2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2764036 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Bende diyorum altyapıda bi yerdedir ama hiç birşey çıkmıyor hayır bide işin kötüsü görsellere yazınca şöyle gsli bir arkadaş çıkıyor. hayırdır inşallah dedim  :lol:
https://twitter.com/kenankalafat67

:lol: Altyapıda 2 tane kalafatımız var bizim. Kerem A takıma girerse soyadı ile ilgili güzel manşetler atılabilir :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat

yönetime yakın olduğundan dolayı mıdır nedir bu biraz daha olumlu konuşmuş. ama eğer öyle değilse ya da anlatttığı gibiyse gayet olumlu bir anlaşma olacak gibi ziraatle.
Ortalık önce bir yangın yerine döndü anlaşma nedeniyle şimdi ise anlaşmanın iyi olduğu fikri oluşmaya başladı. Ben ise 40 milyonluk bütçenin yeterli olacağını yazmıştım ama anlaşmadaki faiz oranını geri ödeme takvimini görmek lazım. Ben hiçbiryerde iki yıl ödemesiz hariç bir bilgi görmedim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ortalık önce bir yangın yerine döndü anlaşma nedeniyle şimdi ise anlaşmanın iyi olduğu fikri oluşmaya başladı. Ben ise 40 milyonluk bütçenin yeterli olacağını yazmıştım ama anlaşmadaki faiz oranını geri ödeme takvimini görmek lazım. Ben hiçbiryerde iki yıl ödemesiz hariç bir bilgi görmedim.
Şöyle bir şey okudum  :tabe:

Senelik 150 faiz ödüyordun ve borçtan düşmüyordu, para havaya gidiyordu. Şimdi ise ödediğin 150 nin 50 si faize gitse 100 ü borçtan düşecek.
Biraz matematik ve hesap bilen bu borçların ancak 25 30 senede eriyebileceğini bilir. (@alperbah)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer haberleri  :)

🚨 | Olympiakos ve Paok Beşiktaş'tan Jeremain Lens'i istiyor ( Fanatik )

🚨 | Umut Meraş için yaptığı teklifi yineleyen Beşiktaş, farklı bir cevap aldı. Yeşil-Beyazlılar, takasta Umut Nayir ve Sedat Şahintürk’ü bonservisi ile isterken, bir miktar para talep etti. (Fanatik)

🚨 | Bonservisi elinde olan Douglas ikna edildi, gözler artık resmi açıkmaya çevrildi. Son anda bir sürpriz yaşanmazsa Brezilyalı sağ bek, 8 Temmuz’da Riva’da start alacak yeni sezon hazırlıklarına katılacak. (Fanatik)

🚨 | Beşiktaş, İsveç Ligi ekibi Malmö’nün Komolarlı yıldızı Fouad Bachirou ile yıllık 1,1 milyon €'dan anlaşmaya vardı. 29 yaşındaki ön liberonun kulübü Malmö’ye de 1,5 milyon avroluk teklifte bulunan Beşiktaşlı idareciler, İsveç ekibinin vereceği kararı beklemeye geçti. (Türkiye)

🚨 | Beşiktaş, Malaga’nın oyuncusu olmasına rağmen sezonu Alaves’te tamamlayan İspanyol oyuncu Jony'i Malaga’dan 2-3 milyon Euro gibi çok uygun rakamlara alma şansı doğdu. (Fotospor)

🚨 | Beşiktaş'ta Abdullah Avcı’nın takımda görmek istemesi üzerine Japonya’ya giden yönetici Hüseyin Yücel, tecrübeli yıldızın dönmesi için yıllık 2,4 milyon avroluk teklifte bulundu. (İHA)

🚨 | Schalke teknik direktörü David Wagner, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer gündemindeki Yevhen Konoplyanka hakkında konuştu: ”Konoplyanka ile oturduk konuştuk. Bize yeni bir macera yaşamak istediğini ve takımdan ayrılacağını söyledi.”

