2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805988 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Samet Demir

Forumda duyum verecek başka cesur kimsede kalmadı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

holtby tutmuş sayıyorum.kendini epey bir geliştirdi sosyalkartal.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

valla çok acayip işler oluyor holtbynin Türkiyeye geleceğini anlaşıldığını geçen hafta bizzat kulübün içinden aldım ama yönetici çıkıyor holtbyle ilgilenmiyoruz diyor bir başkası avcıyı ziyarete geldi diyor yani ünlü düşünür Kadir İnanırın dediği gibi LANET OLSUN ATOM FİZİĞİNE DE DUYUMCULUĞUNA DA  :bandit:

Dostum sen gelecen dedin adam gerçektende geldi Türkiyeye. Beşiktaşla sözleşme imzalayacak demedin ki  :lol: Biz sana inanıyoruz, gel dersin gelir.

Çevrimdışı yaço58

ne gelen var ne giden  seneye boyd quaresma lens kanat rotasyonu izlemektense sistem değişikliği ile holtby ve kagawayı takıma kazandırıp kanatsız 4-3-2-1 sistemine geçmek daha makul olabilir boyda gerek kalmaz böylece bonservisi elinde holtby kagawaya zaten talip olsa direk ispanyaya giderdi bize gelecek gibi caner böyle bir sistemde sol kanadı iyi kullanır sağada git gelli bir sağ bek alınır gökhan ligde o işi yapar bide douglas alındımı bonservissiz orayıda hallederiz birde sol stoper abdullah hocanın istediği daha ekonomik bir şekilde eksikler tamamlanır yoksa lensle quaresmayı elimizden çıkarıp boyd artı schurrle tarzı bi kanat almak yerine kagawa holtby ile 4-3-2-1 sistemine geçiş yapabiliriz.

Çevrimdışı saricasi

Holtby ile yarın gerçek görüşme olcak ve kız arkaşının babası fanatik bjklıymış bundan dolayı Bjk iyi biliyor , Avcıda istiyor bu transferi yarın biter gibi.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı cursedofdragon

Holtby ile yarın gerçek görüşme olcak ve kız arkaşının babası fanatik bjklıymış bundan dolayı Bjk iyi biliyor , Avcıda istiyor bu transferi yarın biter gibi.

hemen bu gece bitmeli orta sahamıza adam lazım en acil şekilde.

2 hafta önce Beşiktaş’ın gündemine gelen ve hoca olumsuz rapor verdiği için vazgeçilen messi gs ye transfer oldu.
2 hafta önce rezalet bir oyuncu olduğuna dair her yerde açıklama yapılan şimdinin messisi Emre mor dünya starı olarak gs ye geliyor.
Beşiktaş muhabirlerinden biri de çıkmış Olcay Şahan > holtby yazıyor..
Diğeri fb gs transferlerini sürekli servis ediyor..
Bir taraftan Orhan ak ı göndermeye çalışan taraftar sosyal medyada kendilerini yırtıyor ama yönetimden ses yok..
Transferler için banka anlaşması bekleniyor..
Yolları ayrılacak oyuncular için maaşların yatması bekleniyor..
Yönetim taraftara uzak..
Her şeyi eleştiren yada her şeyi doğru bulan 2 grup var..
Kimsenin kimseye tahammülü yok..
Şöyle bir ortamda takım lige hazırlanıyor..
Biz birlik beraberlik odaklanma dedikçe aksiyon daha da artıyor.
Dünya üzerinde bizim gibi bir tane daha kulüp yok..
Hakikaten en tepeden en aşağı garip bir hal aldık..
Sonumuz hayır olsun..

via : Beşiktaş istihbarat

yönetimi tebrik etmek lazım Beşiktaşı 35 parçaya böldü renkliler bile başaramamıştı.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

hemen bu gece bitmeli orta sahamıza adam lazım en acil şekilde.

Sen neden taktın bu kadar ya  :lol: Belki de medel dorukhan oğuzhan 3ünü de gönderdiler  :lol:

Sen neden taktın bu kadar ya  :lol: Belki de medel dorukhan oğuzhan 3ünü de gönderdiler  :lol:

taktığım yok istiyorum işte 6 tane az oldu 7 olsun hatta boyd yerine bir orta saha da alalım bence bir sonra ki transferimiz de orta saha olmalı.

