. Quaresma Porto ve Amerika kulüpleri ile görüşecek. Quresma ben anlaştım beni bırakın derse Quaresma ile yollar ayrılacak. Serdal Adalı, Quaresma ile görüştü. 3 gün süre verildi Quaresma'ya. (@fatihdogan_38)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vay arkadas guzel seyler oluyor nihayet, hem de cok geciktirmeden :) Su bekleri de tamamlayalim da diger kanat isi son gece olsa da yipratmaz artik
Medel ve Q7'i gönderip güzel bir 6 numara almadan transfer dönemini kapatmayalım. Atiba ile sezon bitmez, bitmemeli de zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★