🚨 | İspanya'daki bazı kriterler Shinji Kagawa’nın transferi için engel olarak görünüyor. Beşiktaş ise Temmuz ayı içinde Kagawa konusunu çözüme kavuşturmak istiyor. (Akşam)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunu Zirrat Bankası antlaşması ile birleştirince mantıklı oluyor. Kulüpler artık devlet malıdır. Zamanı gelince özelleştirilir. Böyle mi demek istenmiş

TFF, kulüp lisans ve finansal fair play talimatlarını yürürlükten resmen kaldırdı. Yeni talimatnameye göre Süper Lig kulüpleri 2020-21 sezonu itibarıyla 1 Haziran-31 Mayıs özel hesap dönemine geçecek. Harcama limitleri 2019-20 sezonu için TFF tarafından 2 Eylül'de duyurulacak. TFF, yeni talimatnameye göre kulüplere transfer yasağı ve kadro sınırlaması gibi cezaları da verebilecek. İhtar, para ve puan cezalarının yanı sıra kulüpler belirlenen limite uymazsa transfer yasağı ve kadro sınırlandırmasıyla da karşı karşıya kalabilecek.

Harcama limiti aşılırsa kulüplere şu cezalar verilecek:

%5 aşılırsa: İhtar
%6-10: Kadro sınırlaması
%11-15: Transfer yasağı
%16-20: 1 puan silme cezası ve transfer yasağı, kadro sınırlaması ve para cezası yaptırımlarından biri veya birkaçının uygulanması
%21-25: 2 puan silme cezası, transfer yasağı, kadro sınırlaması ve para cezası yaptırımlarından biri veya birkaçının uygulanması
%26 ve üstü: 3 puan silme cezası, transfer yasağı, kadro sınırlaması ve para cezası yaptırımlarından biri veya birkaçının uygulanması

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

MHK yeni başkanı Zekeriya Alp oldu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Operasyonu cekip gittiler ne guzel
Hesap falan da vermiyon

Çevrimiçi levitate

Altyapıda A takıma en yakın isim Kerem Kalafat yazdık burada. Hala Kerem Kalafat kim diyorsunuz.  :) Rıdvanın tanınıp Keremin tanınmaması gerçekten garip bir olay.

Edit: Şimdi farkettim "Kerem" yazacağına "Kenan" yazmış @levitate  Herhalde o yüzden kafanız karıştı.
gördüğüm postta kenan yazıyodu valla :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ne olursa bu @levitate yüzünden oluyor zaten her taşın altından o çıkıyor :D

onun yüzünden bulmakta zorlandık :D

bana niye kızıyosun haberi veren sayfaya kız :D

hem nasıl her taşın altından ben çıkıyorum ne kötülüğümü gördün :D
[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 12:18:34 levitate ]
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan23

Afriyie Acquah boşa çıkmış bizim ligde iş yapabilir ama son hali çok kötüydü.

Çevrimiçi Necmi

Yasin Sülün bizde baya görev yaptı alt yapıda ama yeterli olur mu bu iş için bilemedim. Yanlış hatırlamıyorsam bir maçta rakip on kişi kaldığı için bizim takımdan birini çıkartmıştı fair play hesabı. Ben o günden beri hazetmem kendisinden. Yaptığı centilmenlik değil zayıflıktı bence.

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fener maçında yaptı sen gençleri yetiştirirken savaşan kazanma hırsı olan oyuncu yetiştireceğine
rakibin duygusunu düşünen oyuncu yetiştirirsen işde yetiştirdiğin oyuncu ikinci ligde bile takım bulamaz
yasin sülün uzun yıllardır alt yapıda nasıl bir katkısını gördülerde görevini yükselttiler.