Çevrimdışı sosyalkartal

Şu ASPORDA Savaş çorlu denen adam bir galatasaray forması giyip gelmemiş
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı sosyalkartal

Son dakika Dorukhan udineseya gitmek istemiyor 1 yıl daha kalmak istiyor
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Son dakika Dorukhan udineseya gitmek istemiyor 1 yıl daha kalmak istiyor
sabah ben söyledim zaten.

Çevrimdışı sosyalkartal

İngiltereden genç bir kanat oyuncuyu kiraladık isim bilmiyorum 2 gün içinde Türkiyey gelecek ama gezmeye de gelebilir Beşiktaşın ne yaptığı belli olmuyor

Çevrimdışı sosyalkartal

bu genç kanat potansiyelli bir oyuncuymuş satın alma opsiyonu 12 mil euro civarıymış

Çevrimdışı savaş altay

Yahu herkes iyi sabırlı. Transfer sezonunu kaldıramıyorum. Takım bildiğin, favori ton balığını bulamayınca hiç tadına bakmadığın bir markayı almak kadar düşündürücü ve neşesiz.

Geçen de internet kafeden bağlandım @38life 'ın paylaşımı açılmayınca vk-mk gördüm yanlış düşünüyor insan, sorry  :lol:

Çevrimdışı sosyalkartal

holtby tutmuş sayıyorum.kendini epey bir geliştirdi sosyalkartal.
Necmi abi vardı ne oldu ona şu tabloyu görse gözyaşlarını tutamazdı  :lol:

Çevrimdışı 38life

Yahu herkes iyi sabırlı. Transfer sezonunu kaldıramıyorum. Takım bildiğin, favori ton balığını bulamayınca hiç tadına bakmadığın bir markayı almak kadar düşündürücü ve neşesiz.

Geçen de internet kafeden bağlandım @38life 'ın paylaşımı açılmayınca vk-mk gördüm yanlış düşünüyor insan, sorry  :lol:

Transfer yapılmayınca başlığın konusunu değiştirme kararı aldık :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı savaş altay

İngiltereden genç bir kanat oyuncuyu kiraladık isim bilmiyorum 2 gün içinde Türkiyey gelecek ama gezmeye de gelebilir Beşiktaşın ne yaptığı belli olmuyor
Bu sebeble transfer şekillenene kadar burada takılmıyorum. Yahu sen duyuyorsun biz perişan oluyoruz. Kiralanan adam neden gezmeye gelsin, gezecekse neden kiralansın? Lise tarzı aşklardan beter bir ilişki bu.

Çevrimdışı sosyalkartal

Forumun pek tadı yok gerçi 2 sene şampiyon olduğumuz da da çok canlı değildi burası taraftarımız kulüp üzerinde baskı yapamıyor çok pasif renklilerin forumlara bakıyorum arasıra sayfa su sayacı gibi akıyor

Çevrimdışı Kutay

abi aslında gs ve fb'nin bütün transferleri çöp şahsen aldıkları hiçbir oyuncunun bize gelmesini istemezdim ama transfer transferdir sonuçta bizde acilen kap bildirimi yapmalıyız en azından boydu kapa bildirelim böyle giderse herkesin sabrı gün geçtikçe azalacak
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı savaş altay

Forumun pek tadı yok gerçi 2 sene şampiyon olduğumuz da da çok canlı değildi burası taraftarımız kulüp üzerinde baskı yapamıyor çok pasif renklilerin forumlara bakıyorum arasıra sayfa su sayacı gibi akıyor
Küskünler var, yeni forum kuruyorlarmış  :kop:

Çevrimdışı sosyalkartal

Avcı daha yeni geldi ama holtby konusunda bir çatlak oluşacak holtby konusunda fikret ormanın alınmasını istemediğini abdullah avcının da ısrarla istediği duyumunu aldım

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı sosyalkartal

Fikret ormanın istediği felipe luis içinse Abdullah avcı tarafından yaşlı ve form düşüklüğü nedeniyle reddediliyor

Çevrimdışı savaş altay

abi aslında gs ve fb'nin bütün transferleri çöp şahsen aldıkları hiçbir oyuncunun bize gelmesini istemezdim ama transfer transferdir sonuçta bizde acilen kap bildirimi yapmalıyız en azından boydu kapa bildirelim böyle giderse herkesin sabrı gün geçtikçe azalacak
Toplu açılış stili fena değil. Nasılsa mideme gidiyor sırası önemli değil diye düşünen birisi olduğum için bana dokunmuyor. pilav, puding ve salatayı aynı anda ağzımda çalkalayan adamım.