Çevrimdışı 38life

Transfer haberleri  :)

| Olympiakos ve Paok Beşiktaş'tan Jeremain Lens'i istiyor ( Fanatik )

| Umut Meraş için yaptığı teklifi yineleyen Beşiktaş, farklı bir cevap aldı. Yeşil-Beyazlılar, takasta Umut Nayir ve Sedat Şahintürk’ü bonservisi ile isterken, bir miktar para talep etti. (Fanatik)

| Bonservisi elinde olan Douglas ikna edildi, gözler artık resmi açıkmaya çevrildi. Son anda bir sürpriz yaşanmazsa Brezilyalı sağ bek, 8 Temmuz’da Riva’da start alacak yeni sezon hazırlıklarına katılacak. (Fanatik)

| Beşiktaş, İsveç Ligi ekibi Malmö’nün Komolarlı yıldızı Fouad Bachirou ile yıllık 1,1 milyon €'dan anlaşmaya vardı. 29 yaşındaki ön liberonun kulübü Malmö’ye de 1,5 milyon avroluk teklifte bulunan Beşiktaşlı idareciler, İsveç ekibinin vereceği kararı beklemeye geçti. (Türkiye)

| Beşiktaş, Malaga’nın oyuncusu olmasına rağmen sezonu Alaves’te tamamlayan İspanyol oyuncu Jony'i Malaga’dan 2-3 milyon Euro gibi çok uygun rakamlara alma şansı doğdu. (Fotospor)

| Beşiktaş'ta Abdullah Avcı’nın takımda görmek istemesi üzerine Japonya’ya giden yönetici Hüseyin Yücel, tecrübeli yıldızın dönmesi için yıllık 2,4 milyon avroluk teklifte bulundu. (İHA)

| Schalke teknik direktörü David Wagner, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer gündemindeki Yevhen Konoplyanka hakkında konuştu: ”Konoplyanka ile oturduk konuştuk. Bize yeni bir macera yaşamak istediğini ve takımdan ayrılacağını söyledi.”

| İspanya'daki bazı kriterler Shinji Kagawa’nın transferi için engel olarak görünüyor. Beşiktaş ise Temmuz ayı içinde Kagawa konusunu çözüme kavuşturmak istiyor. (Akşam)

Sedat'ın başını verelim Bursa'ya.

[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 13:49:05 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Liquidator

Flaş!!

Beşiktaş, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Doğan Erdoğan’dan, Abdullah Avcı’nın isteği üzerine vazgeçti..

Oyuncu Trabzon’da..
Az sonra bordo mavililerle sözleşme imzalayacak..

( TRTSPOR )

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ahmet Kavalcı: “(Sözleşmesi biten oyuncularla ilgili) Abdullah hocamızdan bu konuda bir rapor gelmedi. Hocamız yarın dönecek. Eğer sözleşmesi biten oyuncularla ilgili olarak bir değerlendirmede bulunmamızı talep ederse, biz de o doğrultuda bir görüşme gerçekleştirebiliriz. Aslında sahalardan birisinin bakımı tamamlandı ancak zemininin oturması için biraz süreye ihtiyaç var ve bu nedenle şu anda burada antrenman yapılmıyor. Takımımız Avusturya kampındayken, buradaki sahaların bakımları ve altyapı yenilenmeleri tamamen bitmiş olacaktır. Takımımız ikinci etap kampından döndükten sonra, kendi tesislerimizde çalışabilecek.”

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

aslında 1903 ortalığı ateşe verdi ondan
her zaman yaptıkları şey bu. ortada hiç bir açıklama yok
bunun üzerinden algı kastılar hemen bunun adıda haber oldu.
bunların atilla türkerden hiç bir farkı yok.
aslında harcama sınırlandırması var ama bu sınırlandırmanın banka anlaşmasıyla alakası yok
bunu tff yapıyor ve bütün kulüplere getiriyor.  bunu Beşiktaşa özel bankayla yapılan bir anlaşma gibi göstermek
miğde bulandırıcı bir şey.
ben ta başında söylemişdim bu anlaşma sadece mali borçlar için yapılırsa bankaları kurtarma anlaşmasıdır bütün kulüpleri bitirir
öyle bir anlaşmanın olması mümkün olmaz ama bütün borçları kapsayacak bir anlaşma olursa
bu kulüpleri kurtarmak için yapılmış bir haraket olur. yoksa mali borçlar için anlaşıp gelirlerini ipotek ettirirsen kalan borçları nasıl ödeyeceksin
ama bütün borçlar üzerinden anlaşmaya gidilirse bu kulüpler için çıkış noktası olur.
6 yıldır borç ödüyoruz aslında ödediğimiz borç değil borcun faizi borç katlanarak büyüyor. bu anlaşma 6 yıl önce olsa ödediklerimizle borcu bitirmiştik.
elbette bu kadar uzun vadeli borç yapılandırması yapıyorsan devlet kulüplerin yeniden borçlanmasını önleyecek önlemler
almak zorunda yoksa yapılandırmanın bir anlamı kalmaz. borç ödemenin iki yıl sonra başlamasıda kulüplere nefes alın demek oluyor.
birde tff aldığı kararlarla kulüp gelirlerinide bu sürede kontrol altına almış olacak. yumuşak geçiş yaptıracak gibi görünüyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk defa Beşiktaşlı biri geçmiş OMG :D

bu doberman zamanında kudurduysa doğru isimdir  :bandit:

https://www.internetspor.com/erman-toroglu-zekeriya-alpi-elestirdi-1441155h.htm
[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 15:07:48 cursedofdragon ]

Futbolcularımızın Sağlık Kontrolleri Sürüyor

Futbol Takımımızdan; Ersin Destanoğlu, Sedat Şahintürk ve Alpay Çelebi, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Detaylı kan tetkikleri yapılan futbolcularımız; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

Vazgeçtim Beşiktaşlı filan değilmiş bu zekeriya alp buda gs yalaması birisi çıktı 2 gün önce imPARAtor ile yemek yemişler.Bugün başkan oldu.

Hiç değişmiyor düzen isimler gidiyor sistem aynı yok böyle bir olay.

Zekeriya alp neden istifa etmiş ?

-Bizim kasımpaşa maçında donkun pozisyonu sebebi ile.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 15:24:37 cursedofdragon ]

Çevrimiçi levitate

Vazgeçtim Beşiktaşlı filan değilmiş bu zekeriya alp buda gs yalaması birisi çıktı 2 gün önce imPARAtor ile yemek yemişler.Bugün başkan oldu.

Hiç değişmiyor düzen isimler gidiyor sistem aynı yok böyle bir olay.

Zekeriya alp neden istifa etmiş ?

-Bizim kasımpaşa maçında donkun pozisyonu sebebi ile.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
üff sofraya bak acıktım

Çevrimiçi levitate

Flaş!!

Beşiktaş, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Doğan Erdoğan’dan, Abdullah Avcı’nın isteği üzerine vazgeçti..

Oyuncu Trabzon’da..
Az sonra bordo mavililerle sözleşme imzalayacak..

( TRTSPOR )

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
bize kitlenemeyen oyuncular trabzon'a ya da fb'ye kitleniyor muazzam

zekiriya alp gidiyor yusuf geliyor yusuf gidiyor zekeriya geliyor bu 2 isim arasında dönüp duruyor düzen başka isim yok mu ?

Çevrimdışı mrred

bize kitlenemeyen oyuncular trabzon'a ya da fb'ye kitleniyor muazzam
Bir tehlikeyi daha savuşturduk
The great gig in the sky

dün gs tff'ye çıkartma yapıyor 2 gün önce imPARAtor zekeriya alple yemek yiyor bugün mhk başkanı zekeriya alp oluyor.

Bizim yönetim burnunun ucunu göremiyor.

[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 15:31:17 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

ilk defa Beşiktaşlı biri geçmiş OMG :D

bu doberman zamanında kudurduysa doğru isimdir  :bandit:

https://www.internetspor.com/erman-toroglu-zekeriya-alpi-elestirdi-1441155h.htm
nasıl ilk defa yusuf abiden önce mhk başkanı kimdi unuttunmu
bunu Beşiktaş taraftarı gönderdi yerine yusuf namoğlu geldi.
ağır saçmalıyordu her Beşiktaş maçından sonra hakemleri nasıl savunacağını şaşırıyordu hakemlerden
en ağır muameleyi bunun döneminde yemişdik.